JEDEME PRO ANIČKU!!

Letošní Míle s dvojitou porcí kilometrů a dvojitou porcí pomoci!!

Jak jsme již zmínili v letošním roce bychom rádi pomohli na více místech a tím druhým respektive tou druhou je Anna Slancová. Až si poslechnete příběh Aničky věřím, že vás chytne za mílařské srdce.

Anička byla je a bude stále nadšenou cyklistkou jako my všichni. Bohužel při sportu, který miluje nejvíce došlo k úrazu a Anička tak ochrnula spodní část těla.

Nás tento příběh velmi zasáhl a řekli jsme si, že se ji spolu s vámi pokusíme co nejvíc pomoci. Anička aktuálně podstupuje celou řadu rehabilitací, ale jejím snem je dostat se zpět do sedla. Rádi bychom z peněz, které se nám, jak doufáme spolu s vámi, podaří vybrat přispěli na nový HANDBIKE (tedy kolo poháněné rukama).

Spolu s tím vyhlašujeme soutěž o ceny od partnerů závodu. Podmínkou soutěže je co nejpřesnější tip na následující otázky, které naleznete zde: https://forms.gle/XNzYjhVcwphMpEhX9 a jakákoliv finanční pomoc Aničce.

Za Míle jsme zřídili transparentní účet s číslem: 325626319/0300 Přispět můžete jakoukoliv částkou a celý výtěžek bude věnován Aničce, aby se mohla vrátit spolu do sedla a zažívat tak opět ty krásné pocity s blátem ve vlasech..

Celý příběh Aničky Slancové si můžete prohlédnout zde: https://youtu.be/7DCR-am7Bxk

Hlavní sponzoři závodu:
Bernard
Kofola
X-Park Františkov
Cyklopenzion U Čápů
LAWI sport
Avalanche Production
Lannutti Czech Teplice