Legenda / Legend

Přihlášený účastník / Registered racer
Přihlášený účastník / Registered racer
Náhradník / Backup racer

 

Kategorie / Categories

M1 M2 F1 F2
Muž / Male Žena / Female
1977 a mladší /
1977 and younger
1976 a starší /
1976 and older
1977 a mladší /
1977 and younger
1976 a starší /
1976 and older

 

Start. číslo Jméno Disciplína Délka v mílích Ročník (kategorie) Bydliště
1 Petr Ozogán  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1959 (M2) Liberec  Czech Republic
2 Ondřej Svoboda  Czech Republic MTB 1000 1985 (M1) Kly  Czech Republic
3 Ondřej Klečka  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Praha  Czech Republic
4 Zdeněk Zahrádka  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Jihlava  Czech Republic
5 Pavol Anderko  Slovakia MTB 1000 1966 (M2) Presov  Slovakia
6 Josef Schovánek  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1992 (M1) Praha  Czech Republic
7 Milan Sunkovský  Czech Republic MTB 1000 1963 (M2) Rakovník  Czech Republic
8 Robert Bičík  Czech Republic MTB 1000 1986 (M1) Mnichovo Hradiště  Czech Republic
9 Pavel Váša  Czech Republic MTB 1000 1972 (M2) Praha 5  Czech Republic
10 Daniel Kříž  Czech Republic MTB 1000 1983 (M1) Radomyšl  Czech Republic
11 Petr Martínek  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Plzeň  Czech Republic
12 Tilo Arnhold  Germany MTB 1000 1972 (M2) Leipzig  Germany
13 Lukáš Konečný  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Praha 4  Czech Republic
14 Daniel Rajdl  Czech Republic MTB 1000 1977 (M1) Plzeň  Czech Republic
15 Pavel Wild  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Hradec Kralove  Czech Republic
16 Antonín Liebel  Czech Republic MTB 1000 1973 (M2) Poličná  Czech Republic
17 Libor Štěpán  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1969 (M2) Moravský Krumlov  Czech Republic
18 Miroslav Přibyl  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Chrudim  Czech Republic
19 Jarek Hubáček  Czech Republic MTB 1000 1989 (M1) Topolná  Czech Republic
20 Michal Balada  Czech Republic MTB 1000 1985 (M1) Kvasiny  Czech Republic
21 Aleš Procházka TANDEM 1 pilot  Czech Republic MTB 1000 1964 (M2) Opava  Czech Republic
21 Václav Fišer TANDEM 1 motor  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Opava  Czech Republic
22 Jan Švec  Czech Republic MTB 500 1978 (M1) Praha 4-Háje  Czech Republic
23 Martin Bulíček  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Kostelec nad Černými Lesy  Czech Republic
24 Richard Dostál  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Jihlava  Czech Republic
25 Milan Krokker  Slovakia MTB 1000 1988 (M1) Prešov  Slovakia
26 Robert Ivan Škoda  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Hrdliv  Czech Republic
27 Lukáš Badura  Czech Republic MTB 1000 1983 (M1) Blansko  Czech Republic
28 Martin Novák  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Ostrava  Czech Republic
29 Pavel Šístek  Czech Republic MTB 1000 1968 (M2) Praha 8  Czech Republic
30 Renata Kaničárová  Czech Republic MTB 1000 1987 (F1) Frýdlant  Czech Republic
31 Miroslav Franěk  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Zápy  Czech Republic
32 Ivo Pohořelský  Czech Republic MTB 1000 1960 (M2) Vsetín  Czech Republic
33 Jan Holas  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Ústí nad Labem  Czech Republic
34 Štěpán Hejtmánek  Czech Republic MTB 1000 1993 (M1) Jimramov  Czech Republic
35 Patrik Mach  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Hradec Králové  Czech Republic
36 František Kasanič  Slovakia MTB 1000 1976 (M2) Humenné  Slovakia
37 Lukáš Frčka  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Klatovy  Czech Republic
38 Tomasz Sójka  Poland MTB 1000 1963 (M2) Lubin  Poland
39 Michael Kazimiers  Germany MTB 1000 1970 (M2) Sebnitz  Germany
40 David Brožek  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Chrudim  Czech Republic
41 Miloš Vydra  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Vejprty  Czech Republic
42 Pavel Chuchma  Czech Republic MTB 1000 1977 (M1) Brumov-Bylnice  Czech Republic
43 Ladislav Bimon  Czech Republic MTB 1000 1973 (M2) Děčín  Czech Republic
44 Antonín Valeš  Czech Republic MTB 1000 1972 (M2) Zruč-Senec  Czech Republic
45 Vladimír Kramárik  Slovakia MTB 1000 1972 (M2) Kočovce  Slovakia
46 Michala Laifertová  Czech Republic MTB 1000 1981 (F1) Štěpánov  Czech Republic
47 Zbyněk Táborský  Czech Republic MTB 1000 1985 (M1) Miskovice  Czech Republic
48 Steffen Raum  Germany MTB 1000 1980 (M1) Sebnitz  Germany
49 František Valeš  Czech Republic MTB 1000 1964 (M2) Třemošná  Czech Republic
50 Jakub Jágl  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Cheb  Czech Republic
51 Martin Roško  Slovakia MTB 1000 1979 (M1) Košice  Slovakia
52 Silvie Štenclová  Czech Republic MTB 1000 1980 (F1) Přerov  Czech Republic
53 Petr Žemlička  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Stará Boleslav  Czech Republic
54 Kuba Šoustek  Czech Republic MTB 1000 1989 (M1) Hřebeč  Czech Republic
55 Ota Rejthar  Czech Republic MTB 1000 1955 (M2) Plzeň  Czech Republic
56 Pavel Přibyl  Czech Republic MTB 1000 1977 (M1) Třemošná  Czech Republic
57 Jiří Kašpar  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Roztoky  Czech Republic
58 Jiří Emmer  Czech Republic Koloběžkář 500 1958 (M2) Liberec  Czech Republic
59 Petr Šíma  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Liberec  Czech Republic
60 Jaroslav Zvonek  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Valašské Klobouky  Czech Republic
61 Jiří Vlach  Czech Republic MTB 1000 1956 (M2) Praha  Czech Republic
62 David Pelcl  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Šumperk  Czech Republic
63 Pavel Sedláček  Czech Republic MTB 1000 1963 (M2) Stará Ves nad Ondřejnicí  Czech Republic
64 Jan Ščepán  Czech Republic MTB 1000 1970 (M2) Praha  Czech Republic
65 Pavol Hlaváč  Slovakia MTB 1000 1986 (M1) Strážske  Slovakia
66 Jaroslav Peškar  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Postrelmov  Czech Republic
67 Robert Peška  Czech Republic Koloběžkář 500 1967 (M2) Police nad Metují  Czech Republic
68 Stanislav Zárybnický  Czech Republic MTB 1000 1949 (M2) Nymburk  Czech Republic
69 Jiří Baloušek  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Strakonice  Czech Republic
70 jiri vostruha  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Kly  Czech Republic
71 Marek Liška  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Mikulov  Czech Republic
72 Pavel Pánek  Czech Republic MTB 1000 1970 (M2) Nový Bydžov  Czech Republic
73 Jakub Milata  Czech Republic MTB 1000 1984 (M1) Třinec  Czech Republic
74 Jiří Vaculík  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1974 (M2) Praha 6  Czech Republic
75 Jan Melichar  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1975 (M2) Mnisek pod Brdy  Czech Republic
76 Jaroslav Číhal  Czech Republic Chodec / Běžec 500 1976 (M2) Praha 4  Czech Republic
77 Martin Palásek  Czech Republic MTB 1000 1977 (M1) Brno  Czech Republic
78 David Bárta  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Litvínov  Czech Republic
79 Robert Janisch  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Praha  Czech Republic
80 Jirka Beyk Míl  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Perth  Australia
81 Jaroslav Šarda  Czech Republic MTB 1000 1972 (M2) Martínkovice  Czech Republic
82 Michal Urban  Czech Republic MTB 1000 1982 (M1) Ostrava-Poruba  Czech Republic
83 Gabriela Matějíčková  Czech Republic MTB 1000 1983 (F1) Ústí nad Orlicí  Czech Republic
84 Petr Duchoslav  Czech Republic MTB 1000 1984 (M1) Krabčice  Czech Republic
85 Jaroslav Šašek  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Plzeň  Czech Republic
86 Pavel Matys  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Bořanovice  Czech Republic
87 Jaromír Jirka  Czech Republic MTB 1000 1963 (M2) Martínkovice  Czech Republic
88 Katarína Ludvíková  Czech Republic MTB 1000 1979 (F1) Krymlov  Czech Republic
89 Miroslav Šollar  Czech Republic MTB 1000 1977 (M1) Praha  Czech Republic
90 Martin Olejník  Czech Republic MTB 1000 1990 (M1) Bruntál  Czech Republic
91 David Pacholík  Czech Republic MTB 1000 1991 (M1) Hančův sportovní klub Benecko  Czech Republic
92 Tomáš Doležal  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Louňovice  Czech Republic
93 Richard Štěpánek  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1967 (M2) Brno  Czech Republic
94 Rostislav Kubný  Czech Republic MTB 1000 1991 (M1) Kobeřice  Czech Republic
95 Karel Vostracký  Czech Republic MTB 1000 1967 (M2) Praha 3  Czech Republic
96 Peter Scheerer  Germany MTB 1000 1974 (M2) Wiesbaden  Germany
97 Josef Mikulín  Czech Republic MTB 1000 1977 (M1) Brandys nad labem  Czech Republic
98 Tomáš Wizovský  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Bečov nad Teplou  Czech Republic
99 Vladan Moravec  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Řepiště  Czech Republic
100 Ladislav Stach  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Stříbro  Czech Republic
101 Jarda Jisl  Czech Republic Koloběžkář 1000 1973 (M2) Jablonec nad Nisou  Czech Republic
102 Michal Tomášek  Czech Republic MTB 500 1970 (M2) Rapotín  Czech Republic
103 Štěpán Mareček  Czech Republic MTB 1000 1977 (M1) Most  Czech Republic
104 Libor Pavlík  Czech Republic MTB 1000 1969 (M2) Valašské Meziříčí  Czech Republic
105 Jindřich Prchlík  Czech Republic MTB 1000 1969 (M2) Býšť  Czech Republic
106 Luboš Seidl  Czech Republic MTB 1000 1973 (M2) Hlučín  Czech Republic
107 Anna Carlsson  Sweden MTB 1000 1981 (F1) Sollentuna  Sweden
108 Matthew Hughes  New Zealand MTB 1000 1978 (M1) Christchurch  New Zealand
109 Martin Písačka  Czech Republic MTB 1000 1977 (M1) Skorkov  Czech Republic
110 Zdeněk Hušák  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1968 (M2) Vysoké Mýto  Czech Republic
111 Petr Hornych  Czech Republic MTB 500 1978 (M1) Skalice u České Lípy  Czech Republic
112 Petr Kohoutek  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Adršpach  Czech Republic
113 Martin Karásek  Czech Republic MTB 1000 1973 (M2) Prostejov  Czech Republic
114 Lumír Soukup  Czech Republic MTB 1000 1961 (M2) Rybí  Czech Republic
115 Zdeněk Zezulka  Czech Republic MTB 1000 1973 (M2) Běleč nad Orlicí  Czech Republic
116 Robert Knebel  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Olomouc  Czech Republic
117 Christian Dietrich  Germany MTB 1000 1978 (M1) Hamburg  Germany
118 Josef Vebr  Czech Republic MTB 1000 1969 (M2) Dolní Bělá  Czech Republic
119 Michal Veber  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Ostrava  Czech Republic
120 Jaroslav Drábik  Slovakia MTB 1000 1955 (M2) Beluša  Slovakia
121 Jan Kalivoda  Czech Republic MTB 1000 1973 (M2) Praha 4  Czech Republic
122 Vladimír Grusman  Czech Republic MTB 1000 1977 (M1) Šonov  Czech Republic
123 Ryan Long  United States MTB 1000 1981 (M1) Corvallis  United States
124 Gabriel Gašpar  Slovakia MTB 1000 1972 (M2) Poprad  Slovakia
125 Stanislav Hvizdoš  Slovakia MTB 1000 1979 (M1) Krompachy  Slovakia
126 Michal Ozogán  Czech Republic MTB 1000 1991 (M1) Hrádek nad Nisou  Czech Republic
127 Vladislav Gatial  Slovakia MTB 1000 1973 (M2) Prievidza  Slovakia
128 Rudolf Prokš  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Klenčí pod Čerchovem  Czech Republic
129 Jiří Chudárek  Czech Republic MTB 1000 1983 (M1) Vizovice  Czech Republic
131 Bronislav Holz  Czech Republic MTB 1000 1977 (M1) Odry  Czech Republic
132 Kristián Fleischmann  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Jablunkov  Czech Republic
133 Zdeněk Keken  Czech Republic MTB 1000 1982 (M1) Kašperské Hory  Czech Republic
134 Pavel Elster  Czech Republic MTB 1000 1970 (M2) Vejprty  Czech Republic
135 Karel Smékal  Czech Republic MTB 1000 1985 (M1) Holešov  Czech Republic
136 Stanislav Erben  Czech Republic MTB 1000 1972 (M2) České Budějovice  Czech Republic
137 Anka Kirdajová  Slovakia MTB 1000 1976 (F2) Brezno  Slovakia
138 Michal Šimek  Czech Republic MTB 1000 1982 (M1) Praha  Czech Republic
139 Pavel Müller  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Drnholec  Czech Republic
140 Dominik Kavan  Czech Republic Chodec / Běžec 500 1969 (M2) Rtyne n/B  Czech Republic
141 Karel Uher  Czech Republic MTB 1000 1984 (M1) Praha 11  Czech Republic
142 Lubomír Střelec  Czech Republic MTB 1000 1961 (M2) Vsetín  Czech Republic
143 František Boudný  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Kněžice  Czech Republic
144 Karel Hána  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1970 (M2) Praha 10  Czech Republic
145 Petr Novák  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Tachov  Czech Republic
146 Jens Bochmann  Germany MTB 1000 1974 (M2) Muldenhammer  Germany
147 Josep Tarrés Toneu  Spain MTB 1000 1980 (M1) Torelló  Spain
148 Ralph Sander  Germany MTB 1000 1975 (M2) Dresden  Germany
149 Vladimír Synek  Czech Republic Koloběžkář 500 1960 (M2) Kolín  Czech Republic
150 Leoš Křivánek  Czech Republic MTB 1000 1968 (M2) Brno  Czech Republic
151 Sven Drese  Germany MTB 1000 1976 (M2) Schöneiche bei Berlin  Germany
152 Kai-Uwe Lehnung  Germany MTB 1000 1968 (M2) Ottendorf  Germany
153 Peter Kirdaj  Slovakia MTB 1000 1974 (M2) Brezno  Slovakia
154 František Kejda  Czech Republic MTB 1000 1989 (M1) Moravec  Czech Republic
155 Svatoslav Dočkal  Czech Republic MTB 1000 1971 (M2) Adamov  Czech Republic
156 Jan Veselý  Czech Republic MTB 1000 1983 (M1) Český Krumlov  Czech Republic
157 Zdeněk Martínek  Czech Republic MTB 1000 1947 (M2) Praha 5  Czech Republic
158 Pavel Johanides  Czech Republic Koloběžkář 1000 1978 (M1) Křižanovice  Czech Republic
159 Daša Magátová  Slovakia MTB 500 1987 (F1) Žilina  Slovakia
Daniel Ondo  Slovakia MTB 500 1982 (M1) Praha 6  Czech Republic
Jan Valenta  Czech Republic MTB 500 1979 (M1) Solnice  Czech Republic
Jan Pus  Czech Republic Chodec / Běžec 500 1988 (M1) Praha  Czech Republic
Michal Hampl  Czech Republic MTB 1000 1973 (M2) Kostomlaty p. Milesovkou  Czech Republic
Vladimír Trop  Czech Republic MTB 1000 1967 (M2) Řevnice  Czech Republic
Vítězslav Holz  Czech Republic MTB 1000 1976 (M2) Praha 3  Czech Republic
Petr Jirku  Czech Republic MTB 1000 1980 (M1) Pocedelice  Czech Republic
Jan Šíma  Czech Republic MTB 1000 1970 (M2) Netolice  Czech Republic
Petr Tichý  Czech Republic MTB 1000 1977 (M1) Mladá Boleslav  Czech Republic
Petr Vocetka  Czech Republic MTB 1000 0000 () Čelákovice  Czech Republic
Martin Benes  Czech Republic MTB 1000 1978 (M1) Praha 6  Czech Republic
Alexandr Kotačka  Czech Republic MTB 1000 1961 (M2) Praha 2  Czech Republic
Miroslav Frydrych  Czech Republic MTB 1000 1982 (M1) Vyškov  Czech Republic
Zdeněk Háva  Czech Republic MTB 1000 1967 (M2) VOLARY  Czech Republic
Karel Renger  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Hodkovice nad Mohelkou  Czech Republic
Ivan Pelikán  Czech Republic MTB 1000 1960 (M2) Praha 4  Czech Republic
Milan Urban  Czech Republic MTB 1000 1963 (M2) Dolní Hradiště  Czech Republic
Vlastimil Paterna  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Hodkovice nad Mohelkou  Czech Republic
petr vaclavik  Czech Republic MTB 1000 1968 (M2) Litencice  Czech Republic
Ondra Zobač  Czech Republic MTB 1000 1987 (M1) Skalice nad Svitavou  Czech Republic
Tomas Stekly  Czech Republic MTB 1000 1983 (M1) Zizelice nad Cidlinou  Czech Republic
Milan Šárka  Czech Republic MTB 1000 1988 (M1) Svitavy  Czech Republic
Marek Biller  Czech Republic MTB 1000 1984 (M1) Opava  Czech Republic
Ivan Dadoo  Slovakia MTB 1000 1988 (M1) Nedožery-Brezany  Slovakia
Martin Jasinski  Czech Republic MTB 1000 1989 (M1) Strahovice  Czech Republic
Zbyněk Šebesta  Czech Republic MTB 1000 1962 (M2) Uničov  Czech Republic
Luboš Krátký  Czech Republic MTB 1000 1977 (M1) Měcholupy u Žatce  Czech Republic
Petr Jireček  Czech Republic MTB 1000 2017 (M1) Frýdlant  Czech Republic
Miroslav Poliak  Slovakia MTB 1000 1975 (M2) Východná  Slovakia
Radek Kajfosz  Czech Republic MTB 1000 1973 (M2) Třinec  Czech Republic
Jarek Karnas  Poland MTB 1000 1986 (M1) Legnica  Poland
Jiri Sladek  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Pallasgreen  Ireland
Jaroslav Spurný  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Brno  Czech Republic
Vladimír Bílek  Czech Republic Chodec / Běžec 1000 1966 (M2) Tisá  Czech Republic
Jan Horák  Czech Republic MTB 1000 1970 (M2) Praha  Czech Republic
Jaroslav Zemánek  Czech Republic MTB 1000 1974 (M2) Dolní Dunajovice  Czech Republic
Marian SEDLIACIK  Slovakia MTB 1000 1974 (M2) NITRA  Slovakia
Jan Polášek  Czech Republic MTB 1000 1992 (M1) Valašská Bystřice  Czech Republic
Rastislav Ivanecký  Slovakia MTB 1000 1975 (M2) Kokošovce  Slovakia
Michal Bukovinský  Slovakia MTB 1000 1984 (M1) Praha  Czech Republic
František Navrátil  Czech Republic MTB 500 1982 (M1) Bakov nad Jizerou  Czech Republic
Otakar Havránek  Slovakia MTB 500 1986 (M1) Žilina  Slovakia
Pavel Čopjan  Czech Republic Chodec / Běžec 500 1985 (M1) Kozlovice  Czech Republic
Jakub Hodek  Czech Republic MTB 500 1997 (M1) Praha 6  Czech Republic
Ondřej Řípa  Czech Republic MTB 1000 1981 (M1) Praha  Czech Republic
Kamil Kubeš  Czech Republic MTB 500 0000 () Praha  Czech Republic
Radek Sailer  Czech Republic MTB 1000 1975 (M2) Praha 10  Czech Republic
Petr Chvojka  Czech Republic MTB 1000 1979 (M1) Benešov nad Ploučnicí  Czech Republic
michal dolezal  Czech Republic MTB 1000 1967 (M2) Bakov nad jizerou  Czech Republic
Jan Dlubal  Czech Republic MTB 500 1992 (M1) Praha  Czech Republic
Patrik Drofa  Czech Republic MTB 1000 1983 (M1) Krašovice  Czech Republic
Jakub Frajkovsky  Czech Republic MTB 500 1975 (M2) Praha 5  Czech Republic
Ladislav Kořínek  Czech Republic MTB 1000 0000 () Brno  Czech Republic
Hana Krejčí  Czech Republic MTB 1000 1979 (F1) Blansko  Czech Republic
Damian Reimers  Germany MTB 1000 1990 (M1) Altenberge  Germany
Richard Kokeš  Czech Republic MTB 1000 1987 (M1) Praha 6  Czech Republic
Vladimír Dodrv  Slovakia MTB 1000 1980 (M1) Polianka  Slovakia
Lucie Kubíčková  Czech Republic MTB 500 1986 (F1) Kozlovice  Czech Republic
Anton FARKAŠ  Slovakia MTB 1000 1980 (M1) Košice  Slovakia
Tomáš Hříbal  Czech Republic MTB 1000 0000 () Praha 5  Czech Republic
Barbora Bilíková  Czech Republic MTB 1000 2017 (F1) Zlatá Olešnice  Czech Republic
Miroslava Haisová  Czech Republic MTB 1000 1970 (F2) Býšť  Czech Republic
Tereza Marvankova  Czech Republic MTB 1000 1980 (F1) Sulejovice  Czech Republic
Jozef Kasman  Slovakia Chodec / Běžec 500 1995 (M1) Počarová  Slovakia