Pořadí # Jméno Příjmení Disciplína   Dnů hod:min   Váha Tuk   Penalizace Poznámka k penalizaci
1 161 Kai-Uwe Lehnung MTB   8 16:46   -3.30 ?      
2 99 David Pacholík MTB   8 22:58   ? ?      
3 43 Petr Jiroušek MTB   9 17:06   -1.50 0.00      
3 126 Jan Kopka MTB   9 17:06   -2.10 0.20      
5 28 Martin Novák MTB   9 21:01   -1.80 0.00      
6 83 Jiří Dolejš MTB   9 23:48   -2.10 -0.60      
7 70 Ladislav Stach MTB   10 23:49   -4.20 -0.80      
8 53 Pavel Jirásek MTB   11 0:49   -6.00 -2.30      
9 4 Pavol Anderko MTB   11 2:25   -2.60 I.40      
10 118 Tilo Arnhold MTB   11 5:55   ? ?      
10 34 Tomáš Doležal MTB   11 5:55   -3.40 I.20      
12 66 David Rezek MTB   11 16:49   -5.40 -2.30      
13 100 Martin Dědek MTB   11 20:36   -2.20 -4.10      
13 154 Ivan Nový MTB   11 20:36   -3.60 -1.10      
15 136 Josef Šnobl MTB   11 23:13   -3.30 -1.50      
16 8 Milan Vorlík MTB   12 6:28   ? ?   3 hod nevrátil se k brodu při objezdu Laborce
17 22 Marek Kyjovský MTB   12 18:09   -5.20 -3.80      
18 32 Petra Bauerová MTB   12 18:19   -3.70 -1.90      
19 74 Jiří Vaculík Koloběžkář 12 20:42   -3.20 -0.90      
20 16 Martin Zbořil MTB   12 22:45   -5.60 -5.30      
21 46 Rudolf Halbich MTB   13 0:20   -3.70 0.40      
22 72 Ivan Andraško MTB   13 6:05   -1.50 -3.40      
23 103 Jan Weiser MTB   13 23:50   I.40 3,1      
24 3 Martin Hvězda MTB   14 1:31   -2.70 -1.20      
24 139 Stanislav Kazda MTB   14 1:31   -3.40 -2.70      
24 90 Jaroslav Křivský MTB   14 1:31   I.50 3,8      
24 130 Josef Mikulin MTB   14 1:31   -4.50 -0.50      
28 180 Jan Kašpar MTB   14 4:25   -2.10 -0.70      
28 102 Tomáš Vopálenský MTB   14 4:25   0.10 0.00      
30 23 Martin Bulíček TANDEM   14 6:24   -7.10 -4.10   1 hod Drobná odlišnost v trase
30 23 Antonin Kulda TANDEM   14 6:24   -4.30 -4.70   1 hod Drobná odlišnost v trase
31 131 Daniel Kuthan MTB   14 18:55   ? ?      
32 105 Jindřich Prchlík Koloběžkář 15 17:55   ? ?      
33 162 Štěpán Kříž MTB   16 19:35   -2.50 -1.30      
34 116 Pavel Horák MTB   16 20:40   ? ?      
34 51 Martin Roško MTB   16 20:40   ? ?      
36 38 Milan Hauer Chodec – Běžec 17 4:20   -6.80 -5.90      
37 242 Patrik Chuchma MTB   17 7:30   -1.10 I.70   2 hod Pozdní výjezd ze zákazu Kralova Studňa
37 42 Pavel Chuchma MTB   17 7:30   -3.20 0.40   2 hod Pozdní výjezd ze zákazu Kralova Studňa
39 1 Petr Ozogán Chodec – Běžec 18 20:45   -7.50 -3.20      
40 148 Ján Maďar MTB   19 2:55   -5.80 -2.80      
41 87 František Buchta MTB   20 4:18   -1.70 2.00      
41 145 Veronika Gondžalová MTB   20 4:18   -0.20 0.00      
41 58 Jiří Rumler MTB   20 4:18   -2.10 -0.90      
44 124 Petr Horsák Chodec – Běžec 20 4:20   -4.90 -5.00      
45 93 Richard Štěpánek Chodec – Běžec 33 7:40   -7.50 ?   1 hod Pozdní výjezd ze zákazu
46 19 Petr Kutschka Chodec – Běžec 34 3:25   -12.40 -7.30