Místo / Location: X-Park Františkov, Branná (okres Šumperk), Jeseníky, cca 838 km od startu
GPS N 50°8.00693′, E 17°0.82740′

Termín fungování / Working days: 8.–15. 7. 2020

Přímý přenos z CP2 / Cíl 500 Kamery

Partner kontroly / Checkpoint Partner: PS Assistance

Pořadí # Jméno Příjmení Disciplína Příjezd Odjezd Dnů Hodin:minut
1 161 Kai-Uwe Lehnung MTB  9.7. 2:54  9.7. 8:45 3 11:54
2 169 Jaromír Šolc MTB  9.7. 11:25  9.7. 13:02 3 20:25
3 99 David Pacholík MTB  9.7. 12:10  9.7. 14:05 3 21:10
4 109 Martin Písačka MTB  9.7. 17:26  9.7. 21:17 4 2:26
5 43 Petr Jiroušek MTB  9.7. 17:40  9.7. 19:23 4 2:40
6 126 Jan  Kopka MTB  9.7. 17:40  10.7. 5:48 4 2:40
7 28 Martin Novák MTB  9.7. 19:54  9.7. 22:01 4 4:54
8 57 John White MTB  9.7. 22:42 Finish 500 4 7:42
9 83 Jiří  Dolejš MTB  9.7. 23:23  10.7. 8:50 4 8:23
10 12 Ferdinand Leffler MTB  9.7. 23:40 Finish 500 4 8:40
X 179 Tomáš  Novotný MTB  10.7. 1:00   4 10:00
11 141 František Štrupl MTB  10.7. 1:04  10.7. 6:39 4 10:04
12 52 Josef Karas MTB  10.7. 1:57 Finish 500 4 10:57
13 70 Ladislav Stach MTB  10.7. 7:10  10.7. 10:26 4 16:10
14 120 David Chirnside MTB  10.7. 9:23 Finish 500 4 18:23
15 67 Michal Laifert MTB  10.7. 11:22 Finish 500 4 20:22
16 156 Radek Maťha MTB  10.7. 13:10  10.7. 15:30 4 22:10
17 136 Josef Šnobl MTB  10.7. 13:51  10.7. 16:05 4 22:51
18 53 Pavel Jirásek MTB  10.7. 14:00  10.7. 15:43 4 23:00
19 66 David Rezek MTB  10.7. 14:45  10.7. 17:32 4 23:45
20 4 Pavol Anderko MTB  10.7. 19:56  11.7. 5:22 5 4:56
21 45 Jaroslav Polák MTB  10.7. 19:56 Finish 500 5 4:56
22 20 Bedřich Jagerský MTB  10.7. 19:58 Finish 500 5 4:58
23 8 Milan Vorlík MTB  10.7. 20:12  11.7. 8:12 5 5:12
24 103 Jan Weiser MTB  10.7. 21:55  11.7. 7:14 5 6:55
25 100 Martin Dědek MTB  10.7. 21:55  11.7. 17:04 5 6:55
26 154 Ivan Nový MTB  10.7. 21:55  11.7. 9:20 5 6:55
27 150 Leoš Křivánek MTB  10.7. 22:57 Finish 500 5 7:57
28 34 Tomáš Doležal MTB  11.7. 8:05  11.7. 9:31 5 17:05
29 118 Tilo Arnhold MTB  11.7. 10:13  11.7. 12:32 5 19:13
30 15 Radek Paulín MTB  11.7. 12:31 Finish 500 5 21:31
31 47 Antonín Valeš MTB  11.7. 12:59 Finish 500 5 21:59
32 72 Ivan Andraško MTB  11.7. 13:02  11.7. 17:57 5 22:02
33 22 Marek Kyjovský MTB  11.7. 13:15  11.7. 18:35 5 22:15
34 133 Jakub Skála MTB  11.7. 14:14 Finish 500 5 23:14
35 138 Jan  Šesták MTB  11.7. 14:14 Finish 500 5 23:14
36 171 Stanislav Petana MTB  11.7. 16:40 Finish 500 6 1:40
37 39 Lumír Soukup MTB  11.7. 16:52  11.7. 18:50 6 1:52
38 16 Martin Zbořil MTB  11.7. 16:55  11.7. 18:32 6 1:55
39 180 Jan Kašpar MTB  11.7. 17:12  12.7. 8:58 6 2:12
40 102 Tomáš Vopálenský MTB  11.7. 17:12  12.7. 8:58 6 2:12
41 119 Lukáš Vysoudil MTB  11.7. 17:18  12.7. 5:11 6 2:18
42 74 Jiří Vaculík Koloběžkář  11.7. 17:36  12.7. 5:14 6 2:36
43 46 Rudolf Halbich MTB  11.7. 18:09  12.7. 5:00 6 3:09
44 32 Petra Bauerová MTB  11.7. 18:21  12.7. 5:05 6 3:21
45 130 Josef Mikulin MTB  11.7. 18:21  12.7. 8:12 6 3:21
46 135 Robert Stuck MTB  11.7. 18:42 Finish 500 6 3:42
47 18 Patrik Mach MTB  11.7. 18:47 Finish 500 6 3:47
48 131 Daniel Kuthan MTB  11.7. 20:09  12.7. 6:45 6 5:09
49 101 Lukáš Kubín MTB  11.7. 20:24 Finish 500 6 5:24
50 105 Jindřich Prchlík Koloběžkář  12.7. 0:42  12.7. 10:01 6 9:42
51 176 Jaromír Jirka MTB  12.7. 11:36 Finish 500 6 20:36
52 11 Petr Michel MTB  12.7. 11:36 Finish 500 6 20:36
53 3 Martin Hvězda MTB  12.7. 11:36  12.7. 15:35 6 20:36
54 90 Jaroslav Křivský MTB  12.7. 11:36  12.7. 15:35 6 20:36
55 139 Stanislav Kazda MTB  12.7. 13:15  12.7. 15:40 6 22:15
56 140 Robert Škoda MTB  12.7. 14:19 Finish 500 6 23:19
57 167 Jaroslav Šnajdr MTB  12.7. 14:34 Finish 500 6 23:34
58 89 Kateřina Bouzková MTB  12.7. 14:34 Finish 500 6 23:34
59 23 Martin Bulíček Tandem  12.7. 14:35  12.7. 17:45 6 23:35
60 23 Antonín Kulda Tandem  12.7. 14:35  12.7. 17:45 6 23:35
61 129 Jiří Svoboda MTB  12.7. 15:10 Finish 500 7 0:10
62 40 Edita Frýdlová MTB  12.7. 15:17  12.7. 18:33 7 0:17
63 59 Radek Kopýtko MTB  12.7. 17:43 Finish 500 7 2:43
64 54 Rostislav Havelka MTB  12.7. 18:34 Finish 500 7 3:34
65 77 Rostislav Havelka MTB  12.7. 18:34 Finish 500 7 3:34
66 79 Petr Miklenda MTB  12.7. 19:30 Finish 500 7 4:30
67 92 Tomáš Nový MTB  12.7. 19:51 Finish 500 7 4:51
68 14 Miroslav Přibyl MTB  12.7. 20:40 Finish 500 7 5:40
69 26 Vladimír Ondrejec MTB  12.7. 21:01 Finish 500 7 6:01
70 94 Martina Stadtherrová MTB  12.7. 21:36 Finish 500 7 6:36
71 132 Martin Mikšovský MTB  12.7. 21:55 Finish 500 7 6:55
72 127 Pavel Meres MTB  12.7. 21:55 Finish 500 7 6:55
73 48 Alena Kocmanová MTB  12.7. 22:52 Finish 500 7 7:52
74 151 Boris Lacík MTB  12.7. 23:22 Finish 500 7 8:22
75 144 Petr Zouhar MTB  13.7. 0:30 Finish 500 7 9:30
76 137 Lukáš Cirkva MTB  13.7. 0:30 Finish 500 7 9:30
77 123 Petr Křelina MTB  13.7. 1:20 Finish 500 7 10:20
78 30 Jakub Pospíšil MTB  13.7. 1:20 Finish 500 7 10:20
79 36 Tomáš Gothard MTB  13.7. 1:46 Finish 500 7 10:46
80 88 Miloš Luňáček MTB  13.7. 6:22 Finish 500 7 15:22
81 60 Pavel Port Koloběžkář  13.7. 6:22 Finish 500 7 15:22
82 49 Soňa Kopčoková Chodec – Běžec  13.7. 8:40 Finish 500 7 17:40
83 38 Milan Hauer Chodec – Běžec  13.7. 11:08  13.7. 12:20 7 20:08
84 75 Petra Oubělická Chodec – Běžec  13.7. 13:25 Finish 500 7 22:25
85 10 Radek  Tichý MTB  13.7. 14:20 Finish 500 7 23:20
86 114 Petr Dudek MTB  13.7. 14:20 Finish 500 7 23:20
87 177 Jiří Biskup MTB  13.7. 15:08 Finish 500 8 0:08
88 51 Martin Roško MTB  13.7. 15:22  13.7. 18:00 8 0:22
89 116 Pavel Horák MTB  13.7. 15:22  13.7. 18:00 8 0:22
90 42 Pavel Chuchma MTB  13.7. 15:40  14.7. 8:18 8 0:40
91 242 Patrik Chuchma MTB  13.7. 15:40  14.7. 8:18 8 0:40
92 168 Vlastimil Klůz MTB  13.7. 16:05  13.7. 18:13 8 1:05
93 111 Miroslav Hruška MTB  13.7. 19:45 Finish 500 8 4:45
94 24 Petr Vaculík MTB  13.7. 20:19 Finish 500 8 5:19
95 7 Tomáš Habel MTB  13.7. 20:23 Finish 500 8 5:23
96 63 Milan Hosák MTB  13.7. 20:32 Finish 500 8 5:32
97 76 Petr Žemlička MTB  13.7. 20:40 Finish 500 8 5:40
98 115 Zdeněk Zezulka MTB  13.7. 20:40 Finish 500 8 5:40
99 124 Petr Horsák Chodec – Běžec  13.7. 21:35  14.7. 9:55 8 6:35
100 112 Vojtěch Prchlík MTB  13.7. 21:55 Finish 500 8 6:55
101 1 Petr Ozogán Chodec – Běžec  14.7. 8:50  1.7. 16:10 8 17:50
102 44 Franta Hasil MTB  14.7. 13:05 Finish 500 8 22:05
103 2 Alena Svačinková MTB  14.7. 13:58 Finish 500 8 22:58
104 27 Zbyněk Kazda MTB  14.7. 15:13 Finish 500 9 0:13
105 162 Štěpán Kříž MTB  14.7. 15:13  14.7. 17:50 9 0:13
106 121 Jaroslava Špačková MTB  14.7. 15:24 Finish 500 9 0:24
107 61 Jiří Mašek MTB  14.7. 16:13 Finish 500 9 1:13
108 58 Jiří Rumler MTB  14.7. 17:12  15.7. 8:00 9 2:12
109 145 Veronika Gondžalová MTB  14.7. 18:15  15.7. 9:07 9 3:15
110 25 Marek Beňo MTB  14.7. 18:15 Finish 500 9 3:15
111 87 František Buchta MTB  14.7. 18:15  15.7. 9:08 9 3:15
112 82 Jan Kokaisl MTB  14.7. 18:15 Finish 500 9 3:15
113 55 Ota Rejthar MTB  14.7. 18:17 Finish 500 9 3:17
114 134 Jakub Frajkovský MTB  14.7. 18:26 Finish 500 9 3:26
115 37 David Polášek MTB  14.7. 18:36 Finish 500 9 3:36
116 64 Vojtěch Kuřátko MTB  14.7. 22:00 Finish 500 9 7:00
117 78 Jakub Marek MTB  14.7. 22:32 Finish 500 9 7:32
118 62 Alexandr Kosina MTB  15.7. 3:47 Finish 500 9 12:47
119 149 Vladimír Synek Koloběžkář  15.7. 6:45 Finish 500 9 15:45
120 148 Ján Maďar MTB  15.7. 8:33  15.7. 10:35 9 17:33
121 68 Tomáš Votruba Koloběžkář  15.7. 21:11 Finish 500 10 6:11
122 29 Ondřej Hlaváček Koloběžkář  15.7. 21:11 Finish 500 10 6:11
123 106 Ivo Pohořelský MTB  16.7. 16:58 Finish 500 11 1:58
124 86 Ondřej Kudrna MTB  16.7. 19:00 Finish 500 11 4:00
125 71 Stanislav Zárybnický MTB  17.6. 14:49 Finish 500 11 23:49
126 107 Radek Žmolík Chodec – Běžec  18.7. 19:07 Finish 500 13 4:07
127 81 Martin Klodner Chodec – Běžec  18.7. 19:13 Finish 500 13 4:13
128 175 Petr Jadrníček Chodec – Běžec  18.7. 21:23 Finish 500 13 6:23
129 93 Richard Štepánek Chodec – Běžec  22.7. 16:30  22.7. 18:00 17 1:30
130 110 Libor Beneš Koloběžkář  22.7. 18:41 Finish 500 17 3:41
131 19 Petr  Kutschka Chodec – Běžec  22.7. 19:04  23.7. 8:00 17 4:04