Oficiální fotografové 1000 miles

ANNA ŠÍMA KOPKOVÁ
Jak již jméno napovídá jedná se o dceru zakladatele závodu Honzy Kopky. Anna je absolventka magisterského programu Environmental Design na FAU, TUL v roce 2017. Od téhož roku studentkou doktorandského programu Výtvarné umění na TUL a zároveň profesně freelancer fotografka zaměřena na komerční tvorbu. K focení se dostala právě díky prvnímu ročníku 1000 mil v roce 2011, kdy jela jako nepolíbená amatérka v doprovodném vozidle a začala zkoušet možnosti focení. Focení se jí stejně jako míle dostalo pod kůži a proto toto bude její 11. ročník účasti. Když zrovna nefotí sedřené cyklisty věnuje se glamour a aktové fotografii s různě specifikovanou tématikou. Letos přenechá své místo v doprovodném vozidle a bude se držet se svým manželem Martinem a jejich nově narozenou dcerou Josefínou u organizace a focení okolo Checkpointů. 

https://annakopkova.cz/
https://www.instagram.com/akopkova_photo/
https://www.facebook.com/anna.kopkova.71/ 

TOMÁŠ SRB
Je fanda do digitální fotografie už od základní školy, kde si v 7. třídě pořídil svůj první dvoumegapixelový fotoaparát a začal dokumentovat dění ve třídě i mimo ni. Dokumentární fotografie a video ho neopustili ani po dobu studia na SPŠSE Liberec, kde se několik jeho záběrů dostalo i do České televize ( reportáž o šikaně učitelů :-) ). S příchodem smartphonu jeho nadšení pro dokumentární činnost postupně opadalo a když se na vysoké škole rozhodoval, co dál dělat, vývoj webových aplikací byla jasná volba. S kamarády tak založil vizuální studio __STROY (https://stroystudio.com/cs) a kóduje graficky poutavé webové aplikace. Fotografování se už věnuje jen při lezení na horách a Mílích, které se staly jeho srdeční záležitostí. Nebude tak chybět ani na těchto, již osmých Mílích v řadě.

https://stroystudio.com/
https://www.instagram.com/beryhohoch/
​​​​​​​https://www.facebook.com/tomassrbphotography

ANNA NAVRÁTILOVÁ

Anna se k focení sportu dostala skrz rychlostní kanoistiku, kterou sama dříve dělala a díky které se dostala i k dalším sportům jako je běh, běžky nebo právě kolo - hlavně si ale zamilovala pohyb venku a to v jakémkoliv počasí. 

Když před pár lety narazila na rozhovor (https://www.bezfrazi.cz/pribehy/jan-kopka/vlci-pohled) s Honzou a tím pádem i na Míle, ozvala se jako dobrovolník s autem a své první Míle tak fotila a zároveň odřídila v 6. měsíci těhotenství (prostě se to tak sešlo:). 
Dnes už je její chlapeček Filip natolik veliký (2,5 roku), aby na ni počkal se svým tatínkem Kryštofem doma. 
Mimochodem po Anny zážitku i její přítel Kryštof „mílománii“ propadl a 2x závod dokončil na kole. Letos se uvolil, že bez 1000 mil v sedle nějak přežije, bude doma s Filípkem on a Aničku nám na 2 týdny pracovně propůjčí. A vlastně tím tak srovná rodinné skóre účasti na 2:2.
Fotit jede Anna tedy letos po pauze podruhé a nemůže se dočkat. Jak říká, Míle jí změnily život, a to je (zatím:) ještě ani nezažila v sedle. (Loni jako svou bikepackingovou premiéru dokončila závod Bohemia Divide a o to větší obdiv chová ke všem finisherům Mílí a zároveň pochopila a potvrdila si sebediagnózu „Mílař“).

Už se nemůže dočkat všeho, co k tomu paří a my si moc si vážíme Kryštofovy obětavosti a jsme rádi, že Anička u letošního speciálního ročníku může být.

https://www.instagram.com/navratilova.photo/
www.facebook.com/navratilova.photo