Pro výsledky dle kategorií a disciplín klikni ZDE 

Celkové pořadí 1000miles 2018:

overal Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd penalizace In category In discipl. Čas / Time
  1.  88  Radek Musil  M1  MTB  9.7.  20:05 1. 1. 8d, 5h, 5m
  2.  161  Kai-Uwe Lehnung  M2  MTB  10.7.  07:45 1. 2. 8d, 16h, 45m
  3.  159  Jan Kopka  M2  MTB  10.7.  11:25 2. 3. 8d, 20h, 25m
  4.  76  Radek Novotný  M1  MTB  11.7.  07:35 2. 4. 9d, 16h, 35m
5.-6.  155  Václav Waldmann  M1  MTB  11.7.  10:35 3.-4. 5.-6. 9d, 19h, 35m
5.-6.  117  Christian Dietrich  M1  MTB  11.7.  10:35 3.-4. 5.-6. 9d, 19h, 35m
7.  19  Miroslav Franěk  M2  MTB  11.7.  09:55 1hod 3. 7. 9d, 19h, 55m
8.  34  Petr Jiroušek  M2  MTB  11.7.  18:48 4. 8. 10d, 3h, 48m
9.  49  Petr Kohoutek  M2  MTB  11.7.  19:15 5. 9. 10d, 4h, 15m
10.  120  Jakub Ondruška  M1  MTB  11.7.  21:30 5. 10. 10d, 6h, 30m
11.  157  Libor Štěpánek  M2  MTB  11.7.  08:30 20hod 6. 11. 10d, 13h, 30m
12.  32  Karel Fišer  M1  MTB  12.7.  07:45 6. 12. 10d, 16h, 45m
  13.-14.  122  Vladimír Grusman  M2  MTB  12.7.  10:24 7. 13.-14. 10d, 19h, 24m
  13.-14.  106  Karel Smékal  M1  MTB  12.7.  10:24 7. 13.-14. 10d, 19h, 24m
  15.  131  Kristián Fleischmann  M1  MTB  12.7.  11:35 1hod 8. 15. 10d, 21h, 35m
  16.  28  Martin Novak  M2  MTB  12.7.  13:40 8. 16. 10d, 22h, 40m
  17.  24  Pavel Nový  M1  MTB  12.7.  16:20 9. 17. 11d, 1h, 20m
18.-19.  107  Marek Liška  M2  MTB  13.7.  07:50 9.-10. 18.-19. 11d, 16h, 50m
18.-19.  127  Vladislav Gatial  M2  MTB  13.7.  07:50 9.-10. 18.-19. 11d, 16h, 50m
20.  54  Petr Vocetka  M1  MTB  13.7.  09:15 10. 20. 11d, 18h, 15m
21.  50  Jens Bochmann  M2  MTB  13.7.  07:50 2hod 11. 21. 11d, 18h, 50m
  22.-23.  55  Marcus Brennenstuhl  M1  MTB  13.7.  10:48 11.-12. 22.-23. 11d, 19h, 48m
  22.-23.  153  Christian Spindler  M1  MTB  13.7.  10:48 11.-12. 22.-23. 11d, 19h, 48m
  24.  119  Ondřej Ženka  M1  MTB  13.7.  15:48 13. 24. 12d, 0h, 48m
  25.  128  Tomáš Trávníček  M2  MTB  13.7.  16:55 2hod 12. 25. 12d, 3h, 55m
  26.  39  Lumír Soukup  M2  MTB  13.7.  19:50 13. 26. 12d, 4h, 50m
  27.  18  Zdeněk Šnejdar  M1  MTB  14.7.  08:35 14. 27. 12d, 17h, 35m
  28.  140  Jakub Šváb  M1  MTB  14.7.  08:40 15. 28. 12d, 17h, 40m
  29.  3  Ondřej Klečka  M1  MTB  14.7.  08:50 16. 29. 12d, 17h, 50m
  30.  29  Jaroslav Šašek  M2  MTB  14.7.  08:57 2hod 14. 30. 12d, 19h, 57m
31.  139  Miroslav Šváb  M2  MTB  14.7.  13:35 15. 31. 12d, 22h, 35m
32.  96  Jiří Baloušek  M1  MTB  14.7.  13:50 17. 32. 12d, 22h, 50m
33.  8  Robert Michal  M2  MTB  14.7.  13:57 16. 33. 12d, 22h, 57m
34.  83  Gabriela Matějíčková  F1  MTB  14.7.  14:00 1 34. 12d, 23h, 0m
35.  112  Tilo Arnhold  M2  MTB  14.7.  09:20 5hod 17. 35. 12d, 23h, 20m
  36.  78  Martin Grof  M1  MTB  14.7.  14:48 18. 36. 12d, 23h, 48m
  37.-38.  136  Robert Štefka  M2  MTB  14.7.  16:15 18.-19. 37.-38. 13d, 1h, 15m
  37.-38.  27  Robert Knebel  M2  MTB  14.7.  16:15 18.-19. 37.-38. 13d, 1h, 15m
  39.-40.  22  Ján Lukačko  M2  MTB  14.7.  16:45 20.-21. 39.-40. 13d, 1h, 45m
  39.-40.  148  Pavel Bauer  M2  MTB  14.7.  16:45 20.-21. 39.-40. 13d, 1h, 45m
  41.-42.  45  Antonín Valeš  M2  MTB  14.7.  17:20 22. 41.-42. 13d, 2h, 20m
  41.-42.  85  Jaroslav Peškar  M1  MTB  14.7.  17:20 19. 41.-42. 13d, 2h, 20m
  43.  65  Přemysl Kosina  M2  MTB  14.7.  18:15 23. 43. 13d, 3h, 15m
  44.  160  Petr Kubela  M1  MTB  15.7.  09:12 20. 44. 13d, 18h, 12m
  45.-46.  53  Radek Jahoda  M2  MTB  15.7.  09:28 24.-25. 45.-46. 13d, 18h, 28m
  45.-46.  132  Michal Honzárek  M2  MTB  15.7.  09:28 24.-25. 45.-46. 13d, 18h, 28m
  47.  2  Jan Horák  M1  MTB  15.7.  09:35 21. 47. 13d, 18h, 35m
  48.  152  Tomáš Kadlec  walk – Run  15.7.  15:00 22 1 14d, 0h, 0m
49.-51.  100  Martin Dědek  M1  MTB  15.7.  19:53 22.-24. 48.-50 14d, 4h, 53m
49.-51.  141  Jan Kocman  M1  MTB  15.7.  19:53 22.-24. 48.-50 14d, 4h, 53m
49.-51.  12  Ferdinand Leffler  M1  MTB  15.7.  19:53 22.-24. 48.-50 14d, 4h, 53m
52.  113  Filip Urmin  M1  MTB  15.7.  17:20 3hod 25. 51. 14d, 5h, 20m
53.  109  Martin Písačka  M2  MTB  15.7.  19:53 1hod 26. 52. 14d, 5h, 53m
  54.-55.  21  Jiřina Lípová  F2  MTB  15.7.  20:30 12hod 1. 53.-54. 14d, 17h, 30m
  54.-55.  147  Rosťa Gregor  M2  MTB  15.7.  20:30 12hod 27. 53.-54. 14d, 17h, 30m
  56.-57.  111  Jitka Gartnerová  F1  MTB  16.7.  10:53 2. 55.-56. 14d, 19h, 53m
  56.-57.  46  Vladimír Kramárik  M2  MTB  16.7.  10:53 28. 55.-56. 14d, 19h, 53m
  58.  75  Petra Oubělická  F2  MTB  16.7.  11:45 2. 57. 14d, 20h, 45m
  59.  6  Vladimír Jirásek  M2  MTB  16.7.  13:09 29. 58. 14d, 22h, 9m
  60.-61.  16  Pavel Horák  M1  MTB  16.7.  13:34 26.-27. 59.-60. 14d, 22h, 34m
  60.-61.  36  Jan Valeš  M1  MTB  16.7.  13:34 26.-27. 59.-60 14d, 22h, 34m
  62.  35  Rudolf Halbich  M2  MTB  16.7.  14:36 30. 61. 14d, 23h, 36m
  63.-65.  37  Silvie Štenclová  F1  MTB  16.7.  16:27 3. 62.-64. 15d, 1h, 27m
  63.-65.  14  Robert Ivan Škoda  M2  MTB  16.7.  16:27 31. 62.-64. 15d, 1h, 27m
  63.-65.  20  Štefan Vanický  M1  MTB  16.7.  16:27 28. 62.-64. 15d, 1h, 27m
  66.  142  Zdenek Matoulek  M2  MTB  16.7.  17:50 32. 65. 15d, 2h, 50m
  67.  30  Daša Magátová  F1  MTB  16.7.  19:54 4. 66. 15d, 4h, 54m
  68.  48  Petr Boráň  M2  MTB  16.7.  20:09 33. 67. 15d, 5h, 9m
  69.  74  Jiří Vaculík  walk – Run  16.7.  23:45 34 2 15d, 8h, 45m
  70.  115  Zdeněk Zezulka  M2  MTB  17.7.  09:34 34. 68. 15d, 18h, 34m
  71.-72.  10  Daniel Kříž  M1  MTB  17.7.  12:55 29. 69.-70. 15d, 21h, 55m
  71.-72.  90  Jaromír Jirka  M2  MTB  17.7.  12:55 35. 69.-70. 15d, 21h, 55m
  73.-76.  5  Štěpán Mareček  M2  MTB  17.7.  18:30 36.-38. 71.-74. 16d, 3h, 30m
  73.-76.  61  Milan Hosák  M2  MTB  17.7.  18:30 36.-38. 71.-74. 16d, 3h, 30m
  73.-76.  158  Peter Paulovič  M1  MTB  17.7.  18:30 30. 71.-74. 16d, 3h, 30m
  73.-76.  92  Dušan Krbek  M2  MTB  17.7.  18:30 36.-38. 71.-74. 16d, 3h, 30m
  77.  103  Peter Kozmer  M2  MTB  18.7.  14:32 39. 75. 16d, 23h, 32m
  78.  73  Jan Pelnář  M1  MTB  18.7.  15:25 31. 76. 17d, 0h, 25m
79.  4  Richard Dostál  M2  MTB  19.7.  14:48 40. 77. 17d, 23h, 48m
80.  17  Libor Štěpán  walk – Run  19.7.  20:26 43 3 18d, 5h, 26m
81.-82.  105  Jindřich Prchlík  Tandem  19.7.  20:50 1hod 44 1. 18d, 6h, 50m
81.-82  105  Miroslava Haisová  Tandem  19.7.  20:50 1hod 3 1. 18d, 6h, 50m
83.  93  Richard Štěpánek  Koloběžkář  19.7.  11:23 15hod 41 1 18d, 11h, 23m
  84.-85.  13  Renata Kaničárová  F1  MTB  20.7.  09:50 5. 78. 18d, 18h, 50m
  84.-85.  9  David Polášek  M1  MTB  20.7.  09:50 32. 79. 18d, 18h, 50m
  86.  70  Martina Josefa Veselá  F1  MTB  27.7.  19:30 6. 80. 26d, 4h

Celkové pořadí 500miles 2018:

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd penalizace Čas / Time
 91  David Pacholík  M1  MTB  5.7.  13:18 3d, 22h, 18m
 7  Milan Král  M1  MTB  5.7.  22:40 4d, 7h, 40m
 11  Dalibor Bek  M2  MTB  6.7.  07:20 4d, 16h, 20m
 38  Tomaš Svoboda  M1  MTB  7.7.  04:40 5d, 13h, 40m
 138  Ján Černička  M2  MTB  7.7.  04:40 5d, 13h, 40m
 23  Martin Bulíček  M2  MTB  7.7.  05:30 5d, 14h, 30m
 98  Robert Janisch  M1  MTB  7.7.  08:58 5d, 17h, 58m
 156  Lukáš Werner  M1  MTB  7.7.  13:25 5d, 22h, 25m
 52  Miloš Sobel  M2  MTB  7.7.  13:28 5d, 22h, 28m
 25  Ondřej Zobač  M1  MTB  7.7.  14:01 5d, 23h, 1m
 71  Martin Motyčka  M2  MTB  7.7.  14:02 5d, 23h, 2m
 63  Ján Litavský  M1  MTB  7.7.  14:24 5d, 23h, 24m
 82  Michal Urban  M1  MTB  7.7.  14:32 5d, 23h, 32m
 81  Antonín Zlínský  M2  MTB  7.7.  15:01 6d, 0h, 1m
 44  Tomáš Kukaň  M2  MTB  7.7.  16:31 6d, 1h, 31m
 86  Antonín Vandlíček  M2  MTB  7.7.  17:50 6d, 2h, 50m
 80  Juraj Jančuška  M1  MTB  7.7.  17:50 6d, 2h, 50m
 94  Jiří Zdrálek cyklonovak.cz  M1  MTB  7.7.  21:14 6d, 6h, 14m
 167  Jaroslav Šnajdr  M1  MTB  7.7.  21:35 6d, 6h, 35m
 101  Vladimír Bielik  M2  MTB  8.7.  01:05 6d, 10h, 5m
 1  Petr Ozogán  M2  Chodec – Běžec / Walk – Run  8.7.  15:14 7d, 0h, 14m
 143  Michal Markvart  M2  MTB  8.7.  15:34 7d, 0h, 34m
 51  Martin Roško  M1  MTB  8.7.  19:13 7d, 4h, 13m
 134  Milan Windisch  M2  MTB  8.7.  19:29 7d, 4h, 29m
 166  Tatiana Kaliská  F1  MTB  8.7.  21:35 7d, 6h, 35m
 173  Jakub Milata  M1  MTB  9.7.  12:23 7d, 21h, 23m
 171  Lukáš Kopecký  M1  Tandem  9.7.  12:55 7d, 21h, 55m
 171  Milan Panzer  M1  Tandem  9.7.  12:55 7d, 21h, 55m
 146  Jan Palaščák  M2  MTB  9.7.  15:55 8d, 0h, 55m
 149  Ján Maďar  M2  MTB  9.7.  19:49 8d, 4h, 49m
 40  Petr Hornych  M1  MTB  9.7.  20:00 8d, 5h, 0m
 60  Lubomír Andrš  M2  MTB  9.7.  20:12 8d, 5h, 12m
 108  Tomáš Zuzaňák  M1  MTB  9.7.  20:48 8d, 5h, 48m
 104  Gabriel Gašpar  M2  MTB  9.7.  21:48 8d, 6h, 48m
 130  Ivo Indra  M1  Koloběžkář / Scooter  10.7.  00:54 8d, 9h, 54m
 129  Jiří Svoboda  M2  MTB  10.7.  11:16 8d, 20h, 16m
 124  Petr Horsák  M1  Chodec – Běžec / Walk – Run  10.7.  14:38 8d, 23h, 38m
 59  Jiří Emmer  M2  Koloběžkář / Scooter  10.7.  18:48 9d, 3h, 48m
 58  Jiří Rumler  M2  MTB  10.7.  19:18 9d, 4h, 18m
 56  Jiří Malát  M2  MTB  10.7.  19:59 9d, 4h, 59m
 135  Jaroslav Spurný  M1  MTB  10.7.  23:06 9d, 8h, 6m
 145  Veronika Gondžalová  F1  MTB  10.7.  23:06 9d, 8h, 6m
 150  Vladimír Synek  M2  Chodec – Běžec / Walk – Run  10.7.  23:44 9d, 8h, 44m
 89  Helena Hrstková  F1  Chodec – Běžec / Walk – Run  11.7.  05:58 9d, 14h, 58m
 67  Robert Peška  M2  Koloběžkář / Scooter  11.7.  13:11 9d, 22h, 11m
 84  Karel Uher  M1  MTB  11.7.  19:10 10d, 4h, 10m
 47  Peter Kirdaj  M2  MTB  11.7.  19:10 10d, 4h, 10m
 42  Anna Kirdajová  F2  MTB  11.7.  19:10 10d, 4h, 10m
 69  Stanislav Zárybnický  M2  MTB  12.7.  13:06 10d, 22h, 6m
 77  Jiří Váňa  M1  Chodec – Běžec / Walk – Run  13.7.  13:11 11d, 22h, 11m
 144  Karel Hána  M2  Koloběžkář / Scooter  14.7.  22:22 13d, 7h, 22m
 97  Ildar Raupov  M1  Chodec – Běžec / Walk – Run  15.7.  19:05 14d, 4h, 5m

Penalizace:

Start No. Jméno / Name Discipline penalizace důvod penalizace
 112  Tilo Arnhold  MTB 5hod opakovaná noční jízda v SK horách (pozdní výjezd z medvědí zóny)
 113  Filip Urmin  MTB 3hod vynechal kus trasy (Dlouhé stráně)
 50  Jens Bochmann  MTB 2hod jízda v Krkonoších
 128  Tomáš Trávníček  MTB 2hod jízda v Krkonoších
 29  Jaroslav Šašek  MTB 2hod jízda v Krkonoších
 157  Libor Štěpánek  MTB 20hod spaní v SK horách v medvědí zóně + noční jízda v SK horách + jízda D. Stráně
 19  Miroslav Franěk  MTB 1hod noční jízda v SK horách (pozdní výjezd z medvědí zóny)
 131  Kristián Fleischmann  MTB 1hod Jízda Dlouhé stráně
 109  Martin Písačka  MTB 1hod Jízda Dlouhé stráně
 105  Jindřich Prchlík  Tandem 1hod noční jízda v SK horách (pozdní výjezd z medvědí zóny)
 105  Miroslava Haisová  Tandem 1hod noční jízda v SK horách (pozdní výjezd z medvědí zóny)
 93  Richard Št  ěpánek  Koloběžkář / Scooter 15hod spaní v SK horách v medvědí zóně + noční jízda v SK horách
 147  Rosťa Gregor  MTB 12hod nepovolené věci v balíku na CP, noční jízda SK hory, vypnutý tel. během závodu
 21  Jiřina Lípová  MTB 12hod nepovolené věci v balíku na CP, noční jízda SK hory, vypnutý tel. během závodu