Celkové výsledky 500 mil ZDE

Celkové výsledky 1000 mil ZDE

.

Podrobnější výsledky dle kategorií:

MTB

500miles                      
                       
Pořadí # Jméno Příjmení Disciplína Dnů Hodin:minut Váha Tuk   Penalizace
  57 John White MTB 4 7:42   4,20 3,40   OK
  12 Ferdinand Leffler MTB 4 8:40   -3.80 -3.80   OK
  52 Josef Karas MTB 4 10:57   -2.50 -2.90   OK
  120 David Chirnside MTB 4 18:23   -0.30 0.30   OK
  67 Michal Laifert MTB 4 20:22   -0.50 -0.40   OK
  45 Jaroslav Polák MTB 5 4:56   3.00 I.70   OK
  20 Bedřich Jagerský MTB 5 4:58   0.60 -1.00   OK
  150 Leoš Křivánek MTB 5 7:57   -3.00 -3.00   OK
  15 Radek Paulín MTB 5 21:31   -2.20 -3.20   OK
  47 Antonín Valeš MTB 5 21:59   -0.30 0.10   OK
  133 Jakub Skála MTB 5 23:14   0.20 -0.10   OK
  138 Jan Šesták MTB 5 23:14   1.00 -1.10   OK
  171 Stanislav Petana MTB 6 1:40   0.00 0.60   OK
  135 Robert Stuck MTB 6 3:42   I.70 I.90   OK
  18 Patrik Mach MTB 6 3:47   ? ?   OK
  101 Přemysl Kubín MTB 6 6:24   -3.00 -2.40   1 hod
  11 Petr Michel MTB 6 20:36   I.60 0.30   OK
  176 Jaromír Jirka MTB 6 20:36   -0.20 -3.20   OK
  140 Robert Škoda MTB 6 23:19   -1.00 -1.70   OK
  167 Jaroslav Šnajdr MTB 6 23:34   -4.80 -4.40   OK
  89 Kateřina Bouzková MTB 7 0:34   -2.20 -0.80   1 hod
  129 Jiří Svoboda MTB 7 1:10   -3.20 -1.40   1 hod
  54 Rostislav Havelka MTB 7 3:34   5.00 -0.70   OK
  77 Rostislav Havelka MTB 7 3:34   ? ?   OK
  59 Radek Kopýtko MTB 7 3:43   -3.60 -3.50   1 hod
  79 Petr Miklenda MTB 7 4:30   -2.40 -0.60   OK
  92 Tomáš Nový MTB 7 4:51   -7.10 0.20   OK
  26 Vladimír Ondrejec MTB 7 6:01   -2.00 -2.50   OK
  94 Martina Stadtherrová MTB 7 6:36   -0.70 -0.80   OK
  14 Miroslav Přibyl MTB 7 6:40   -1.00 0.30   1 hod
  127 Pavel Meres MTB 7 6:55   -2.20 -2.80   OK
  132 Martin Mikšovský MTB 7 6:55   I.50 -0.20   OK
  48 Alena Kocmanová MTB 7 7:52   I.60 0.00   OK
  151 Boris Lacík MTB 7 8:22   -0.60 -0.60   OK
  137 Lukáš Cirkva MTB 7 9:30   -1.20 -2.20   OK
  144 Petr Zouhar MTB 7 9:30   -1.50 -1.30   OK
  30 Jakub Pospíšil MTB 7 10:20   -3.70 -3.80   OK
  123 Petr Křelina MTB 7 10:20   I.40 0.90   OK
  36 Tomáš Gothard MTB 7 10:46   -2.50 -1.30   OK
  88 Miloš Luňáček MTB 7 15:22   -4.00 -3.70   OK
  10 Radek Tichý MTB 7 23:20   0.90 -3.00   OK
  177 Jiří Biskup MTB 8 0:08   0.30 -3.50   OK
  114 Petr Dudek MTB 8 0:20   -2.10 -1.40   1 hod
  111 Miroslav Hruška MTB 8 4:45   I.30 -0.10   OK
  24 Petr Vaculík MTB 8 5:19   1.00 -0.20   OK
  7 Tomáš Habel MTB 8 5:23   -2.30 -0.20   OK
  63 Milan Hosák MTB 8 5:32   -1.10 -1.50   OK
  76 Petr Žemlička MTB 8 5:40   -0.10 -2.80   OK
  115 Zdeněk Zezulka MTB 8 5:40   I.20 -2.20   OK
  112 Vojtěch Prchlík MTB 8 6:55   -3.20 -3.30   OK
  44 Franta Hasil MTB 8 22:05   -2.80 -1.70   OK
  2 Alena Svačinková MTB 8 22:58   -0.50 5,80   OK
  27 Zbyněk Kazda MTB 9 0:13   -2.10 -2.10   OK
  121 Jaroslava Špačková MTB 9 0:24   29.70 -4.60   OK
  61 Jiří Mašek MTB 9 1:13   0.50 0.50   OK
  25 Marek Beňo MTB 9 3:15   -2.90 -2.70   OK
  82 Jan Kokaisl MTB 9 3:15   -1.50 -1.10   OK
  55 Ota Rejthar MTB 9 3:17   -8.00 -7.10   OK
  134 Jakub Frajkovský MTB 9 3:26   -3.80 -2.30   OK
  37 David Polášek MTB 9 3:36   -3.00 -0.80   OK
  64 Vojtěch Kuřátko MTB 9 7:00   -4.90 -3.00   OK
  78 Jakub Marek MTB 9 7:32   -0.20 -0.20   OK
  62 Alexandr Kosina MTB 9 12:47   -3.50 -3.30   OK
  106 Ivo Pohořelský MTB 11 1:58   ? ?   OK
  86 Ondřej Kudrna MTB 11 4:00   ? ?   OK
  71 Stanislav Zárybnický MTB 11 23:49   ? ?   OK
                       
1000miles                    
                       
Pořadí # Jméno Příjmení Disciplína Dnů hod:min   Váha Tuk   Penalizace
1 161 Kai-Uwe Lehnung MTB 8 16:46   -3.30 ?    
2 99 David Pacholík MTB 8 22:58   ? ?    
3 43 Petr Jiroušek MTB 9 17:06   -1.50 0.00    
3 126 Jan Kopka MTB 9 17:06   -2.10 0.20    
5 28 Martin Novák MTB 9 21:01   -1.80 0.00    
6 83 Jiří Dolejš MTB 9 23:48   -2.10 -0.60    
7 70 Ladislav Stach MTB 10 23:49   -4.20 -0.80    
8 53 Pavel Jirásek MTB 11 0:49   -6.00 -2.30    
9 4 Pavol Anderko MTB 11 2:25   -2.60 I.40    
10 118 Tilo Arnhold MTB 11 5:55   ? ?    
10 34 Tomáš Doležal MTB 11 5:55   -3.40 I.20    
12 66 David Rezek MTB 11 16:49   -5.40 -2.30    
13 100 Martin Dědek MTB 11 20:36   -2.20 -4.10    
13 154 Ivan Nový MTB 11 20:36   -3.60 -1.10    
15 136 Josef Šnobl MTB 11 23:13   -3.30 -1.50    
16 8 Milan Vorlík MTB 12 6:28   ? ?   3 hod
17 22 Marek Kyjovský MTB 12 18:09   -5.20 -3.80    
18 32 Petra Bauerová MTB 12 18:19   -3.70 -1.90    
19 16 Martin Zbořil MTB 12 22:45   -5.60 -5.30    
20 46 Rudolf Halbich MTB 13 0:20   -3.70 0.40    
21 72 Ivan Andraško MTB 13 6:05   -1.50 -3.40    
22 103 Jan Weiser MTB 13 23:50   I.40 3,1    
23 3 Martin Hvězda MTB 14 1:31   -2.70 -1.20    
23 139 Stanislav Kazda MTB 14 1:31   -3.40 -2.70    
23 90 Jaroslav Křivský MTB 14 1:31   I.50 3,8    
23 130 Josef Mikulin MTB 14 1:31   -4.50 -0.50    
27 180 Jan Kašpar MTB 14 4:25   -2.10 -0.70    
27 102 Tomáš Vopálenský MTB 14 4:25   0.10 0.00    
29 131 Daniel Kuthan MTB 14 18:55   ? ?    
30 162 Štěpán Kříž MTB 16 19:35   -2.50 -1.30    
31 116 Pavel Horák MTB 16 20:40   ? ?    
31 51 Martin Roško MTB 16 20:40   ? ?    
33 242 Patrik Chuchma MTB 17 7:30   -1.10 I.70   2 hod
33 42 Pavel Chuchma MTB 17 7:30   -3.20 0.40   2 hod
35 148 Ján Maďar MTB 19 2:55   -5.80 -2.80    
36 87 František Buchta MTB 20 4:18   -1.70 2.00    
36 145 Veronika Gondžalová MTB 20 4:18   -0.20 0.00    
36 58 Jiří Rumler MTB 20 4:18   -2.10 -0.90    
                       
Nedokončili                    
                       
  # Jméno Příjmení Disciplína Datum Kilometr          
  35 Luboš Fišer MTB  6/7/ 23:42 320          
  91 Michal Ozogán MTB  7/7/ 6:37 362          
  50 Jens  Bochman MTB  7/7/ 10:40 355          
  179 Tomáš Novotný MTB  7/7/ 12:00 472          
  97 Lukáš Surák MTB  7/7/ 12:00 243          
  104 Matej Ženiš MTB  8/7/ 7:28 403          
  6 Štěpán Mareček MTB  8/7/ 17:14 365          
  9 Staszek Nowak MTB  8/7/ 14:34 544          
  65 Zdeněk  Borůvka MTB  8/7/ 16:44 533          
  73 Zdeněk  Martínek MTB  8/7/ 15:11            
  21 David Šimoník MTB  8/7/ 18:01 671          
  17 Libor  Štěpán MTB  8/7/ 9:46 351          
  117 Karel Šášek MTB  9/7/ 6:19 471          
  69 Uwe Mosig MTB  9/7/ 9:00            
  56 Jiří Vlach MTB  9/7/ 19:36 426          
  5 Tomáš  Krejča MTB  9/7/ 21:38 294          
  41 Zdeněk  Holý MTB  10/7/ 10:32 509          
  96 Radovan Grajciar MTB  10/7/ 12:23 543          
  85 Jan Horák MTB  10/7/ 12:58 316          
  109 Martin Písačka MTB  10/7/ 17:58 903          
  13 Martin Karásek MTB  11/7/ 7:04 739          
  141 František  Štrupl MTB  11/7/ 10:39 987          
  158 Ondřej Malý MTB  11/7/ 11:43 745          
  169 Jaromír Šolc MTB  12/7/ 8:33 1236          
  156 Radek Maťha MTB  13/7/ 0:44 1145          
  40 Edita Frýdlová MTB  14/7/ 6:12 1007          
  39 Lumír Soukup MTB  14/7/ 14:16 1127          
  119 Lukáš  Vysoudil MTB  15/7/ 7:07 1128          
  168 Vlastimil Klůz MTB  18/7/ 7:52 1236          

 MTB ženy

500miles                      
Pořadí # Jméno Příjmení Disciplína Dnů Hodin:minut Váha Tuk   Penalizace
  89 Kateřina Bouzková MTB 7 0:34   -2.20 -0.80   1 hod
  94 Martina Stadtherrová MTB 7 6:36   -0.70 -0.80   OK
  48 Alena Kocmanová MTB 7 7:52   I.60 0.00   OK
  2 Alena Svačinková MTB 8 22:58   -0.50 5,80   OK
  121 Jaroslava Špačková MTB 9 0:24   29.70 -4.60   OK
                       
1000miles                    
Pořadí # Jméno Příjmení Disciplína Dnů hod:min   Váha Tuk   Penalizace
1 32 Petra Bauerová MTB 12 18:19   -3.70 -1.90    
2 145 Veronika Gondžalová MTB 20 4:18   -0.20 0.00    
                       
Nedokončili                    
  # Jméno Příjmení Disciplína Datum Kilometr          
  40 Edita Frýdlová MTB  14/7/ 6:12 1007          

Tandem

1000miles                    
                       
Pořadí # Jméno Příjmení Disciplína Dnů hod:min   Váha Tuk   Penalizace
30 23 Martin Bulíček TANDEM 14 6:24   -7.10 -4.10   1 hod
30 23 Antonin Kulda TANDEM 14 6:24   -4.30 -4.70   1 hod

Chodci

500miles                      
                       
Pořadí # Jméno Příjmení Disciplína Dnů hod:min   Váha Tuk   Penalizace
  49 Soňa Kopčoková Chodec 7 20:40   -0.40 -0.10   3 hod
  75 Petra Oubělická Chodec 7 22:25   -3.40 -2.00   OK
  107 Radek Žmolík Chodec 13 4:07   ? ?   OK
  81 Martin Klodner Chodec 13 4:13   ? ?   OK
  175 Petr Jadrníček Chodec 13 6:23   ? ?   OK
                       
                       
1000miles                    
                       
Pořadí # Jméno Příjmení Disciplína Dnů hod:min   Váha Tuk   Penalizace
1 38 Milan Hauer Chodec 17 4:20   -6.80 -5.90    
2 1 Petr Ozogán Chodec 18 20:45   -7.50 -3.20    
3 124 Petr Horsák Chodec 20 4:20   -4.90 -5.00    
4 93 Richard Štěpánek Chodec 33 7:40   -7.50 ?   1 hod
5 19 Petr Kutschka Chodec 34 3:25   -12.40 -7.30    
                       
Nedokončili                    
                       
  # Jméno Příjmení Disciplína Datum Kilometr          
  95 Ondřej Stárek Chodec  7/7/ 19:54 131          
  128 Rudolf Prokš Chodec  10/7/ 13:10 445          
  178 Miloslav Petrášek Chodec  11/7/ 20:00 470          
  84 Tomáš Möhwald Chodec  13/7/ 7:48 395          

Koloběžka

500miles                      
                       
  # Jméno Příjmení Disciplína Dnů hod:min   Váha Tuk   Penalizace
  60 Pavel Port Koloběžkář 7 15:22   -3.70 -2.00   OK
  149 Vladimír Synek Koloběžkář 9 15:45   -4.00 -5.50   OK
  29 Ondřej Hlaváček Koloběžkář 10 6:11   ? ?   OK
  68 Tomáš Votruba Koloběžkář 10 6:11   ? ?   OK
  110 Libor Beneš Koloběžkář 17 3:41   ? ?   OK
                       
1000miles                      
                       
Pořadí # Jméno Příjmení Disciplína Dnů hod:min   Váha Tuk   Penalizace
1 74 Jiří Vaculík Koloběžkář 12 20:42   -3.20 -0.90   OK
2 105 Jindřich Prchlík Koloběžkář 15 17:55   ? ?   OK
                       
nedokončili                    
                       
  # Jméno Příjmení Disciplína Datum Kilometr          
  80 Martin Brož Koloběžkář  8/7/ 19:31 487