NULTÝ DEN - ANEB MÍLE ZAHÁJENY!

A je to tady… start dalšího ročníku Mílí je takřka na dosah. Zbývá už jen pár hodin, než odstartují zkušení mílaři i nováčci, o které ani letos není nouze, na náročnou trať závodu. Ještě předtím se ale pojďme přenést o pár dní zpět. Ve večerních hodinách 30. června dorazili do obce Hranice první členové realizačního týmu, aby následující den připravili vše potřebné pro hladký průběh registrace závodníků.

Během sobotního dopoledne byly po obci rozmístěny informační cedule, které navigují více než třístovky účastníků k místní sokolovně. Ta se v průběhu sobotního dopoledne proměnila v zázemí pro závodníky i realizační tým. První účastníci dorazili na místo v odpoledních hodinách. Mnozí z nich se viděli opět po roce, a protože rok je dlouhá doba, je třeba vše pořádně probrat. A kde jinde než u sklenice dobrého piva z místní hospody. Historek a příběhů z minulých ročníků závodu bylo ke slyšení opravdu hodně.

Okolo osmé hodiny večerní bylo do závodu zaregistrováno na sedmdesát účastníků. To znamená, že většina dorazí až následující den tj. den startu. Parta obstarávající registraci závodníků se tedy zítra pěkně zapotí, aby zbývající účastníky stihla včas odbavit. Ve večerních hodinách proběhly také poslední porady realizačního týmu a poslední doladění detailů k organizaci závodu.

Zítra to vypukne. V 15:00 přesně odstartujeme 13. ročník 1000 Miles Adventure.