Startovní listina 2024

Startovní listina do závodu 1000 Miles Adventure 2024 k 16.6.2024

Severní trasa, jižní trasa

ST. ČÍSLO JMÉNO PŘIJMENÍ DISCIPLÍNA NÁRODNOST KATEGORIE TRASA DÉLKA TRASY
1 Petr Ozogán Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika M 50 + jih 1000
2 Klára Novotná MTB CZE / Česká republika W do 50 sever 1000
3 Milan Holuška MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
4 Richard Dostál MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
5 Tomáš Krejča MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
7 Vitaliy Ostrouchov MTB UKR/Ukrajina M do 50 sever 1000
8 Petr Kaspar MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
9 Petr Smejkal MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
10 Petr Míšek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
11 Petra Novotná MTB SK/Slovenská republika W do 50 sever 1000
12 René Kirdaj MTB SK/Slovenská republika M do 50 sever 1000
13 Jan Moravec MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
14 Robin Morávek MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
16 Roman Kudláček MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
18 Petr Fiala MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
19 Jiří Svoboda Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
20 Květa Dvořáčková MTB CZE/Česká republika W do 50 sever 1000
21 Daniel Timothy Granát MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
22 Jan Hotař MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
23 Martin Bulíček Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
24 Petr Vaculík MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
25 Pavel Cipra Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
26 Pavel Frýdl MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
27 Petr Jireček MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
28 Tomáš Hadámek MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
29 Tomáš Hokl MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
30 Tomáš Sodomka MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
31 Jakub Hrabý MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
32 Robert Jakub MTB Sk/Slovenská republika M 50+ Sever 1000
33 Martin Hoffmann MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
34 Ulrike Hoinkis MTB DEU/Německo W do 50 sever 1000
35 Filip Vosický Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
36 Peter Janiga MTB SK/Slovenská republika M do 50 sever 1000
37 Miloš Luňáček MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
38 Tomáš Hrábek MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
39 Miroslav Pilathy MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Sever 1000
40 Vít Kurka MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
42 Petr Tichý MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
44 Lukáš Šarkán MTB CZE/Česká republika M 50+ Sever 1000
45 Roman Měsíček MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
46 František Štrupl MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
47 Pavel Šíp MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
48 Šárka Kolbová MTB CZE/Česká republika W 50+ sever 1000
49 Anna Kirdajová MTB SK/Slovenská republika W do 50 sever 1000
50 Peter Kirdaj MTB SK/Slovenská republika M 50+ sever 1000
51 Ondřej Koudelka MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
52 Pavel Král MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
53 Stanislav Petana MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
54 Rostislav Havelka st. MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
55 Přemysl Kubín MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
56 Luboš Kolouch MTB SK/Slovenská republika M 50+ sever 1000
57 Jiří Kučva MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
58 Petr Hejbal MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
59 Pavol Grajciar MTB SK/Slovenská republika M 50+ sever 1000
60 Jáchym Daněk MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
61 Jan Heřmánek MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
62 Ivana Bohoňková Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika W 50+ Sever 1000
63 Radek Holík MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
64 Vladimír Šimčák MTB CZE / Česká republika M do 50 sever 1000
65 Štěpán Mareček MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
66 Martin Macek MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
67 Petr Novotný MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
68 Tomáš Votruba MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
69 Zdeněk Tiefenbach Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
70 Lukáš Badura MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
71 Petr Zítek MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
72 Ladislav Němec MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
73 Radek Topolský MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
75 Karel Švihel MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
76 Martin Holovič MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
77 Rostislav Havelka ml. MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
78 Jan Mikula MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
79 Ondřej Fux MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
80 Tomáš Otta Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
81 Přemysl Pleva MTB CZE/Česká republika M 50+ Sever 1000
82 Marek Polách MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
84 Martin Kalivoda Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
85 Kamil Samek MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
86 Jaroslav Šašek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
87 Ondřej Teplý Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
88 Jaroslav Tichý MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
89 Richard Tomik MTB Sk/Slovenská republika M 50+ Sever 1000
90 Aleš Válek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
91 David Pacholík MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
92 Michal Dušek MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
93 Miroslava Svobodová Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika W do 50 sever 500
94 Mira Zajíček MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
95 Jindřich Bittengl MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
97 David Foldyna MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
98 Lubomír Juránek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
99 Ján Litavský MTB SK/Slovenská republika M do 50 sever 1000
100 Martin Špinka MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
101 Katarína Babjáková MTB SK/Slovenská republika W do 50 sever 1000
102 Matěj Míšek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
103 David Prudký MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
104 Juraj Pavlov Chodec - Běžec / Walk - Run Sk/Slovenská republika M do 50 Sever 1000
105 Jan Peča MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
106 Ladislav Rieger MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
107 Josef Hájek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
108 Jaroslav Svoboda MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
109 Miroslav Kříž MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
110 Rostislav Kneisl MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
111 Jiří Fofoňka MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
112 Milo Cimbala MTB SK/Slovenská republika M 50+ Sever 500
113 Jaroslaw Myszkowski MTB POL/Polsko M do 50 Sever 1000
114 Iveta Matušková MTB CZE/Česká republika W 50+ Sever 1000
115 Zdeněk Zezulka Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
116 Alena Zachodilová Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika W do 50 sever 1000
117 Václav Zachodil Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
118 Jiří Klepetko MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
119 Petr Miklenda MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
120 Jakub Stejskal MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
123 Petr Morávek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
124 Martin Svoboda Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M do 50 sever 500
126 Michal Přikryl MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
132 Martin Mikšovský MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
135 Jan Černý MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
138 Jakub Jackulák MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
140 Pavel Jech MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
142 Matej Katrinak MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Sever 1000
143 Karel Pejčoch MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
144 Ladislav Hořejší MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
149 Vladimír Synek Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
150 Jaroslav Horálek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
151 Anna Tvrzníková MTB CZE/Česká republika W do 50 Sever 500
153 Marek Kálal MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
156 Michal Jeřábek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
157 Tomáš Novotný MTB CZE / Česká republika M do 50 sever 1000
158 Ivan Nový MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
160 Richard Menšík MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
161 Roman Fojtů MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
166 Michal Marcin MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
167 Jaroslav Šnajdr MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
168 Jura Krikl MTB CZE/Česká republika M 50+ Sever 1000
169 Jan Myška MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
170 Martin Kroupa MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
171 Jan Slanec Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
173 Karel Círman MTB CZE/Česká republika M 50+ Sever 1000
174 Karel Polák MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
176 Stanislav Holan MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
177 Radim Kopec MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
178 Michal Felcman MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
179 Matěj Vích MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
182 Rastislav Dvořák MTB SK/Slovenská republika M do 50 Sever 1000
187 Jan Kopecký MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
188 Adam Fiřt MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
189 Petr Příborský MTB CZE/Česká republika M 50+ Sever 1000
190 Jiří Kunstát MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
191 Dan Polman MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
194 Pavel Kopačka MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
195 Jan Farář MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
199 Jozef Buday MTB SK/Slovenská republika M do 50 sever 1000
500 František Buchta MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
501 Michal Kohoutek MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
503 Jan Horák MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
504 Libor Pavlík Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
505 Rudolf Mana MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
506 Milan Bílý MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
507 Bronislav Holz MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
509 MIlan Jílek MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
510 Radek Tichý MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
511 Jitka Gartnerová MTB CZE/Česká republika W do 50 Jih 1000
512 Martin Coufalík MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
513 Denisa Poláková MTB CZE/Česká republika W do 50 Jih 1000
514 Eliška Olmrová MTB CZE/Česká republika W do 50 Jih 1000
515 Jan Polách MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
516 Pavel Šnajdr MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
517 Libor Štěpán MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
518 Jiří Kratochvíl MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
519 Daniel Beránek MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
520 Václav Houška Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
521 Mário Bartoň MTB SK/Slovenská republika M do 50 jih 1000
523 Jan Leitner MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
524 Radoslav Zibura MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
525 Jan Havránek MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
526 Ondřej Zvěřina MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
527 Albin Sommerschuh Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
528 Tom Black MTB GBR/Velká Británie M do 50 Jih 1000
529 Oldřich Němec MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
530 Ctibor Ducheček MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
531 Jan Fadler MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
532 Martin Kobera MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
533 Martin Karásek MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
534 Alena Štorcová MTB CZE/Česká republika W do 50 Jih 500
535 Radim Štorc MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 500
536 Ondřej Kacar MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
538 Jan Kadeřábek MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 500
539 Jan Rus MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
540 Vojtěch Petrželka MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
541 René Drobek MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
542 Pavel Chuchma MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
543 Jan Mávr MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
544 Josef Brychta MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
545 Juraj Michalisko MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
546 Tomáš Čech MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
550 Lubomír Běloch MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
551 Martin Roško MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
552 Miloš Šimerda MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
553 Václav Jindra MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
555 Tomáš Braun MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
556 Josef Mikulin MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
558 Jiří Rumler MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
559 Ladislav Steindl MTB Sk/Slovenská republika M 50+ Jih 1000
561 Jan Schlindenbuch MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
562 Milan Skladan MTB Sk/Slovenská republika M 50+ Jih 1000
563 David Slivanský MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
564 Saša Krško MTB CZE/Česká republika M 50+ JIh 1000
565 Zdeněk Borůvka MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
567 Patrik Pacourek MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
568 Vlastimil Klůz MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 500
569 Tomáš Soják MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
570 Frantisek Kasanic MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
571 Václav Sulek MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
572 Pavel Kepka MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
573 Milan Štajnc MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
574 Jan Smolka MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
575 Jan Hromádko Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
576 Vítězslav Holz MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
577 Jozef Greš MTB Sk/Slovenská republika M 50+ Jih 1000
578 Petr Šimek MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
579 Tomáš Sedláček MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
580 Jaroslav Peškar MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
582 Robert Škoda MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
583 Ivan Šlosiarik MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
584 Diviš Čadílek MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
585 Petr Hlávka MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
586 Zdeněk Martínek MTB CZE/Česká republika M 50 + Jih 1000
587 Petr Svoboda MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
589 Marek Krnčok MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
590 Radek Svoboda MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
591 Tomáš Bartovský MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
592 Michal Uchytil MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
593 Zdeněk Rous MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
594 Vojtěch Krejsa MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
595 Martin Ducheček MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
596 Pavlína Jurčová MTB CZE/Česká republika W do 50 Jih 1000
597 Miroslav Vaněk MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
598 Michal Plot MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
599 Jan Podloučka MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
600 Petr Gazda MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
601 Matěj Činčera MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
603 Jiří Fišer MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
605 Ján Maďar MTB SK/Slovenská republika M 50+ jih 1000
606 Vladimír Kulpa MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
607 Frantisek Kasanic Chodec - Běžec / Walk - Run SK/Slovenská republika M do 50 jih 1000
608 Milan Sunkovský MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
609 Martin Jurča MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
610 Matěj Růžička MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
611 Milan Horký MTB Sk/Slovenská republika M 50+ Jih 1000
612 Mirka Brejchová MTB CZE/Česká republika W do 50 Jih 1000
613 Ladislav Vrzal MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
614 Marek Ondra Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
617 Aleš Daněk MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
618 Jan Kokaisl MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
619 Pavlos Gurutidis MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
620 Martin Lebduška MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
621 Jirka Lorenz MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 500
622 Pavel Brabec MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
623 Dagmar Nedvědová MTB CZE/Česká republika W 50+ Jih 1000
624 Pavel Nový MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
625 Pavel Hnyk MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
626 Zdenek Matoulek MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
627 Václav Kristl Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
628 Marcel Pilát MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
630 Miroslav Machota Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
631 Pavel Tinka MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
633 Karel Hnátek MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
634 Lukáš Cirkva MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
635 Lukáš Benda MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
639 Patrik Wilke Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
640 Stanislav Prouza MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
642 Jiří Nedra MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
644 Miroslav David MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
645 Petr Vyskočil MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
646 David Petr MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
647 Jiří Kuzma MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
650 Pavol Tallo Chodec - Běžec / Walk - Run Sk/Slovenská republika M 50+ Jih 1000
655 Jindřich Siedek MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
656 Petr Michel Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika M 50 + jih 1000
663 Jaroslav Prouza MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
664 Petr Jan Juračka MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
666 Irena Heitelová MTB CZE/Česká republika W do 50 jih 1000
667 Rastislav Kocúr MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
668 Petr Sviták MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
676 David Moravec Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
679 Petr Chvojka MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
685 Petr Šebesta MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
686 Irena Bauer MTB CZE/Česká republika W do 50 jih 1000
687 Lukáš Kopecký MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
691 Robert Peška Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
693 Štefan Vanický MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 500
694 Jiří Svoboda MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
696 Patrik Bauer MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
697 Jaromír Maliňák MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
699 Ladislav Vancl MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000