Napište vzkaz

Upozornění: Vzkazy se závodníkům nepřeposílají. Přečtou si je pouze tady na webových stránkách.

  • Jméno závodníka nebo např: Všem borcům 🙂
  • Např: Šlapéééj
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Poslední vzkazy

Ideš ako pánko Laci! Len tak ďalej. Hlavne nezabudni mazať 🙂 Prajeme dobre počasie!

Pro: Ladislav Žilík | Od: Tom a Janca

Bombi ďalej

Gratlulace

Pro: Jozefka princezna kočička | Od: Jan Kopka a Yvča

Letos se na startu objevila éterická pohádková bytost, která jakoby se k nám snesla z nebe na obláčku. Kolo, o které byla opřená, jakoby k ní vůbec nepatřilo. Nejspíš ho někomu jenom drží. Kdokoli se dozvěděl, že pojede Míle, nevěřil, že by vydržela do druhého dne. Musím se přiznat, že i pro mě bylo jen těžko uvěřitelné, že ta bytost jakoby z jiného světa se chce pustit do tohohle drsného dobrodružství. Velká naivita! Vůbec neví, co jí čeká! Ona se ale bez sebe menšího zaváhání postavila na start mezi všechny ty drsňáky. Drsňáci polykají jeden kilometr za druhým. Ona se o každý od počátku pere. Její nejdelší výlet v kuse do startu byl pouhých 40 km. Pohádková bytost se ponořila úplně sama do boje proti pozemským strastem bez jakékoli pomoci, proti nekomfortu, proti únavě, proti strašnému počasí. Někteří drsňáci jsou již ve finishi 1000, někteří skončili už ve finishi 500, část z nich dokonce vzdalo, ale ona se stále vyčerpaná vláčí se svým těžkým kolem po kopcích a nesjízdných cestách daleko za ostatními, spí sama po lesích a potýká se svým strachem. Zdá se, že vzdálenost 50-70 km za den je směšná a někteří se nad tím opravdu ušklíbali. Pro ní to ale bylo stejně náročné jako pro jiné 200. Ať se dělo co se dělo, nevzdala to a po 28 neskutečně těžkých a nekonečných dnech utrpení a bolesti, ale také radosti, poznání a svobody, dorazila do úplného cíle. Nic jí nezlomilo, prokázala ohromnou vůli, vnitřní sílu a nezlomnost. Pokud si něco umane, nic jí od toho neodradí. Je tvrdší, než většina z nás. Její zdánlivá naivita je jen slupka.
Jozefko, princezno kočičko, ať se Ti v životě daří dosáhnout vše, co chceš tak, jako se Ti podařilo pokořit Míle.
Honza Kopka a Yvča

Gratulace

Pro: Princezna Kočička | Od: David

Velká poklona a gratulace k dokončení tak náročného putování. Opravdu veliký výkon, neskutečná výdrž a vůle. Fakt hustý!!! Doufám, že od tet už bude kolo přítel a né doživotní nepřítel. Spousty dalších takových úspěchů.

Gratulujeme !!! 🙂

Pro: Josefa Veselá | Od: manžele Vackovi z Aše

Milá Josefko, princezno kočičko, sledovali jsme vás každý den od startu až do cíle, a přáli, aby vás nepotkalo nic špatného. To co jste prožila a překonala sama na trase si zaslouží obrovský obdiv. Hluboce se před vámi skláníme. Přejeme vám jen to dobré v osobním žívotě. Ať se vám nadále daří 🙂

Gratulace… 😀

Pro: Josefina Veselá | Od: Luboš

Gratuluji Ti k dojezdu, vynikající výkon. Někdo jede na nejkratší čas, a možná neví kudy jel, a Ty jsi jela tak, aby jsi si cestu užila. Jsem si jistý, že budeš ještě dlouho čerpat ze zážitků. Když takovou cestu jede člověk sám, vnímá své místo v prostoru a čase daleko intenzivněji. Zvítězila jsi nad pochybami sebe i ostatních. Sbíráš vavříny pevné vůle. Měj se hezky. 🙂

NEJLEPŠÍ!!

Pro: Martina Josefa Veselá | Od: F + E

Sledujeme tě každým dnem a myslíme na Tebe každou minutou. Když jsi nám poprvé v zimě řekla, že chceš jet tento závod, klepali jsme si na čelo a nevěřili, že bys ujela aspoň 500 km.. Mrzí nás, jak strašně moc jsme tě podcenili. Ty totiž dokážeš uplně všechno, co si usmyslíš! Neznám většího bojovníka a zároveň snílka. Jsi skvělá! Těšíme se, až přijedeš konečně domů a vše nám povíš 🙂
PS.: užij si ten pocit v cíli..už jen pár kilometrů 🙂

Úžasný

Pro: princezna kočička Josefa Veselá | Od: renata a pavel

Každý den Vás sleduji. Úžasný výkon a myslím, že jste natrhla zadek všem kdo si myslel, že to nedáte. 10.7. jsem Vás litovala, když jste brečela nad Teplicema nad Metují a říkala jsem si chudák holka, na co se to dala. Dnes smekám a závidím Vám vaše odhodlání a vytrvalost. Těším se, že příští rok se zase uvidíme na Bišiku. Držím palce a ať to frčí do cíle. Je dobře, že máte svůj obláček!!!

Jste skvělá

Pro: Martina Josefa | Od: Saša

Vaše večerní sms jsou pro mě lepší než sledování TDF. Užijte si poslední den, či dva a sladký pocit v cíli. Přeji mnoho dalších úspěchů v životě a díky.
Saša
Ps. toho Franty je mi líto, doufám, že není srábek

2019 – kofola v CP1

Pro: Martina Josefa, alebo Princezna Kočička | Od: 149

Váš výkon vyráža dych a vracia zmysel tomuto podujatiu.To čo popisujete v denných SMS, čo ste prežili a prekonali, je zmyslom závodu. Obrovský rešpekt a vďaka. Dali ste nám lekciu, ako sa to má robiť.

Poklona

Pro: Princezna Kočička | Od: Martin

Jsem jedním z těch, co tiše závidí. Já měl naplánovanou půlku a už druhej den mi to chybělo. Teď jen žasnu nad Tvým sólo výkonem. Hluboká poklona.
Martin

hobluj

Pro: Martina Josefa Ceselá | Od: Ondrej

Jseš silná jako silnice, hobluj, teď už to bude jezdivější. Držím palce a smekám.

pozdrav

Pro: Martina Josefa Veselá | Od: Lukáš a Anežka

Ahoj Josefko, zdravíme Tě na Slovensko a držíme palce do posledních kilometrů! Ať to šlape! Lukáš+Anežka+Madlenka

Na pohodu

Pro: Princezna Kočička | Od: David

Ahojky, evidentně jsi to vzala za správný konec a opravdu si míle vychutnáš. Jedeš je takovým způsobem jaký ti mohou všichni závidět. Mohu ti říci, že tet už to půjde mnohem snadněji, ty největší kopce máš za sebou. Příjemnou cestu do cíle.

Velký respekt 🙂

Pro: Martina Josefa Veselá | Od: Lenka

Každý den se těším, až se mrknu, jak daleko jsi dojela, jsi neuvěřitelná :). Máš můj velký obdiv, že jsi se do tohodlě pustila, věřím, že to zvládneš až do cíle :).

Správný přístup na míle

Pro: Princezna kočička | Od: Jan

Ano, tohle je nejlepší přístup na míle. Pryč být první, vždyť cesta je určitě krásná a ne nadarmo se říká, že CESTA JE CÍL. Tak se drž, užívej každou chvíli a věř, že Ti spousta lidí závidí, že už tam nemůžou být, bo jsou už v pracovním procesu.

Prosím tě vydrž

Pro: Princezna Kočiča | Od: Mirek Brož

Zpočátku jsem si myslel, že je to z tvé strany špás, ale dnes vidí, že ne. Máš to sice dle tvé rychlosti ještě tak na 5 dní, ale držím palce. Vydrž. Mirek

Sledujeme tě!

Pro: Princezna kočička | Od: Petr Boráň

Už jsem přes týden z mílí doma a nevěřícně sleduju tvůj statečný boj. Držím palce ať to dáš do cíle!!!

Ty panoramata

Pro: Princezna Kočiča | Od: David

Ahojky Josefínko, pravdou je, že slovenské kopce jsou opravdu dlouhé a hodně vysoké. Vím dobře o čem mluvíš, ale když se človíček vyškrábe nahoru, tak ten pohled stojí za tu dřinu. Vydrž .

Velký respekt

Pro: Martina Josefa Veselá | Od: Zdeněk Zezulka

Každé ráno vylézt z teplého spacáku a pokračovat dál to obdivuji. To také pochopí jen milař. Držím palce a budu tě sledovat až do cíle.

Obdivuji

Pro: Martina Josefa Veselá | Od: Miroslav Hulka

Doufám, že Honza předá zvláštní cenu za statečnost a odvahu, vždyť ostatní ženy si našly během putování bodyguardy. Ty to dáváš sama. Vím co to je být sám na trati. A to jsem věděl, že mám při problému jistotu za sebou. Obdivuhodné.

To dáš

Pro: Princezna Kočička | Od: Ag cyklisti

Ahoj Martinko. Držíme Ti palce a věříme, že TO DÁŠ.

Jsi neskutečná

Pro: Pro Pepinu | Od: Pavlínka a Kapr

Jsi opravdu neskutečná, věříme ti, ceníme si tvého odhodlání a držíme palce. Posíláme sílu na zbytek cesty. Hradiště fandí.

Vydrž

Pro: Princezna Kočička | Od: Monika a Jura z Chodska

Ahoj Martino, do středy jsme sledovali hlavně Honzu Pelnáře (73), ale i všechny ostatní mílaře včetně tebe. Moc Ti fandíme a přejeme abys to dala až do cíle, bojuj ze všech sil 😉

Kousek po kousku

Pro: Princezna Kočička | Od: David

Ahojky Josefínko, potkali jsme se na trase ještě před Vizovicema. Přál jsem ti hodně sil. Od té doby co jsem se vrátil domů sleduji tvé putování každý večer a věřím, že Ty do cíle 1000 mil jisto jistě dorazíš.

Drž se !!!!

Pro: Princezna Kočička | Od: Vláďa S.

Dala jsi do toho už tolik energie i utrpení, že teď to zabalit by byla fakt škoda. Pa V.

Držím palce

Pro: Veselou Josefínku | Od: Luboš

Ahoj Josefínko, nedej se zviklat námahou a bolestí. Za tu dobu co jedeš, určitě cítíš zlepšení kondice, a už Tě jen tak něco nezdolá. Užívej si rozhledy, které Ti můžeme jen závidět. Počasí se zatím umoudřilo, tak šlapej do pedálů. Sleduji Tě a fandím. Velká poklona… 🙂 PS: schovej se někam pod střechu žene se na Tě bouřka!

Vydrz

Pro: Jozefinka Vesela | Od: Stefan Vanicky

Jozefinka vydrz, cakaju ta uz len 4 vyrazne kopce, pokial zvladnes tieto co samozrejme cele Ceskoslovensko veri a drzi ti palce, potom si das dobre jedlo v Demanovskej doline v Campe a oddychnes si, tak tie Mile uz zvladnes lavou zadnou, vydrz, pozdravuje Stefan&Julka z Kosic

Ideš

Pro: Kočička princezna | Od: Fanda

Verím , že to dáš cele. Už len to Slovensko a medveďov sa neboj 🙂

Nesežral

Pro: Richard Štěpánek | Od: Alexandra Dobešová

Poklona borče, jseš nejlepší koloběžkář, jakého známe A+S

Je to tam!!!! SVATÁ TROJKOMBINACE

Pro: Ríša Štěpánek | Od: Koník

Jsi NESKUTEČNĚ SKUTEČNEJ nebo SKUTEČNĚ NESKUTEČNEJ… HLUBOKÁ POKLONA (otázkou je, zda se narovnám 🙂 )
Dokazuješ, že síla vůle, odhodlání, ducha a cíle je nad fyzickou sílu a handikep.