Předběžné výsledky – FINISH 1000 komplet

Pořadí Start No. Jméno / Name Cat. Disciplína Příjezd / In Penalizace Pořadí v kategorii Pořadí v disciplíně Čas / Time
Date Time
  1.  130  Milan Hanyk M1  MTB  7.7.  14:42 1 1 6d, 23h, 42m
  2.-4.  121  Petr Novák M2  MTB  8.7.  11:11   1.-3.   2.-4. 7d, 20h, 11m
  2.-4.  59  Martin Palásek M2  MTB  8.7.  11:11   1.-3.   2.-4. 7d, 20h, 11m
  2.-4.  106  Luboš Seidl M2  MTB  8.7.  11:11   1.-3.   2.-4. 7d, 20h, 11m
5.  155  Václav Waldmann M1  MTB  8.7.  12:22 2 5 7d, 21h, 22m
  6.  47  Ondřej Svoboda M1  MTB  8.7.  19:30 3 6 8d, 4h, 30m
  7.  164  Jan Kopka M2  MTB  9.7.  10:32 4 7 8d, 19h, 32m
8.  91  Michal Ozogán M1  MTB  9.7.  13:29 4 8 8d, 22h, 29m
9.  169  Jaromír Šolc M1  MTB  9.7.  13:29 1 hodina 5 9 8d, 23h, 29m
  10.  32  Karel Fišer M1  MTB  9.7.  18:40 6 10 9d, 3h, 40m
  11.  131  David Granát M2  MTB  9.7.  19:03 5 11 9d, 4h, 3m
  12.  30  Peter Kukučka M1  MTB  9.7.  22:19 7 12 9d, 7h, 19m
13.  21  David Šimoník M1  MTB  9.7.  22:30 8 13 9d, 7h, 30m
14.  127  Lukáš Badura M1  MTB  9.7.  22:30 1 hodina 9 14 9d, 8h, 30m
15.  120  Jakub Ondruška M1  MTB  10.7.  01:22 10 15 9d, 10h, 22m
16.  19  Miroslav Franěk M2  MTB  10.7.  05:55 6 16 9d, 14h, 55m
17.  104  Radek Novotný M1  MTB  9.7.  22:30 12 hodin 11 17 9d, 19h, 30m
  18.  68  Tomáš Novotný M1  MTB  10.7.  11:02 12 18 9d, 20h, 2m
  19.-20.  53  Radek Jahoda M2  MTB  10.7.  11:41 7 19-20 9d, 20h, 41m
  19.-20.  89  Denisa Skrbková W1  MTB  10.7.  11:41 1 19-20 9d, 20h, 41m
  21.  44  Lukáš Werner M1  MTB  10.7.  13:50 13 21 9d, 22h, 50m
  22.  50  Jens Bochmann M2  MTB  10.7.  18:42 8 22 10d, 3h, 42m
  23.  83  Jiří Dolejš M1  MTB  10.7.  21:38 14 23 10d, 6h, 38m
  24.  101  Lukáš Kubín M1  MTB  10.7.  23:22 15 24 10d, 8h, 22m
  25.  126  Vít Jagoš M2  MTB  11.7.  09:28 1 hodina 9 25 10d, 19h, 28m
  26.  27  Václav Krutina M2  MTB  11.7.  10:45 10 26 10d, 19h, 45m
  27.-28.  133  Zdenek Keken M1  MTB  11.7.  11:10 16 27-28 10d, 20h, 10m
  27.-28.  153  Ivan Nový M2  MTB  11.7.  11:10 11 27-28 10d, 20h, 10m
  29.  15  Leoš Křivánek M2  MTB  11.7.  11:27 12 29 10d, 20h, 27m
  30.  103  Marek Biller M1  MTB  11.7.  12:10 17 30 10d, 21h, 10m
  31.  173  Pavel Jirásek M1  MTB  11.7.  12:13 18 31 10d, 21h, 13m
  32.  7  Tilo Arnhold M2  MTB  11.7.  14:04 13 32 10d, 23h, 4m
  33.  56  Pavel Sedláček M2  MTB  11.7.  18:39 14 33 11d, 3h, 39m
  34.  88  Ladislav Majzlik M1  MTB  11.7.  20:00 19 34 11d, 5h, 0m
  35.-36.  100  Martin Dědek M1  MTB  11.7.  20:15 20 35-36 11d, 5h, 15m
  35.-36.  75  Petra Oubělická W2  MTB  11.7.  20:15 1 35-36 11d, 5h, 15m
  37.  80  Martin Brož M1  Koloběžkář  11.7.  20:24 21 1 11d, 5h, 24m
  38.  125  Radek Opalecký M2  MTB  11.7.  21:24 15 37 11d, 6h, 24m
  39.  177  Tomas Franc M2  MTB  11.7.  22:55 16 38 11d, 7h, 55m
  40.  18  Patrik Mach M2  MTB  12.7.  00:14 17 39 11d, 9h, 14m
  41.  48  Petr Boráň M2  MTB  12.7.  08:33 18 40 11d, 17h, 33m
42.  76  Martin Malár M2  MTB  12.7.  14:25 19 41 11d, 23h, 25m
43.  65  David Pelcl M1  MTB  12.7.  14:54 22 42 11d, 23h, 54m
44.  24  Petr Jireček M2  MTB  12.7.  15:38 20 43 12d, 0h, 38m
45.  41  Zdeněk Šnejdar M2  MTB  12.7.  16:34 21 44 12d, 1h, 34m
46.-47.  66  David Rezek M1  MTB  12.7.  20:35 23 45-46 12d, 5h, 35m
46.-47.  3  David Vomáčka M2  MTB  12.7.  20:35 22 45-46 12d, 5h, 35m
48.  49  Jan Ferster M1  MTB  12.7.  22:05 24 47 12d, 7h, 5m
49.  151  Zdeněk Devátý M1  MTB  12.7.  22:31 25 48 12d, 7h, 31m
50.  105  Jindřich Prchlík M2  Koloběžkář  13.7.  06:15 23 2 12d, 15h, 15m
51.-52.  146  Michael Dedinský M2  MTB  13.7.  12:12 24.-25. 49-50 12d, 21h, 12m
51.-52.  74  Lubomír Sluka M2  MTB  13.7.  12:12 24.-25. 49-50 12d, 21h, 12m
53.  17  Libor Štěpán M2  Koloběžkář  13.7.  12:48 26 3 12d, 21h, 48m
54.  11  Petr Michel M2  MTB  13.7.  15:23 27 51 13d, 0h, 23m
55.-56.  9  Staszek Nowak M2  MTB  13.7.  15:44 28 52 13d, 0h, 44m
55.-56.  38  Ondřej Řípa M1  MTB  13.7.  15:44 26 53-56 13d, 0h, 44m
57.-59.  170  Josef Macek M1  MTB  13.7.  16:50 27 53-56 13d, 1h, 50m
57.-59.  85  Jaroslav Peškar M1  MTB  13.7.  16:50 28 53-56 13d, 1h, 50m
57.-59.  46  Antonín Valeš M2  MTB  13.7.  16:50 29 53-56 13d, 1h, 50m
60.  92  Dušan Krbek M2  MTB  14.7.  10:46 30 57 13d, 19h, 46m
61.  70  Petr Kropáček M2  MTB  14.7.  10:42 1 hodina 31 58 13d, 20h, 42m
62.-64.  10  Martin Hvězda M1  MTB  14.7.  11:58 29 59-61 13d, 20h, 58m
62.-64.  147  Radim Píštěk M2  MTB  14.7.  11:58 32.-34. 59-61 13d, 20h, 58m
62.-64.  57  Lukáš Ptáček M2  MTB  14.7.  11:58 32.-34. 59-61 13d, 20h, 58m
65.-66.  112  Kamil Němec M1  MTB  14.7.  12:03 30 62-63 13d, 21h, 3m
65.-66.  143  Pavel Pfauser M2  MTB  14.7.  12:03 32.-34. 62-63 13d, 21h, 3m
67.  52  Miloš Sobel M2  MTB  14.7.  12:51 35 64 13d, 21h, 51m
68.  36  Jan Valeš M2  MTB  14.7.  12:54 36 65 13d, 21h, 54m
69.  158  Peter Paulovič M1  MTB  14.7.  13:20 31 66 13d, 22h, 20m
70.  119  Lukáš Vysoudil M2  MTB  14.7.  15:04 37 67 14d, 0h, 4m
71.-72.  23  Martin Bulíček M2  Tandem  14.7.  21:52 38.-39. 1.-2. 14d, 6h, 52m
71.-72.  23  Tomáš Votruba M2  Tandem  14.7.  21:52 38.-39. 1.-2. 14d, 6h, 52m
73.  37  René Šteffek M2  MTB  15.7.  12:48 1 hodina 40 68 14d, 22h, 48m
74.  128  Vít Kurka M2  MTB  15.7.  14:49 41 69 14d, 23h, 49m
75.-77.  16  Pavel Horák M2  MTB  15.7.  19:19 42 70-71 15d, 4h, 19m
75.-77.  35  Vojtěch Slovák M1  MTB  15.7.  19:19 32 70-71 15d, 4h, 19m
75.-77.  111  Alexandr Kotačka M2  MTB  15.7.  19:19 43 72 15d, 4h, 19m
78.  99  Petr Havlíček M2  MTB  16.7.  14:13 44 73 15d, 23h, 13m
79.  174  Matej Ženiš M1  MTB  16.7.  14:13 2 hodiny 33 73 15d, 25h, 13m
80.  132  Tomáš Gothard M2  MTB  16.7.  17:58 45 75 16d, 2h, 58m
81.  79  Petr Chvojka M1  MTB  16.7.  20:25 34 76 16d, 5h, 25m
82.  73  Milan Štajnc M2  MTB  16.7.  20:54 46 77 16d, 5h, 54m
83.  114  Marek Kurty M1  MTB  16.7.  20:54 2 hodiny 35 78 16d, 7h, 54m
84.  168  Vlastimil Klůz M2  MTB  17.7.  09:38 47 79 16d, 18h, 38m
85.  117  Jaroslav Křížka M1  MTB  17.7.  11:04 36 80 16d, 20h, 4m
86.  67  Miroslav Hulka M2  MTB  17.7.  12:23 48 81 16d, 21h, 23m
87.  149  Ján Maďar M2  MTB  17.7.  12:42 49 82 16d, 21h, 42m
88.  4  Richard Dostál M2  MTB  17.7.  19:37 50 83 17d, 4h, 37m
89.  93  Richard Štěpánek M2  Koloběžkář  17.7.  23:07 51 4 17d, 8h, 7m
90.  58  Jiří Rumler M2  MTB  18.7.  11:52 52 84 17d, 20h, 52m
91.  108  Tomáš Zuzaňák M2  MTB  18.7.  19:12 53 85 18d, 4h, 12m
92.  145  Veronika Gondžalová W1  MTB  21.7.  19:59 2 hodiny 2 86 21d, 6h, 59m
93.  107  Zdeněk Martínek M2  MTB  23.7.  13:58 54 87 22d, 22h, 58m

 

X  136  Svatoslav Dočkal  MTB  12.7.  12:25 nemá záznam 11d, 21h, 25m

Penalizace:

 169  Jaromír Šolc  MTB 1 hodina Drobné nedodržení trasy
 127  Lukáš Badura  MTB 1 hodina Drobné nedodržení trasy
 104  Radek Novotný  MTB 12 hodin Nocleh v zákazu nočního pobytu v SK horách
 126  Vít Jagoš  MTB 1 hodina Drobné nedodržení trasy
 70  Petr Kropáček  MTB 1 hodina Drobné nedodržení trasy
 37  René Šteffek  MTB 1 hodina Drobné nedodržení trasy
145  Veronika Gondžalová MTB 2 hodiny Pozdní výjezd ze zákazu pohybu v SK horách
 174  Matej Ženiš  MTB 2 hodiny Pozdní výjezd ze zákazu pohybu v SK horách
 114  Marek Kurty  MTB 2 hodiny Pozdní výjezd ze zákazu pohybu v SK horách

 

Předběžné výsledky – FINISH 500 komplet (zde není určeno ani vyhlašováno pořadí dle kategorií či disciplín, pouze seznam finisherů podle toho, jak přijeli do cíle)

Start No. Jméno / Name Disciplína Příjezd / In Penalizace Důvod penalizace Poznámka Čas / Time
Date Time
 118  David Pacholík  MTB  5.7.  07:35 4d, 16h, 35m
 12  Ferdinand Leffler  MTB  5.7.  19:24 5d, 4h, 24m
 178  Frantisek Kasanic  MTB  6.7.  14:36 5d, 23h, 36m
 94  Jiří Zdrálek  MTB  6.7.  14:45 5d, 23h, 45m
 102  Marek Dvořák  MTB  6.7.  15:32 6d, 0h, 32m
 2  Jan Horák  MTB  6.7.  16:01 6d, 1h, 1m
 6  Miroslav Šollar  MTB  6.7.  18:42 6d, 3h, 42m
 61  Martin Zbořil  MTB  6.7.  19:11 6d, 4h, 11m
 62  Jaromír Černík  MTB  6.7.  19:27 6d, 4h, 27m
 22  Antonín Unger  MTB  6.7.  20:38 6d, 5h, 38m
 167  Jaroslav Šnajdr  MTB  7.7.  00:02 6d, 9h, 2m
 154  Ondřej Pražák  MTB  7.7.  12:48 6d, 21h, 48m
 33  Otakar Havránek  MTB  7.7.  16:25 7d, 1h, 25m
 113  Arnošt Pressburger  MTB  7.7.  16:25 7d, 1h, 25m
 40  Edita Frydlova  MTB  7.7.  19:03 7d, 4h, 3m
 51  Martin Roško  MTB  7.7.  19:03 7d, 4h, 3m
 129  Jiří Svoboda  MTB  7.7.  19:25 7d, 4h, 25m
 172  Daniel Vyskočil  MTB  7.7.  19:25 7d, 4h, 25m
 90  Jaroslav Křivský  MTB  7.7.  21:40 7d, 6h, 40m
 54  Rostislav Havelka  MTB  7.7.  23:04 7d, 8h, 4m
 77  Rostislav Havelka  MTB  7.7.  23:04 7d, 8h, 4m
 8  Petr Kratochvíl  MTB  8.7.  02:30 1 hodina pozdní výjezd ze zákazu SK 7d, 11h, 30m
 43  Franta Hasil  MTB  8.7.  09:45 7d, 18h, 45m
 13  Tomáš Habel  MTB  8.7.  12:30 7d, 21h, 30m
 152  Pavel Přibyl  MTB  8.7.  15:44 8d, 0h, 44m
 165  Robert Vráblík  MTB  8.7.  17:30 1 hodina pozdní výjezd ze zákazu SK 8d, 2h, 30m
 29  Alexandr Krško  MTB  8.7.  20:09 8d, 5h, 9m
 28  Jan Myška  MTB  9.7.  11:47 (+)12 hodin kompenzace 8d, 20h, 47m
 142  Josef Bartoš  MTB  9.7.  14:45 8d, 23h, 45m
 123  Patrik Pacourek  MTB  9.7.  14:45 8d, 23h, 45m
 84  Karel Uher  MTB  10.7.  11:30 9d, 20h, 30m
 26  Jiří Sládek  MTB  10.7.  18:05 10d, 3h, 5m
 179  Zdeněk Šilingr  MTB  10.7.  18:05 10d, 3h, 5m
 166  Roman Vaněk  MTB  10.7.  18:05 10d, 3h, 5m
 96  Adam Götz  MTB  10.7.  18:00 1 hodina malé odlišnosti v projeté trase 10d, 4h, 0m
 31  Jiří Mašek  MTB  10.7.  19:52 10d, 4h, 52m
 71  Pavel Kropáček  MTB  10.7.  21:26 1 hodina pozdní výjezd ze zákazu SK 10d, 6h, 26m
 95  Jan Gotz  MTB  10.7.  18:00 12 hodin výrazná odlišnost v projeté trase 10d, 15h, 0m
 1  Petr Ozogán  Chodec – Běžec  11.7.  08:10 10d, 17h, 10m
 25  Ivan Pelikán  MTB  11.7.  08:15 10d, 17h, 15m
 150  Vladimír Synek  Chodec – Běžec  12.7.  04:20 11d, 13h, 20m
 55  Aleš Procházka  MTB  16.7.  18:32 16d, 3h, 32m
 14  Petra Bielinova  Chodec – Běžec  8.8.  12:58 38d, 21h, 58m

 

 171  Standa Petana  MTB  6.7.  01:31 diskvalifikace Chybějící záznam 5d, 10h, 31m