10. DEN - 9. 7. 2019

legenda v cíli!

Poslední dny se co do počasí nenesou v duchu léta. Jak se před týdnem hromadně nadávalo na vedra a někteří hovořili i o úpalech, poslední dny jsou naopak o chladu a zimě. Teploty jsou v noci jen málo nad nulou a ve dne se přes 20°C nedostanou. Takže aspoň teplotně jsou letošní Míle pestré, když už déšť nepřichází…

V cíli ve Skalné se dnes uzavřela první desítka závodu. Dopoledne dorazil Honza Kopka, který poslední čtvrtinu závodu pojal společensky a víc než závodění se věnoval šíření myšlenky Mílí a na sociálních sítích se objevilo mnoho fotek nadšených fanoušků, kteří s ním mohli pohovořit a strávit pár chvil, či ho krátce doprovázet. Každopádně soutěž o nejtěžší kolo by minimálně v první desítce vyhrál, Honza jezdí na jistotu a ani špatné počasí by ho nezaskočilo, nicméně nepřišlo…

O půl druhé pak dorazila dvojice Michal Ozogán a Jaromír Šolc, kteří budou patřit k velkým překvapením letošního ročníku. Jarda je ve svých 21 letech nejmladším účastníkem Mílí a dokonce má za sebou letos už Italy Divide. Michal Ozogán už má za sebou třetí účast, ale o několik dnů si vylepšil své maximum. Měl podrobný plán kdy kde má být, který se podařilo celkem dobře držet a až na konci závodu zjistil, že zapomněl na den 0 a nemá to tak za deset, ale devět dnů!

V podvečer dorazil do cíle Karel Fišer. Když jsme příjezd sledovali na trackerech, trochu bloudil na poslední odbočce. Nakonec to trefil, ale do cíle dojel dost rozzlobený. Ani ne tak, že bloudil, ale že ho navigovala nějaká paní v okně. Komentoval to slovy: „ujedeš šestnáct set kilometrů a v poslední odbočce ti radí nějaká babka v okně. Člověk vypadá jak blbec!“.

Krátce po Karlovi dorazil David Granát, kterému se na třetí pokus podařilo Míle dokončit celé a zjevně se mu dost ulevilo. Za odměnu byl partnerkou adekvátně postříkán šampaňským!

Později večer se odehrál jeden těsný dojezd. Dlouho pohromadě jela trojice Radek Novotný, Lukáš Badura a David Šimoník, nicméně v Kraslicích se rozhodli ještě zastavit na občerstvení před posledním úsekem, čehož dokonale využil Peter Kukučka, který naopak jel závěr nadoraz a díky tomu dorazil do cíle o 11 minut dřív na 12. místě. Radek Novotný, velké překvapení loňských Mílí v cíli moc štěstím nezářil a bylo zjevné, že z výsledku nadšený nebyl. Poté, co loni dojel více méně bez přípravy a „z první“ čtvrtý, letos ho trápily technické problémy a následná ztráta motivace a je z toho „až“ dělené 13. místo.

Noc ale nekončí a hodinu a půl po půlnoci dorazil do cíle Jakub Ondruška. Podobně dojel do cíle i loni, jen za vydatného deště v Nové Sedlici.

Od rána pak má vybitý tracker Míra Franěk zvaný indián, takže je velmi těžké odhadnout jeho pozici a dojezd do cíle. Nicméně, všichni výše jmenovaní jej v posledních dnech nebo hodinách předjeli a Míra stále nikde. Osvětlil to právě Jakub, který ho předjížděl u Kraslic s tím, že má do krve rozedřenou nohu a není schopen šlapat na kole, pouze pomalu jít a tlačit. Takže předpoklad je, že do cíle dorazí hodně pozdě v noci, možná ráno, uvidíme…

Dění na jednotlivých CP se dnes dost liší. Na CP1, které už dva dny není v provozu, dorazil poslední cyklista a jedna z legend Mílí Aleš Procházka. Jak to sám nazývá, má Mílařskou horečku a ta se ho drží už 300 km. Ale prý se nevzdá a do pajdo-jede to! Aspoň je vidět, kdo v minulých letech, kdy jezdil tandem s Vaškem „tahal“…

Na CP2 postupně dojíždí největší „užívači“ závodu. Po dnešku už zbývá už jen asi 11 závodníků, kteří ještě nemají za sebou metu 500 mil.

CP3 pak naopak je na svém vrcholu, kdy tudy projíždí hlavní pole závodu. Dnes je také svou návštěvou poctili první koloběžkáři Martin Brož, Libor Štěpán a Jindra Prchlík, kteří mají zaděláno na skvělé časy. Libor s Jindrou nejen v kategorii koloběžek, ale i ve svých osobních výkonech, kdy jsou mnohem rychlejší než coby chodec, resp. tandemista.

Malé varování o tom, že Míle nejsou legrace jsme zažili minulou noc. Jeden z příznivců Mílí, který by rád jednou sám zkusil závod na vlastní kůži a rozhodl se si projet kousek trasy, měl vážnou nehodu ve sjezdu z Dlouhých Strání a zůstal ležet po nárazu do hlavy na zemi. Naštěstí jel závodník Honza Myška poblíž a krátce před nehodou zastavil, aby si nasadil čelovku a světla na kolo a díky tomu jej našel a zahájil záchranou akci. Má to šťastný konec, lehký otřes mozku, zašitý obličej, pár modřin… Ale i tak, zbytečné zdržení o mnoho hodin v zimě v propoceném oblečení na náladě nepřidá a přitom zbytečně…a to je ten důvod, proč prostě jsou Míle „závod“, proč vyžadujeme adekvátní přípravu, podepisujete prohlášení o způsobilosti a nedoporučujeme jet „na vlastní pěst“….

Zprávy z CP a od pořadatelů

CP2 
dnešní statistika: 5/7/3 (P-O-F500 – atmosféra je již velice klidná, na každého mílaře připadal 1 dobrovolník).

Dnes dojde i k porušení GDPR, a to hned: startovní číslo: 28, jméno: Jan Myška. Tak tenhle Mílař včera večer nezištně poskytl první pomoc rozsekavšímu se cyklistovi. Vzhledem k pokročilé době, místu nehody, teplotě a stavu nešťastníka se jednalo o pomoc zásadní. Poskytl první pomoc (a to i za použití povinné výbavy), zavolal horskou službu i záchranku. Až po všem se staral ještě o jeho kolo a o sebe. Než jsme ho v kopcích našli a svezli promrzlého dolů, byla půlnoc.

Nesmíme také zapomenout na veselou historku z natáčení (kilometrů): jeden mílař nám vyprávěl příběh, kdy sháněl jehlu a nit na ošetření puchýřů a ochotná paní mu nabídla: „však já mám aj šicí stroj!“. Možná by uměla zašít i plášť, či píchlou duši…

Některým mílařům se u nás líbí dokonce tak moc, že si při odjezdu schválně přetrhnou řetěz aby mohli okusit naše orosené pivko… někteří i 3x.

Na závěr zpráva pro fanoušky: Ríša má půlku za sebou a ve vypraných fuseklích a fungl nových botách se vydal s úsměvem na tvářích vstříc dalším mílím.

Agenti CP2

CP3
V noci na úterý dorazili dva závodníci, Petr Boráň (48), chvíli po něm první koloběžkář Martin Marčáno Brož (80), který nám nadšeně vyprávěl o koloběžce a o plánu trhnout rekord Jardy Jisla, který se určitě doma modlí ke koloběžkovému bohovi, aby to nevyšlo. Marčáno si u nás i v klidu pospal, protože si myslí, že má velký náskok oproti ostatním koloběžkářům. Ráno vesele vstal, že už se nemůže dočkat, až vyrazí na koloběžku. Dopoledne dorazil Patrich Mach (18), který se s námi následně loučil slovy: „Děkuju za koláček, tak já se jedu projet na kole.“ Ukázalo se, že míle mohou mít léčebné účinky, jak potvrdil závodník Tomáš Franc (177) svým výrokem: „Dojebal jsem si kyčel, ale rozchodil jsem to cestou na Výrovku.“ Míle doporučují šest z pěti ortopedů. Jako barevně nejvyladěnějšího cyklistu jsme zatím vybrali Jana Fernstera (49). I ohledně výživy má celkem jasno: „Doma se snažím vyhýbat palmovému oleji, ale tady to nejde, tak si to v obchodě strašně užívám a beru všechno!“ Navečer dorazili koloběžkáři Jindra Prchlík (105) a Libor Štěpán (17), kteří nás rychle opustili a začali stíhat Marčána. Se soumrakem dorazil hladový a unavený  Zdeněk Devátý (151), který u nás přespí (shodou okolností si tento text sám diktuje, zatímco žvýká chleba se sádlem a cibulí). Během dne poctilo naše CP3 několik vzácných návštěv: několikanásobný účastník mílí a finišer Italy Divide Honza Pelnář, mistr houslař Ivan Švýcarský, Princezna Kočička a Víťa.

Zdraví tým CP3: Vlastička, Renča, Lenka, Dan, Tomáš, Štěpán a Petr.

SMS od závodníků

32 Karel Fišer (1633.23 km, 19:19:00): P5M8E9 Cil. Posledni noc a den byla vyzivna. Po 210 km hodina spanku a 155 do cile. Povedlo se. Diky vsem fanynkam a fanouskum za psychickou podporu, bylo to hlavne posledni dny velmi narocne. Predevsim Nine a mamce, ze udrzely nervy, muselo to byt tezke i pro vas. Uzil jsem si to, jsem v poradku v cili a je o me dobre postarano. Na dalsi otazky odpovim asi az se vyspim.

131 David Granát (1633.23 km, 19:20:46): P10M10E10 CIL!

30 Peter Kukučka (1633.23 km, 23:59:17): P7M8E5 Tak tohtoročné míle za mnou..bolo to rýchle a stálo to za to..diky všetkým ktorý nejak pomohli na trase..od cinovca,cez skaly,cpcka atd…diky Lacovi..bola to jizda,škoda že nebola až do finiša..tým čo sú na trase prajem aby si tie svoje míle užili naplno..sú len raz za rok a nie každý má to šťastie..tak užívajte..:)

21 David Šimoník (1633.23 km, 23:04:13): P9M9E9 Je to tam! Diky vsem za uzasnou podporu, bez Vas bych to nezvladl 

127 Lukáš Badura (1633.23 km, 23:12:15): je to tam, huraaa. Dekuji vsem za podporu, ktera me hnala i kdyz sem nemohl. Bylo to opet nadherne, jine a o dost narocnejsi. Asi nejvetsi krize byla druhy den. Jeste bych malem zapomnel podekovat za Cinovec, bylo to luxusni! Velke dekuji patri vsem co se staraji o chod zavodu. Jen H.Kopka ma minus, ze na me nepockal v cili, na trase jsem ho nestihnul 

30 Peter Kukučka (1584.70 km, 19:28:19): P7M8E5 .krusne hory sú krusne..všetko ok..skúsim to dať do skalnej:)

19 Miroslav Franěk (1578.40 km, 19:53:23): dneska a vcera trochu zdrzeni mimo jine nejvic asi kuli popraskanemu chodidlu na noze. Snazil sem se necim zalepit a nakonec osetreno v Horske na Bozim daru a jedu do cile v jeste docela dobrem case.Diky

104 Radek Novotný (1567.18 km, 17:55:14): P5 M5 E5

21 David Šimoník (1567.18 km, 17:53:40): P8M8E6 Uz se to blizi. Jeste 65km. O pulnoci jsme tam!

127 Lukáš Badura (1567.18 km, 17:59:58): P5M5E4 uz to snad doklepu. Dnes neskutecna zima. Dekuji vsem za podporu.

120 Jakub Ondruška (1564.57 km, 19:43:26): P6M9E8 Za denniho svetla to uz nestihnu, ale zas tak daleko ta cilova paska neni…

53 Radek Jahoda (1488.32 km, 19:07:45): P6M7E8 Diky lidem z podpory na Cinovci za skvele pohosteni a psychickou vzpruhu. Diky moc.

68 Tomáš Novotný (1488.32 km, 19:04:08): P9M9E9

89 Denisa Skrbková (1488.32 km, 19:04:44): P4M6E8 Koleno se zacalo ozyvat :/

50 Jens Bochmann (1415.53 km, 18:58:54): P8M7E7

101 Lukáš Kubín (1411.96 km, 18:25:16): P5M6E9 dnešní cíl Cínovec a zítra v noci/ve čtvrtek ráno, snad cíl.

83 Jiří Dolejš (1394.64 km, 19:51:47): P98M8E8 cely den krize.. ted to zase slape … jeste kus pojedu…

126 Vít Jagoš (1394.30 km, 19:36:42): P8M8E3 Po vcerejsim vykonu dnes citim unavu. Spatna trasa okolo Nordkapu. Chtel jsem dnes dal, ale nejde to. Nastesti kolo po doplneni tmelu drzi. Cil se blizi.

15 Leoš Křivánek (1394.30 km, 19:35:41): P5M6E9 dnes velké pochodové cvičení, natekle a zarudlé lytko me limituje. V Děčíně konzultovano v lékárně, mám to mít 14 dni v klidu

7 Tilo Arnhold (1382.06 km, 19:48:09): P5M6E9 Luz > Nordkap > Labe / Lausche > Nordkap > Elbe. Noch ca. 260km…

173 Pavel Jirásek (1376.51 km, 19:00:33): P7M 7 E 9

153 Ivan Nový (1376.50 km, 19:02:38): P9M9E7. Uz se tesim na finale. Dnes to docela jelo.

27 Václav Krutina (1370.21 km, 19:03:06): P5M5E8 cil stale v nedohlednu…

27 Václav Krutina (1370.21 km, 19:02:26): P5M5E8 cil stale v nedohlednu…

133 Zdenek Keken (1347.89 km, 19:01:19): P9M9E9

103 Marek Biller (1344.41 km, 19:44:45): P8M8E5 Luzické, Nordkap, ted Ceské Svycarsko. Ve stredu zacalo krupat, desim se, ze to neda…

100 Martin Dědek (1330.57 km, 19:32:10): P6M6E4 dneska to vůbec neutika kilometry

100 Martin Dědek (1330.57 km, 19:32:52): P6M6E4 dneska to vůbec neutika kilometry

56 Pavel Sedláček (1330.54 km, 19:27:42): P7 M7 E4

136 Svatoslav Dočkal (1330.52 km, 19:35:45): P7M7E6 Svaťa

136 Svatoslav Dočkal (1330.52 km, 19:38:30): P7M7E6 Svaťa

75 Petra Oubělická (1330.49 km, 19:38:27): P5M5E5

88 Ladislav Majzlik (1315.44 km, 18:42:10): P9M9E9Dnes opět pěkná tlačenka

125 Radek Opalecký (1296.15 km, 18:33:14): P9M9E9 Dnes dobrý den 

48 Petr Boráň (1288.47 km, 18:21:13): P7M8E8 Diky Martine do Krecan za skvely gulas a kafe, palim co to dnes da.

80 Martin Brož (1283.28 km, 17:56:35): P9M9E9 dnes jsem přespříliš dlouho regeneroval na CP3 to se líbilo hlavě a tělu a do 60km jsem je musel přemlouvat k aktivitě nakonec se podařilo a valime

18 Patrik Mach (1268.05 km, 19:11:05): P9M9E9 zajic polní má výrazné slechy i behy,zatimco zajonc polsky je barzo zmiensony a ma knir…

65 David Pelcl (1245.99 km, 19:51:34): P9M9E9 rano Vyrovka a Dvoracky, celkem frisno, CP3 zahralo

177 Tomáš Franc (1235.97 km, 19:58:47): P4M6E7 sluknov pry bude sila

76 Martin Malár (1230.05 km, 19:02:51): P7M7E9 Dnes dobyto cp3. Davidku pro Tebe a teď pojede táta dal abychom to spolu mohli oslavit. Moc Ti děkuju za tvou podporu a fandedi zene mě to dal a dal … do cíle zbyva 402km

24 Petr Jireček (1225.48 km, 19:47:15): P9M8E9

49 Jan Ferster (1206.68 km, 19:50:46): P4M6E7 Dneska dobrej den a radost z jizdy k tomu ale stejnak uz se tesim domu  Cau

41 Zdeněk Šnejdar (1201.48 km, 19:10:56): P9M9E8 Dnes se mi rozsypalo razeni, opraveno, pojedu dal

105 Jindřich Prchlík (1184.36 km, 17:59:10): P6M9E8 a ted singl, na kolobce to je takovy maly darek 

17 Libor Štěpán (1184.36 km, 18:02:21): P8M8E7 Dnes hodne tapani  v Krkonosich

151 Zdeněk Devátý (1169.91 km, 18:34:05): P9M9E8 Zdenda jede na bajku, neumi chodit po lane, kdyz je v dobry nalade, tak sni celyho vorvane. Vecer si rezervuju sprchu, klobasu a postel na CP3.

85 Jaroslav Peškar (1160.90 km, 19:53:44): P8M9E8X9 pani na benzince musela po nas vyvetrat

46 Antonín Valeš (1160.90 km, 19:54:22): P8M9E8X9

170 Josef Macek (1160.90 km, 19:54:28): P8M9E9

148 Pavel Bauer (1160.13 km, 18:09:10): P9M9E3

66 David Rezek (1160.13 km, 18:07:17): P8M8E8

3 David Vomáčka (1160.13 km, 18:08:36): P9M9E7 krkonose pakarna, prsi, ale jedu dal

146 Michael Dedinský (1151.58 km, 20:06:12): P4M3E2 , zima, defekt, daří se 

74 Lubomír Sluka (1151.40 km, 19:50:02): P5M5E8 jde to, ale je zima

11 Petr Michel (1139.38 km, 18:27:26): P9M9E9 dnes to jede. Na polske strane vyborne boruvky v cz nakoupeny dobroty. Ted Dvoracky a pokracuji.

38 Ondřej Řípa (1128.66 km, 18:07:33): P7M8E7 Vyrazim na CP3!

9 Staszek Nowak (1128.63 km, 19:55:05): P8M8E9

147 Radim Píštěk (1101.98 km, 19:51:53): P7M7E8

57 Lukáš Ptáček (1101.98 km, 20:25:59): P6M7E7 Krkonoše jsou výživné….

10 Martin Hvězda (1097.18 km, 19:51:58): P8M8E9 Velke podekovani Jardovi a Jardovi za vcerejsi nocni podporu.Diky hosi. Valime dal pres Krkonose.

92 Dušan Krbek (1097.18 km, 19:54:17): P9M9E9 dnes dopoledne roztrzeny plast v teplicich koupen novy velke diky za vcera do petrovic za podporu a dnes v noci velke diky do martinkovic za azyl vborny gulas a slivovici a do teplic za kavu

158 Peter Paulovič (1094.14 km, 19:53:39): P9M9E9

143 Pavel Pfauser (1085.62 km, 19:56:27): P7M9E8

52 Miloš Sobel (1075.54 km, 19:22:25): P7M9E7

112 Kamil Němec (1075.48 km, 19:14:07): P9M9E9 Po navštěvě kavárny v Teplicich se šlape super. Dnes bych rád dorazil do Krkonoš.

36 Jan Valeš (1075.48 km, 19:15:21): P6M8E9 Porad jedu  akorat to koleno je horsi a horsi.. pokracuju dal.

128 Vít Kurka (1052.69 km, 19:44:33): P9M9E9 Adrsbach

119 Lukáš Vysoudil (1052.69 km, 19:56:53): P8M9E9 dneska dest v Polsku, jinak vse v pohodě, zima v Teplicich n/Metuji. Zitra valime na CP3. Zdravim Otrokovice a Velké Přílepy) Luci pusu.

119 Lukáš Vysoudil (1052.69 km, 19:44:46): P8M9E9 dneska dest v Polsku, jinak vse v pohodě, zima v Teplicich n/Metuji. Zitra valime na CP3. Zdravim Otrokovice a Velké Přílepy) Luci pusu.

37 René Šteffek (1039.00 km, 19:24:16): P9M9E9 vdaka za pohostenie v Martinkoviciach u Milara Honzu z roku 2015

70 Petr Kropáček (1038.84 km, 19:24:45): P7M8E9

16 Pavel Horák (1038.65 km, 19:19:53): P7M8E9 Orlicke hory jsou za mnou, na Masarykove chate zaslouzena kachnicka. Potom polske Stolove hory ( louky, skaly, pekne ) a nakonec uzasne Broumovske skaly s neskutecnym dlouhym temer nesjetelnym kamenym sjezdem. Pocasi chladnejsi, vetrno, clovek se furt obleka a vysleka. Vecere v Teplicich n. M. a jeste popojedu. Posilam pusu pritelkyni Verunce, aby ji nebylo smutno.

111 Alexandr Kotačka (1038.65 km, 19:29:55): P7M7E9 Příjemná ranní projížďka po hřebeni Orlicek s vandrakem na kole – příznivcem majli – a následně společná snídaně na Serlichu. Obed ale teda až ted

175 Petr Žemlička (1018.92 km, 20:04:30): P8M8E8 dnes krizovka, hodka chrupka v termofolii, teď ale jedu dal 

35 Vojtěch Slovák (1016.17 km, 18:25:41): P3M6E8 zdravotni problém, tahnouci se od vcerejsiho vecera mi dnes snizil tempo na polovinu. Cely den se trapim a nemuzu vyjet sebemensi kopec. 65 km na trase, kde jsem mel mit dvojnasobek za dnesek svedci za vse. Pokud pres noc nenastane zazrak, budu muset zitra odstoupit. Ne proto, ze bych nedokazal jit vedle kola, jednoduse jsem ale diky tomu ztratil radost ze zavodu. Diky Sylve za pomoc…

23 Martin Bulíček Tomáš Votruba (990.73 km, 19:02:35): P9M9E9 Drtikol se cítí skvěle, snad se už nic nepo…. P.S. Velké diky paní Hulkove do Petrovic

132 Tomáš Gothard (942.90 km, 18:08:18): P4M9E5 užívám pohostinnost CP2,5 moc dekuji

99 Petr Havlíček (942.90 km, 18:06:57): P9M7E8 Dnes už nikam nepojedu, zůstávám na noc u Hůlkových.

149 Ján Maďar (942.90 km, 19:31:23): P4M4E3

174 Matej Ženiš (942.90 km, 18:07:18): P9M8E8 dnes bolo vsetko fajn, iba ta zima. Dnes uz pokracovat nebudeme

79 Petr Chvojka (940.25 km, 19:44:25): P8M8E6 kolo zlobi,ale jede (stejne ho vic tlacim)

117 Jaroslav Křížka (935.56 km, 19:43:22): P8M8E5 Krásný úsek trasy. Teď jsem urval patku už je tam druhá uvidíme jak to půjde dál.

58 Jiří Rumler (918.92 km, 20:03:04): P7M7E5 Odesly tretry a v Kralicich jen turisticke boty, co se da delat

168 Vlastimil Klůz (918.67 km, 19:35:47): P7M8E8

73 Milan Štajnc (918.67 km, 19:10:00): P8M8E8.JEDU DAL.

108 Tomáš Zuzaňák (892.89 km, 19:50:08): P8M8E8 JE ZAVRENO JEDU DAL ZDAR

93 Richard Štěpánek (852.97 km, 18:28:06): P9M9E9

28 Jan Myška (842.80 km, 19:21:34): P6M7E8 Cil dosazen, bohuzel stav duleziteho mista mezl zady a stehny mi veli stop. Mile jsou uzasne a brzy se vidime. Diky vsem!

84 Karel Uher (803.26 km, 19:42:35): P7M7E7 Jeseniky jsou krasny. Ted na Dlouhe Strane. Je tu spatny signal. Pirat

96 Adam Götz (782.75 km, 18:51:56): P6M5E7 dneska jsem nemohl uvěřit že to bylo i po rovině

26 Jiří Sládek (782.75 km, 19:47:43): P4M6E4X5

179 Zdeněk Šilingr (782.75 km, 18:54:48): P0M0E6 Brána pekel se otevřela. Není cesty zpět

166 Roman Vaněk (782.75 km, 18:50:38): P3M3E3

95 Jan Gotz (782.68 km, 18:53:59): P8M8E8 kosa jako blazen

31 Jiří Mašek (781.14 km, 19:18:19): P8M8E8 BEZ KOMENTARE

145 Veronika Gondžalová (753.27 km, 19:17:12): P7M7E9 Trasa mili na ceske strane je zatim jako exkurze po mistech, kde kdysi byvaly lesy. Zitra Cp2

71 Pavel Kropáček (753.27 km, 19:41:59): Dneska pohoda.Zitra dotlacim ten svůj rozbitej samohyb do CP2

107 Zdeněk Martínek (744.00 km, 19:14:26):

25 Ivan Pelikán (733.25 km, 19:45:36): P7M7E7 pred.chvili jsme si hrali.se stadem.krav

1 Petr Ozogán (709.53 km, 18:51:44): P7M7E7 nevim, co tu jeste delam, kdyz tu mam uz tak dobreho nastupce. Michale, GRATULUJI

150 Vladimír Synek (615.09 km, 18:29:35): P4M7E7 Nejde se nic moc, ale krati se to. To uz dojdu. Dnes nejspis sirak.

55 Aleš Procházka (553.99 km, 18:57:56): P9M9E9 CP1, ted jsem dorazil,mam dost,brodit Vah budu az rano a jupiii pres kopce na Moravu.GPS trecker stale nejede.

14 Petra Bielinova (168.34 km, 17:21:52): P8M9E9 dnes předem plánovaný den volna. ZOO, Dino park a tak. Zitra chata na Hriesne

91 Michal Ozogán (1633.23 km, 15:39:13): Finish. Byla to neskutečná jízda.

169 Jaromír Šolc (1633.23 km, 15:26:48): P9M9E8 krasny cas, splnena ocekavani, letosni mile jsem si uzil, diky za organizaci

142 Josef Bartoš (842.80 km, 15:47:21): P3M4E3 Dotahl jsem cil CP2, koncim zavod. Bylo to super, na cele bych letos nemel, Diky.

4 Richard Dostál (842.80 km, 16:26:33): P7M7E7 jsem na CP2

123 Patrik Pacourek (842.80 km, 15:46:25): P5M9E9 jsem na CP2 a koncim. Byla to parada a posledni 3 dny dost ulet :-).

101 Lukáš Kubín (827.80 km, 12:39:18): P7M8E8