7. DEN - 11. 7. 2020

Závodí se!

Už se zdálo, že letošní ročník bude co do závodění trochu nudný. Na čele byl neohrožený Kai-Uwe Lehnung, který se jevil celkem „v pohodě“ – ač unavený, držel strojové tempo na úrovni cíl za cca 8,5 dne. Závodníci v dalším pořadí postupně odpadali, držel se jen Jarda Šolc s odstupem několika hodin (na CP2 dorazil bezmála 9 hod za Uwem). Hlavní roli tak hrálo počasí, které si zahrává dál a po jednom parném letním dnu se opět vrátil déšť, tentokrát večer doprovázen bouřkou a silným větrem…

Ale jak známo, Slovensko rozhoduje a nakonec se zdá, že se bude i závodit o pořadí. Kai-Uwe chtěl dorazit na CP3 hlavně za světla a to se povedlo. Na druhém břehu se objevil kolem 18 hod. Nezkušeně sešel k břehu na prvním vhodném místě, to však k brodění samotnému je spíše velmi nevhodné. Naivně si vyzul boty, připnul je k rámu kola, vytáhl nohavice, kolo hodil na záda a vstoupil do řeky. Po dvou krocích byl ve vodě nad pas (tak akorát, aby namočil veškerý obsah kapes dresu). Vylezl tedy na břeh, už mokré boty nazul a přešel s vodou zhruba po prsa.
Dalo by se čekat, že se občerství a vyrazí k prvnímu zákazu, který je od CP vzdálený dvě až tři hodiny jízdy a tam vyčká rána. Překvapilo nás, že se rozhodl přespat a vyrazit raději kolem třetí ráno. Usušil se, dal jednu kolu s rumem a zalehl.

Na trackerech jsme tedy sledovali postup Jardy Šolce. Měl to k nám ještě kus, takže bylo těžké odhadnout jeho taktiku, ale přesto překvapil! Když kolem půlnoci byl od CP max hodinu a to ještě v podstatě z kopce, předpokládali jsem, že přijede. Ale 11 km před CP, kdy už je cesta jen po asfaltu z kopce se tracker zastavil. Už poslední kilometry se tracker posouval jen velmi pomalinku, až jsme začínali být nervózní, zda nemá Jarda nějaký zdravotní problém. Když už půl hodiny stál na dost nesmyslném místě, volali jsme, bohužel byl nedostupný. Kolem jedné jsme tedy ulehli a jen po očku sledovali, zda se tracker zaktivuje a doufali, že Jarda už neměl sílu pokračovat a usnul.
Ve čtvrt na dvě Jarda volal s tím, že má zmeškaný hovor. Působil zmateně, ale prý sedá na kolo a pokračuje dál. Že už nebyl schopen jet, tak na chvíli zalehl na zastávce. Čekali jsme tedy a ve dvě se objevil na druhém břehu Váhu. Po desetiminutové obcházce a průzkumu se rozhodl objíždět a nebrodit. Je to cca hodina navíc a Kai-Uwe měl v plánu vyrážet ve tři, čili bylo zaděláno na zajímavé setkání. A taky že ano, Kai-Uwe se balil a tracker Jardy se blížil. Potkali se právě na příjezdu/odjezdu z CP. Čekali jsme na reakci Jardy, ten ale byl unavený a chtěl se vyspat. Na dotaz kdy chce vyrazit řekl: „za hodinu“. Ono „vyspat“ zjevně pro každého znamená trochu něco jiného 🙂

Takže shrnuto, Kai-Uwe Lehnung opustil CP3 ve 2:49, Jarda Šolc ve 4:20 a náhle máme na čele drama. Oba s tváří hráče pokeru tvrdí, že o vítězství nejde, ale samozřejmě by oba rádi…tak uvidíme 🙂

Na České půlce trasy opět prší a zase se kupí SMS s ukončením závodu ať už na trase, tak v polovině závodu. Na Slovensku zatím podmínky dobré, sice fouká, ale zatím neprší a teplota je pro cyklistiku velmi přívětivá, ale odpoledne se má rozpršet i zde.

…a taky že ano. Vstali jsme do krásného jasného rána, během dopoledne se zatáhlo a kolem druhé se spustila bouřka, kterou následoval významný déšť až do večera. Ještě těsně před deštěm stihli na CP3 dojet David Pacholík a krátce po něm i Petr Jiroušek. Petr se moc nezdržel, pozdravil, vypil jedno nealko pivo a pokračoval v krasojízdě. David ho následoval, ale před tím si postěžoval, že včera prožíval krize a několikrát chtěl vzdát… Naštěstí nevzdal, uvidíme co po propršeném odpoledni a večeru ve Strážovských vrších….

Už za vytrvalého deště dorazil Martin Novák. Slouho hledal cestu přes Váh a když už to vypadalo, že se do vody neodhodlá se odhodlal a brodil. Nadvakrát, ale úspěšně. Martin přišel a rovnou zalezl do stanu se trochu zahřát a vyspat, chce vyrážet velmi brzy. Honza jel těsně za Martinem, ale v poslední vsi se rozhodl navštívit obchod, tak nakonec do CP dojel se ztrátou hodiny a půl, ale najedený a ráno se síly stejně srovnají… Zarazilo nás je, že si oba na kost promočení mílaři před brodem sundávali tretry. Ale pak nám vysvětlili, že mají dobré návleky a nohy překvapivě v relativním suchu…

Dle večerních SMS vládlo opět deštivé počasí i v Česku. Letošní Míle jsou řehole, tak to má být. Za tepla a sucha by to dokázal kde kdo, ale teď se ukáže srdce pravého dobrodruha! 😉

ZPRÁVY Z CP 1

Dne 10.7.2020 zde v CP1 bylo velmi rušno, ze čtvrtka na pátek v CP 1 přebývalo více než 17 kusů mílařů, takže praskal ve švech. Opět byly obsazeny i stany dobrovolníků, kteří přes noc drželi službu. Bylo nutno opět vařit horké čaje, kávy, podávat nealkoholická piva Bernard, dobíjet energetické banky, mobily a trackery. V provozu byl i cykloservis Dušana. Čtvrtek také znamenal změnu počasí k lepšímu.

Ráno byli všichni promptně odesláni kolegům na CP2. Vydávala se svačina na cestu a dobré rady. Jako poslední těsně před půlnocí dorazily dvě koloběžky s Tomem Votrubou a Ondrou Hlaváčkem. Hoši zde přespali do soboty. Dobili jsme je a odepsali dne 11.7.2020 v 09:15. Celkem za dnešní den prošlo a projelo CP1 neuvěřitelných 59 mílařek a mílařů.

Den 11.7.2020 pokračoval ve znamení demolice nepotřebných stanů základny CP1, rozpouštění již dobře sehraného týmu dobrovolníků, ale zajištění služeb v CP1 je stále zabezpečeno nejzkušenějším členem, ostřílenou Vlastou, která zde bude držet stráž a pohotovost až do poslední chvíle existence CP1. Ráno odjeli kluci na koloběžkách a projel i Ján Maďar se startovním číslem 148, poté co obdržel bagetu se sekanou a jablkem.

Stále se statečně čeká na poslední mílaře, převážně chodce.

Obsluha z CP1 přeje do ostatních CP hodně radosti a krásných zážitků, všem mílařům hodně štěstí a sil k dokončení závodu.

Tým CP1

ZPRÁVY Z CP2

Budíček před pátou, CP2 ožívá. Někteří přenocující závodníci vstávají a balí. První odjezd v 5.22. Co přes noc uschlo, bohužel po prvních pár kilometrech opět vlhne, neboť nepřestává pršet.

Noční bouřka na chvíli zastavila mílařský peloton, který se rozprchl do chat, penzionů, přístřešků apod. Po 6 hodině se v kopcích na CP2 začíná probouzet život i přes nepříznivou předpověď se k nám začínají vydávat další dobrodruzi. Dnešek by měl být první zatěžkávací zkouškou. V odpoledních a večerních hodinách se dá předpokládat příjezd cca 20 závodníků.

Ráno jsme znovu postavili oblouk a druhý stan, co jsme narychlo sklízeli ve větru přicházející bouřky včera večer, takže závodníci už opět přijíždějí do cíle který i jako cíl vypadá.

Je 13.30 a počasí je opravdu na draka, k neustávajícímu dešti se přidává opravdu letní teplota celých 9 stupňů tady u nás v dolině. Tilo hlásil budíček do pěti stupňů. Z dosavadních šesti závodníků tu polovina končí. Ti co se vydávají na další cestu, zasluhují velký obdiv. Na čisté suché prádlo které si tu vybalili z pošty, oblečou promočené větrovky a tretry a vyráží vstříc dalšímu nepočasí.

Odpoledne a večer tady byl trochu kalup, tak jsme nestihli report včas, to co v noci zalezlo pod střechu, se tady ve zmiňovanou dobu vyrojilo, jak vosy. A protože byly všichni jak hadra po vytírání podlahy, tak tu většina zůstala. No a protože byla kosa jak v rusku, bylo nutné k vypaření tolika vody zatopit jak na vélíně, tak i v ohništi. Všude kam se člověk podíval, vyselo oblečení, boty a všechno možné mokré mílařské vybavení. Jen doufáme, že se to ráno nezvedne všechno najednou, jak hejno racků z oraniště. Nyní už jen čekáme na rozhodnutí posledního, který se pohybuje před Paprskem, jestli zůstane tam a nebo se sklouzne dolů k nám.

Za CP2 Martin Motyčka

SMS od závodníků

161 Kai-Uwe Lehnung (1265.04 km, 19:43:01): P9M9E9 War grad auf dem Kriźna, höchster Punkt der Tour, Gewitter, Orkanböen, es war die Hölle…

169 Jaromír Šolc (1226.53 km, 18:07:17): P7M8E9 na CP me organizatori namotivovali natolik, ze jsem prvni kopec vyletel v takovem tempu, az jsem si doplna odrovnal leve koleno a achillovku. Pak jsem do kopce a po rovine chodil, z kopce se vezl, na Magure to ani nevadilo. Pokusim se z toho pres noc vyspat, ale bojim se, ze to nebude tak jednoduche.

43 Petr Jiroušek (1181.38 km, 20:08:38): az k vahu to slo, pak uz voda zhora zdola, blato vsude. Diky clenum expedice Baske a za zachranu prazdnych zaludku kucharce Zuzi:-)

99 David Pacholík (1181.38 km, 20:04:58): P9M9E9 dneska zase durch jinak zážitků vela

126 Jan Kopka (1128.28 km, 19:22:09): P8M9E7 Je fajn videt, kolik ma 1000miles fandu, kteri se neskryvaji s uznanim a nabizeji casto i pomoc ve forme jidla, piti nebo pristresku. I kdyz pomoc neprijmete, musi kazdeho hrat, ze se svym utrpenim neni sam, ale palce mu drzi i uplne cizi lide. Ja dekuji hodnemu servisakovi z V. Losin, stamgastum z hospody z Drahotus i hodnym lidem z Loukova za nabidnuty nocleh a poskytnuti piva, vody a tycinek.

83 Jiří Dolejš (1106.61 km, 19:42:21): P5M7E6 ocistec celý den leje…. Vsude bahno voda… Neda se jet a někdy ani tlacit….. ..

70 Ladislav Stach (1068.71 km, 19:27:27): P5M5E5 … Jsem úplně v prdeli. Vrátil jsem se z trasy na Trenčín totálně promaceny a s rozhadanou přehazovačkou zpět do Vizovic sehnat ubytování a dát se dohromady. Všechno obsazené, ani hasici mi nedali azyl, asi udělám nějakou výtržnost aby mě zavreli policajti. Doplňuji, prosím zveřejnit. Děkuju strašně moc pánovi z Vizovic, který si mě všimnul jak tam bloudím a hledám kam hlavu slozit. On cyklista a fanda závodu poskytl azyl u něj na firmě – sprchy, teplo, čaj, co víc si přát. Vrátil mě tak zpátky do závodu. DEKUJU !

53 Pavel Jirásek (1003.79 km, 17:53:24): P5M5E5. Prši a prší dnes končim mam toho dost

66 David Rezek (999.34 km, 18:34:52): voda a jen voda

156 Radek Maťha (976.75 km, 18:39:58): P6M9E1 brzdy K.O. musel sem vyrobit dreveny pacidlo na roztazeni prasat, lehce je to zavzdusneny ale novy desky sem tam dostal, tak snad zatim dobry, zitra medvede a motyle

28 Martin Novák (974.01 km, 21:32:37): P9M9E9

4 Pavol Anderko (963.66 km, 19:58:56): P10M10E10 Nezaprsi a nezaprsi…

136 Josef Šnobl (943.81 km, 19:56:27): P7M7E7 Na cervenec trochu zima,mel jsem si vzìt tlustejsì spodky.Snad Bude zìtra tepleji.

154 Ivan Nový (904.97 km, 19:27:05): P9M9E8. Dnes to tedy bylo o zivot. Vystup na Dlouhé Strane, pouze 66 km a celych 6 hodin jizdy pouze v desti. Neskutecne zima pri sjezdech. Mel jsem pocit, ze i moje kolo melo zimnici-tråslo se stejnè jako ja. Ted susim a doufam v lepsi zitrky.

8 Milan Vorlík (904.78 km, 18:04:59): P2M9E9 MOP Kobylisy nejvíc nejlepší oddělení s nejlíp nejlepším vedením a nejvíc nejlepším ještě stále směnařem a nejvíc nejlepšíma lidma (platí i pro šlechtu z Ďáblic. Jo a máme Fíka a nebojíme se ho použít.

34 Tomáš Doležal (904.78 km, 19:49:47): P9M9E9 Dnes nádhera, tělo má energii, hrozně mě to baví. Ráno CP2. Díky za milé přijetí a vynikající snídani ❤️ Následoval přejezd Jeseníku. Déšť, 8 stupňů. Po první hodině jsme byli durch. Byla nám taková kosa, že jsme to s Ivanem (154) hnali z kopce do kopce. Zapíchli jsme to odpoledne v Malé Morávce na agrofarmě u manželů Kielarových. Zlatí, srdnatí lidé. Následovala sprcha, postel, vynikající večeře, nohy u krbu. Ráj, ráj, ráj. Mají venku cedulí a těší se na další Mílaře 😉

118 Tilo Arnhold (904.23 km, 20:04:41): P6M6E6x6 Diky do CP2 Team! Dnes Listopad v Moravských cloudových lesích: Brousek =5C D.Strane = 4°C! 🙁 / November in den Mährischen Nebelwäldern. Dem Gefrierschrank Altvatergeb. entronnen . 4-5c sind über Stunden selbst mir zu kalt… und das will was heißen.-)

100 Martin Dědek (865.76 km, 19:41:24): P8M9E9 včera po dojezdu do cp2 jsem byl psychicky úplně na dně dneska ráno jsem to chtěl vzdát ale díky Martine za podporu a starostovi šonova + všem kteří mě podporili. LJedu tedy dal a uvidím kam dojedu

72 Ivan Andraško (857.73 km, 19:37:01): P9M9E8 doufám že už chcát nebude

22 Marek Kyjovský (857.15 km, 20:01:56): P7M9E9 CP2 zdolan, jedeme dal!

103 Jan Weiser (857.09 km, 18:43:24): P9M6E9 Brzdy opraveny, den ztrata. Jsem mimo trasu, ale posilam polohu opusteni trasy. Rano pokracuji.

16 Martin Zbořil (838.76 km, 20:56:37): P9M9E9 Jizda supr. Dokonce jsem v lese pokecal s Jardou Kulhavym.

18 Patrik Mach (838.75 km, 19:34:01): P9M9E9 tjady dady daaa…to je konec…KONČÍM!!! 🙂

32 Petra Bauerová (838.75 km, 19:52:03): P9M9E9 Diky moc do Ceskych Petrovic za vcerejsi vecerni podporu! Hlavne tu psychickou!

39 Lumír Soukup (838.75 km, 18:18:57): P9M9E9 pohoda c2

46 Rudolf Halbich (838.75 km, 20:11:00): P8M8E7 Pulka za mnou a pulka prede mnou! Kdo nezazije nepochopi! Stokrat proklinane, presto prenadherne! Terezko dekuji! :*

101 Přemysl Kubín (838.75 km, 20:52:12): Cíl 500 úspěšně pokořen. V pondělí už bohužel denní rutina a práce. Moc všem děkuji za podporu. Jako vždy nezapomenutelný zážitek.

119 Lukáš Vysoudil (838.75 km, 19:39:47): P5M7e9 CP2

130 Josef Mikulin (838.75 km, 19:41:14): pocasi extrém.druha pulka dnes nechutnala ani nebavila.kdo to trasuje?rekl mu nekdo ze to je zavod pro kola? ..

130 Josef Mikulin (838.75 km, 19:54:04): P6M6E6

133 Jakub Skála (838.75 km, 20:10:42):

135 Robert Stuck (838.75 km, 21:09:41): P8M8E8. 500 Finish. Thanks for the great adventure

74 Jiří Vaculík (838.70 km, 19:47:16): P8M9E7 Dnes přísné podmínky, trvalý déšť neumožňoval zastavit, bylo chladno! Valil sem na CP za rodinou, to byla nejlepší motivace! Díky za podporu!!!

102 Tomáš Vopálenský (838.70 km, 19:40:34): P9M6E4 Konecne CP2, dneska bylo frysno, tesim se na zitra, ze bude lip.

119 Lukáš Vysoudil (838.41 km, 19:37:22): P5M7e9 Cp2

105 Jindřich Prchlík (789.39 km, 18:03:33): P7M8E8 dnes tu je videt prd a jeste me ceka tezka pisemna prace…

3 Martin Hvězda (779.91 km, 20:30:29): P9M9E9 Orlicke za totalniho deste, zachrana na pevnosti Hanicka. Zitra uz konecne cp2.

11 Petr Michel (779.91 km, 19:51:16): P5M5E9 Dest, blato, zima. V pevnosti Hanicka zachrana. Zitra snad CP2. Zdravim Gambrinus10 do Sluknova, Vitu a Simcu do Varu. Ahoj

90 Jaroslav Křivský (779.91 km, 20:09:40): P6M8E6 Vetsina dne v desti, Orlicke hory nemile prekvapily, zitra snad konecne do CP2

176 Jaromír Jirka (779.91 km, 19:48:03): P7M8E7 Dnes novy poznatek Kdyz se kalhoty chladi vodou tak zadek tolik neboli

54 Rostislav Havelka (772.55 km, 20:31:55): P3M5E9

77 Rostislav Havelka (772.55 km, 20:32:00): P7M5E9 Omlouvam se za pozdni sms, potrebovali jsme se st. c. 054 ubytovat a pani na nas cekala 2 hodiny. Diky za pochopeni.

139 Stanislav Kazda (763.91 km, 19:20:06): P6M5E5 DNES KONEC

89 Kateřina Bouzková (759.33 km, 19:42:06): P9M9E9 Dnes pohoda s milou navstevou v Ceskych Petrovicich 😉

140 Robert Škoda (759.33 km, 19:44:53): P9M9E7 Dneska v Petrovicich super posezeni. Dekuji. .. Jinak trocha bahna a deste v proste potreba.

23 Martin + Antonín Bulíček + Kulda (752.53 km, 18:48:51): P9M9E9 Tandemaci dekují Mîrovi a jeho paní za azyl a vysušení.

167 Jaroslav Šnajdr (752.53 km, 18:47:25): P8M4E9 opet dést, po vysuseni v C.Petrovicich opet na trase

40 Edita Frýdlová (748.12 km, 19:55:21): P8M9E9

129 Jiří Svoboda (739.23 km, 18:41:47): Zkusim dojet na chatu Vilemina

14 Miroslav Přibyl (731.88 km, 19:55:17): P6M5E6 orlicky extrem, jedu do Petrovic

79 Petr Miklenda (731.83 km, 18:55:41): P7M7E8 Dnes opet krasny letni den – zima, dest, mlha, komplet rozmocene cesty, nejede to ani z kopce.

59 Radek Kopýtko (724.04 km, 20:09:32): P6M6E8

26 Vladimír Ondrejec (719.84 km, 20:05:31): P6M4E6

127 Pavel Meres (712.99 km, 19:48:26): P8M9E8 je tu strašná zima, takze idem ďalej. Ako palivo slúži vývar a sviečková z reštaurácie Šerlišský mlýn. Keď som prišiel už nevarili ale cyklistov vraj zachraňujú 😉

92 Tomáš Nový (711.02 km, 19:10:17): P7M9E9 Levá noha mě sabotuje, nechce chodit. Tak ještě, že jedu na kole

132 Martin Mikšovský (707.23 km, 19:06:19): P8M8E8 jedu dal. Díky. M.

94 Martina Stadtherrová (705.56 km, 19:57:15): P8M9E9. Dnes to byly bahenni lazne. Ja a muj Semik jedeme dal.

48 Alena Kocmanová (697.14 km, 19:38:57): P8M8E8 Dnes jedu jdu jeste dal.

144 Petr Zouhar (696.09 km, 19:45:36): P1M1E1X1 Neveril jsem,ze i po Krkonosich se bude jen chodi 🙁 O Bahnu se mi bude zdat. Jako vsichni Achilovka a Zada jsou moc spatny, tak je musim prohrat v Chate na Serlichu a dobit telefony.Petr

30 Jakub Pospíšil (694.70 km, 19:57:57): P3M5E7 Dekuji moc vsem kteri me podporuji jak na dalku, tak na trati! Sbiram sily na posledni 2 dny cesty…

137 Lukáš Cirkva (694.70 km, 20:09:08): P2M3E8 Došla mi zcela energie. Jedu na morál. Skončím v půlce. Snažil jsem se na dojezd v nedeli, ale nejde to. Terén je příliž težký. 146 km do konce

116 Pavel Horák (692.70 km, 20:02:41): P8M9E9 Mokro nam dava zabrat, je to pomalejsi, ale to nas nezastavi.

51 Martin Roško (692.55 km, 19:56:15): P7M6E8 tazke, vycerpavajuce …. 🙂

123 Petr Křelina (692.55 km, 20:14:20): P5M9E9

151 Boris Lacík (689.80 km, 19:36:28): P6M9E9 zaciname orlicke hory, dnes snáď ešte Ceske Petrovice.. Zacinam viac chodit ako bicyklovat 🙂

177 Jiří Biskup (689.80 km, 19:38:24): P6 M7 E7 uf, tocome ale nejede to

36 Tomáš Gothard (685.56 km, 18:08:03): P9M9E9

10 Radek Tichý (668.94 km, 19:34:40): P8M5E9 desticky vymenene,vysypana vidlice,ale valim dal…..jeste ze vubec neprsi…….

60 Pavel Port (668.94 km, 19:23:55): P9M9E9

88 Miloš Luňáček (668.94 km, 19:24:25): P9M9E9 pivko a kofola na Jiraskove chatě a jedu dal…

168 Vlastimil Klůz (668.94 km, 19:22:01): P6M6E8

114 Petr Dudek (668.75 km, 19:37:18): P7 M6 E7 hurá zítra nebude konečně pršet

42 Pavel Chuchma (666.54 km, 19:54:32): P9M9E9 Vcera, kdyz jsme to tlacili do krpalu na Vyrovku, tak jedna holcicka nas komentovala: „tatinku, oni to neumi“. A on na to: „Ale umi, jenom tam nemaji motorek!“

242 Patrik Chuchma (666.54 km, 19:50:41): P9M9E9

76 Petr Žemlička (665.35 km, 19:43:05): P8M5E6 ruce KO tahnu se na CP2

44 Franta Hasil (659.98 km, 20:48:41): P3M4E9

115 Zdeněk Zezulka (651.30 km, 17:54:51): bl…

111 Miroslav Hruška (649.13 km, 19:40:29): P9M9E7 ranni sprcha peklo, po obede a kaficku to zase jede

112 Vojtěch Prchlík (649.03 km, 19:43:37): P8M8E8 Ranní déšť nepotěšil, ale zbytek dne už byl lepší

7 Tomáš Habel (645.70 km, 19:59:10): P8M9E4 Krásná krajina Broumovska a jeleni v Krkonoších…

63 Milan Hosák (645.70 km, 19:59:34): P8M8E8 Jsem OK ***

24 Petr Vaculík (644.57 km, 19:00:55): P4M3E6 Dneska daly Krkonoše zabrat a teď uz mi to nejede.

38 Milan Hauer (642.80 km, 18:59:28): P7M8E9

49 Soňa Kopčoková (642.80 km, 19:18:36): P7M8E9

58 Jiří Rumler (641.58 km, 21:03:18): P10M10E9 Jedu dal, snad jeste neco najedu. Dopoledne to bylo doky desti a zime katastrofa

2 Alena Svačinková (640.54 km, 19:48:29): P7M8E8 Jsem ve Velkych Petrovicich u holubniku. Jeste pojedu, rozjela jsem se az pozde odpoledne. Od rana tezke loudani se. Jedu sama, ale je to fajn. Konecne se otepluje.

75 Petra Oubělická (629.72 km, 19:26:01): P5M5E8

124 Petr Horsák (628.14 km, 19:54:46): P7M8E8

134 Jakub Frajkovský (608.50 km, 19:46:11): P8M8E7 Po náročných Krkonoších paráda

61 Jiří Mašek (604.61 km, 19:52:33): P5M8E9 boli kolena a achilovka. nasledek Krkonos

116 Pavel Horák (604.61 km, 19:57:05): P8M9E9 Mokro nam dava zabrat, je to pomalejsi, ale to nas nezastavi.

121 Jaroslava Špačková (604.61 km, 19:51:49): P9M7E8 Krkonose za nami, jeste trochu popojedem

25 Marek Beňo (600.44 km, 20:03:37): P6M6E8 jedu dal, Snežka už je ďaleko vzadu

82 Jan Kokaisl (598.61 km, 19:48:39): P8M8E8

87 František Buchta (598.61 km, 19:48:46): P8M9E8 konečně slunce!

145 Veronika Gondžalová (598.57 km, 19:48:09): P3M5E9 Nohy dreveny…..

27 Zbyněk Kazda (588.21 km, 19:35:21): P8M8E7 Doufám zítra v trochu cyklistiky 🙂

37 David Polášek (588.21 km, 20:19:35): P3M8E5X6 Dnešek strávený s fajn klukama z Velmezu

64 Vojtěch Kuřátko (588.21 km, 19:38:08): P7M7E6 ZIMA,ZIMA,ZIMA

162 Štěpán Kříž (588.21 km, 21:42:08): P8M8E7X7 nahoru dolů přes hřebeny Krkonoš, spíš pěší turistika. Snad se zítra v Orlických trochu svezeme.

162 Štěpán Kříž (588.21 km, 21:42:15): P8M8E7X7 nahoru dolů přes hřebeny Krkonoš, spíš pěší turistika. Snad se zítra v Orlických trochu svezeme. (Nejsem v pořadí závodníků, raději posílám ještě jednou)

1 Petr Ozogán (587.65 km, 19:09:07): P9M9E9 Krkonoše úspěšně zdolaný. Jsem moc rád rád, že stále potkávám nějaké cyklisty.

78 Jakub Marek (574.60 km, 19:44:19): P7M8E7

55 Ota Rejthar (574.53 km, 19:47:02): P8M8E8. Hledáme spaní

149 Vladimír Synek (558.73 km, 19:03:30): P8M8E6 jsem právě na výrovce chci sjet do pece a někde za pecí zkusit sehnat penzion

62 Alexandr Kosina (545.39 km, 17:59:31): P5M9E9 do tmy pojedu.

29 Ondřej Hlaváček (533.43 km, 20:07:54): P8 M9 E9 zatím dobrý. Poděkování skvělému týmu na CP1: Vlasta, Honza, Dušan, Martin a všichni

68 Tomáš Votruba (533.43 km, 19:56:29): P8M9E9 Velké poděkování osádce CP1!!! Díky Vlasto, Honzo, Dušane, Martine!!! Koloběžky na Dvoračkách

106 Ivo Pohořelský (531.48 km, 18:50:52): P1M1E9

148 Ján Maďar (522.52 km, 18:06:32): P3M3E3 číslo 148 pokračuje

86 Ondrej Kudrna (470.61 km, 19:31:19): P7M8E9 CP1 fajnove díky za vse, jedu dál…drzim vsem palce 😉

71 Stanislav Zárybnický (470.59 km, 19:29:02): P8 M8E8

107 Radek Žmolík (418.64 km, 19:09:21): P7M7E7 zdravím svůj fanklub (•-•)/“/

175 Petr Jadrnicek (405.25 km, 19:56:37): P9M9E9 Cíl Varnsdorf. Víc to nepůjde. Mám v sobě moc piv. 🙂

81 Martin Klodner (376.11 km, 18:49:44): P4M9E8 sluknov je Bohem zapomenute mesto

110 Libor Beneš (337.51 km, 18:52:47): P8M8E9 NAD MIKULAVICEM.DNES V HRENSKU DOPLNENI ZASOB NA VIKEND.V CESKOSAS-SVYCARSKU JSEM FRAJERSKY MINUL NEKOLIK HOSPOD,ABYCH ODPOLEDNE UZ NEFRAJERRKY VYJEL Z TSASY PRO VODU A ZASE SE NA NI VRATIL. JESTE KUS POJEDU.

19 Petr Kutschka (333.91 km, 19:06:27): P8M7E7 Kopec u Mikulasovic Dekuji do prodejny potravin ve Hrensku a nahodnym turistum,kteri mi poskytli vodu, ktere se mi hodne nedostavalo. Sidlo jede!

93 Richard Štěpánek (299.25 km, 18:04:09): P9M8E9 Zatím mám za sebou 447 854 kroků. V potravinách v Hřensku paní věděla mé číslo, jméno i o mých počátečních problémech. Díky Milane. :o))

84 Tomáš Möhwald (298.73 km, 19:05:42): P7M8E6

141 František Štrupl (987.92 km, 10:39:30): P1M9E6 Koleno dosloužilo a tak bohužel definitivně končím. Díky všem za organizaci a společnost.

15 Radek Paulín (838.75 km, 15:02:02): P7M7E5 Konec v pulce na CP2. Drzim palce vsem, kteri v tom desti a zime nasli silu opustit skvele zazemi CP!!

47 Antonín Valeš (838.75 km, 14:07:42): P6M7E9 Mise splnena . Pulka hotova a koncim . Dnes teda neprasilo 🙂 .

158 Ondřej Malý (745.32 km, 11:43:12): P4M8E9 odstupuju, problemy s kolenama

13 Martin Karásek (739.16 km, 07:04:25): P8M7E8 Chtel jsem zajet lepsi cas nez minule. Vice jsem trénoval, vice planoval, lépe se pripravil. A na rozdil od prvni ucasti jsem vedel co mne ceka. Asi to bylo malo a pres veskerou snahu to nestacilo. Nevyslo to. A nejak nemam motivaci jet dal. Dékuji organizatorum za krasny – tezky a obcas nepredvidatelny – zavod. Dekuji také vsem kteri mne podporili pred zavodem i behem nej. Koncim.

VIDEO