Smazaná jména jsme již oslovili s nabídkou účasti v závodu. Závodníky oslovujeme dle pořadí v tabulce postupně dle odhlášení ze startovní listiny.

       
       
       
31 Lukáš Cirkva Strancice
32 Jiří Píška brno
33 Daniel Paleček Kraslice
34 Alexandr Kosina Rozseč nad Kunštátem
35 David Pelcl Šumperk
36 Jiří Vaculík Praha 6
37 Jaroslav Polák Jihlava
38 Samuel Žužič Vysoká pri Morave
39 Martin Fux Plzeň
40 MIchal Zámostný Pardubice
41 Jan Moravec Mimoň
42 Jakub Marek Praha 5
43 Boris Golian Cerovo
44 Michal Markvart Brno
45 Jan Antos Kosice
46 Libor Pavlík Valašské Meziříčí
47 Jaronír Jirka Martínkovice
48 Václav Jurák Uherské Hradiště
49 Lubomír Juránek Brno
50 Petr Císař Jičín
51 Lukas Hrecko Presov
52 Tomáš Benko Košice
53 Martin Novak Bohumin
54 Jan Hromádko Praha
55 Ctibro Ducheček Hlinsko
56 Kamil Kubes Drobovice
57 Patrik Haluška Včelince
58 Jan Valeš Praha
59 Karel Vostracký Praha 8
60 Patrik Bartík Rymice
61 Jan Čapek Choceň
62 Lasislav Majzlik Valasska Polanka
63 Jan Líčka Telč
64 Roman Sviták Praha
65 Vít Hrabánek Praha 4
66 Tomáš  Pavlas  Zadní Třebaň 
67 Ivo Košík Veselí nad Moravou
68 ROBERT VRÁBLÍK Uherský Brod
69 Pavol Anderko Prešov
70 Jakub Hodek Praha
71 Jakub Jackulák Třemošnice
72 Lukáš Vik Bezděkov nad Metují
73 JurAJ mYDLIAR Liptovská lúžna
74 Vladimír Marek Lipník nad Bečvou
75 milan barot Praha
76 peter Kirdaj Brezno
77 martin rychter ustí nad labem
78 František Boudny Kněžice
79 Tomáš hrábek Javornice
80 Petr Vaněk Slavkov pod Hostýnem
81 Jan   Polášek  Valašská Bystřice 557
82 Michal Molnár Výčapy-Opatovce
83 František Kasanič Humenné
84 Jaroslav Černošek Úhonice
85 richard tomik liptovsky ondrej
86 václav helšus Louny
87 Petr Fusek Ostrava
88 Martin Kolář Praha
89 Tomáš  Vrba Tlucna
90 Pavel Hradil Krmelín
91 Jakub Urban Tatenice
92 Josef Horák Bílov
93 Lukas BADURA oSOBLAHA
94 Viktor Gorog Mladá Boleslav
95 Roman Kozlovský Bílina
96 Zdeněk Holubec Morkovice-Slížany
97 Marek Polách Nová Hradečná
98 Michal Jeníček Rožmitál pod Třemšínem
99 Jiří Kuzma Třebíč
100 Jan Tiefenbach Praha 9
101 Pavel Tichý Prštice
102 Jan Vrbata Václavice
103 Ondrej Koudelka Litomyšl 
104 Václav Vondriska Lom
105 Marek Šuba Bratislava
106 Stepan Hejtmanek Borovnice
107 Aleš Nový Zbůch
108 TOMÁŠ ČAPEK HOŘICE
109 Aleš Válek Hulín
110 Pavel Král Stod
111 Jan Holcman Polná
112 Petr Malý Hořovice
113 Libor  Donát Jenišovice
114 Jakub Trnavský Klobuky
115 Martin Padrtka Tábor
116 Vaclav Jindra Všetaty
117 Marek Kálal Kálal Chl
118 Radek Topolský Brno
119 Petra Bartošová Železný Brod
120 Adam Záviška Praha 4
121 Pavel Tichý Prštice
122 Markéta Marvanová Praha
123 Pavel Sewald Tálín
124 jan Valenta solnice
125 Ondrej Plhak Praha 8
126 Zdenek Matoulek Trutnov
127 Jan Šůcha Plzeň
128 Alois Maly Stříbro
129 František Buchta Vlastějovice
130 Pavel  Novotný Čejkovice
131 Petr Tichý Mladá Boleslav
132 lubomie mori nitra
133 Karel Matějka Strunkovice nad Blanicí
134 Martin Kosina Rozseč 
135 Lenka Holmanová Radim
136 Michal Janus železný brod
137 Rostislav  Kneisl Dolní lhota
138 Patrik Haluška Včelince
139 Martin Eibl Suchodol
140 Dan Škarka Jihlava
141 david krasa hostouň
142 Gabriel Gašpar Poprad
143 Jiří Emmer Liberec
144 Matěj Hakl Vrbice
145 Michal Horák TRUTNOV
146 Jiri Vasicek Boskovice
147 Lubos Kolouch Kosice
148 Kristian Fleischmann giessen
149 Martin ZEMAN Šenov
150 Jiri Voszruha Kly
151 Michal Dvořák Zbečno
152 Anka  Kirdajova Brezno
153 Zdeněk Háva volary
154 Vojtěch  Jaroš  Prostějov 
155 Filip Souček Příbram
156 Jaroslav šarda martínkovice
157 Ladislav Voříšek Holice
158 Vaclav Krch Zahořany
159 Vladimír Kramárik Kočovce
160 Vladimir Jirasek Pribram
161 robert michal ostrava
162 fRANTISEK sOCHACKÝ  Strakonice
163 Jaroslav  Maršálek  Brandys nad labem 
164 Josef Mikulín Brandýs_nad_Labem
165 Libor Ježek Výšovice
166 Luděk Hykl Běleč
167 Zbyněk Šebesta Uničov
168 Radek Drátovník Klapý
169 Jan Sklenský Brno-Brno Město
170 Jan Moravec Mimoň
171 Karel Menšík Rožnov pod Radhoštěm
172 Milan Kříž Praha 6
173 Eduard Lukeš Volyne
174 Vladimír Hudec Most
175 MARTINA Stadtherrová Jablonec nad Nisou
176 Martin Písačka Skorkov
177 Zdenek Michálek Vsetín
178 Matěj Růžička Trutnov
179 Karel  Jirkovsky Brandys n/L
180 Radek Hrubý Ždár nad Sázavou
181 Ivo Mutl Paskov
182 Jaroslav Kopřiva Pacetluky
183 Antonin Šnajdr Karlovy Vary
184 Filip Vačkář Olomouc
185 Hynek Fátor Trutnov
186 Petr Sritr Rychnov 
187 David Kopecký Pardubice 2
188 josef macek postrelmov
189 Aleš Hantl Mladé Buky
190 Zdenek Zukal Lipuvka
191 Branislav Škoda Malacky
192 Martin Pospisil Praha
193 michal orlovsky kralovce
194 Ondřej Radina Nechanice
195 Petr Rubeš Jinočany
196 Ondřej Balaj Budišov nad Budišovkou
197 Bohumil Kubíček Litomyšl
198 michal skopal Brno
199 Zdeněk Beránek Křtiny
200 Martin Fischer Slovensky grob
201 Tom Kozel Radostice
202 Robert Brožek  Stochov
203 Tonda Šnajdr Karlovy Vary
204 Ivan Pelikán Praha
205 Lukáš Páv Vlašim
206 Zbyněk Lev Odry
207 Bohuslav Budka Poděbrady 1
208 Pavel Knedlík Ústí nad Labem
209 Pavel Valenta Chrudim
210 Michal Ďurec Mitcham
211 Pavel  Simacek Praha 4
212 marie nová Ústí nad Labem
213 Dana Simackova Praha 4
214 Jan Vaclavicek Frystak
215 Patrik Wilke Chrastava
216 michal novak bratislava
217 Aleš Rozbroj Dolní Lutyně
218 Miroslav Machota Usti nad Labem
219 Vit Novák Děčín
220 Ivana Szaboova Kosice
221 Vladimir Skoupil Velka Lomnica
222 Jiří  Baloušek Strakonice
223 Lukáš Rusnák Stará Boleslav
224 Jaroslav Žáček Poprad
225 Robert Sibr Česká Lípa 
226 David  Rešl  Bouzov
227 Leoš Hrádek Plzeň
228 Jiří Kašpárek Jinačovice
229 Jakub Šilar Vysoké Mýto
230 Tomáš Poledňák Dřevohostice
231 Jiří Kobr Raspenava
232 Antonín Nárožný Brno
233 Tomáš Vopálenský Praha 4
234 Anna Navrátilová Praha 4
235 Lukáš Klement Kouřim
236 Jan Koplík Zlín
237 Martina Ortová Turnov
238 marek Dal Praha
239 Tomáš Hadámek Opava
240 Ivo Mutl Paskov