Pomozme společně malé bojovnici Dorotce!

Roční Dorotka byla zdravá, čilá a usměvavá holčička se zájmem o své okolí.  V lednu 2024 se ale její svět zhroutil. A stejně tak jejím rodičům.  Maminku s Dorotkou srazil na přechodu pro chodce nepozorný řidič a způsobil Dorotce těžké ublížení na zdraví s trvalými následky. Byl vůbec div, že přežila. Její malé tělíčko ještě tak nedávno plné radosti a energie, bojovalo o život. Podstoupila několik operací lebky a mozku dokonce s nutným delším odstraněním lebeční kosti.  Vzhledem k tomu, že její organismus má díky úrazu poškozeny životní funkce a neumí ani přijímat potravu, má zavedenou stálou sondu do žaludku, a potýká se s mnoha dalšími velmi závažnými zdravotními problémy. Již skoro půl roku je téměř nepohyblivá hospitalizována na neurochirurgii v Motole, kde probíhá intenzivní léčba, fyzioterapie, ergoterapie a logopedie s jen velmi malými výsledky. I její reakce na okolí jsou velmi mizivé. Do budoucna ji čeká náročná rehabilitace, kterou bohužel zdravotní pojišťovna nepodporuje.
Náš tým se k tomuto neštěstí dostal jen shodou okolností, ale úplně nás zasáhl. Sledujeme boj o život Dorotky od úplného začátku a chtěli bychom ji pomoci. I proto se na vás obracíme s prosbou. Chceme, aby malá bojovnice Dorotka vzhledem k jejímu vážnému zdravotnímu stavu mohla žít co nejkvalitnějším životem.

Pokud by někdo z Vás chtěli pomoci Dorotce, můžete přispět na transparentní účet 1000miles ADVENTURE: č.ú.: 325626319/0300

 zpráva pro příjemce: Dorotka.

Každý jakýkoli příspěvek může udělat v živote malé bojovnice velký posun.

Veškeré vybrané prostředky i s naším příspěvkem budou převedeny na léčbu a rehabilitaci Dorotky.

Děkujeme za Dorotku a její rodiče, kteří stále věří a doufají ve zlepšení současného stavu.

QR kód pro přispění jakékoliv částky najdete zde: