Poslední vzkazy

desky_1

Univerzální fotokniha ročníku 2017, bez hlavního hrdiny

Pro ty z Vás, kteří nemáte chuť sepisovat svůj vlastní deník jako Jirka Kašpar, jsme vytvořili univerzální fotoknihu z letošního ročníku závodu.
Pokud si chcete objednat tuto univerzální verzi za 1.500 Kč, pište na adresu marketing@1000miles.cz
Úpravy jsou možné, knihy se tisknou jednotlivě.

OBROVSKÝ OBDIV, VELIKÁ POKLONA

Pro: Karel Hána | Od: Saša Dobešová

Dnes to musela v tom vedru být chuťovka, zítra asi to samé, ale čeká cíl. Užijte si své chvíle slávy, jste borec.
Zdraví kamarádky Ríši Štěpánka S+A

Tomu říkám „ONE MAN SHOW“….

Pro: Karel Hána | Od: Dan Kurec

I když je můj kamarád, už dávno v cíly…snažím se sem kouknout každý den, jak postupují ostatní. Už pár dní sleduji Vaši sólo akci…a tiše závidím tu odhodlanost, vytrvalost a nejspíš i pořádnou dávku sebezapření v tomto „závodě“!!
Pokud se podívám na mapu…jaký kus cesty je za Vámi…do cíle to máte už jen „kousek“…a proto přeji hodně sil a štěstí, ke zdolání vytoužené mety…v podobě cíle…a v neposlední řadě…neméně důležitého sebepoznání.
….jo…a děkuji všem…včetně Vás, za pozitivní destrukci, mého „všedního života“ v podobě účasti na mílích…byť jen, jako pasivního pozorovatele 🙂

Fandí Petrovice

Pro: Karel Hána | Od: Mirosla Hůlka

Tvá trasa nešla přes České Petrovice a tudíž jsem nemohl ti osobně popřát ke zdolání. Jsi nezkutečně houževnatý člověk a určitě to dáš. Kdyby ti nevyšla dovolená, tak ti pár dnů přikoupím. Budeš navždy zapsán zlatým písmem do dějin 1000 mil. Posílám energii.

Poslední Mílař

Pro: Karel Hána | Od: Vít Semenec

Nic nepíšeš, neznám tě, ale připomínám si své pocity a odhaduju, jak to můžeš vnímat ty. Ukrajuješ si tu cestu moc hezky. Ostatní se těší ze vzpomínek, ty si to stále užíváš i v tom útrpném rozměru. Ať ti to šlape, až do tvého cíle!

vydrž borče

Pro: Karel Hána | Od: Alda- pilot tandemu 021

Karle, už na Hrešné jsem Ti řekl. Ty to dáš, vidím ten kruh rozhodnosti kolem Tebe. Jasně, není to celková utahanost, bolavé koleno, je to především hlava, ta velí. Sleduji Tě, drž se. Bo Mile!!!

Fotografka Anna Kopková v brodu

Příjem fotografií do fotosoutěže končí 31. července 2017

Už jen 5 dní Vám zbývá, abyste ze svých mílařských fotek vybrali ty NEJ a poslali nám je do fotosoutěže.
Tentokrát budou o nejhezčích fotkách rozhodovat svými „like“ všichni uživatelé facebooku.
Soutěží se o opravdu hodnotné ceny! Poukazy najdete na http://www.1000miles.cz/fotosoutez-2017

co slovy nevyjádříš, musí z tebe ostatní cítit

Pro: Všechny závodníky i fandy | Od: Richard

Zdravím Vás již ze svého bydliště. Je celkem jedno kde je, hlavní je to, že je to místo, kde je mi fajn. Již po čtvrté zažívám pocit návratu do reality a věřte mi, že pokaždé byl jiný. Nechci aby to tady znělo nějak nadneseně ale míle, myslím tím ty první byly jakýmsi restartem mého života a uvědomění si podstaty tady tohoto dění a žití. Vážím si lidí, kteří svůj život nezaprodali ani nevyměnili za výdobytky dnešní doby. Usmívám se nad nadutostí lidí, kteří si myslí, že jsou víc, než ti ostatní. Oni totiž nevědí, že nejsou lidé víc, či míň. Jsou jen lidé, kteří mohou být dál. Být dál, je jen to, že se člověk vyvíjí a nezamrzl ve světě, kde vám vnucují názory, vaše potřeby a berou vám vaše názory a sny. Je to totiž ta mílařská pěšina, která vás vede cestou necestou jen s tím, co unesete Mnozí toho máme naloženo ve svém životě tolik, že už nemůžeme a je nám systematicky nakládáno abychom mohli ještě míň. Ze závodníka soumar, ze soumara závodník? Každý si může vybrat ale podle mě je nejlepší zůstat člověkem s vlastním názorem i vlastní cestou. S radostí i chutí do života, který jen nečeká, kdo mu co dá ale je připraven dávat. Vážím si lidí, těch opravdových lidí. Vážím si přátel stejně jako těch co mě, stejně jako vám fandili. I krátká sms, telefonát, nebo jakýkoliv vzkaz nám všem na tomto bitevním poli pomohl jít dál, když to úplně nešlo. Pomohl ubezpečit se v tom,že tam někde za tím obzorem jsou lidé. Lidé, co na nás myslí. Buďme vděčni svým rodinám, blízkým i těm úplně nejbližším za projev podpory a neberme to jako samozřejmost. Nešetřeme slovy díků stejně jako projevy citů. Ti lidé si to kolem nás zaslouží. Když jsem utopil v bouřce svůj telefon a jako náhradní sehnal dotykovej byl jsem rázem bez obou horních končetin. Nebyl jsem schopen psát sms., ani na ně odpovídat a najednou mi to přišlo líto. Ne, nejsem na tom závislej, jen jsem si připadal trapně, že všem těm, co mi napsali, jsem nedokázal odpovědět.Psali mi známí i lidé, které neznám a já vypadal jako nějaká ,,nafrněná,“ která ani neodpovídá a přitom je mi bůh svědkem, že to opravdu nešlo. Tak činím nyní a děkuji opravdu všem, kteří mě povzbuzovali. Vážím si toho, že jste svůj čas věnovali kratší, či delší zprávě na moje číslo a děkuji. S respektem zdravím všechny ty opravdové lidi na trati, kteří jsou již doma a úctou zdravím všechny ty, kteří to s námi prožívali. Děkuji i všem, kteří neváhali utrhnout si kousek svého pohodlí a soukromí, aby pomohli těmto lidem na trati. Věřte, letos jsem jich potkal opět spoustu a nemohu více, než napsat :Děkuji!!!!
p.s. Pro Honzu Kopku: Ptal jsi se mě, co mě letošní míle dali. Já jsem Ti odpověděl, že mi již nemají co dát. Chci to vysvětlit, aby nedošlo k nedorozumění. První ročník mílí, který jsem jel, změnil můj život na míle. Tehdy se otevřela ta brána poznání, do které jsem měl vstoupit a jíž jsem prošel. Nevstoupil jsem na cestu jednoduchou ani širokou, ale dnes vím, že ta cesta má smysl a šanci. Letošní míle mě utvrdily v tom, že jdu po správné cestě. Honzo děkuji za rok 2013 ty další byly pokračováním toho, co se zde zrodilo. Leší hledat cestu k cíli, než na cestě cíl. Jen ten kdo zvedne hlavu může vidět cíl. Vzdát můžeš zítra, ale nemusíš. S pozdravem Ríša č 93

gratulace

Pro: Richard Štěpánek | Od: 105 Jindra

Richarde gratuluju, úžasný výkon. Nechceš jet jako třetí kategorii na tandemu? Protože Mirka říkala, že na to už nevleze… 🙂

gratulace

Pro: Tandem Aleš a Vašek | Od: 105 Jindra

Kluci, gratuluju k neskutečnému výkonu. Mnohokrát po cestě jsme přemýšleli, jak tudy „pojedete“ Vy? Dost dobře nechápu, jak Vašek skenuje co se děje s kolem, i když Mirka říkala mnohokrát, že nic nevidí… Budeš jí muset Vašku vysvětlit, co znamená nevidět 🙂 Tak na párty v září, ať Vás realita všedních dní nerozhodí.

Skvělý !

Pro: Richard Štěpánek | Od: Martin Palásek (Lotrando)

První chodec je v cíli ! Nevite kdo to je…..? m

Super

Pro: Alda Procházka a Vašek | Od: Jana Bůžková

Paráda kluci! Klobouk dolů před vámi. Snad moc nohy a zbytek těla nebolí.

Pojď BORČE

Pro: Richard Štěpánek | Od: Saša a Alča

Hluboká poklona Richarde, fakt jseš dobrej, užij si to v cíli. Mimochodem, ten mužný vous Ti moc sluší. S+A

Jsi borec

Pro: Ríša Štěpánek | Od: Jirka Baloušek

Ríšo, užívej si to.

podpora

Pro: Richard Štěpánek | Od: Martin Palásek (Lotrando)

Ríšo, fandíme Ti celá rodina ! Jsi ten největší borec všech majlí. Zítřek si vychutnej!

zítra cíl

Pro: Ríša 93 | Od: Pepi

Sledujeme tě a je fajn,že se ti takhle daří.

Gratulace

Pro: Tomáš Wizovský | Od: Jiří Emmer

Tomáši skvělý výkon, blahopřeji!!!
Jirka z Liberce

Můžeš…

Pro: Richard 93 | Od: Lukáš 13

Ríšo, jdi nebo běž, zvládáš to skvěle! Moc ti fandím! Pomohl jsi mi na startu, kde jsem měl dýchací problémy a nyní jsem i díky tobě od neděle ve finiši… moc ti děkuji! A co mi skutečně pomohlo? Když jsi mi řekl: „nemusíš, ale můžeš“. A já skutečně MOHL, jel jsem, jak to šlo. Smekám před Tebou jako před všemi, kteří se letos postavili na start 1000 Miles.

20,července 2017

Pro: Mirka Haisová a Jindřich Prchlík | Od: H.a L. Zběhlíkovi

Gratulujeme !!!!!!!!!!!!!!, sledovali jsme celou trasu

gratulace!!!

Pro: Jindra Prchlík | Od: Saša Kotačka

Jindro, smekam – sledoval jsem vas celou cestu! Gratulace Tobe i partacce a – zase nekdy!!!
Ciao
s.

Poplav

Pro: Richard Štěpánek | Od: Saša a Alča

Poplav lodníku, už můžeš rozvazovat uzly.

STE BOREC !!!

Pro: 157 pán Martínek | Od: Petra

Ste mojím favoritom!!! Pre mňa už teraz víťaz!!! Držím palce do cieľa!

Vizovice – Lhocka

Pro: Lukáš Frčku 37 | Od: Martin Janík

Ahoj Lukáši, nemám na tebe kontakt, mám pro tebe fotky ze závodu a společné foto. můj mobil je 773546271

Cíl je na dohled

Pro: Jára Jirka | Od: Hraboši

Tak Jaroušku, pojď, pojď, pojď už se blíží ten vysněný cíl…šlapééééééj!!!

už je to blízko

Pro: Petr Duchoslav | Od: Jardel

Peťane, už jen kousek, cíl je nadohled, a venku je ještě vidět tak jeď jeď jeď !!!

Krásný výkon

Pro: Jaroslav Šašek , 85, Plzeň | Od: Karel Šlajer

Sleduji vaše výkony před kterými se skláním

Pohni :)

Pro: [73] Jakub Milata | Od: Naďa, Nelinka a Daneček

Šlápni do toho a šup domů! … Už jsi tam dlouho O:-) Je třeba opravit myčku, povysávat dům a věnovat se ženě >:-) Tak šup šup 😀

Sleduju s husí kůží tvou nezlomnou vůli

Pro: Richard Štěpánek | Od: Jirka Kašpar

Už jsem si letos jednou zahrával s Bohem a byl za svou neomalenost řádně potrestán v závěru závodu, ale věřím, že ve tvém případě to projde: Richarde, jestli to dáš jsi BŮH !!!!!!!!!!!