Místo / Location: u Trenčína, cca 1128 km od startu
GPS N 48°55.17845′, E 18°4.83348′

Termín fungování / Working days: 10.–17. 7. 2020

Pořadí # Jméno Příjmení Disciplína Příjezd Odjezd Dnů hod:min
1 161 Kai-Uwe Lehnung MTB  10.7. 18:30  11.7. 2:49 5 3:30
2 169 Jaromír Šolc MTB  11.7. 2:55  11.7. 4:20 5 11:55
3 99 David Pacholík MTB  11.7. 11:17  11.7. 11:51 5 20:17
4 43 Petr Jiroušek MTB  11.7. 11:33  11.7. 11:48 5 20:33
5 28 Martin Novák MTB  11.7. 16:20  12.7. 4:03 6 1:20
6 126 Jan  Kopka MTB  11.7. 17:55  12.7. 4:20 6 2:55
7 83 Jiří  Dolejš MTB  11.7. 21:53  12.7. 8:57 6 6:53
8 70 Ladislav Stach MTB  12.7. 12:48  12.7. 13:40 6 21:48
9 156 Radek Maťha MTB  12.7. 13:55  12.7. 15:35 6 22:55
10 66 David Rezek MTB  12.7. 21:05  13.7. 4:00 7 6:05
11 53 Pavel Jirásek MTB  12.7. 21:12  13.7. 4:08 7 6:12
12 4 Pavol Anderko MTB  13.7. 8:17  13.7. 8:55 7 17:17
13 154 Ivan Nový MTB  13.7. 12:04  13.7. 13:13 7 21:04
14 136 Josef Šnobl MTB  13.7. 12:04  13.7. 13:13 7 21:04
15 100 Martin Dědek MTB  13.7. 12:09  13.7. 13:12 7 21:09
16 118 Tilo Arnhold MTB  13.7. 12:28  13.7. 12:55 7 21:28
17 34 Tomáš Doležal MTB  13.7. 12:44  13.7. 13:32 7 21:44
18 8 Milan Vorlík MTB  13.7. 16:50  13.7. 17:37 8 1:50
19 22 Marek Kyjovský MTB  13.7. 21:32  14.7. 7:56 8 6:32
20 39 Lumír Soukup MTB  13.7. 22:22  14.7. 8:30 8 7:22
21 74 Jiří Vaculík Koloběžkář  13.7. 22:53  14.7. 7:27 8 7:53
22 32 Petra Bauerová MTB  13.7. 23:10  14.7. 7:04 8 8:10
23 46 Rudolf Halbich MTB  13.7. 23:53  14.7. 9:13 8 8:53
24 72 Ivan Andraško MTB  14.7. 6:55  14.7. 8:20 8 15:55
25 103 Jan Weiser MTB  14.7. 8:30  14.7. 10:12 8 17:30
26 16 Martin Zbořil MTB  14.7. 9:30  14.7. 10:17 8 18:30
27 131 Daniel Kuthan MTB  14.7. 16:00  14.7. 17:04 9 1:00
28 102 Tomáš Vopálenský MTB  14.7. 16:29  14.7. 17:13 9 1:29
29 180 Jan Kašpar MTB  14.7. 16:29  14.7. 17:13 9 1:29
30 139 Stanislav Kazda MTB  14.7. 17:40  14.7. 18:48 9 2:40
31 130 Josef Mikulin MTB  14.7. 17:40  14.7. 18:48 9 2:40
32 90 Jaroslav Křivský MTB  14.7. 18:15  14.7. 19:38 9 3:15
33 3 Martin Hvězda MTB  14.7. 18:15  14.7. 19:38 9 3:15
34 23 Bulíček  Kulda TANDEM  15.7. 6:18  14.7. 7:17 9 15:18
35 119 Lukáš Vysoudil MTB  15.7. 6:50 konec 9 15:50
36 105 Jindřich Prchlík Koloběžkář  15.7. 8:21  15.7. 10:20 9 17:21
37 51 Martin Roško MTB  16.7. 9:45  16.7. 10:53 10 18:45
38 116 Pavel Horák MTB  16.7. 9:45  16.7. 10:53 10 18:45
39 38 Milan Hauer Chodec – Běžec  16.7. 11:59  16.7. 13:41 10 20:59
40 168 Vlastimil Klůz MTB  16.7. 13:13  16.7. 14:13 10 22:13
41 42 Pavel Chuchma MTB  16.7. 19:16  17.6. 6:40 11 4:16
42 242 Patrik Chuchma MTB  16.7. 19:16  17.6. 6:40 11 4:16
43 162 Štěpán Kříž MTB  17.6. 9:58  17.6. 10:30 11 18:58
44 1 Petr Ozogán Chodec – Běžec  17.6. 16:20  17.6. 16:30 12 1:20
45 124 Petr Horsák Chodec – Běžec  17.6. 18:50  17.6. 19:00 12 3:50
46 148 Ján Maďar MTB  18.7. 8:30  18.7. 8:30 12 17:30
47 58 Jiří Rumler MTB  19.7. 6:47  19.7. 6:47 13 15:47
48 87 František Buchta MTB  19.7. 7:09  19.7. 7:09 13 16:09
49 145 Veronika Gondžalová MTB  19.7. 7:15  19.7. 7:15 13 16:15
50 93 Richard Štěpánek Chodec – Běžec  28.7. 11:00  28.7. 11:00 22 20:00
51 19 Petr Kutschka Chodec – Běžec  28.7. 17:00  28.7. 17:00 23 2:00