kontakty

asistent@1000miles.cz

+420 603 397 304

kdo stojí za závodem 1000 miles? 

Bára krejčíková

holka pro všechno, která je nepostradatelná hlavně v průběhu závodu. Kontrola večerních SMS, revize textů na web, pomoc se stavbou zázemí, či zašívání roztrženého oblouku - to vše Bára zvládne levou zadní!
A mimo závod taky řeší 1000miles produkty v eshopu...

email: barbora@bajkavarna.cz

tomáš doležal

Mílař a IT vizionář v jednom, který se obrovskou měrou zasloužil například o tento web. Pomáhá vyvíjet novou platformu pro GPS tracking během závodu a dává Mílím modernější střih pro dnešní digitální svět. Pořád ale dbá na zachování původního ducha "s minimem věcí vyrazit na cestu, kde člověk najde sám sebe"!

email: tomas@dolezal.it

kamila janišová

nová tvář v našem týmu, která pomůže se vším, co bude třeba. Sama vášnivá bikerka, která proniká do světa bikepackingu a dá se tušit, že se virem Míle nakazí velmi rychle! Kamča bude coby nejmladší člen týmu mít na starost například správu sociálních sítí, ale zdaleka nejen to!
 

email: asistent@1000miles.cz

...a stovky dalších dobrovolníků!

chceš se taky připojit a podílet na akci, která doslova mění životy svých účastníků? Je to jednoduché, klikni níže a staň se dobrovolníkem. Navíc tím pádem získáš možnost přednostního práva registrace na následující ročník!

V případě dotazů a připomínek nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře:

pořadatelem závodu je:

Valachiarun.cz z. s.
Stará cesta 1782
Vsetín 755 01
ič: 22757422