Legenda / Legend

Přihlášený účastník / Registered racer
Přihlášený účastník / Registered racer
Náhradník / Backup racer

 

Kategorie / Categories

M1 M2 F1 F2
Muž / Male Žena / Female
1978 a mladší /
1978 and younger
1977 a starší /
1977 and older
1978 a mladší /
1978 and younger
1977 a starší /
1977 and older

 

  Jméno Disciplína Délka v mílích Ročník (kategorie) Bydliště Platba
  Marcus Brennenstuhl  Germany MTB 500 1982 (M1) Stuttgart  Germany OK
  Christian Spindler  Germany MTB 500 1984 (M1) Stuttgart  Germany OK
  Radek Musil  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Dušejov  Czech Republic OK
  Zdeněk Holý  Czech Republic MTB 1000 1953 (M2) Havlíčkův Brod  Czech Republic OK
  Robert Štefka  Czech Republic MTB 1000 1969 (M2) Křelov-Břuchotín  Czech Republic OK
  Dalibor Bek  Czech Republic MTB 1000 1964 (M2) Radonice  Czech Republic OK
  Martin Bulíček  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Kostelec nad Černými lesy  Czech Republic OK
  Antonín Valeš  Czech Republic MTB 1000 1972 (M2) Zruč-Senec  Czech Republic OK
  Renata Kaničárová  Czech Republic MTB 1000 1987 (F1) Frýdlant  Czech Republic OK
  Robert Knebel  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Olomouc  Czech Republic OK
  Jiří Baloušek  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Strakonice  Czech Republic OK
  Daniel Kříž  Czech Republic MTB 1000 1983 (M1) Radomyšl  Czech Republic OK
  Tilo Arnhold  Germany MTB 1000 1972 (M2) Leipzig  Germany OK
  Zdeněk Zezulka  Czech Republic MTB 1000 1973 (M2) Běleč nad Orlicí  Czech Republic OK
  Robert Ivan Škoda  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Hrdliv  Czech Republic OK
  Vladimír Synek  Czech Republic Chodec / Běžec 500 1960 (M2) Kolín  Czech Republic OK
  Aleš Procházka  Czech Republic Tandem 1000 1964 (M2) Opava  Czech Republic OK
  Šárka Kolbová  Czech Republic Tandem 1000 1967 (F2) Opava  Czech Republic OK
  Vladimír Grusman  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Šonov  Czech Republic OK
  Jens Bochmann  Germany MTB 1000 1974 (M2) Muldenhammer  Germany OK
  Miroslav Franěk  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Praha 3  Czech Republic OK
  Libor Štěpán  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1969 (M2) Moravský Krumlov  Czech Republic OK
  Karel Uher  Czech Republic MTB 500 1984 (M1) Praha 11  Czech Republic OK
  Jaroslav Šašek  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Plzeň  Czech Republic OK
  Štěpán Mareček  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Most  Czech Republic OK
  Robert Peška  Czech Republic Koloběžkář 1000 1967 (M2) Police nad Metuji  Czech Republic OK
  Vladimír Kramárik  Slovakia MTB 1000 1972 (M2) Kočovce  Slovakia OK
  Richard Dostál  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Jihlava  Czech Republic OK
  Petr Hornych  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Skalice u České Lípy  Czech Republic OK
  Milan Hosák  Czech Republic MTB 1000 1957 (M2) Praha 5  Czech Republic OK
  Ondřej Zobač  Czech Republic MTB 1000 1987 (M1) Brno  Czech Republic OK
  Štefan Vanický  Slovakia MTB 1000 1979 (M1) Košice  Slovakia OK
  Karel Fišer  Czech Republic MTB 1000 1986 (M1) Jindřichův Hradec  Czech Republic OK
  Ladislav Bimon  Czech Republic MTB 1000 1973 (M2) Děčín  Czech Republic OK
  Dasa Magatova  Slovakia MTB 1000 1987 (F1) Zilina  Slovakia OK
  Lumír Soukup  Czech Republic MTB 1000 1961 (M2) Rybí  Czech Republic OK
  Jaromír Jirka  Czech Republic MTB 1000 1963 (M2) Martínkovice  Czech Republic OK
  Pavel Pánek  Czech Republic MTB 1000 1970 (M2) Nový Bydžov  Czech Republic OK
  Silvie Štenclová  Czech Republic MTB 1000 1980 (F1) Přerov  Czech Republic OK
  Jindřich Prchlík  Czech Republic MTB 1000 1969 (M2) Býšť  Czech Republic OK
  Martin Novak  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Bohumin  Czech Republic OK
  Jiří Vaculík  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1974 (M2) Praha 6 – Břevnov  Czech Republic OK
  Karel Hána  Czech Republic Koloběžkář 1000 1970 (M2) Praha 10  Czech Republic OK
  Anna Kirdajová  Slovakia MTB 1000 1976 (F2) Brezno  Slovakia OK
  Peter Kirdaj  Slovakia MTB 1000 1974 (M2) Brezno  Slovakia OK
  Martina Josefa Veselá  Czech Republic MTB 1000 1994 (F1) Březnice  Czech Republic OK
  Stanislav Zárybnický  Czech Republic MTB 1000 1949 (M2) Nymburk  Czech Republic OK
  Heluna Hnátová  Czech Republic MTB 1000 1980 (F1) Jihlava  Czech Republic OK
  Martin Písačka  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Lázně Toušeň  Czech Republic OK
  Petr Boráň  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Pardubice  Czech Republic OK
  David Hille  Czech Republic MTB 1000 1985 (M1) Hoštka  Czech Republic OK
  Michal Urban  Czech Republic MTB 500 1982 (M1) Ostrava-Poruba  Czech Republic OK
  Peter Paulovič  Slovakia MTB 1000 1986 (M1) Bratislava  Slovakia OK
  Ondřej Klečka  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Praha  Czech Republic OK
  Pavel Horák  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Otrokovice  Czech Republic OK
  Petr Kubela  Czech Republic MTB 1000 1985 (M1) Vsetín  Czech Republic OK
  David Pacholík  Czech Republic MTB 1000 1991 (M1) Benecko  Czech Republic OK
  Pavol Hlaváč  Slovakia MTB 1000 1986 (M1) Strážske  Slovakia OK
  Vladimír Jirásek  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Příbram  Czech Republic OK
  Richard Dobner  Czech Republic MTB 1000 1964 (M2) Petříkov  Czech Republic OK
  Kamil Němec  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Kolín II  Czech Republic OK
  Petr Jiroušek  Czech Republic MTB 1000 1972 (M2) Praha  Czech Republic OK
  Petr Kohoutek  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Adršpach  Czech Republic OK
  Radek Jahoda  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Křenice  Czech Republic OK
  Miloš Sobel  Czech Republic MTB 1000 1966 (M2) Choceň  Czech Republic OK
  Václav Waldmann  Czech Republic MTB 1000 1988 (M1) Sušice  Czech Republic OK
  Jan Veselý  Czech Republic MTB 1000 1983 (M1) Český Krumlov  Czech Republic OK
  Jakub Trnavský  Czech Republic MTB 1000 1988 (M1) Slaný  Czech Republic OK
  Jaromír Černík  Czech Republic MTB 500 1978 (M1) Lázně Bohdaneč  Czech Republic OK
  Milan Kral  Czech Republic MTB 1000 1990 (M1) PRAHA 10  Czech Republic OK
  Gabriela Matějíčková  Czech Republic MTB 1000 1983 (F1) Ústí nad Orlicí  Czech Republic OK
  Libor Londa  Czech Republic Jiný vlastní pohyb 1000 1988 (M1) Liptál  Czech Republic OK
  Martin Motyčka  Czech Republic MTB 500 1971 (M2) Osík  Czech Republic OK
  Robert Janisch  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Praha  Czech Republic OK
  Jan Valeš  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Praha  Czech Republic OK
  Jiřina Lípová  Czech Republic MTB 1000 1962 (F2) Starkonice  Czech Republic OK
  Jaroslav Peškar  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Postřelmov  Czech Republic OK
  Antonín Zlínský  Czech Republic MTB 1000 1956 (M2) Týnec nad Labem  Czech Republic OK
  Marek Liška  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Mikulov na Moravě  Czech Republic OK
  Tomaš Svoboda  Czech Republic MTB 1000 1995 (M1) Náměšť Nad Oslavou  Czech Republic OK
  Ján Litavský  Slovakia MTB 1000 1982 (M1) Bratislava  Slovakia OK
  Vladimir Düreš  Slovakia MTB 1000 1975 (M2) Žiar nad Hronom  Slovakia OK
  Přemysl Kosina  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Plzeň  Czech Republic OK
  Lukas Kopecky  Czech Republic Tandem 1000 1978 (M1) Cheb  Czech Republic OK
  Milan Panzer  Czech Republic Tandem 1000 1982 (M1) Březová  Czech Republic OK
  Radek Chlupáč  Czech Republic MTB 1000 1973 (M2) Znojmo  Czech Republic OK
  Ondřej Ženka  Czech Republic MTB 500 1982 (M1) Brno  Czech Republic OK
  Rudolf Halbich  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Březno  Czech Republic OK
  Jakub Milata  Czech Republic MTB 1000 1984 (M1) Třinec  Czech Republic OK
  Jaroslav Šnajdr  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Šternberk  Czech Republic OK
  Petr Vocetka  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Čelákovice  Czech Republic OK
  Radek Novotný  Czech Republic MTB 1000 1996 (M1) Čechtín  Czech Republic OK
  Ondřej Řípa  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Praha  Czech Republic OK
  Pavel Bugyik  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Praha 5  Czech Republic OK
  Jan Horák  Czech Republic MTB 1000 1988 (M1) Otrokovice  Czech Republic OK
  Jakub Ondruška  Czech Republic MTB 1000 1984 (M1) Olomouc  Czech Republic OK
  dušan krbek  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Vysoké Mýto  Czech Republic OK
  Miroslav Frydrych  Czech Republic MTB 1000 1982 (M1) Vyškov  Czech Republic OK
  Christian Dietrich  Germany MTB 1000 1978 (M1) Hamburg  Germany OK
  Rostislav Havelka  Czech Republic MTB 500 1977 (M2) Kralupy nad Vltavou  Czech Republic OK
  Tomáš Zuzaňák  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Brumovice  Czech Republic OK
  Martin Kalivoda  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1984 (M1) Praha  Czech Republic OK
  Vladan Moravec  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Řepiště  Czech Republic OK
  Pavel Nový  Czech Republic MTB 1000 1993 (M1) Ústí nad Labem  Czech Republic OK
  Patrik Pacourek  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Lysá nad Labem  Czech Republic OK
  Martin Dědek  Czech Republic MTB 500 1981 (M1) Dobruška  Czech Republic OK
  Marek Elias  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1973 (M2) Praha 4  Czech Republic OK
  Ivan Dado  Slovakia MTB 1000 1988 (M1) Nedožery-Brezany  Slovakia OK
  Martin Grof  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Šluknov  Czech Republic OK
  Gabriel Gašpar  Slovakia MTB 1000 1972 (M2) Poprad  Slovakia OK
  Karel Smékal  Czech Republic MTB 1000 1985 (M1) Holešov  Czech Republic OK
  Roman Kozlovský  Czech Republic MTB 1000 1967 (M2) Bílina  Czech Republic OK
  Michal Bláha  Czech Republic Chodec / Běžec 500 1982 (M1) Veverská Bítýška  Czech Republic OK
  David Polášek  Czech Republic MTB 1000 1983 (M1) Zlín  Czech Republic OK
  Jakub Šváb  Czech Republic MTB 1000 2000 (M1) Přelouč  Czech Republic OK
  Lukas Volovecky  Czech Republic MTB 1000 1973 (M2) Praha 5  Czech Republic OK
  Ivo Pohořelský  Czech Republic MTB 1000 1960 (M2) Vsetín  Czech Republic OK
  Júlia Kirdajová  Slovakia MTB 1000 1996 (F1) Brezno  Slovakia OK
  Tomáš Trávníček  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Semily  Czech Republic OK
  Antonín Vandlíček  Czech Republic MTB 1000 1966 (M2) Cermna nad Orlici  Czech Republic OK
  Jiří Svoboda  Czech Republic MTB 1000 1964 (M2) Praha  Czech Republic OK
  Daniel Suchánek  Czech Republic MTB 1000 1986 (M1) Mladá Boleslav  Czech Republic OK
  Jan Kocman  Czech Republic MTB 1000 1998 (M1) Kněžmost  Czech Republic OK
  Peter Kozmer  Slovakia MTB 1000 1971 (M2) Bratislava  Slovakia OK
  Tomáš Novotný  Czech Republic MTB 1000 1989 (M1) Jablonec nad Nisou  Czech Republic OK
  Martin Roško  Slovakia MTB 1000 1979 (M1) Košice  Slovakia OK
  Josef Bartoš  Czech Republic MTB 1000 1985 (M1) Dobříš  Czech Republic OK
  Lubomír Andrš  Czech Republic MTB 1000 1958 (M2) Březinka  Czech Republic OK
  Petr Horsák  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1982 (M1) Otrokovice  Czech Republic OK
  Ivo Indra  Czech Republic Koloběžkář 1000 1986 (M1) Brno  Czech Republic OK
  Vladislav Gatial  Slovakia MTB 1000 1973 (M2) Prievidza  Slovakia OK
  Michal Honzárek  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Jihlava  Czech Republic OK
  Jan Pelnář  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Mrákov  Czech Republic OK
  Jiří Váňa  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1982 (M1) Poděbrady  Czech Republic OK
  Milan Windisch  Czech Republic MTB 1000 1961 (M2) Kadan  Czech Republic OK
  Tomáš Teplý  Czech Republic MTB 1000 1969 (M2) Kurdějov  Czech Republic OK
  Tomáš Kukaň  Czech Republic MTB 1000 1967 (M2) Svitavy  Czech Republic OK
  Jaroslav Spurný  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Brno  Czech Republic OK
  Ferdinand Leffler  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Dobřichovice  Czech Republic OK
  Josef Mikulín  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Brandýs nad Labem  Czech Republic OK
  Juraj Jančuška  Slovakia MTB 500 1980 (M1) Liptovský Mikuláš  Slovakia OK
  Zdeněk Šnejdar  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Klatovy  Czech Republic OK
  Ján Lukačko  Slovakia MTB 1000 1975 (M2) Košice  Slovakia OK
  Ján Černička  Slovakia MTB 1000 1972 (M2) Trnava  Slovakia OK
  Filip Urmin  Slovakia MTB 1000 1985 (M1) Martin  Slovakia OK
  Miroslav Šváb  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Přelouč  Czech Republic OK
  Jiří Sládek  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Pallasgreen  Ireland OK
  Robert Michal  Czech Republic MTB 1000 1968 (M2) Ostrava  Czech Republic OK
  Franta Hasil  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Ostopovice  Czech Republic OK
  Jiří Rumler  Czech Republic MTB 1000 1958 (M2) Karlík  Czech Republic OK
  Vladimír Bielik  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Oslavany  Czech Republic OK
  Jan Palaščák  Czech Republic MTB 1000 1972 (M2) Chuderov  Czech Republic OK
  Jiří Zdrálek cyklonovak.cz  Czech Republic MTB 1000 1984 (M1) Štítina  Czech Republic OK
  Zdenek Matoulek  Czech Republic MTB 1000 1960 (M2) Trutnov  Czech Republic OK
  Kristián Fleischmann  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Jablunkov  Czech Republic OK
  Martin Zeman  Czech Republic MTB 1000 1962 (M2) Senov  Czech Republic OK
153 Martin Jasinski  Czech Republic MTB 1000 1989 (M1) Strahovice  Czech Republic
154 Michal Markvart  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Brno  Czech Republic
155 Michal Gabor  Slovakia MTB 1000 1987 (M1) Nove Mesto nad Vahom  Slovakia
156 Veronika Gondžalová  Czech Republic MTB 1000 1983 (F1) Jihlava  Czech Republic
157 Petr Chvojka  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Benešov nad Ploučnicí  Czech Republic
158 Petr Kropáček  Czech Republic MTB 1000 1969 (M2) Brno  Czech Republic
159 Tomáš Gothard  Czech Republic MTB 1000 1968 (M2) Praha 4  Czech Republic
160 Zdeněk Háva  Denmark MTB 1000 1967 (M2) Volary  Czech Republic
161 Rostislav Novotný  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Praha 4 – Nusle  Czech Republic
162 Lukáš Piterka  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Vrčeň  Czech Republic
163 Tomáš Doležal  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Louňovice  Czech Republic
164 Jaroslav Pfleger  Czech Republic MTB 1000 1984 (M1) Raduň  Czech Republic
165 Petra Oubělická  Czech Republic MTB 1000 1975 (F2) Brno  Czech Republic
166 Kristián Fleischmann  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Jablunkov  Czech Republic
167 Jakub Bendík  Czech Republic MTB 1000 1986 (M1) Opava  Czech Republic
168 Gabriela Uhrová  Czech Republic Chodec / Běžec 500 1971 (F2) Praha 4  Czech Republic
169 Branislav Škoda  Slovakia MTB 1000 1985 (M1) Malacky  Slovakia
170 milan krokker  Slovakia MTB 1000 1988 (M1) Prešov  Slovakia
171 Tomáš Habel  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Praha 8  Czech Republic
172 David Pelcl  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Šumperk  Czech Republic
173 Vlastimil Klůz  Czech Republic MTB 1000 1968 (M2) Dolní Kalná  Czech Republic
174 Pavel Bauer  Czech Republic MTB 1000 1960 (M2) Trebic  Czech Republic
175 Pavel Pfauser  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Třeboň  Czech Republic
176 Pavel Kropáček  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Brno  Czech Republic
177 Libor Procházka  Czech Republic MTB 1000 1982 (M1) Vsetin  Czech Republic
178 Tomas Jansky  Slovakia MTB 1000 1982 (M1) Trencin  Slovakia
179 Stanislav Petana  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Proboštov  Czech Republic
180 Ján Maďar  Slovakia MTB 1000 1958 (M2) Košice  Slovakia
181 Jakub Frajkovský  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Praha 5  Czech Republic
182 ivo košík  Czech Republic MTB 1000 1969 (M2) Veselí nad moravou  Czech Republic
183 Milan Mysak  Slovakia MTB 1000 1978 (M1) Piestany  Slovakia
184 Petr Fusek  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Ostrava-Výškovice  Czech Republic
185 Ferdinand Leffler  Czech Republic MTB 1000 0000 () Praha  Czech Republic
186 Jitka Gartnerová  Czech Republic MTB 1000 1980 (F1) Teplice  Czech Republic
187 Ivan Pelikán  Czech Republic MTB 1000 1960 (M2) Praha 4  Czech Republic
188 Petr Kratochvíl  Czech Republic MTB 1000 1972 (M2) Rýmařov  Czech Republic
189 Jiří Emmer  Czech Republic Koloběžkář 1000 1958 (M2) Liberec  Czech Republic
190 Jan Vydra  Czech Republic MTB 1000 1985 (M1) Ostružná  Czech Republic
191 Leoš Zavadil  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Arnoltice  Czech Republic
192 Jan Polášek  Czech Republic MTB 1000 1992 (M1) Valašská Bystřice  Czech Republic
193 Michal Orlovský  Slovakia MTB 1000 1974 (M2) KRALOVCE  Slovakia
194 Petr Elster  Czech Republic MTB 1000 1986 (M1) Dacice  Czech Republic
195 Libor Pavlík  Czech Republic MTB 1000 1969 (M2) Valašské Meziříčí  Czech Republic
196 Tomas Dolezal  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Lounovice  Czech Republic
197 Zbyňek Košler  Czech Republic MTB 1000 1965 (M2) Duchcov  Czech Republic
198 Michal Tomášek  Czech Republic MTB 1000 1970 (M2) Rapotín  Czech Republic
199 Radek Gruber  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Chomutov  Czech Republic
200 Václav Krutina  Czech Republic MTB 1000 1969 (M2) České Budějovice  Czech Republic
201 Tomáš Kadlec  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1993 (M1) Plzeň  Czech Republic
202 hynek sojka  Czech Republic MTB 500 0000 () Prachatice  Czech Republic
203 Jiří Malát  Czech Republic MTB 500 1956 (M2) Černošice  Czech Republic
204 Jan Sakař  Czech Republic MTB 1000 1991 (M1) Praha 8  Czech Republic
205 Josef Mikulin  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Brandýs nad Labem  Czech Republic
206 Jan Tiefenbach  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Praha 20, Horní Počernice  Czech Republic
207 Jakub Trnavský  Czech Republic MTB 1000 1988 (M1) Slaný  Czech Republic
208 Jakub Jackulák  Czech Republic MTB 1000 1987 (M1) Třemošnice  Czech Republic
209 Helena Hrstkova  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1989 (F1) Praha  Czech Republic
210 Marie Kolarikova  Czech Republic MTB 1000 2018 (F1) Talin  Czech Republic
211 Branislav Koreň  Slovakia MTB 1000 1971 (M2) Ivanka pri Dunaji  Slovakia
212 Milan Šárka  Paraguay MTB 1000 1988 (M1) Svitavy  Paraguay
213 Jiří Čambal  Czech Republic MTB 500 1997 (M1) Děčín  Czech Republic
214 Zbyněk Šebesta  Czech Republic MTB 1000 1962 (M2) Uničov  Czech Republic
215 Zbyněk Lev  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Odry  Czech Republic
216 Radim Bednařík  Czech Republic MTB 1000 1969 (M2) Slušovice  Czech Republic
217 Radek Svoboda  Czech Republic MTB 1000 1969 (M2) Třebíč  Czech Republic
218 Jan Sibert  Slovakia MTB 1000 1979 (M1) Kosice  Slovakia
219 Michal Švejcar  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Družec  Czech Republic
220 Martin Zbořil  Czech Republic MTB 1000 1969 (M2) Brno  Czech Republic
221 Radek Svoboda  Czech Republic MTB 500 1969 (M2) Česká Bříza  Czech Republic
222 Roman Simandl  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Šenkvice  Slovakia
223 Zdeněk Dvořáček  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Břeclav  Czech Republic
224 Robert Brožek  Czech Republic MTB 500 1966 (M2) STOCHOV  Czech Republic
225 Vítězslav Šrek  Czech Republic MTB 1000 1987 (M1) Rádlo  Czech Republic
226 Martin Sýkora  Czech Republic MTB 1000 1968 (M2) Kostelec n. Č. lesy  Czech Republic
227 Petr Soukup  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Frýdek-Místek  Czech Republic
228 Petr Lukšík  Czech Republic MTB 1000 1973 (M2) Chomutov  Czech Republic
229 Radek Nejedly  Czech Republic MTB 1000 1972 (M2) Vladislav  Czech Republic
230 David Korčak  Czech Republic Jiný vlastní pohyb 1000 1971 (M2) Trhove Sviny  Czech Republic
231 Tomas Trejbal  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Klínec  Czech Republic
232 Hana Vavrova  Czech Republic MTB 1000 1988 (F1) Ostrava  Czech Republic
233 Kamil Kubeš  Czech Republic MTB 1000 1985 (M1) Caslav  Czech Republic
234 Petr Nerad  Czech Republic MTB 1000 2019 (M2) Praha 9  Czech Republic
235 Michal Veber  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Ostrava  Czech Republic
236 Pavel Konečný  Czech Republic MTB 1000 1966 (M2) Opava  Czech Republic
237 Pavel Hanzlík  Czech Republic MTB 500 1971 (M2) Ústí nad Labem  Czech Republic
238 Josef Horák  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Bílov  Czech Republic
239 Petr Musil  Czech Republic MTB 1000 2018 (M1) Cockermouth  United Kingdom
240 Marcel Ponik  Slovakia MTB 1000 1973 (M2) Košice  Slovakia
241 Tatiana Kaliská  Slovakia MTB 500 1979 (F1) Brezno  Slovakia
242 Jakub Fúsek  Czech Republic MTB 1000 1987 (M1) Mikulášovice  Czech Republic
243 Jakub Hodek  Czech Republic MTB 500 1997 (M1) Praha  Czech Republic
244 Milan Hroch  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1990 (M1) Lanskroun  Czech Republic
245 Miloš Luňáček  Czech Republic MTB 500 1988 (M1) Rohozná  Czech Republic
246 Miloslav Marek  Czech Republic MTB 1000 1992 (M1) Veselí nad Moravou  Czech Republic
247 Nikola Rafaj  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Liberec  Czech Republic
248 Fay Cunningham  New Zealand MTB 1000 1964 (F2) Marton  New Zealand
249 Stanislav Pešák  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1980 (M1) Vrchlabi  Czech Republic
250 Daniel Chroust  Czech Republic MTB 1000 0000 () Liberec  Czech Republic
251 Miroslav Miškovič  Slovakia MTB 1000 1971 (M2) Šaľa  Slovakia
252 Roman Sórád  Slovakia MTB 1000 1973 (M2) Štitáre  Slovakia
253 Rastislav Ivanecký  Slovakia MTB 1000 1975 (M2) Kokošovce  Slovakia
254 Petr Hanke  Czech Republic MTB 1000 1965 (M2) Tursko  Czech Republic
255 Pavel Johanides  Czech Republic Koloběžkář 1000 1978 (M1) Křižanovice  Czech Republic
256 Ladislav Opava  Czech Republic MTB 1000 1990 (M1) Zahájí  Czech Republic
257 Karloswef Karlosota  Serbia and Montenegro Koloběžkář 1000 0000 () Minsk  Serbia and Montenegro
258 Patrik Mach  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Hradec Králové  Czech Republic
259 Tomáš Čapek  Czech Republic MTB 1000 1986 (M1) Hořice  Czech Republic
260 Petr Klos  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1971 (M2) Kopřivnice  Czech Republic
261 Vojtěch Kolinger  Czech Republic MTB 1000 1986 (M1) Příbram  Czech Republic
262 Petr Berger  Germany MTB 1000 1959 (M2) Crailsheim  Germany
263 Pavol Zúdor  Slovakia MTB 1000 1976 (M2) Horná Súča  Slovakia
264 Jiří Píška  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Brno  Czech Republic
265 Karel Renger  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Hodkovice nad Mohelkou  Czech Republic
266 Ildar Raupov  Russia Chodec / Běžec 500 1997 (M1) Praha  Czech Republic
267 f e  Armenia MTB 1000 0000 () Erevan  Bangladesh
268 Ladislav Branický  Slovakia MTB 1000 1983 (M1) Bratislava  Slovakia
269 Petr Ozogán  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1959 (M2) Liberec  Czech Republic
270 Aogphomifs Akcqtomifs  Australia Koloběžkář 1000 0000 () New York  Tunisia
271 Radko Šinko  Slovakia MTB 1000 1986 (M1) Bobrovec  Slovakia
272 Zdeněk Zahrádka  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Jihlava  Czech Republic
273 Lukáš Werner  Czech Republic MTB 1000 1985 (M1) Praha  Czech Republic
274 Jiří štembera  Czech Republic MTB 500 1968 (M2) Tanvald  Czech Republic
275 Libor Štěpánek  Czech Republic MTB 1000 1968 (M2) Hodice  Czech Republic