95 dní do startu

Ahoj mílaři,

nyní je to přesně 95 dní do startu dalšího závodu 1000 Miles Adventure 2024. Aktuálně jsme zveřejnili poslední platnou verzi startovní listiny, na kterou se můžete podívat viz. odkaz níže. Prosím tě o kontrolu tvých údajů a případně o zaslání korektury. Jedná se o správnost vyplnění jména, příjmení, disciplíny, národnosti, trasy a délky. Také prosíme o kontrolu startovního čísla, zda takto souhlasí.

Startovat letos budeme z východu Slovenska tj. konkrétně z Nové Sedlice v neděli 30.6.2024 tradičně v 15:00 hodin. Dostupnost do Sedlice je poměrně dobrá a můžete tak využít ideálně vlakového spojení. Jak jsme již psali snažíme se zajistit společnou dopravu. Budeme vás informovat. Během víkendu se budeme snažit zajistit fungování občerstvení a potravin v místě startu.

Cíl letošní trasy 1000 Miles je v Třebeni u Chebu kam si stejně jako do F500 můžete zaslat balík s náhradním oblečením či vybavením na kolo. Cíle F500 tj. Františkov a Jevišovka u Mikulova mají také dobrou dostupnost a dá se z nich bez problémů dostat na nejbližší vlakovou či autobusovou stanici. Je zde také restaurace a možnost ubytování. Do cíle v Třebeni jezdí autobus i vlak. Cíl 1000 mil disponuje možností noclehu, obchodu s potravinami a restaurací. Připraveny pro vás budou samozřejmě také proslulé bramboráky. 

Jednotlivé kontrolní body a sice checkpointy budou v letošním roce fungovat v těchto intervalech: 

CP1 (Trenčín) - 3.7. - 8.7.
CP2 - F500 (Františkov, Jevišovka) - 4.7. - 10.7.
CP3 (Jizerky, Šumava) - 6.7. - 15.7. 
FINISH 1000 (Třebeň) - 8. - 21.7.

Vřele doporučujeme si na závod uzavřít pojištění a to i do zahraničí vzhledem k tomu, že trasa pokračuje na Slovensku. Závod se jede na vlastní nebezpečí a tak si pojištění řeší každý sám. Je vhodné se připojistit i na rizikové sporty. 

Rovněž si můžete do svých kalendářů zapsat i datum afterparty, která se uskuteční v termínu od 13. do 15.9. v rekreačním areálu Kletečná u Humpolce tak jako obvykle.

Případné rady a dotazy ohledně vybavení, tras apod. naleznete na webových stránkách www.1000miles.cz případně v blogu či na veřejné mílařské facebookové skupině. 

Aktuálně připravujeme povolení na trasu závodu a další záležitosti. V čas se Vám opět ozveme s dalšími informacemi. 

Zdravíme a těšíme se na startu.

Tým 1000 Miles