Kategorie MTB muži

Finish 1000miles
overal No. Jméno / Name Cat. Příjezd penalizace In category Čas / Time
1.  88  Radek Musil  M1  9.7.  20:05 1. 8d, 5h, 5m
2.  161  Kai-Uwe Lehnung  M2  10.7.  07:45 1. 8d, 16h, 45m
3.  159  Jan Kopka  M2  10.7.  11:25 2. 8d, 20h, 25m
4.  76  Radek Novotný  M1  11.7.  07:35 2. 9d, 16h, 35m
5.-6.  155  Václav Waldmann  M1  11.7.  10:35 3.-4. 9d, 19h, 35m
5.-6.  117  Christian Dietrich  M1  11.7.  10:35 3.-4. 9d, 19h, 35m
7.  19  Miroslav Franěk  M2  11.7.  09:55 1hod 3. 9d, 19h, 55m
8.  34  Petr Jiroušek  M2  11.7.  18:48 4. 10d, 3h, 48m
9.  49  Petr Kohoutek  M2  11.7.  19:15 5. 10d, 4h, 15m
10.  120  Jakub Ondruška  M1  11.7.  21:30 5. 10d, 6h, 30m
11.  157  Libor Štěpánek  M2  11.7.  08:30 20hod 6. 10d, 13h, 30m
12.  32  Karel Fišer  M1  12.7.  07:45 6. 10d, 16h, 45m
13.-14.  122  Vladimír Grusman  M2  12.7.  10:24 7. 10d, 19h, 24m
13.-14.  106  Karel Smékal  M1  12.7.  10:24 7. 10d, 19h, 24m
15.  131  Kristián Fleischmann  M1  12.7.  11:35 1hod 8. 10d, 21h, 35m
16.  28  Martin Novak  M2  12.7.  13:40 8. 10d, 22h, 40m
17.  24  Pavel Nový  M1  12.7.  16:20 9. 11d, 1h, 20m
18.-19.  107  Marek Liška  M2  13.7.  07:50 9.-10. 11d, 16h, 50m
18.-19.  127  Vladislav Gatial  M2  13.7.  07:50 9.-10. 11d, 16h, 50m
20.  54  Petr Vocetka  M1  13.7.  09:15 10. 11d, 18h, 15m
21.  50  Jens Bochmann  M2  13.7.  07:50 2hod 11. 11d, 18h, 50m
22.-23.  55  Marcus Brennenstuhl  M1  13.7.  10:48 11.-12. 11d, 19h, 48m
22.-23.  153  Christian Spindler  M1  13.7.  10:48 11.-12. 11d, 19h, 48m
24.  119  Ondřej Ženka  M1  13.7.  15:48 13. 12d, 0h, 48m
25.  128  Tomáš Trávníček  M2  13.7.  16:55 2hod 12. 12d, 3h, 55m
26.  39  Lumír Soukup  M2  13.7.  19:50 13. 12d, 4h, 50m
27.  18  Zdeněk Šnejdar  M1  14.7.  08:35 14. 12d, 17h, 35m
28.  140  Jakub Šváb  M1  14.7.  08:40 15. 12d, 17h, 40m
29.  3  Ondřej Klečka  M1  14.7.  08:50 16. 12d, 17h, 50m
30.  29  Jaroslav Šašek  M2  14.7.  08:57 2hod 14. 12d, 19h, 57m
31.  139  Miroslav Šváb  M2  14.7.  13:35 15. 12d, 22h, 35m
32.  96  Jiří Baloušek  M1  14.7.  13:50 17. 12d, 22h, 50m
33.  8  Robert Michal  M2  14.7.  13:57 16. 12d, 22h, 57m
34.  112  Tilo Arnhold  M2  14.7.  09:20 5hod 17. 12d, 23h, 20m
35.  78  Martin Grof  M1  14.7.  14:48 18. 12d, 23h, 48m
36.-37.  136  Robert Štefka  M2  14.7.  16:15 18.-19. 13d, 1h, 15m
36.-37.  27  Robert Knebel  M2  14.7.  16:15 18.-19. 13d, 1h, 15m
38.-39.  22  Ján Lukačko  M2  14.7.  16:45 20.-21. 13d, 1h, 45m
38.-39.  148  Pavel Bauer  M2  14.7.  16:45 20.-21. 13d, 1h, 45m
40.-41.  45  Antonín Valeš  M2  14.7.  17:20 22. 13d, 2h, 20m
40.-41.  85  Jaroslav Peškar  M1  14.7.  17:20 19. 13d, 2h, 20m
42.  65  Přemysl Kosina  M2  14.7.  18:15 23. 13d, 3h, 15m
43.  160  Petr Kubela  M1  15.7.  09:12 20. 13d, 18h, 12m
44.-45.  53  Radek Jahoda  M2  15.7.  09:28 24.-25. 13d, 18h, 28m
44.-45.  132  Michal Honzárek  M2  15.7.  09:28 24.-25. 13d, 18h, 28m
46.  2  Jan Horák  M1  15.7.  09:35 21. 13d, 18h, 35m
47.-49.  100  Martin Dědek  M1  15.7.  19:53 22.-24. 14d, 4h, 53m
47.-49.  141  Jan Kocman  M1  15.7.  19:53 22.-24. 14d, 4h, 53m
47.-49.  12  Ferdinand Leffler  M1  15.7.  19:53 22.-24. 14d, 4h, 53m
50.  113  Filip Urmin  M1  15.7.  17:20 3hod 25. 14d, 5h, 20m
51.  109  Martin Písačka  M2  15.7.  19:53 1hod 26. 14d, 5h, 53m
52.  147  Rosťa Gregor  M2  15.7.  20:30 12hod 27. 14d, 17h, 30m
53.  46  Vladimír Kramárik  M2  16.7.  10:53 28. 14d, 19h, 53m
54.  6  Vladimír Jirásek  M2  16.7.  13:09 29. 14d, 22h, 9m
55.-56.  16  Pavel Horák  M1  16.7.  13:34 26.-27. 14d, 22h, 34m
55.-56.  36  Jan Valeš  M1  16.7.  13:34 26.-27. 14d, 22h, 34m
57.  35  Rudolf Halbich  M2  16.7.  14:36 30. 14d, 23h, 36m
58.-59.  14  Robert Ivan Škoda  M2  16.7.  16:27 31. 15d, 1h, 27m
58.-59.  20  Štefan Vanický  M1  16.7.  16:27 28. 15d, 1h, 27m
60.  142  Zdenek Matoulek  M2  16.7.  17:50 32. 15d, 2h, 50m
61.  48  Petr Boráň  M2  16.7.  20:09 33. 15d, 5h, 9m
62.  115  Zdeněk Zezulka  M2  17.7.  09:34 34. 15d, 18h, 34m
63.-64.  10  Daniel Kříž  M1  17.7.  12:55 29. 15d, 21h, 55m
63.-64.  90  Jaromír Jirka  M2  17.7.  12:55 35. 15d, 21h, 55m
65.-68.  5  Štěpán Mareček  M2  17.7.  18:30 36.-38. 16d, 3h, 30m
65.-68.  61  Milan Hosák  M2  17.7.  18:30 36.-38. 16d, 3h, 30m
65.-68.  158  Peter Paulovič  M1  17.7.  18:30 30. 16d, 3h, 30m
65.-68.  92  Dušan Krbek  M2  17.7.  18:30 36.-38. 16d, 3h, 30m
69.  103  Peter Kozmer  M2  18.7.  14:32 39. 16d, 23h, 32m
70.  73  Jan Pelnář  M1  18.7.  15:25 31. 17d, 0h, 25m
71.  4  Richard Dostál  M2  19.7.  14:48 40. 17d, 23h, 48m
72.  9  David Polášek  M1  20.7.  09:50 32. 18d, 18h, 50m
Finish 500miles
Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In penalizace Čas / Time
 91  David Pacholík  M1  MTB  5.7.  13:18 3d, 22h, 18m
 7  Milan Král  M1  MTB  5.7.  22:40 4d, 7h, 40m
 11  Dalibor Bek  M2  MTB  6.7.  07:20 4d, 16h, 20m
 38  Tomaš Svoboda  M1  MTB  7.7.  04:40 5d, 13h, 40m
 138  Ján Černička  M2  MTB  7.7.  04:40 5d, 13h, 40m
 23  Martin Bulíček  M2  MTB  7.7.  05:30 5d, 14h, 30m
 98  Robert Janisch  M1  MTB  7.7.  08:58 5d, 17h, 58m
 156  Lukáš Werner  M1  MTB  7.7.  13:25 5d, 22h, 25m
 52  Miloš Sobel  M2  MTB  7.7.  13:28 5d, 22h, 28m
 25  Ondřej Zobač  M1  MTB  7.7.  14:01 5d, 23h, 1m
 71  Martin Motyčka  M2  MTB  7.7.  14:02 5d, 23h, 2m
 63  Ján Litavský  M1  MTB  7.7.  14:24 5d, 23h, 24m
 82  Michal Urban  M1  MTB  7.7.  14:32 5d, 23h, 32m
 81  Antonín Zlínský  M2  MTB  7.7.  15:01 6d, 0h, 1m
 44  Tomáš Kukaň  M2  MTB  7.7.  16:31 6d, 1h, 31m
 86  Antonín Vandlíček  M2  MTB  7.7.  17:50 6d, 2h, 50m
 80  Juraj Jančuška  M1  MTB  7.7.  17:50 6d, 2h, 50m
 94  Jiří Zdrálek cyklonovak.cz  M1  MTB  7.7.  21:14 6d, 6h, 14m
 167  Jaroslav Šnajdr  M1  MTB  7.7.  21:35 6d, 6h, 35m
 101  Vladimír Bielik  M2  MTB  8.7.  01:05 6d, 10h, 5m
 143  Michal Markvart  M2  MTB  8.7.  15:34 7d, 0h, 34m
 51  Martin Roško  M1  MTB  8.7.  19:13 7d, 4h, 13m
 134  Milan Windisch  M2  MTB  8.7.  19:29 7d, 4h, 29m
 173  Jakub Milata  M1  MTB  9.7.  12:23 7d, 21h, 23m
 146  Jan Palaščák  M2  MTB  9.7.  15:55 8d, 0h, 55m
 149  Ján Maďar  M2  MTB  9.7.  19:49 8d, 4h, 49m
 40  Petr Hornych  M1  MTB  9.7.  20:00 8d, 5h, 0m
 60  Lubomír Andrš  M2  MTB  9.7.  20:12 8d, 5h, 12m
 108  Tomáš Zuzaňák  M1  MTB  9.7.  20:48 8d, 5h, 48m
 104  Gabriel Gašpar  M2  MTB  9.7.  21:48 8d, 6h, 48m
 129  Jiří Svoboda  M2  MTB  10.7.  11:16 8d, 20h, 16m
 58  Jiří Rumler  M2  MTB  10.7.  19:18 9d, 4h, 18m
 56  Jiří Malát  M2  MTB  10.7.  19:59 9d, 4h, 59m
 135  Jaroslav Spurný  M1  MTB  10.7.  23:06 9d, 8h, 6m
 84  Karel Uher  M1  MTB  11.7.  19:10 10d, 4h, 10m
 47  Peter Kirdaj  M2  MTB  11.7.  19:10 10d, 4h, 10m
 69  Stanislav Zárybnický  M2  MTB  12.7.  13:06 10d, 22h, 6m
nedokončili
DNF 154 Zdeněk Holý M2 MTB 1466km
DNF 137 Josef Mikulín M2 MTB 1138km
DNF 133 Martin Zeman M2 MTB 1130km
DNF 79 Petr Chvojka M1 MTB 1068km
DNF 151 Zdeněk Zahrádka M1 MTB 1009km
DNF 43 Vladimír Düreš M2 MTB 727km
DNF 15 Jiří Sládek M1 MTB 727km
DNF 99 Vladan Moravec M1 MTB 673km
DNF 57 Ivo Pohořelský M2 MTB 638km
DNF 68 Tomáš Novotný M1 MTB 636km
DNF 41 Franta Hasil M2 MTB 614km
DNF 62 Jaromír Černík M1 MTB 598km
DNF 87 Ondřej Řípa M1 MTB 538km
DNF 114 Roman Kozlovský M2 MTB 515km
DNF 123 Patrik Pacourek M2 MTB 478km
DNF 66 Jakub Trnavský M1 MTB 428km
DNF 102 Rostislav Havelka M2 MTB 308km
DNF 26 Heluna Hnátová F1 MTB 160km
DNF 169 Pavol Hlaváč M1 MTB 80km
DNF 72 Pavel Pánek M2 MTB 63km
DNF 116 Petr Berger M2 MTB jel mimo soutěž

Kategorie MTB ženy

Finish 1000miles
pozice Start No. Jméno / Name Cat. Příjezd / In penalizace In category overall Čas / Time
1.  83  Gabriela Matějíčková  F1  14.7.  14:00 1 12d, 23h, 0m
2.  21  Jiřina Lípová  F2  15.7.  20:30 12hod 1 14d, 17h, 30m
3.  111  Jitka Gartnerová  F1  16.7.  10:53 2 14d, 19h, 53m
4.  75  Petra Oubělická  F2  16.7.  11:45 2 14d, 20h, 45m
5.  37  Silvie Štenclová  F1  16.7.  16:27 3 15d, 1h, 27m
6.  30  Daša Magátová  F1  16.7.  19:54 4 15d, 4h, 54m
7.  13  Renata Kaničárová  F1  20.7.  09:50 5 18d, 18h, 50m
8.  70  Martina Josefa Veselá  F1  27.7.  19:30 6 26d, 4h, 0m
Finish 500miles
Start No. Jméno / Name Cat. Příjezd / In penalizace Čas / Time
 166  Tatiana Kaliská  F1  8.7.  21:35 7d, 6h, 35m
 145  Veronika Gondžalová  F1  10.7.  23:06 9d, 8h, 6m
 42  Anna Kirdajová  F2  11.7.  19:10 10d, 4h, 10m
nedokončily
126 Júlia Kirdajová F1 317km
26 Heluna Hnátová F1 160km

Kategorie koloběžka

Finish 1000miles
pozice Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In penalizace Čas / Time
1.  93  Richard Štěpánek  Koloběžkář / Scooter  19.7.  11:23 14 + 1hod 18d, 11h, 23m
Finish 500miles
Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In penalizace Čas / Time
 130  Ivo Indra  Koloběžkář / Scooter  10.7.  00:54 8d, 9h, 54m
 59  Jiří Emmer  Koloběžkář / Scooter  10.7.  18:48 9d, 3h, 48m
 67  Robert Peška  Koloběžkář / Scooter  11.7.  13:11 9d, 22h, 11m
 144  Karel Hána  Koloběžkář / Scooter  14.7.  22:22 13d, 7h, 22m

 

Kategorie tandem

Finish 1000miles
pozice Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In penalizace Čas / Time
1.  105  Jindřich Prchlík  Tandem  19.7.  20:50 1hod 18d, 6h, 50m
1.  105  Miroslava Haisová  Tandem  19.7.  20:50 1hod 18d, 6h, 50m
Finish 500miles
Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In penalizace Čas / Time
 171  Lukáš Kopecký  Tandem  9.7.  12:55 7d, 21h, 55m
 171  Milan Panzer  Tandem  9.7.  12:55 7d, 21h, 55m
Nedokončili
64 Aleš Procházka  Tandem 234km
64 Šárka Kolbová  Tandem 234km


Kategorie chodci/běžci

Finish 1000miles
pozice Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In penalizace Čas / Time
1.  152  Tomáš Kadlec  Chodec – Běžec / Walk – Run  15.7.  15:00 14d, 0h, 0m
2.  74  Jiří Vaculík  Chodec – Běžec / Walk – Run  16.7.  23:45 15d, 8h, 45m
3.  17  Libor Štěpán  Chodec – Běžec / Walk – Run  19.7.  20:26 18d, 5h, 26m
Finish 500miles
pozice Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In penalizace Čas / Time
 1  Petr Ozogán  Chodec – Běžec / Walk – Run  8.7.  15:14 7d, 0h, 14m
 124  Petr Horsák  Chodec – Běžec / Walk – Run  10.7.  14:38 8d, 23h, 38m
 89  Helena Hrstková  Chodec – Běžec / Walk – Run  11.7.  05:58 9d, 14h, 58m
 150  Vladimír Synek  Chodec – Běžec / Walk – Run  10.7.  23:44 9d, 8h, 44m
 77  Jiří Váňa  Chodec – Běžec / Walk – Run  13.7.  13:11 11d, 22h, 11m
 97  Ildar Raupov  Chodec – Běžec / Walk – Run  15.7.  19:05 14d, 4h, 5m
nedokončili
125 Marek Eliáš  Chodec – Běžec / Walk – Run 406km
33 Michal Bláha  Chodec – Běžec / Walk – Run 438km
170 Petr Klos  Chodec – Běžec / Walk – Run 514km