Startovní listina 2024

Startovní listina do závodu 1000 Miles Adventure 2024 k 19.1.2024

Severní trasa, jižní trasa

ST. ČÍSLO JMÉNO PŘIJMENÍ DISCIPLÍNA NÁRODNOST KATEGORIE TRASA DÉLKA TRASY
101 Katarína Babjáková MTB SK/Slovenská republika W do 50 sever 1000
  Lukáš Badura MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Mário Bartoň MTB SK/Slovenská republika M do 50 jih 1000
686 Irena Bauer MTB CZE/Česká republika W do 50 jih 1000
696 Patrik Bauer MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
  Josef Bejdák MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Lubomír Běloch MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Lukáš Benda MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Daniel Beránek MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Milan Bílý MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Jindřich Bittengl MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Tom Black MTB GBR/Velká Británie M do 50 Jih 1000
  Jiří Boček MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Ivana Bohoňková Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika W 50+ Sever 1000
565 Zdeněk Borůvka MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  Jaroslav Bouma MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Pavel Brabec MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 500
555 Tomáš Braun MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
  Mirka Brejchová MTB CZE/Česká republika W do 50 Jih 1000
544 Josef Brychta MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
199 Jozef Buday MTB SK/Slovenská republika M do 50 sever 1000
500 František Buchta MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
23 Martin Bulíček Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Milo Cimbala MTB SK/Slovenská republika M 50+ Sever 500
25 Pavel Cipra Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Lukáš Cirkva MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Karel Círman MTB CZE/Česká republika M 50+ Sever 1000
  Martin Coufalík MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Tomáš Čapek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 500
  Tomáš Čech MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Jan Černý MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Kryštof Činčera MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Matěj Činčera MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
  Jáchym Daněk MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Aleš Daněk MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Miroslav David MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Roman Doležal MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Lukáš Dominik Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
4 Richard Dostál MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  René Drobek MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
595 Martin Ducheček MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
  Ctibor Ducheček MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
92 Michal Dušek MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
20 Květa Dvořáčková MTB CZE/Česká republika W do 50 sever 1000
  Rastislav Dvořák MTB SK/Slovenská republika M do 50 Sever 1000
  Jan Fadler MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Michal Felcman MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Petr Fiala MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
188 Adam Fiřt MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Jiří Fišer MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
111 Jiří Fofoňka MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
161 Roman Fojtů MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
97 David Foldyna MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
26 Pavel Frýdl MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Ondřej Fux MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Jitka Gartnerová MTB CZE/Česká republika W do 50 Jih 1000
  Petr Gazda MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Lukáš Georgiev MTB CZE/Česká republika M 50+ Sever 1000
59 Pavol Grajciar MTB SK/Slovenská republika M 50+ sever 1000
  Daniel Timothy Granát MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Jozef Greš MTB Sk/Slovenská republika M 50+ Jih 1000
  Pavlos Gurutidis MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Tomáš Hadámek MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Josef Hájek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
17 Ondrej Hamšík MTB SK/Slovenská republika M 50+ sever 1000
77 Rostislav Havelka ml. MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
54 Rostislav Havelka st. MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Jan Havránek MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
666 Irena Heitelová MTB CZE/Česká republika W do 50 jih 1000
58 Petr Hejbal MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Jan Heřmánek MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Petr Hlávka MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
633 Karel Hnátek MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  Pavel Hnyk MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
33 Martin Hoffmann MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
34 Ulrike Hoinkis MTB DEU/Německo W do 50 sever 1000
  Tomáš Hokl MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Stanislav Holan MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Radek Holík MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
76 Martin Holovič MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
3 Milan Holuška MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Bronislav Holz MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Vítězslav Holz MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Jan Horák MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Jaroslav Horálek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Milan Horký MTB Sk/Slovenská republika M 50+ Jih 1000
  Ladislav Hořejší MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
22 Jan Hotař MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Václav Houška Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
38 Tomáš Hrábek MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Jakub Hrabý MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Jan Hromádko Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
542 Pavel Chuchma MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
679 Petr Chvojka MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
138 Jakub Jackulák MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Robert Jakub MTB Sk/Slovenská republika M 50+ Sever 1000
  Petr Jančík MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Peter Janiga MTB SK/Slovenská republika M do 50 sever 1000
64 Petr Jedlička MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Pavel Jech MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Michal Jeřábek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
509 MIlan Jílek MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  Václav Jindra MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
27 Petr Jireček MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Lubomír Juránek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Martin Jurča MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Pavlína Jurčová MTB CZE/Česká republika W do 50 Jih 1000
  Ondřej Kacar MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Jan Kadeřábek MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 500
  Marek Kálal MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Martin Kalivoda Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Martin Karásek MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Frantisek Kasanic Chodec - Běžec / Walk - Run SK/Slovenská republika M do 50 jih 1000
  Frantisek Kasanic MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
8 Petr Kaspar MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Matej Katrinak MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Sever 1000
  Pavel Kepka MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
47 Macule Kindlová Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika W do 50 sever 1000
12 René Kirdaj MTB SK/Slovenská republika M do 50 sever 1000
50 Peter Kirdaj MTB SK/Slovenská republika M 50+ sever 1000
49 Anna Kirdajová MTB SK/Slovenská republika W do 50 sever 1000
  Jiří Klepetko MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
568 Vlastimil Klůz MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 500
  Rostislav Kneisl MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Martin Kobera MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Rastislav Kocúr MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
  Michal Kohoutek MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
48 Šárka Kolbová MTB CZE/Česká republika W 50+ sever 1000
56 Luboš Kolouch MTB SK/Slovenská republika M 50+ sever 1000
  Pavel Kopačka MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Jan Kopecký MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Lukáš Kopecký MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Petr Kostínek MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Ondřej Koudelka MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
52 Pavel Král MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
518 Jiří Kratochvíl MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
5 Tomáš Krejča MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Vojtěch Krejsa MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Jiri Krikl MTB CZE/Česká republika M 50+ Sever 1000
  Václav Kristl Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Marek Krnčok MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
  Martin Kroupa MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Saša Krško MTB CZE/Česká republika M 50+ JIh 1000
  Miroslav Kříž MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Přemysl Kubín MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
177 Silvie Kubínová MTB CZE/Česká republika W do 50 sever 1000
  Jiří Kučva MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Roman Kudláček MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Vladimír Kulpa MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
  Jiří Kunstát MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
40 Vít Kurka MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Jiří Kuzma MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
566 Radovan Látal MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
620 Martin Lebduška MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  Jan Leitner MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
99 Ján Litavský MTB SK/Slovenská republika M do 50 sever 1000
  Jakub Lorenc MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Jirka Lorenz MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 500
37 Miloš Luňáček MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
66 Martin Macek MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Ján Maďar MTB SK/Slovenská republika M 50+ jih 1000
  Miroslav Machota Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Josef Malejovský MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Jaromír Maliňák MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
505 Rudolf Mana MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  Michal Marcin MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Štěpán Mareček MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
626 Zdenek Matoulek MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  Iveta Matušková MTB CZE/Česká republika W 50+ Sever 1000
  Jan Mávr MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Richard Menšík MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Roman Měsíček MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Juraj Michalisko MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
  Jan Mika MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
119 Petr Miklenda MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
132 Martin Mikšovský MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
78 Jan Mikula MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Josef Mikulin MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Petr Míšek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Matěj Míšek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
13 Jan Moravec MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  David Moravec Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
14 Robin Morávek MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Petr Morávek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Jaroslav Motak MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  JAROSLAW MYSZKOWSKI MTB POL/Polsko M do 50 Sever 1000
169 Jan Myška MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Jiří Nedra MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Dagmar Nedvědová MTB CZE/Česká republika W 50+ Jih 1000
  Ladislav Němec MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Oldřich Němec MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
11 Petra Novotná MTB SK/Slovenská republika W do 50 sever 1000
  Petr Novotný MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
158 Ivan Nový MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Pavel Nový MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Eliška Olmrová MTB CZE/Česká republika W do 50 Jih 1000
  Marek Ondra Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  MICHAL ORLOVSKY MTB Sk/Slovenská republika M 50+ Jih 1000
7 Vitaliy Ostrouchov MTB UKR/Ukrajina M do 50 sever 1000
  tomáš otta Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Pavel Oudes MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
567 Patrik Pacourek MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  David Pacholík MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Štěpán Pachta MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
504 Libor Pavlík Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  Juraj Pavlov Chodec - Běžec / Walk - Run Sk/Slovenská republika M do 50 Sever 1000
  Jan Peča MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Karel Pejčoch MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
15 Robert Peška Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Jaroslav Peškar MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Stanislav Petana MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  David Petr MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Vojtěch Petrželka MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Marcel Pilat MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Miroslav Pilathy MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Sever 1000
  Přemysl Pleva MTB CZE/Česká republika M 50+ Sever 1000
  Ondrej Plhak MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Michal Plot MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Jan Podloučka MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Marek Polách MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Jan Polách MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Jaroslav Polak MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Karel Polák MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Denisa Poláková MTB CZE/Česká republika W do 50 Jih 1000
6 Jaromír Prachař MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
128 Rudolf Prokš MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Stanislav Prouza MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  Jaroslav Prouza MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
103 David Prudký MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Petr Příborský MTB CZE/Česká republika M 50+ Sever 1000
126 Michal Přikryl MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
83 Karel Renger MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Ladislav Rieger MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Martin Roško MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
  Zdeněk Rous MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
616 Petr Rozsypal MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
  Jiří Rumler MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  Jan Rus MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Matěj Růžička MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Jiří Rýpar MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Vojtěch Řeháček Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Irena Safínová MTB CZE/Česká republika W do 50 Jih 1000
85 Kamil Samek MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
579 Tomáš Sedláček MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
  Pavel Sedláček MTB CZE/Česká republika M 50+ Sever 1000
  Jan Schlindenbuch MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Jindrich Siedek MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Milan Skladan MTB Sk/Slovenská republika M 50+ Jih 1000
  Jan Slanec Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  David Slivanský MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
9 Petr Smejkal MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Jan Smolka MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Tomáš Sodomka MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Tomáš Soják MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Albin Sommerschuh Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Ladislav Steindl MTB Sk/Slovenská republika M 50+ Jih 1000
  Jakub Stejskal MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Pavel Stuchlík MTB CZE/Česká republika M do 50 jih 1000
  Václav Sulek MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Milan Sunkovský MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Petr Svitak MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
19 Jiří Svoboda Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Martin Svoboda Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M do 50 sever 500
  Jaroslav Svoboda MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Jiří Svoboda MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Petr Svoboda MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
590 Radek Svoboda MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  Miroslava Svobodová Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika W do 50 sever 500
149 Vladimír Synek Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Lukáš Šarkán MTB CZE/Česká republika M 50+ Sever 1000
  Jaroslav Šašek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Petr Šebesta MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Petr Šimek MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Miloš Šimerda MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  Pavel Šimon MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Robert Škoda MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Ivan Šlosiarik MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
167 Jaroslav Šnajdr MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Pavel Šnajdr MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Martin Špinka MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
573 Milan Štajnc MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  Libor Štěpán MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  Radim Štorc MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 500
  Alena Štorcová MTB CZE/Česká republika W do 50 Jih 500
  František Štrupl MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
75 Karel Švihel MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Pavol Tallo Chodec - Běžec / Walk - Run Sk/Slovenská republika M 50+ Jih 1000
  Ondřej Teplý Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
69 Zdeněk Tiefenbach Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Radek Tichý MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
42 Petr Tichý MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Jaroslav Tichý MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Pavel Tinka MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Richard Tomik MTB Sk/Slovenská republika M 50+ Sever 1000
73 Radek Topolský MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Anna Tvrzníková MTB CZE/Česká republika W do 50 Sever 500
  Michal Uchytil MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
24 Petr Vaculík MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Aleš Válek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
699 Ladislav Vancl MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
597 Miroslav Vaněk MTB CZE/Česká republika M 50+ jih 1000
  Štefan Vanický MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 500
  Matěj Vích MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
  Filip Vosický Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
68 Tomáš Votruba MTB CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Ladislav Vrzal MTB CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Petr Vyskočil MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000
  Patrik Wilke Koloběžkář / Scooter CZE/Česká republika M do 50 Jih 1000
  Zdeněk Zahrádka MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
117 Václav Zachodil Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
116 Alena Zachodilová Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika W do 50 sever 1000
  Mira Zajicek MTB CZE/Česká republika M do 50 Sever 1000
115 Zdeněk Zezulka Chodec - Běžec / Walk - Run CZE/Česká republika M 50+ sever 1000
  Radoslav Zibura MTB Sk/Slovenská republika M do 50 Jih 1000
  Petr Zítek MTB CZE/Česká republika M do 50 sever 1000
  Ondřej Zvěřina MTB CZE/Česká republika M 50+ Jih 1000