dobrovolník

obsluha CP        fotograf / kameraman        řidič        jiná pomoc

Dobrovolník je nedílnou součástí úspěšného závodu a bez něj by se nemohl uskutečnit! Proto je pro nás velmi důležité postavit každý rok dobrý tým lidí, kteří zastanou mnoho funkcí během závodu.

Pokud by ses chtěl stát jedním z nich, jsi tu správně! Na této stránce najdeš podrobné informace o jednotlivých pozicích a formulář k registraci dobrovolníka...

obsluha check pointu

Na trase závodu je několik Check pointů, které slouží jako improvizované zázemí pro závodníky. 

Tyto CP fungují po několik dnů nepřetržitě a je potřeba je zabezpečit personálem, který se o závodníky postará. Především je potřeba evidovat jejich průjezdy, vydávat balíčky, které si sem závodníci můžou poslat, poskytnout základní občerstvení a hlavně povzbudit vlídným slovem před dalším trápením na trase!

CP jsou různě vybaveny, od srubu v lese, po penzion v Jeseníkách, takže i pobyt zde může být dobrodružstvím!

Video o fungování CP


foto / VIDEO

Tradičně se snažíme ze závodu přinášet maximálně aktuální mediální výstupy. Proto na trase operuje několik týmů fotografů a kameramanů, kteří toho hodně nachodí, ještě víc najezdí v autě a hlavně moc nenaspí, protože když se nefotí, tak se přejíždí a ve volných chvílích se zpracovávají fotky!

Ale je to výzva a dobrodružství, o tom není pochyb! Vysadí tě někde uprostřed neznámého lesa, dostaneš aplikaci s pozicí závodníků a pak už jen číháš na úlovek. Prostě "lovec snímků" zde platí na 100 %!

Video o fungování mediálního týmu

řidič / majitel vozu

Závod 1000miles je cirkus, který se přesouvá přes Česko - Slovensko několik týdnů. A k tomu potřebujeme spoustu doprovodných vozidel.

Jedno jede jako předvoj na každé trase, veze vybavení do jednotlivých CP a následně do cíle, dalších několik se pak pohybuje po trase s posádkou fotografů a stínuje závodníky především v terénu.

A na to všechno potřebujeme řidiče, ideálně s vlastním vhodným vozem. Dostaneš povolení k vjezdu do ne úplně přístupných míst, mapu a jedeš...


mnoho dalšího...

Míle samozřejmě nejsou jen závod samotný, ale hromada práce kolem něj během celého roku. Od správy webu, sociálních sítí, hromady administrativy, po shánění peněz apod.

Snažíme se tvořit i nějaký merchandising, doprovodné aktivity, psát blog atd.

Pokud k tomu máš co říct, nebo se chceš aktivně zapojit, vítej mezi námi!

PŘIHLÁŠENÍ

chci se zapojit

Pokud tě naše nabídka zaujala, vyplň prosím formulář níže a my tě budeme později kontaktovat. Samozřejmě i zde platí, že kapacita je omezená a potřebujeme volné pozice pokrýt smysluplně, proto není účast automatická, ale snažíme se všem zájemcům vycházet vstříc. V rámci formuláře prosím uveď i o jakou pozici bys měl zájem, v jakém termínu jsi k dispozici a obvykle během jara (březen, duben) dáme vše do kupy a ozveme se s konkrétnějšími informacemi.

V jakém termínu můžete pomoct?

Důležité pro správné zařazení především během závodu (obsluha CP, Foto/video apod.)
Důležité pro správné zařazení především během závodu (obsluha CP, Foto/video apod.)
 • Vyberte
 • Obsluha CP během závodu
 • Foto / video
 • Řidič / majitel vozu
 • Něco jiného
 • Vyberte
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • XXL

* povinné pole