non-stop závod
vlastní silou
bez zabezpečenÍ

DOBRODRUŽSTVÍ, KTERÉ JINDE NEZAŽIJEŠ!

závod odstartuje za:

10

Ročníků

1 390

Závodníků

865 000 

Ujetých mil celkem

nekonečno

Příběhů

Motto
„DÍLČÍ OSOBNÍ VÍTĚZSTVÍ, DOSAŽENÍ SVÉHO VLASTNÍHO CÍLE, SEBEPŘEKONÁNÍ, NABYTÍ SEBEDŮVĚRY, POCIT POKORY, ÚCTA K SOUPEŘI I PŘÍRODĚ, POZNÁNÍ I SEBEPOZNÁNÍ, STRACH I EUFORIE, RADOST I BOLEST… A HLAVNĚ VELKÉ DOBRODRUŽSTVÍ!“

Jenom kretén vymyslí takovej závod. A jenom bezmozek se ho zúčastní. Šel sem hluboko, našel dno a skrz to se prohrabal do pekla.
SMS Z TRATI – ZÁVODNÍK 179

AKTUÁLNĚ

Trasa a povinné body

Právě byly závodníkům rozeslány trasy a povinné body, včetně pokynů...

mail závodníkům - Info o CP

Pár informací, které by vás měly zajímat. Především ohledně organizace startu a jednotlivých CP, informace ohledně trackerů, povinná výbava.

Startovní listina

Na webu je nyní kompletní startovní listina. Nyní se vyrábí a laminují startovní čísla, přiřazují trackery apod.


1000 miles adventure

Non-stop závod vlastní silou bez podpory.
Je jedno, jestli vyrazíš na kole, koloběžce, nebo půjdeš pěšky. Vybavení si poneseš s sebou a potravu budeš řešit, jak to půjde. Celých 1.600 km neřešíš nic než sebe a své základní potřeby. Každý den, každou minutu a to třeba dva týdny v kuse. Chceš to? Tak pojď do toho!!!

seznam účastníků

O účast v závodě je tradičně velký zájem, přičemž počet účastníků je přísně limitován počtem 150 na každou trasu. Registrace se spouští vždy o silvestrovské půlnoci, účastníci a dobrovolníci z předchozího ročníku mají přednost... Seznam těch šťastných, kteří mají své místo pro ročník 2021 jisté najdeš na odkazu níže.

CO POTŘEBUJEŠ?

Na zdolání závodu 1000miles potřebuješ hromadu odhodlání, pak kupu štěstí, dobrou fyzickou a psychickou odolnost.
Ale taky kvalitní technické vybavení
ti může pomoct uspět. Hlavně když si počasí postaví hlavu, oceníš dobré oblečení, nehledě na navigaci, na které rovněž stojí úspěch a neúspěch tvého putování. Chceš poradit od těch, kteří už mají zkušenosti?

Všechno pro
jedno tričko

Závod trvá těm nejlepším týden, běžně 14 dnů,
ale klidně i měsíc. Není žádný limit, je jen trasa a ty!

A proč to všechno děláš? Pro tričko! Unikátní, jedinečné a těžce vykoupené tričko, které si oblečeš se všemi poctami na Afterparty, která se koná 24. - 26. 9. v Kletečné na Vysočině.

jedeme pro
dům pro julii

Každý rok jsme se snažili v rámci závodu a Afterparty vybrat alespoň nějakou symbolickou částku, kterou jsme se pokoušeli někomu pomoct.

Letos jsme se rozhodli spojit síly s tím nejpovolanějším - Richardem Štěpánkem. A Richard přišel s myšlenkou pomoct projektu, jehož “téma” je extrémně težké - dětský hospic!

z předešlých ročníků

závod by se neobešel bez přispění těchto společností: