Seznam přihlášených na ROČNÍK 2021

Seznam je rozdělený dle tras na severní a jižní. Jména v tabulce s přidělenou trasou jsou již potvrzené a zaplacené přihlášky.
V případě odhlášení budeme tato jména mazat a oslovovat náhradníky v pořadí, jak jsou uvedeni v seznamu náhradníků v tabulce dole na stránce.

Severní trasa / NoRthern Route

Číslo / Number Jméno / Name Příjmení / Surename Národnost / Nationality Disciplína / Dicipline
4 Pavol Anderko SK MTB
197 Zdenek Andres CZ MTB
191 Tilo Arnhold SK MTB
192 Tomáš Benko SK MTB
193 Miloslav Berounský CZ MTB
50 Jens Bochmann DE MTB
65 Zdeněk Borůvka CZ MTB
80 Martin Brož CZ Koloběžka / Scooter
44 Josef Brychta CZ MTB
194 Bohuslav Budka CZ MTB
48 František Buchta CZ MTB
23 Martin Bulíček CZ MTB
195 Zdeněk Burda CZ MTB
137 Lukáš Cirkva CZ MTB
181 Václav Čapek CZ MTB
100 Martin Dědek CZ MTB
182 Svatoslav Dočkal CZ MTB
83 Jiří Dolejš CZ MTB
34 Tomáš Doležal CZ MTB
183 Ctibor Ducheček CZ MTB
126 Tomáš Dvořák CZ MTB
147 Marek Dvořák CZ MTB
14 Petra Eliášová CZ Běžec / Runner
173 Tomáš Fabián CZ MTB
40 Edita Frýdlová CZ MTB
96 Radovan Grajciar SK MTB
184 Zdeněk Grygar CZ Běžec / Runner
185 Tomáš Hadámek CZ MTB
186 Miroslava Haisová CZ Běžec / Runner
46 Rudolf Halbich CZ MTB
84 Milan Hanyk CZ MTB
77 Rostislav Havelka ml. CZ MTB
54 Rostislav Havelka st. CZ MTB
190 Petr Havlíček CZ MTB
7 Jan Havránek CZ MTB
76 Jan Holcman CZ MTB
187 Martin Holešovský CZ MTB
3 Milan Holuška CZ Běžec / Runner
177 Zdeněk Holý CZ MTB
178 Bronislav Holz CZ MTB
97 Jan Horák CZ MTB
116 Pavel Horák CZ MTB
68 Jan Hromádko CZ Koloběžka / Scooter
170 Miroslav Hruska CZ MTB
111 Miroslav Hruška CZ MTB
79 Milan Chára CZ MTB
20 Bedřich Jagerský CZ MTB
6 Milan Jílek CZ MTB
43 Petr Jiroušek CZ MTB
171 Michal Kadula CZ MTB
52 Josef Karas CZ MTB
172 Matěj Karásek CZ MTB
175 František Kasanič SK MTB
180 Jan Kašpar CZ MTB
133 Zdeněk Keken CZ MTB
72 Pavel Kepka CZ MTB
174 Peter Kirdaj SK MTB
176 Anka Kirdajová SK MTB
12 Robert Klepl CZ MTB
157 Martin Klimeš CZ MTB
81 Martin Klodner CZ Běžec / Runner
168 Vlastimil Klůz CZ MTB
158 Jiří Kobr CZ MTB
82 Jan Kokaisl CZ MTB
64 Šárka Kolbová CZ MTB
159 Jan Kopka CZ MTB
24 Radim Korček CZ MTB
62 Alexandr Kosina CZ MTB
160 Petr Kostínek CZ MTB
161 Alexandr Kotačka CZ MTB
41 Paweł Kraczmar PL MTB
5 Tomáš Krejča CZ MTB
88 Václav Krch CZ MTB
37 Václav Krutina CZ MTB
150 Leoš Křivánek CZ MTB
155 Petr Kubela CZ Běžec / Runner
101 Lukáš Kubín CZ MTB
86 Ondřej Kudrna CZ MTB
32 Vít Kurka CZ MTB
114 Marek Kurty CZ MTB
162 Ivana Kuželová CZ MTB
163 Tomáš Kyral CZ MTB
164 Martin Lebduška CZ MTB
73 Jan Lesák CZ MTB
165 Katy Ludvíková CZ MTB
148 Ján Maďar SK MTB
18 Patrik Mach CZ MTB
27 Rudolf Mana CZ MTB
22 Tomáš Marada CZ MTB
166 Vladimír Marek CZ MTB
167 Jakub Marek CZ MTB
74 Zdeněk Martínek CZ MTB
189 Petr Martinovský CZ Běžec / Runner
156 Radek Maťha CZ MTB
151 Zdenek Matoulek CZ MTB
152 Ireneusz Matusiński PL MTB
127 Pavel Méres CZ MTB
11 Petr Michel CZ MTB
19 Petr Miklenda CZ MTB
132 Martin Mikšovský CZ MTB
153 Jaroslav Moučka CZ Běžec / Runner
196 Stanislav Mozgva CZ Běžec / Runner
42 Radek Musil CZ MTB
103 Juraj Mydliar SK MTB
169 Jan Myška CZ MTB
28 Martin Novák CZ MTB
154 Radek Novotný CZ MTB
198 Tomáš Novotný CZ MTB
138 Ivan Nový CZ MTB
9 Staszek Nowak PL MTB
139 Marek Ondra CZ Běžec / Runner
125 Radek Opalecký CZ MTB
75 Petra Oubělická CZ Běžec / Runner
91 Michal Ozogán CZ MTB
1 Petr Ozogán CZ Běžec / Runner
123 Patrik Pacourek CZ MTB
99 David Pacholík CZ MTB
140 Martin Parůžek CZ MTB
15 Radek Paulín CZ MTB
141 Miroslav Pavlíček CZ MTB
104 Libor Pavlík CZ MTB
67 Robert Peška CZ Koloběžka / Scooter
109 Martin Písačka CZ MTB
106 Ivo Pohořelský CZ MTB
131 Marek Polách CZ MTB
45 Jaroslav Polák CZ MTB
60 Pavel Port CZ Koloběžka / Scooter
105 Jindřich Prchlík CZ Běžec / Runner
112 Vojtěch Prchlík CZ MTB
13 Aleš Procházka CZ MTB
128 Rudolf Prokš CZ Běžec / Runner
55 Ota Rejthar CZ MTB
66 David Rezek CZ MTB
51 Martin Roško SK MTB
58 Jiří Rumler CZ MTB
142 Vojtěch Slovák CZ MTB
69 Vladimír Smolík CZ MTB
38 Tomasz Sójka PL MTB
143 Lumír Soukup CZ MTB
39 Pavel Soukup CZ Běžec / Runner
144 Ivan Stach CZ MTB
145 Roman Stix CZ Běžec / Runner
129 Jiří Svoboda CZ MTB
146 Bartosz Świderski PL MTB
149 Vladimír Synek CZ MTB
117 Karel Šášek CZ MTB
179 Zdeněk Šilingr CZ MTB
21 David Šimoník CZ MTB
120 Zdeněk Šnejdar CZ MTB
136 Josef Šnobl CZ MTB
199 René Šteffek SK MTB
17 Libor Štěpán CZ MTB
121 Thomas Taut DE MTB
122 Petr Tichý CZ MTB
10 Radek Tichý CZ MTB
118 Karel Uher CZ MTB
115 Stefan Urleb AT MTB
107 Pavel Vachula CZ Běžec / Runner
113 František Valeš CZ MTB
108 Petr Vaněk CZ MTB
56 Jiří Vlach CZ MTB
2 Roman Vojtíšek CZ Běžec / Runner
110 Václav Vondriska CZ MTB
102 Tomáš Vopálenský CZ MTB
8 Milan Vorlík CZ MTB
70 Jirka Vostruha CZ MTB
188 Matěj Vrbka CZ MTB
119 Lukáš Vysoudil CZ MTB

Jižní trasa / Southern Route

Číslo / Number Jméno / Name Příjmení / Surename Národnost / Nationality Disciplína / Discipline
503 Jan Antos SK MTB
505 Tomáš Bělík CZ MTB
506 Vladimír Beránek CZ MTB
512 Jiří Biskup CZ MTB
621 Vaclav Blaha CZ MTB
517 Přemysl Boček CZ MTB
518 Andrej Bolek SK MTB
519 Sven Brommann DE MTB
520 Jakub Cicvarek CZ MTB
521 Jiří Cmok CZ MTB
522 Matěj Činčera CZ MTB
525 Kryštof Činčera CZ MTB
528 Milan Čtvrtník CZ Běžec / Runner
676 Aleš Daněk CZ MTB
614 Filip Darebný CZ MTB
509 Zdeněk Devátý CZ MTB
504 Richard Dostál CZ MTB
529 Tomáš Drbohlav CZ MTB
532 Jiří Emmer CZ Koloběžka / Scooter
533 Roman Faů CZ MTB
534 Petr Fiala CZ MTB
634 Jakub Frajkovský CZ MTB
578 Petr Fusek CZ MTB
538 Richard Gardian SK MTB
539 Jakub Gazda CZ MTB
665 Lukáš Georgiev CZ MTB
645 Veronika Gondžalová CZ MTB
536 Tomáš Gothard CZ MTB
685 Jan Graclík CZ Běžec / Runner
540 Martin Grof CZ MTB
541 Vladimír Grygar CZ MTB
507 Tomáš Habel CZ MTB
664 Petr Hanuš CZ MTB
543 Zdeněk Háva CZ MTB
544 Petr Hejbal CZ MTB
567 Karel Hnátek CZ MTB
545 Klára Holásková CZ MTB
572 Jiří Holub CZ MTB
577 Milan Hosák CZ MTB
546 Daniel Houdek CZ MTB
547 Vít Hrabánek CZ MTB
549 Tomáš Hrábek CZ MTB
515 Jindřich Hršel CZ MTB
550 Martin Huttner SK MTB
551 Robert Huttner SK MTB
510 Martin Hvězda CZ MTB
666 Roman Hvězda CZ Běžec / Runner
542 Pavel Chuchma CZ MTB
679 Petr Chvojka CZ MTB
575 Petr Jadrníček CZ Běžec / Runner
552 Radek Jahoda CZ MTB
553 Robert Jakub SK MTB
554 Ľubomír Jančovič SK MTB
699 Robert Janisch CZ MTB
516 Vojtěch Jaroš CZ MTB
71 Pavel Jech CZ MTB
556 Michal Jeřábek CZ MTB
535 Jaromír Jirka CZ MTB
557 Marek Kálal CZ MTB
684 Tatiana Kaliská SK MTB
558 Otmar Káninský CZ MTB
527 Zbyněk Kazda CZ MTB
639 Stanislav Kazda CZ MTB
559 Marcela Kindlova CZ Běžec / Runner
560 Martin Klčovský CZ MTB
573 Zdeněk Klučka CZ MTB
548 Alena Kocmanová CZ MTB
562 Ľuboš Kolouch SK MTB
563 Ondřej Koudelka CZ MTB
566 Roman Kozlovský CZ MTB
623 Dušan Krbek CZ MTB
584 Miroslav Krčma CZ MTB
568 Jiří Krikl CZ MTB
501 Petr Křelina CZ MTB
590 Jaroslav Křivský CZ MTB
662 Štěpán Kříž CZ MTB
610 Daniel Kříž CZ MTB
569 Přemysl Kubín CZ MTB
508 Antonín Kulda CZ MTB
576 Zdeněk Kulovaný CZ MTB
564 Vojtěch Kuřátko CZ MTB
579 Radovan Latal CZ MTB
580 Milos Lunacek CZ MTB
581 Martin Macek CZ MTB
582 Josef Macek CZ MTB
583 Jaromír Maliňák CZ MTB
626 Michal Marcin CZ MTB
625 Ondřej Mašát CZ MTB
561 Jiří Mašek CZ MTB
585 Tomas Matyska CZ MTB
642 Vojtěch Mešťan CZ MTB
565 Zdenek Michálek CZ MTB
630 Josef Mikulín CZ MTB
571 Martin Motyčka CZ MTB
537 Jakub Myška CZ MTB
586 Jan Novák CZ MTB
587 Aleš Novák CZ MTB
592 Tomáš Nový CZ MTB
588 Aleš Nový CZ MTB
526 Vladimír Ondrejec CZ MTB
606 Peter Paulovič SK MTB
589 Jan Peča CZ MTB
591 David Pelcl CZ MTB
678 Pavel Pfauser CZ MTB
593 Radek Píštěk CZ MTB
555 Přemysl Pleva CZ MTB
523 Ondrej Plhak CZ MTB
595 Antonín Pokorný CZ MTB
596 David Polášek CZ MTB
598 Pavel Polášek CZ MTB
530 Jakub Pospíšil CZ MTB
601 Martin Pospíšil CZ MTB
613 Arnošt Pressburger SK MTB
602 Ondřej Prokeš CZ MTB
603 David Prudky CZ MTB
600 Jan Průcha CZ MTB
514 Miroslav Přibyl CZ MTB
617 Petr Rozsypal CZ MTB
605 Jaroslav Sasek CZ MTB
680 Jan Schlindenbuch CZ MTB
531 Jiri Sladek CZ MTB
594 Václav Slíva CZ MTB
570 Martina Stadtherrová CZ MTB
511 Ladislav Stach CZ MTB
607 Robert Stefka CZ MTB
604 Jaroslav Šarda CZ MTB
668 Pavel Šíp CZ MTB
611 Miroslav Šipka SK MTB
608 Robert Škoda CZ MTB
667 Jaroslav Šnajdr CZ MTB
609 František Štrupl CZ MTB
612 Ondřej Teplý CZ MTB
513 Petr Timura CZ MTB
599 Richard Tomik SK MTB
574 Jiří Vaculík CZ Běžec / Runner
524 Petr Vaculík CZ MTB
648 Antonín Valeš CZ MTB
636 Jan Valeš CZ MTB
696 Ladislav Vancl CZ MTB
597 Miroslav Vaněk CZ MTB
616 Lukáš Vik CZ MTB
618 Juraj Vrábeľ SK MTB
502 Juraj Wolf SK MTB
619 Zdeněk Zahrádka CZ MTB
620 Jiří Zdrálek CZ MTB
622 Radislav Zemandl CZ MTB
615 Zdeněk Zezulka CZ MTB
644 Petr Zouhar CZ MTB
624 Petr Žemlička CZ MTB
627 Matej Ženiš SK MTB
628 Samuel Žužič SK MTB

NÁHRADNÍCI / SUBSTITUTES

Pořadí / Order Jméno / Name Příjmení / Surename Disciplína / Discipline
1 Lukáš Čáp MTB
2 Michal Richter MTB
3 Tomas Matula MTB
4 Ladislav Hořejší MTB
5 Petr Kropacek MTB
6 Radek Svoboda MTB
7 Tomáš Kadlec MTB
8 Roma Kuta MTB
9 Martin Šášek MTB
10 Jan Vrňák MTB
11 Ladislav Knap MTB
12 Petr Jašek MTB
13 aleš Plíhal MTB
14 Karel Řehoř MTB
15 Vladimír Valent MTB
16 Jakub Milata MTB
17 Stanislav Marsal MTB
18 Jakub Jackulák MTB
19 Stanislav Prouza MTB
20 Ján Litavský MTB
21 Filip Darebný MTB
22 Karel Jirout MTB
23 Josef Horák MTB
24 Karel Hrach MTB
25 Jiří Král MTB
26 Peter Potocky MTB
27 Petr Svitak MTB
28 Pavel Gabryš MTB
29 Michal Jeroušek MTB
30 Martin Busín MTB
31 Antonín Nárožný MTB
32 Ľuboš Handzilko MTB
33 Václav Kroulík MTB
34 Bohumil Kubíček MTB
35 Ladislav Němec MTB
36 Radim Svoboda MTB
37 Peter Janiga MTB
38 Michal Slezák MTB
39 Rosta Kubny MTB
40 Pavel Raška MTB
41 Tomáš Hájek Koloběžka / Scooter
42 Jiří Fišera MTB
43 Kryštof Andrej MTB
44 Radoslav Synek MTB
45 Patrik Haluska MTB
46 Miloš Šimerda MTB
47 Antonín Pokorný MTB
48 Michal Durec MTB
49 Jakub Wolf MTB
50 Kamil Němec MTB
51 Jakub Milata MTB
52 Patrk Wilke Koloběžka / Scooter
53 Martin Padrtka MTB
54 Petr Novotný MTB
55 Thomas Taut MTB
56 Ivo Mutl MTB
57 Michal Varecka MTB
58 Jan Kkapuch MTB
59 Pavol Hlaváč MTB
60 Marcel Vejmelka MTB
61 Josef Malejovský MTB
62 Pavla Stachová MTB
63 Karel Jirkovsky MTB
64 Jan Heřmánek MTB
65 Jan Veselý MTB
66 Martin Pospíšil MTB
67 Luboš Hudák MTB
68 Martin Amerling MTB
69 Miroslav Frydrych MTB
70 Zdenek Šebelka MTB
71 Martin Zeman MTB
72 Ján Sadiv MTB
73 Robert Štefka MTB
74 Boris Koššala MTB
75 Martin Šašek MTB
76 Ladislav Steindl MTB
77 Ivana Korčeková MTB
78 Richard Šanda MTB
79 Zlatimira Petrova MTB
80 Jaroslav Žáček MTB
81 Jakub Skála MTB
82 Jaroslav Čaprnka MTB
83 Martin Mička MTB
84 Miloslav Váňa MTB
85 Zbyněk Šebesta MTB
86 Vit Novák MTB
87 Vladimír Nepraš MTB
88 Jiří Sedláček MTB
89 Jan Sklensky MTB
90 Gabriel Gašpar MTB
91 Petra Eliasova Běžec / Runner
92 Jiří Vencel MTB
93 Zuzana Čaprnková MTB
94 Petr Šlachta MTB
95 Juraj Uvira MTB
96 Josef Švorčík MTB
97 Jakub Šoustek MTB
98 Pavel Navrátil MTB
99 Daniel Soukup MTB
100 Daniel Novotny MTB
101 Jaroslav Zvonek MTB
102 Martin Pýcha MTB
103 Jura Zbrna MTB
104 Tomáš Möhwald Běžec / Runner