AFTERPARTY

PŘEČTI SI AKTUÁLNÍ REPOrty ZE ZÁVODU !

aktuální čas závodu:

Extremní závod vlastní silou na 1.000 mil napříč Česko - Slovenskem

Motto
„DÍLČÍ OSOBNÍ VÍTĚZSTVÍ, DOSAŽENÍ SVÉHO VLASTNÍHO CÍLE, SEBEPŘEKONÁNÍ, NABYTÍ SEBEDŮVĚRY, POCIT POKORY, ÚCTA K SOUPEŘI I PŘÍRODĚ, POZNÁNÍ I SEBEPOZNÁNÍ, STRACH I EUFORIE, RADOST I BOLEST… A HLAVNĚ VELKÉ DOBRODRUŽSTVÍ!“


Výsledky 2021

Po kontrole navigací jsme zveřejnili výsledky na jednotlivých trasách včetně penalizací.


Denní reporty organizátorů, SMS závodníků, foto a video galerie

Bezmála tři měsíce od startu a necelé dva měsíce od chvíle, kdy poslední závodníci ještě bojovali na trase 1000 mil jsme se sešli na letošní Afterparty, která už tradičně uzavírá každý ročník tohoto extrémního závodu, který je svátkem všech dobrodruhů.

Dnes je to přesně měsíc, co do cíle 11. ročníku závodu 1000miles Adventure dorazili první závodníci Radek Musil a Tomáš Novotný a zároveň pět dnů, kdy dorazili poslední Jindra Prchlík a Mirka Haisová. Co říci závěrem? Bylo to letos extrémní, výživné, dlouhé, ale krásné!

Poslední týden letošního ročníku tak patřil výhradně chodcům, kterých už na startu byl rekordní počet a nejvíc v historii jich dorazilo nakonec i do cíle. A díky loňské pouti Richarda Štěpánka po celé trase závodu 1000 mil, který „zblbnul“ několik dalších pěšáků to byl i proklatě dlouhý závod…

FOTOSOUTĚŽ

Už pár týdnů jste všichni v cíli a snad jste měli čas probrat své fotoaparáty. Pokud máte jakýkoli snímek z letošních Mílí (ať už jako účastník, nebo fanoušek či dobrovolník), který zachycuje atmosféru, nějaký konkrétní moment, situaci apod. a myslíte, že je mimořádně povedený, nebo výstižný, můžete se o něj podělit a ještě si zasoutěžit o zajímavé ceny.

Průjezdy CP

Každá trasa má tři záchytné body, kde mají závodníci improvizované zázemí. V polovině trasy pak mají možnost závod ukončit na metě 500 mil.

Sledujte aktuální průjezdy těmito body!

Cíl. Takové krátké slovo za tolik zážitků. Bylo to nejvíc!
SMS Z CÍLE - závodník č. 105

závod by se neobešel bez podpory těchto společností: