GPS N 49°2.55025′, E 22°30.77687′

Termín fungování / Working days: 13.–8. 8. 2020

Pořadí # Jméno Příjmení Disciplína Příjezd   Dnů hod:min   Váha Tuk   Penalizace Poznámka k penalizaci
1 161 Kai-Uwe Lehnung MTB  14.7. 7:46   8 16:46   -3,30 ?   OK  
2 99 David Pacholík MTB  14.7. 13:58   8 22:58   ? ?   OK  
3 43 Petr Jiroušek MTB  15.7. 8:06   9 17:06   -1,50 0,00   OK  
3 126 Jan  Kopka MTB  15.7. 8:06   9 17:06   -2,10 0,20   ?? Čekáme na zaslání trasy – vadný přístroj
5 28 Martin Novák MTB  15.7. 12:01   9 21:01   -1,80 0,00   OK  
6 83 Jiří  Dolejš MTB  15.7. 14:48   9 23:48   -2,10 -0,60   OK  
7 70 Ladislav Stach MTB  16.7. 14:49   10 23:49   -4,20 -0,80   OK  
8 53 Pavel Jirásek MTB  16.7. 15:49   11 0:49   -6,00 -2,30   OK  
9 4 Pavol Anderko MTB  16.7. 17:25   11 2:25   -2,60 1,40   OK  
10 34 Tomáš Doležal MTB  16.7. 20:55   11 5:55   -3,40 1,20   OK  
10 118 Tilo Arnhold MTB  16.7. 20:55   11 5:55   ? ?   OK  
12 66 David Rezek MTB  17.7. 7:49   11 16:49   -5,40 -2,30   OK  
13 154 Ivan Nový MTB  17.7. 11:36   11 20:36   -3,60 -1,10   OK  
13 100 Martin Dědek MTB  17.7. 11:36   11 20:36   -2,20 -4,10   OK  
15 136 Josef Šnobl MTB  17.7. 14:13   11 23:13   -3,30 -1,50   OK  
16 8 Milan Vorlík MTB  17.7. 18:28   12 3:28   ? ?   3 hod nevrátil se k brodu při objezdu Laborce
17 22 Marek Kyjovský MTB  18.7. 9:09   12 18:09   -5,20 -3,80   OK  
18 32 Petra Bauerová MTB  18.7. 9:19   12 18:19   -3,70 -1,90   OK  
19 74 Jiří Vaculík Koloběžkář  18.7. 11:42   12 20:42   -3,20 -0,90   OK  
20 16 Martin Zbořil MTB  18.7. 13:45   12 22:45   -5,60 -5,30   OK  
21 46 Rudolf Halbich MTB  18.7. 15:20   13 0:20   -3,70 0,40   OK  
22 72 Ivan Andraško MTB  18.7. 21:05   13 6:05   -1,50 -3,40   OK  
23 103 Jan Weiser MTB  19.7. 14:50   13 23:50   1,40 3,10   OK  
24 130 Josef Mikulin MTB  19.7. 16:31   14 1:31   -4,50 -0,50   OK  
24 3 Martin Hvězda MTB  19.7. 16:31   14 1:31   -2,70 -1,20   OK  
24 90 Jaroslav Křivský MTB  19.7. 16:31   14 1:31   1,50 3,80   OK  
24 139 Stanislav Kazda MTB  19.7. 16:31   14 1:31   -3,40 -2,70   OK  
28 102 Tomáš Vopálenský MTB  19.7. 19:25   14 4:25   0,10 0,00   OK  
28 180 Jan Kašpar MTB  19.7. 19:25   14 4:25   -2,10 -0,70   OK  
30 23 Martin Bulíček TANDEM  19.7. 20:24   14 5:24   -7,10 -4,10   1 hod Drobná odlišnost v trase 
30 23 Antonin Kulda TANDEM  19.7. 20:24   14 5:24   -4,30 -4,70   1 hod Drobná odlišnost v trase 
31 131 Daniel Kuthan MTB  20.7. 9:55   14 18:55   ? ?   OK  
32 105 Jindřich Prchlík Koloběžkář  21.7. 8:55   15 17:55   ? ?   OK  
33 162 Štěpán Kříž MTB  22.7. 10:35   16 19:35   -2,50 -1,30   OK  
34 51 Martin Roško MTB  22.7. 11:40   16 20:40   ? ?   OK  
34 116 Pavel Horák MTB  22.7. 11:40   16 20:40   ? ?   OK  
36 38 Milan Hauer Chodec – Běžec  22.7. 19:20   17 4:20   -6,80 -5,90   OK  
37 242 Patrik Chuchma MTB  22.7. 20:30   17 5:30   -1,10 1,70   2 hod Pozdní výjezd ze zákazu Kralova Studňa
37 42 Pavel Chuchma MTB  22.7. 20:30   17 5:30   -3,20 0,40   2 hod Pozdní výjezd ze zákazu Kralova Studňa
39 1 Petr Ozogán Chodec – Běžec  24.7. 11:45   18 20:45   -7,50 -3,20   OK  
40 148 Ján Maďar MTB  24.7. 17:55   19 2:55   -5,80 -2,80   OK  
41 145 Veronika Gondžalová MTB  25.7. 19:18   20 4:18   -0,20 0,00   OK  
41 87 František Buchta MTB  25.7. 19:18   20 4:18   -1,70 2,00   OK  
41 58 Jiří Rumler MTB  25.7. 19:18   20 4:18   -2,10 -0,90   OK  
44 124 Petr Horsák Chodec – Běžec  25.7. 19:20   20 4:20   -4,90 -5,00   OK  
45 93 Richard Štěpánek Chodec – Běžec  7.8. 21:40   33 6:40   -7,50 0,00   1 hod Pozdní výjezd ze zákazu
46 19 Petr Kutschka Chodec – Běžec  8.8. 18:25   34 3:25   -12,40 -7,30    OK