Tři měsíce do startu

V tuto chvíli zbývají přesně tři měsíce (respektive přesně 13 týdnů) do startu letošních Mílí!

Jaké budou, popřípadě zda vůbec budou nyní asi netuší vůbec nikdo, ale my k tomu přistupujeme tak, že budou a budou tradičně parádní! A pokud by snad byla nějaká překážka, tak ji překonáme, od toho přece překážky jsou, no ne!?

V těchto chvílích se v zákulisí pracuje na povoleních, ladí se týmy dobrovolníků (těm, kdo se přihlásili se v brzké době ozveme s podrobnějšími informacemi. Pokud chcete tým dobrovolníků ještě rozšířit, vyplňte prosím formulář na webu v záložce "dobrovolník") a další hromada formalit.

Věříme, že se konečně podaří uskutečnit i unikátní trasa na 2020 mil. A vypadá, to, že to bude skvělá podívaná, na startu je totiž mnoho zajímavých jmen! Postupně vám nyní budeme přinášet jejich postřehy a plány na tuto výzvu, případně nějaké informace o přípravě apod. Původní plán byl zpracovat tato témata formou videorozhovorů, ale situace nám v tomto moc nepřeje, tak se spokojíme s psanou formou…

I toto pak bude součástí blogu, který se pomalinku začíná plnit na webu závodu. Rozpracovaná jsou některá další témata a stále platí, že kdybyste kdokoli chtěli přispět, budeme rádi

V tuto chvíli přejeme hezký zbytek Velikonoc a úspěšný start do nové sezóny, která snad vyvrcholí na začátku léta společným setkáním v Hranicích u Aše 4. 7. v 15:00 pod startovním obloukem!