Legenda / Legend

Přihlášený účastník / Registered racer
Přihlášený účastník / Registered racer
Náhradník / Backup racer

 

Kategorie / Categories

M1 M2 F1 F2
Muž / Male Žena / Female
1978 a mladší /
1978 and younger
1977 a starší /
1977 and older
1978 a mladší /
1978 and younger
1977 a starší /
1977 and older

 

Start. číslo Jméno Disciplína Délka v mílích Ročník (kategorie) Bydliště
Rene Malý  Slovakia Chodec / Běžec 500 1983 (M1) Tekovské Lužany  Slovakia
1 Petr Ozogán  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1959 (M2) Liberec  Czech Republic
2 Jan Horák  Czech Republic MTB 1000 1988 (M1) Otrokovice  Czech Republic
3 Ondřej Klečka  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Praha  Czech Republic
4 Richard Dostál  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Jihlava  Czech Republic
5 Štěpán Mareček  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Most  Czech Republic
6 Vladimír Jirásek  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Příbram  Czech Republic
7 Milan Král  Czech Republic MTB 1000 1990 (M1) Praha 10  Czech Republic
8 Robert Michal  Czech Republic MTB 1000 1968 (M2) Ostrava  Czech Republic
9 David Polášek  Czech Republic MTB 1000 1983 (M1) Zlín  Czech Republic
10 Daniel Kříž  Czech Republic MTB 1000 1983 (M1) Radomyšl  Czech Republic
11 Dalibor Bek  Czech Republic MTB 1000 1964 (M2) Radonice  Czech Republic
12 Ferdinand Leffler  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Dobřichovice  Czech Republic
13 Renata Kaničárová  Czech Republic MTB 1000 1987 (F1) Frýdlant  Czech Republic
14 Robert Ivan Škoda  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Hrdliv  Czech Republic
15 Jiří Sládek  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Pallasgreen  Ireland
16 Pavel Horák  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Otrokovice  Czech Republic
17 Libor Štěpán  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1969 (M2) Moravský Krumlov  Czech Republic
18 Zdeněk Šnejdar  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Klatovy  Czech Republic
19 Miroslav Franěk  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Praha 3  Czech Republic
20 Štefan Vanický  Slovakia MTB 1000 1979 (M1) Košice  Slovakia
21 Jiřina Lípová  Czech Republic MTB 1000 1962 (F2) Starkonice  Czech Republic
22 Ján Lukačko  Slovakia MTB 1000 1975 (M2) Košice  Slovakia
23 Martin Bulíček  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Kostelec nad Černými lesy  Czech Republic
24 Pavel Nový  Czech Republic MTB 1000 1993 (M1) Ústí nad Labem  Czech Republic
25 Ondřej Zobač  Czech Republic MTB 1000 1987 (M1) Brno  Czech Republic
26 Heluna Hnátová  Czech Republic MTB 1000 1980 (F1) Jihlava  Czech Republic
27 Robert Knebel  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Olomouc  Czech Republic
28 Martin Novak  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Bohumin  Czech Republic
29 Jaroslav Šašek  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Plzeň  Czech Republic
30 Daša Magátová  Slovakia MTB 1000 1987 (F1) Žilina  Slovakia
32 Karel Fišer  Czech Republic MTB 1000 1986 (M1) Jindřichův Hradec  Czech Republic
33 Michal Bláha  Czech Republic Chodec / Běžec 500 1982 (M1) Veverská Bítýška  Czech Republic
34 Petr Jiroušek  Czech Republic MTB 1000 1972 (M2) Praha  Czech Republic
35 Rudolf Halbich  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Březno  Czech Republic
36 Jan Valeš  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Praha  Czech Republic
37 Silvie Štenclová  Czech Republic MTB 1000 1980 (F1) Přerov  Czech Republic
38 Tomaš Svoboda  Czech Republic MTB 1000 1995 (M1) Náměšť Nad Oslavou  Czech Republic
39 Lumír Soukup  Czech Republic MTB 1000 1961 (M2) Rybí  Czech Republic
40 Petr Hornych  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Skalice u České Lípy  Czech Republic
41 Franta Hasil  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Ostopovice  Czech Republic
42 Anna Kirdajová  Slovakia MTB 1000 1976 (F2) Brezno  Slovakia
43 Vladimír Düreš  Slovakia MTB 1000 1975 (M2) Žiar nad Hronom  Slovakia
44 Tomáš Kukaň  Czech Republic MTB 1000 1967 (M2) Svitavy  Czech Republic
45 Antonín Valeš  Czech Republic MTB 1000 1972 (M2) Zruč-Senec  Czech Republic
46 Vladimír Kramárik  Slovakia MTB 1000 1972 (M2) Kočovce  Slovakia
47 Peter Kirdaj  Slovakia MTB 1000 1974 (M2) Brezno  Slovakia
48 Petr Boráň  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Pardubice  Czech Republic
49 Petr Kohoutek  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Adršpach  Czech Republic
50 Jens Bochmann  Germany MTB 1000 1974 (M2) Muldenhammer  Germany
51 Martin Roško  Slovakia MTB 1000 1979 (M1) Košice  Slovakia
52 Miloš Sobel  Czech Republic MTB 1000 1966 (M2) Choceň  Czech Republic
53 Radek Jahoda  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Křenice  Czech Republic
54 Petr Vocetka  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Čelákovice  Czech Republic
55 Marcus Brennenstuhl  Germany MTB 500 1982 (M1) Stuttgart  Germany
56 Jiří Malát  Czech Republic MTB 500 1956 (M2) Černošice  Czech Republic
57 Ivo Pohořelský  Czech Republic MTB 1000 1960 (M2) Vsetín  Czech Republic
58 Jiří Rumler  Czech Republic MTB 1000 1958 (M2) Karlík  Czech Republic
59 Jiří Emmer  Czech Republic Koloběžkář 1000 1958 (M2) Liberec  Czech Republic
60 Lubomír Andrš  Czech Republic MTB 1000 1958 (M2) Březinka  Czech Republic
61 Milan Hosák  Czech Republic MTB 1000 1957 (M2) Praha 5  Czech Republic
62 Jaromír Černík  Czech Republic MTB 500 1978 (M1) Lázně Bohdaneč  Czech Republic
63 Ján Litavský  Slovakia MTB 1000 1982 (M1) Bratislava  Slovakia
64 Aleš Procházka  Czech Republic Tandem 1000 1964 (M2) Opava  Czech Republic
64 Šárka Kolbová  Czech Republic Tandem 1000 1967 (F2) Opava  Czech Republic
65 Přemysl Kosina  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Plzeň  Czech Republic
66 Jakub Trnavský  Czech Republic MTB 1000 1988 (M1) Slaný  Czech Republic
67 Robert Peška  Czech Republic Koloběžkář 1000 1967 (M2) Police nad Metuji  Czech Republic
68 Tomáš Novotný  Czech Republic MTB 1000 1989 (M1) Jablonec nad Nisou  Czech Republic
69 Stanislav Zárybnický  Czech Republic MTB 1000 1949 (M2) Nymburk  Czech Republic
70 Martina Josefa Veselá  Czech Republic MTB 1000 1994 (F1) Březnice  Czech Republic
71 Martin Motyčka  Czech Republic MTB 500 1971 (M2) Osík  Czech Republic
72 Pavel Pánek  Czech Republic MTB 1000 1970 (M2) Nový Bydžov  Czech Republic
73 Jan Pelnář  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Mrákov  Czech Republic
74 Jiří Vaculík  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1974 (M2) Praha 6 – Břevnov  Czech Republic
75 Petra Oubělická  Czech Republic MTB 1000 1975 (F2) Brno  Czech Republic
76 Radek Novotný  Czech Republic MTB 1000 1996 (M1) Čechtín  Czech Republic
77 Jiří Váňa  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1982 (M1) Poděbrady  Czech Republic
78 Martin Grof  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Šluknov  Czech Republic
79 Petr Chvojka  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Benešov nad Ploučnicí  Czech Republic
80 Juraj Jančuška  Slovakia MTB 500 1980 (M1) Liptovský Mikuláš  Slovakia
81 Antonín Zlínský  Czech Republic MTB 1000 1956 (M2) Týnec nad Labem  Czech Republic
82 Michal Urban  Czech Republic MTB 500 1982 (M1) Ostrava-Poruba  Czech Republic
83 Gabriela Matějíčková  Czech Republic MTB 1000 1983 (F1) Ústí nad Orlicí  Czech Republic
84 Karel Uher  Czech Republic MTB 500 1984 (M1) Praha 11  Czech Republic
85 Jaroslav Peškar  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Postřelmov  Czech Republic
86 Antonín Vandlíček  Czech Republic MTB 1000 1966 (M2) Cermna nad Orlici  Czech Republic
87 Ondřej Řípa  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Praha  Czech Republic
88 Radek Musil  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Dušejov  Czech Republic
89 Helena Hrstková  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1989 (F1) Praha  Czech Republic
90 Jaromír Jirka  Czech Republic MTB 1000 1963 (M2) Martínkovice  Czech Republic
91 David Pacholík  Czech Republic MTB 1000 1991 (M1) Benecko  Czech Republic
92 Dušan Krbek  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Vysoké Mýto  Czech Republic
93 Richard Štěpánek  Czech Republic Koloběžkář 1000 1967 (M2) Prace  Czech Republic
94 Jiří Zdrálek cyklonovak.cz  Czech Republic MTB 1000 1984 (M1) Štítina  Czech Republic
95 Ivan Dado  Slovakia MTB 1000 1988 (M1) Nedožery-Brezany  Slovakia
96 Jiří Baloušek  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Strakonice  Czech Republic
97 Ildar Raupov  Russia Chodec / Běžec 500 1997 (M1) Praha  Czech Republic
98 Robert Janisch  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Praha  Czech Republic
99 Vladan Moravec  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Řepiště  Czech Republic
100 Martin Dědek  Czech Republic MTB 500 1981 (M1) Dobruška  Czech Republic
101 Vladimír Bielik  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Oslavany  Czech Republic
102 Rostislav Havelka  Czech Republic MTB 500 1977 (M2) Kralupy nad Vltavou  Czech Republic
103 Peter Kozmer  Slovakia MTB 1000 1971 (M2) Bratislava  Slovakia
104 Gabriel Gašpar  Slovakia MTB 1000 1972 (M2) Poprad  Slovakia
105 Jindřich Prchlík  Czech Republic Tandem 1000 1969 (M2) Býšť  Czech Republic
105 Miroslava Haisová  Czech Republic Tandem 1000 1970 (F2) Býšť  Czech Republic
106 Karel Smékal  Czech Republic MTB 1000 1985 (M1) Holešov  Czech Republic
107 Marek Liška  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Mikulov na Moravě  Czech Republic
108 Tomáš Zuzaňák  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Brumovice  Czech Republic
109 Martin Písačka  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Lázně Toušeň  Czech Republic
110 Alexandr Kotačka  Czech Republic MTB 1000 1961 (M2) Praha 2  Czech Republic
111 Jitka Gartnerová  Czech Republic MTB 1000 1980 (F1) Teplice  Czech Republic
112 Tilo Arnhold  Germany MTB 1000 1972 (M2) Leipzig  Germany
113 Filip Urmin  Slovakia MTB 1000 1985 (M1) Martin  Slovakia
114 Roman Kozlovský  Czech Republic MTB 1000 1967 (M2) Bílina  Czech Republic
115 Zdeněk Zezulka  Czech Republic MTB 1000 1973 (M2) Běleč nad Orlicí  Czech Republic
116 Petr Berger  Germany MTB 1000 1959 (M2) Crailsheim  Germany
117 Christian Dietrich  Germany MTB 1000 1978 (M1) Hamburg  Germany
119 Ondřej Ženka  Czech Republic MTB 500 1982 (M1) Brno  Czech Republic
120 Jakub Ondruška  Czech Republic MTB 1000 1984 (M1) Olomouc  Czech Republic
121 Libor Londa  Czech Republic Jiný vlastní pohyb 1000 1988 (M1) Liptál  Czech Republic
122 Vladimír Grusman  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Šonov  Czech Republic
123 Patrik Pacourek  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Lysá nad Labem  Czech Republic
124 Petr Horsák  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1982 (M1) Otrokovice  Czech Republic
125 Marek Eliáš  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1973 (M2) Praha 4  Czech Republic
126 Júlia Kirdajová  Slovakia MTB 1000 1996 (F1) Brezno  Slovakia
127 Vladislav Gatial  Slovakia MTB 1000 1973 (M2) Prievidza  Slovakia
128 Tomáš Trávníček  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Semily  Czech Republic
129 Jiří Svoboda  Czech Republic MTB 1000 1964 (M2) Praha  Czech Republic
130 Ivo Indra  Czech Republic Koloběžkář 1000 1986 (M1) Brno  Czech Republic
131 Kristián Fleischmann  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Jablunkov  Czech Republic
132 Michal Honzárek  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Jihlava  Czech Republic
133 Martin Zeman  Czech Republic MTB 1000 1962 (M2) Senov  Czech Republic
134 Milan Windisch  Czech Republic MTB 1000 1961 (M2) Kadan  Czech Republic
135 Jaroslav Spurný  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Brno  Czech Republic
136 Robert Štefka  Czech Republic MTB 1000 1969 (M2) Křelov-Břuchotín  Czech Republic
137 Josef Mikulín  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Brandýs nad Labem  Czech Republic
138 Ján Černička  Slovakia MTB 1000 1972 (M2) Trnava  Slovakia
139 Miroslav Šváb  Czech Republic MTB 1000 1977 (M2) Přelouč  Czech Republic
140 Jakub Šváb  Czech Republic MTB 1000 2000 (M1) Přelouč  Czech Republic
141 Jan Kocman  Czech Republic MTB 1000 1998 (M1) Kněžmost  Czech Republic
142 Zdenek Matoulek  Czech Republic MTB 1000 1960 (M2) Trutnov  Czech Republic
143 Michal Markvart  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Brno  Czech Republic
144 Karel Hána  Czech Republic Koloběžkář 1000 1970 (M2) Praha 10  Czech Republic
145 Veronika Gondžalová  Czech Republic MTB 1000 1983 (F1) Jihlava  Czech Republic
146 Jan Palaščák  Czech Republic MTB 1000 1972 (M2) Chuderov  Czech Republic
147 Rosťa Gregor  Czech Republic MTB 1000 1965 (M2) Tábor  Czech Republic
148 Pavel Bauer  Czech Republic MTB 1000 1960 (M2) Trebic  Czech Republic
149 Ján Maďar  Slovakia MTB 1000 1958 (M2) Košice  Slovakia
150 Vladimír Synek  Czech Republic Chodec / Běžec 500 1960 (M2) Kolín  Czech Republic
151 Zdeněk Zahrádka  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Jihlava  Czech Republic
152 Tomáš Kadlec  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1993 (M1) Plzeň  Czech Republic
153 Christian Spindler  Germany MTB 500 1984 (M1) Stuttgart  Germany
154 Zdeněk Holý  Czech Republic MTB 1000 1953 (M2) Havlíčkův Brod  Czech Republic
155 Václav Waldmann  Czech Republic MTB 1000 1988 (M1) Sušice  Czech Republic
156 Lukáš Werner  Czech Republic MTB 1000 1985 (M1) Praha  Czech Republic
157 Libor Štěpánek  Czech Republic MTB 1000 1968 (M2) Hodice  Czech Republic
158 Peter Paulovič  Slovakia MTB 1000 1986 (M1) Bratislava  Slovakia
159 Jan Kopka  Czech Republic MTB 1000 1963 (M2) Jablonec n.N.  Czech Republic
160 Petr Kubela  Czech Republic MTB 1000 1985 (M1) Vsetín  Czech Republic
161 Kai-Uwe Lehnung  Germany MTB 1000 1968 (M2) Ottendorf  Germany
166 Tatiana Kaliská  Slovakia MTB 500 1979 (F1) Brezno  Slovakia
167 Jaroslav Šnajdr  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Šternberk  Czech Republic
169 Pavol Hlaváč  Slovakia MTB 1000 1986 (M1) Strážske  Slovakia
170 Petr Klos  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1971 (M2) Kopřivnice  Czech Republic
171 Lukáš Kopecký  Czech Republic Tandem 1000 1978 (M1) Cheb  Czech Republic
171 Milan Panzer  Czech Republic Tandem 1000 1982 (M1) Březová  Czech Republic
173 Jakub Milata  Czech Republic MTB 1000 1984 (M1) Třinec  Czech Republic