Aktualizováno 12. 6. 2019 ve 21:00 hod

Pořadí Příjmení Jméno Národnost Město Disciplína
7 Tilo Arnhold GER Leipzig MTB
98 Enrico Azzoliny ITA San Prospero MTB
127 Lukáš Badura CZE Blansko MTB
142 Josef Bartoš CZE Svinaře, Halouny MTB
148 Pavel Bauer CZE Třebíč MTB
14 Petra Bielinova CZE Praha 11 Chodec/běžec
103 Marek Biller CZE Opava MTB
50 Jens Bochmann GER Muldenhammer MTB
48 Petr Boráň CZE Pardubice MTB
80 Martin Brož CZE Zadní Třebaň Koloběžka
23 Martin Bulíček CZE Kostelec nad Černými lesy Tandem
138 Zdeněk Burda CZE Kouřim MTB
137 Lukáš Cirkva CZE Strančice MTB
62 Jaromír Černík CZE Lázně Bohdaneč MTB
100 Martin Dědek CZE Dobruška MTB
146 Michael Dedinský CZE Žatec MTB
151 Zdeněk Devátý CZE Lomnice nad popelkou MTB
136 Svatoslav Dočkal CZE Adamov MTB
83 Jiří Dolejš CZE Klatovy MTB
4 Richard Dostál CZE Jihlava MTB
110 Petr Dudek CZE Praha 4 MTB
135 Petr Duchoslav CZE Krabčice MTB
102 Marek Dvořák CZE Vrbátky MTB
49 Jan Ferster CZE Jaroměř MTB
32 Karel Fišer CZE Jindřichův Hradec MTB
134 Jakub Frajkovský CZE Praha 5 MTB
177 Tomas Franc CZE Praha MTB
19 Miroslav Franěk CZE Praha 3 MTB
40 Edita Frydlova CZE Svárov MTB
145 Veronika Gondžalová CZE Jihlava MTB
132 Tomáš Gothard CZE Praha 4 MTB
95 Jan Gotz CZE Trutnov MTB
96 Adam Götz CZE Trutnov MTB
131 David Granát CZE Ústí nad Labem MTB
13 Tomáš Habel CZE Praha 8 MTB
144 Karel Hána CZE Praha 10 Koloběžka
130 Milan Hanyk CZE Praha MTB
43 Franta Hasil CZE Ostopovice MTB
54 Rostislav Havelka CZE Kralupy nad Vltavou MTB
77 Rostislav Havelka CZE Kralupy nad Vltavou MTB
99 Petr Havlíček CZE Chotěboř MTB
33 Otakar Havránek SVK Žilina MTB
160 Pavol Hlaváč SVK Strážské MTB
2 Jan Horák CZE Otrokovice MTB
16 Pavel Horák CZE Otrokovice MTB
124 Petr Horsák CZE Otrokovice Chodec – Běžec / Walk – Run
67 Miroslav Hulka CZE Žamberk MTB
82 Martin Huttner SVK Bernolakovo MTB
10 Martin Hvězda CZE Družec MTB
78 Jan Chrtek CZE Nymmburk MTB
42 Pavel Chuchma CZE Brumov-Bylnice MTB
79 Petr Chvojka CZE Benešov nad Ploučnicí MTB
126 Vít Jagoš CZE Knezpole MTB
53 Radek Jahoda CZE Křenice MTB
173 Pavel Jirásek CZE Police nad Metují MTB
24 Petr Jireček CZE Frýdlant MTB
178 Frantisek Kasanic SVK Humenne MTB
133 Zdenek Keken CZE Praha MTB
168 Vlastimil Klůz CZE D.Kalna MTB
141 Jan Kocman CZE Kněžmost MTB
64 Šárka Kolbová CZE Opava MTB
164 Jan Kopka CZE Jablonec nad Nisou MTB
111 Alexandr Kotačka CZE Praha 2 MTB
8 Petr Kratochvíl CZE Rýmařov MTB
92 Dušan Krbek CZE Vysoké Mýto MTB
5 Tomáš Krejča CZE Praha 6 MTB
122 Tomáš Kremlík CZE Děčín MTB
70 Petr Kropáček CZE Brno MTB
71 Pavel Kropáček CZE Brno MTB
29 Alexandr Krško CZE Šanov MTB
27 Václav Krutina CZE České Budějovice MTB
15 Leoš Křivánek CZE Brno MTB
90 Jaroslav Křivský CZE Bojanov MTB
117 Jaroslav Křížka CZE Slušovice MTB
101 Lukáš Kubín CZE Dolní Lhota MTB
30 Peter Kukučka SVK Dobrá Niva MTB
128 Vít Kurka CZE Opava MTB
114 Marek Kurty CZE Benešov nad Ploučnicí MTB
12 Ferdinand Leffler CZE Dobřichovice MTB
159 Miloš Luňáček CZE Rohozná MTB
170 Josef Macek CZE Postřelmov MTB
149 Ján Maďar SVK Košice MTB
18 Patrik Mach CZE Horní Počernice MTB
88 Ladislav Majzlik CZE Valašská Polanka MTB
76 Martin Malár CZE Veverská Bytýška MTB
107 Zdeněk Martínek CZE Praha 5 MTB
31 Jiří Mašek CZE Písek MTB
156 Radek Maťha CZE Černošice MTB
11 Petr Michel CZE Staré Křečany MTB
180 Przemek Mitrega GER Wertheim MTB
87 Ľubomír Móri SVK Nitra MTB
28 Jan Myška CZE Praha 8 MTB
112 Kamil Němec CZE Ohaře MTB
121 Petr Novák CZE Vysoké Mýto MTB
68 Tomáš Novotný CZE Jablonec nad Nisou MTB
104 Radek Novotný CZE Čechtín MTB
153 Ivan Nový CZE Holýšov MTB
9 Staszek Nowak POL Cieszyn MTB
120 Jakub Ondruška CZE Olomouc MTB
75 Petra Oubělická CZE Brno MTB
1 Petr Ozogán CZE Liberec Chodec – Běžec / Walk – Run
91 Michal Ozogán CZE Hrádek Nad Nisou MTB
123 Patrik Pacourek CZE Lysá nad Labem MTB
118 David Pacholík CZE Benecko MTB
59 Martin Palásek CZE Brno MTB
72 Pavel Pánek CZE Nový Bydžov MTB
158 Peter Paulovič SVK Bratislava MTB
65 David Pelcl CZE Šumperk MTB
25 Ivan Pelikán CZE Praha 4 MTB
97 Robert Peška CZE Police nad Metuji Koloběžka
85 Jaroslav Peškar CZE Postřelmov MTB
171 Standa Petana CZE  Proboštov MTB
143 Pavel Pfauser CZE Trebon MTB
109 Martin Písačka CZE Lázně Toušeň MTB
147 Radim Píštěk CZE Uherské Hradiště MTB
60 Pavel Port CZE Osek Koloběžka
154 Ondřej Pražák CZE Tanvald MTB
113 Arnošt Pressburger SVK Dolný Kubín MTB
105 Jindřich Prchlík CZE Býšť Koloběžka
55 Aleš Procházka CZE Opava MTB
152 Pavel Přibyl CZE Třemošná MTB
57 Lukáš Ptáček CZE Uherské Hradiště MTB
66 David Rezek CZE Kněžice MTB
51 Martin Roško SVK Košice MTB
58 Jiří Rumler CZE Karlík MTB
38 Ondřej Řípa CZE Praha MTB
56 Pavel Sedláček CZE Strará Ves n.O MTB
106 Luboš Seidl CZE Hlučín MTB
140 Vít Semenec CZE Býšť Chodec – Běžec / Walk – Run
89 Denisa Skrbková CZE Liberec MTB
26 Jiří Sládek CZE Pallasgreen MTB
35 Vojtěch Slovák CZE Slušovice MTB
74 Lubomír Sluka CZE Krásno MTB
52 Miloš Sobel CZE České Heřmanice MTB
39 Lumír Soukup CZE Rybí MTB
47 Ondřej Svoboda CZE Kly MTB
129 Jiří Svoboda CZE Praha MTB
150 Vladimír Synek CZE Kolín Chodec – Běžec / Walk – Run
179 Zdeněk Šilingr CZE Plzeň MTB
21 David Šimoník CZE Přerov MTB
45 Robert Škoda CZE Hrdliv MTB
167 Jaroslav Šnajdr CZE šternberk MTB
41 Zdeněk Šnejdar CZE Klatovy MTB
169 Jaromír Šolc CZE Praha MTB
6 Miroslav Šollar CZE Praha 2 MTB
73 Milan Štajnc CZE jihlava MTB
37 René Šteffek SVK Malacky MTB
17 Libor Štěpán CZE Moravský Krumlov Koloběžka
93 Richard Štěpánek CZE Brno Koloběžka
84 Karel Uher CZE Praha 11 MTB
22 Antonín Unger CZE Karlik MTB
36 Jan Valeš CZE Praha MTB
46 Antonín Valeš CZE Zruč-Senec MTB
86 Antonín Vandlíček CZE Cermna nad Orlici MTB
166 Roman Vaněk CZE Stod MTB
63 Jiří Vlach CZE Praha 11 MTB
3 David Vomáčka CZE Litomyšl MTB
23 Tomáš Votruba CZE Kostelec nad Černými lesy Tandem
165 Robert Vráblík CZE Uherský Brod MTB
172 Daniel Vyskočil CZE Všenory MTB
119 Lukáš Vysoudil CZE Ústí nad Labem MTB
155 Václav Waldmann CZE Sušice MTB
44 Lukáš Werner CZE Praha MTB
176 John White GBR Tatsfield Kent MTB
61 Martin Zbořil CZE Brno MTB
94 Jiří Zdrálek CZE Štítina MTB
115 Zdeněk Zezulka CZE Běleč nad Orlicí Chodec – Běžec / Walk – Run
108 Tomáš Zuzaňák CZE Brumovice MTB
175 Petr Žemlička CZE Brandýs MTB
174 Matej Ženiš SVK Lozorno MTB
20 Ladislav Žilík SVK Praha 4 MTB