Seznam přihlášených na ročník 2023

Seznam přihlášených do závodu 1000 Miles Adventure 2023 k 14.1.2023

Severní trasa, jižní trasa, 2020 miles

JMÉNO PŘIJMENÍ DISCIPLÍNA NÁRODNOST TRASA DÉLKA TRASY
Pavol Anderko MTB SK / Slovenská repubilka sever 2020
Zdenek Andres MTB CZE / Česká republika Sever 2020
Tilo Arnhold MTB DEU / Německo sever 2020
Katarína Babjáková MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Lukáš Babovák MTB CZE / Česká republika jih 1000
Michal Balej MTB CZE / Česká republika sever 1000
Tomáš Barták MTB CZE / Česká republika jih 1000
Patrik Bauer MTB CZE / Česká republika jih 1000
Irena Bauer MTB CZE / Česká republika jih 1000
Tomáš Benko MTB SK / Slovenská repubilka sever 1000
David Beran MTB CZE / Česká republika jih 1000
Sandra Bergerová MTB CZE / Česká republika jih 1000
Adam Bobrik MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Jiří Boček MTB CZE / Česká republika sever 2020
Ondřej Boháč MTB CZE / Česká republika Sever 2020
Jens Bochmann MTB DEU / Německo sever 2020
Zdeněk Borůvka MTB CZE / Česká republika sever 2020
Martin Bothe MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Jaroslav Bouma MTB CZE / Česká republika sever 1000
Václav Bouzek MTB CZE / Česká republika jih 1000
Josef Bozděch MTB CZE / Česká republika Jih 1000 miles
Tomáš Braun MTB CZE / Česká republika sever 1000
Josef Brychta MTB CZE / Česká republika sever 2020
Jozef Buday MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Bohuslav Budka MTB CZE / Česká republika sever 1000
František Buchta MTB CZE / Česká republika jih 1000
Martin Bulíček MTB CZE / Česká republika sever 2020
Miloslav Cimbala MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Pavel Cipra Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika sever 1000
Jiří Cmok MTB CZE / Česká republika sever 1000
Václav Čapek MTB CZE / Česká republika jih 1000
Kryštof Činčera MTB CZE / Česká republika sever 1000
Matěj Činčera MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jáchym Daněk MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Aleš Daněk MTB CZE / Česká republika sever 1000
Tomáš Darebný MTB CZE / Česká republika jih 1000
Filip Darebný MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jiří Dolejš MTB CZE / Česká republika sever 2020
Richard Dostál MTB CZE / Česká republika jih 1000
Martin Ducheček MTB CZE / Česká republika sever 1000
Ctibor Ducheček MTB CZE / Česká republika sever 1000
Michal Dušek MTB CZE / Česká republika sever 1000
Květa Dvořáčková MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Rastislav Dvořák MTB SK / Slovenská repubilka sever 1000
Tomáš Fabián MTB CZE / Česká republika sever 2020
Jan Ferster MTB CZE / Česká republika sever 2020
Tomasz Fidytek MTB POL / Polsko sever 500
Adam Fiřt MTB CZE / Česká republika Jih 500
Jakub Fitzbauer MTB CZE / Česká republika jih 1000
Ota Focke MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Jiří Fofoňka MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Roman Fojtů MTB CZE / Česká republika sever 1000
David Foldyna MTB CZE / Česká republika sever 1000
Silvie Formanová MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jitka Frankeová Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika sever 2020
Pavel Frýdl MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Edita Frýdlová MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Anton Gardian MTB SK / Slovenská repubilka sever 1000
Lukáš Georgiev MTB CZE / Česká republika sever 1000
Veronika Gondžalová MTB CZE / Česká republika jih 1000
Pavol Grajciar MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Jana Grygarová Zenzingerová MTB CZE / Česká republika sever 1000
Tomáš Habel MTB CZE / Česká republika sever 1000
Tomáš Hadámek MTB CZE / Česká republika sever 2020
Radka Hadámková MTB CZE / Česká republika sever 1000
Pavel Hartman MTB CZE / Česká republika Jih 500
Milan Hauer Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika jih 1000
Rostislav Havelka ml. MTB CZE / Česká republika sever 1000
Rostislav Havelka st. MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jan Havránek MTB CZE / Česká republika sever 2020
Petr Hejbal MTB CZE / Česká republika sever 2020
Jan Heřmánek MTB CZE / Česká republika jih 1000
Rudolf Hes MTB CZE / Česká republika jih 1000
Rado Hestera MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Frances Hiscox MTB CZE / Česká republika sever 1000
Karel Hnátek MTB CZE / Česká republika sever 1000
Ulrike Hoinkis MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jan Holcman MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Martin Holešovský MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Martin Holovič MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Jiří Holub MTB CZE / Česká republika sever 1000
Milan Holuška Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika jih 1000
Pavel Horák MTB CZE / Česká republika sever 2020
Jan Horák MTB CZE / Česká republika sever 2020
Petr Hornych MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Ladislav Hořejší MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Milan Hosák MTB CZE / Česká republika sever 2020
Jan Hotař MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Václav Houška Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika Jih 1000
Vít Hrabánek MTB CZE / Česká republika sever 1000
Tomáš Hrábek MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jan Hromádko Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika jih 1000
Jiří Hrubý MTB CZE / Česká republika Jih 500
Míra Hruška MTB CZE / Česká republika sever 2020
Miroslav Hruška ml. MTB CZE / Česká republika jih 1000
Petr Chlebina MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Rastislav Chlubna MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Daniel Chroust MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Jiri Chudarek MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Pavel Chuchma Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika sever 1000
Markéta Chuchmová Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika Sever 500
Jakub Jackulák MTB CZE / Česká republika Sever 2000
Bedřich Jagerský MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Denisa Janebova MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Peter Janiga MTB SK / Slovenská repubilka sever 2020
Václav Janout MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Vojtěch Jaroš MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Petr Jedlička MTB CZE / Česká republika sever 1000
Pavel Jech MTB CZE / Česká republika sever 1000
Milan Jílek MTB CZE / Česká republika sever 2020
Václav Jindra MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jaromír Jirka MTB CZE / Česká republika sever 1000
Marek Kálal MTB CZE / Česká republika jih 1000
Frantisek kasanic kasanic Chodec - Běžec / Walk - Run SK / Slovenská repubilka Sever 1000
Frantisek Kasanic MTB SK / Slovenská repubilka Sever 1000
Petr Kaspar MTB CZE / Česká republika sever 1000
Matej Katriňák MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Stanislav Kazda MTB CZE / Česká republika sever 1000
Macule Kindlová Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika sever 1000
Peter Kirdaj MTB SK / Slovenská repubilka sever 2020
René Kirdaj MTB SK / Slovenská repubilka sever 1000
Marek Kiša MTB CZE / Česká republika jih 1000
Tomáš Klemeš MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Jiří Klepetko MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Oskar Klíma MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Vlastimil Klůz MTB CZE / Česká republika sever 2020
Jiří Kobr MTB CZE / Česká republika jih 1000
Michal Kohoutek MTB CZE / Česká republika sever 2020
Šárka Kolbová MTB CZE / Česká republika sever 2020
Luboš Kolouch MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Jan Kopecký MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Jaromír Kořínek MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Matúš Kostka MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Ondřej Koudelka MTB CZE / Česká republika sever 2020
Milan Koval MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Pavel Kraczmar MTB CZE / Česká republika sever 2020
Pavel Král MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jiří Kratochvíl MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Dušan Krbek Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika sever 1000
Tomáš Krejča MTB CZE / Česká republika sever 1000
Matěj Krejčí MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Jura Krikl MTB CZE / Česká republika sever 2020
Pavel Kropáček MTB CZE / Česká republika sever 1000
Štěpán Kříž MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jaroslav Křížka MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Tomáš Křováček MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Lukáš Kubín Kubín MTB CZE / Česká republika Sever 2020
Přemysl Kubina MTB CZE / Česká republika sever 1000
Roman Kudláček MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Ondrej Kudrna MTB CZE / Česká republika Jih 500
Zdeněk Kulovaný MTB CZE / Česká republika sever 2020
Adela Kundrátová MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Vít Kurka MTB CZE / Česká republika sever 2000
Jiří Kuzma MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Radovan Látal MTB CZE / Česká republika jih 1000
Martin Lebduška MTB CZE / Česká republika sever 1000
Ferdinand Leffler MTB CZE / Česká republika Sever 500
Kryštof Leffler MTB CZE / Česká republika Sever 500
Jan Leitner MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Radek Letáček MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Vítězslav Liška MTB CZE / Česká republika Jih 500
Ján Litavský MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Anna Litovčenková Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika Sever 1000
Tomáš Loup MTB CZE / Česká republika sever 1000
Tomáš Lukovický MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Miloš Luňáček MTB CZE / Česká republika sever 1000
Martin Macek MTB CZE / Česká republika server 1000
Ján Maďar MTB SK / Slovenská repubilka sever 2020
Josef Magera MTB CZE / Česká republika Sever 2020
Patrik Mach MTB CZE / Česká republika Sever 2020
Josef Malejovsky MTB CZE / Česká republika server 2020
Jaromír Maliňák MTB CZE / Česká republika sever 2020
Rudolf Mana MTB CZE / Česká republika sever 1000
Vladimír Marek MTB CZE / Česká republika Sever 2020
Zdeněk Martínek MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Ondřej Mašát MTB CZE / Česká republika sever 2020
Zdenek Matoulek MTB CZE / Česká republika jih 1000
Iveta Matušková MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Pavel Meres MTB CZE / Česká republika sever 2020
Jan Mergl MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Roman Měsíček MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Petr Michel Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika sever 2020
Jan Mika MTB CZE / Česká republika Sever 500
Petr Miklenda MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Martin Mikšovský MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jan Mikula MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Jiří Míl Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika sever 2020
Jiří Mildorf MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Stanislav Milke MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Tomáš Misař MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Jan Mišinger MTB CZE / Česká republika JIh 1000
Jakub Moravec MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Robin Morávek MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jaroslav Moták MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Juraj Mydliar MTB SK / Slovenská repubilka sever 1000
Jan Myška MTB CZE / Česká republika sever 1000
Oldřich Němec MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Bohumil Nohejl Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika Jih 500
Pavel Nosál MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Jan Novák MTB CZE / Česká republika sever 1000
Petra Novotná MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Petr Novotný MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Ivan Nový MTB CZE / Česká republika sever 2020
Jozef Oľha MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Marek Ondra Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika sever 2020
Martin Oppermann MTB DEU / Německo Jih 1000
Vitaliy Ostrouchov MTB UKR / Ukrajina jih 1000
Tomáš Otta Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika sever 1000
Přemys Ovesny MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Michal Ozogán MTB CZE / Česká republika Sever 2020
Patrik Pacourek MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Martin Parůžek MTB CZE / Česká republika sever 2020
Miroslav Pavlíček MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Libor Pavlík MTB CZE / Česká republika sever 2020
Ivan Pelikan MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Robin Pělucha MTB CZE / Česká republika sever 1000
Robert Peška Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika sever 1000
Jaroslav Peškar MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Pavel Pfauser MTB CZE / Česká republika Jih 1000
František Pilík MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Václav Pindík MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Hynek Plevka MTB CZE / Česká republika sever 1000
Michal Plot MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Jan Podloučka MTB CZE / Česká republika Jih 500
Ivo Pohořelský MTB CZE / Česká republika sever 2020
Michal Poláček MTB CZE / Česká republika sever 2020
Jaroslav Polák MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Karel Polák MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Denisa Poláková MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Pavel Polášek MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Jiří Porwisz Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika Jih 1000
Matěj Pospíchal Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika Jih 1000
Martin Pospisil MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Jaromír Prachař MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Rudolf Prokš MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Jaroslav Prouza MTB CZE / Česká republika jih 1000
Stanislav Prouza MTB CZE / Česká republika Sever 2020
Jiří Prudký MTB CZE / Česká republika Jih 500
Pavel Přibyl MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Michal Přikryl MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Martin Pýcha MTB CZE / Česká republika jih 1000
Lucie Pychova Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika Sever 1000
Tomáš Ráčil MTB CZE / Česká republika jih 1000
Iveta Ráčilová MTB CZE / Česká republika sever 1000
Karel Renger MTB CZE / Česká republika sever 1000
Miška Rosová Koloběžkář / Scooter SK / Slovenská repubilka sever 1000
Petr Rozsypal MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Jiří Rumler MTB CZE / Česká republika sever 2020
Kamil Samek MTB CZE / Česká republika sever 1000
Tomáš Sedláček MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jiří Sedláček MTB CZE / Česká republika sever 1000
Juraj Sekerák MTB CZE / Česká republika sever 1000
Petr Smejkal Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika jih 1000
Lumír Soukup MTB CZE / Česká republika sever 2020
Jiří Stacke MTB CZE / Česká republika sever 1000
Ivan Stach MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Nowak Staszek MTB POL / Polsko sever 2020
Ladislav Steindl MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Rostislav Stříbrný MTB CZE / Česká republika sever 1000
Pavel Stuchlík MTB CZE / Česká republika sever 1000
Martin Svoboda Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika jih 1000
Jiří Svoboda Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika sever 1000
Jaroslav Svoboda MTB CZE / Česká republika Sever 2020
Radim Svoboda MTB CZE / Česká republika sever 2020
Radek Svoboda MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Miroslava Svobodová Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika Jih 500
Vladimír Synek Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika sever 1000
Michal Šacl MTB CZE / Česká republika sever 1000
Vít Šaman Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika Sever 1000
Jakub Šilar MTB CZE / Česká republika sever 1000
Miloš Šimerda MTB CZE / Česká republika sever 1000
Josef Škarpa MTB CZE / Česká republika sever 1000
Robert Škoda MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jaroslav Šnajdr MTB CZE / Česká republika jih 1000
Milan Štajnc MTB CZE / Česká republika jih 1000
René Šteffek MTB SK / Slovenská repubilka Sever 2020
Libor Štěpán Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika sever 2020
Petr Šťovíček MTB CZE / Česká republika sever 1000
Štefan Šuster MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Roman Švach MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Jiří Švarc MTB CZE / Česká republika jih 1000
Hana Švedová MTB CZE / Česká republika sever 1000
Karel Švihel MTB CZE / Česká republika Jih 1000
František Takács MTB SK / Slovenská repubilka sever 1000
Zdeněk Tiefenbach Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika sever 1000
Radek Tichý MTB CZE / Česká republika sever 1000
Petr Tichý MTB CZE / Česká republika sever 2020
Petr Tlach MTB CZE / Česká republika jih 1000
Richard Tomik MTB SK / Slovenská repubilka Sever 1000
Radek Topolský MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Luděk Trojánek MTB CZE / Česká republika jih 1000
Petr Turok MTB CZE / Česká republika sever 1000
Karel Uher MTB CZE / Česká republika sever 2020
Aleš Válek MTB CZE / Česká republika Sever 1000
František Valeš MTB CZE / Česká republika sever 2020
Ladislav Vancl MTB CZE / Česká republika sever 2020
Antonín Vandlicek MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Miroslav Vaněk MTB CZE / Česká republika sever 1000
Štefan Vanický MTB SK / Slovenská repubilka Jih 1000
Jáchym Veselý MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jan Veselý MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Vladimír Vinduška MTB CZE / Česká republika Jih 500
Jiří Vlach MTB CZE / Česká republika sever 2020
Marcela Vlasáková Koloběžkář / Scooter CZE / Česká republika jih 1000
Filip Vojta MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Roman Vojtíšek Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika sever 2020
Václav Vondriska MTB CZE / Česká republika sever 2020
Nela Vondrková Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika Sever 1000
Milan Vorlík MTB CZE / Česká republika sever 1000
Jan Vozdecký MTB CZE / Česká republika sever 2020
Lukáš Werner MTB CZE / Česká republika Sever 1000
Ondřej Wowra MTB CZE / Česká republika Sever 1000
václav Zachodil Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika Sever 1000
Alena Zachodilová Chodec - Běžec / Walk - Run CZE / Česká republika Sever 1000
Filip Zatloukal MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Martin Zeman MTB CZE / Česká republika sever 2020
Zdeněk Zezulka MTB CZE / Česká republika sever 2020
Petr Zítek MTB CZE / Česká republika Jih 1000
Samuel Žužič MTB SK / Slovenská repubilka sever 2020