Akce 1000miles Adventure je primárně vypsaná jako závod vlastní silou na trase 1000 mil (cca 1600 km). Variantou je ukončit závod v polovině na metě 500 mil a stát se tak finisherem 500miles.
Přesná trasa je vždy zasílána účastníkům týden před akcí ve formátu .gpx, tuto je potřeba přesně dodržet a zaznamenat její průjezd do navigace. Náhled trasy je na odkazu ZDE

—————————————————————————————————————————————————————–

V rámci jubilejního X. ročníku 1000miles Adventure v roce 2020 bude připravena speciální trasa na 2020 mil!

Pravidla i filosofie této trasy je stejná, jako v případě 500, respektive 1000 mil. Každý účastník jede bez zajištění, vlastní silou a bez cizí pomoci. Rozhodnutí, zda bude v putování pokračovat nebo končí na metě 1000 mil, padne teprve v Nové Sedlici. Platí stejné pravidlo – pokud se rozhodne pokračovat, není cesty zpět.

Pouze v roce 2020 budeme vyhlašovat finishery 2020 mil, toto se nebude nikdy opakovat!

Trasa se teprve tvoří, předpoklad je, že povede na Slovensku jižní stranou pohoří „středního Slovenska“, dále pak přes CP v Trenčíně na jih a podél jižní hranice Česka do cíle ve Skalné! Podrobnosti k trase a podmínkách zveřejníme v průběhu jara, nejpozději měsíc před startem závodu. Trasu ve formátu .gpx pak dostanou pouze ti, kdo se rozhodnou v Nové Sedlici pokračovat v závodu. Přesná trasa nebude veřejná!

Náhled trasy:

POZOR – s ohledem na okolnosti kolem pandemie Koronaviru se trasa 2020 mil kompletně odkládá na ročník 2021. Přihlášení závodníci mají možnost si registraci přesunout o rok.