Místo / Location: Jizerské hory, 1199. km / 746. mi
Termín fungování / Working days: 5.–14. 7. 2019

Partner kontroly / Checkpoint Partner: Lannutti / Globus

Vzhledem k nedostatečnému pokrytí místa CP mobilním signálem a internetovým spojením, neprobíhá aktualizace online, ale pouze několikrát denně.

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Odjezd / Out Poznámka / Note
Date Time Date Time
  1.  130  Milan Hanyk    MTB  5.7.  17:39  5.7.  19:00
  2.-3.  121  Petr Novák    MTB  6.7.  07:36  6.7.  08:14
  2.-3.  106  Luboš Seidl    MTB  6.7.  07:36  6.7.  08:14
  4.  59  Martin Palásek    MTB  6.7.  09:45  6.7.  10:25
  5.  47  Ondřej Svoboda    MTB  6.7.  15:08  6.7.  16:00
  6.  155  Václav Waldmann    MTB  6.7.  16:05  6.7.  16:45
  7.  164  Jan Kopka    MTB  6.7.  19:58  6.7.  21:39
  8.-9.  91  Michal Ozogán    MTB  7.7.  00:47  7.7.  06:37
  8.-9.  169  Jaromír Šolc    MTB  7.7.  00:47  7.7.  06:36
  10.  19  Miroslav Franěk    MTB  7.7.  08:12  7.7.  09:01
  11.  104  Radek Novotný    MTB  7.7.  11:22  7.7.  13:02
  12.-13.  127  Lukáš Badura    MTB  7.7.  11:45  7.7.  13:02
  12.-13.  21  David Šimoník    MTB  7.7.  11:45  7.7.  13:02
  14.  32  Karel Fišer    MTB  7.7.  14:03  7.7.  14:58
  15.  131  David Granát    MTB  7.7.  14:53  7.7.  15:57
  16.  120  Jakub Ondruška    MTB  7.7.  15:23  7.7.  16:07
  17.  53  Radek Jahoda    MTB  7.7.  20:14  7.7.  21:25
  18.  44  Lukáš Werner    MTB  7.7.  20:24  7.7.  21:25
  19.  30  Peter Kukučka    MTB  7.7.  20:33  8.7.  04:48
  20.-21.  68  Tomáš Novotný    MTB  7.7.  21:15  8.7.  04:58
  20.-21.  89  Denisa Skrbková    MTB  7.7.  21:15  8.7.  05:04
  22.  101  Lukáš Kubín    MTB  8.7.  10:41  8.7.  11:38
  23.  50  Jens Bochmann    MTB  8.7.  12:52  8.7.  13:10
  24.  126  Vít Jagoš    MTB  8.7.  14:33  8.7.  15:00
  25.  173  Pavel Jirásek    MTB  8.7.  14:50  8.7.  15:55
  26.  83  Jiří Dolejš    MTB  8.7.  15:05  8.7.  16:13
  27.  15  Leoš Křivánek    MTB  8.7.  15:07  8.7.  16:06
  28.  7  Tilo Arnhold    MTB  8.7.  15:48  8.7.  16:25
  29.-30.  27  Václav Krutina    MTB  8.7.  16:37  8.7.  17:31
  29.-30.  153  Ivan Nový    MTB  8.7.  16:37  8.7.  17:35
  31.  133  Zdenek Keken    MTB  8.7.  17:19  8.7.  17:58
  32.-33.  136  Svatoslav Dočkal    MTB  8.7.  18:00  8.7.  19:49
  32.-33.  56  Pavel Sedláček    MTB  8.7.  18:00  8.7.  19:27
  34.  103  Marek Biller    MTB  8.7.  18:16  8.7.  19:49
  35.  75  Petra Oubělická    MTB  8.7.  18:31  8.7.  19:49
  36.  100  Martin Dědek    MTB  8.7.  18:39  8.7.  19:49
  37.  88  Ladislav Majzlik    MTB  8.7.  19:54  9.7.  07:30
  38.  48  Petr Boráň    MTB  8.7.  23:17  9.7.  08:08
  39.  80  Martin Brož    Koloběžkář / Scooter  9.7.  00:04  9.7.  09:02
  40.  125  Radek Opalecký    MTB  9.7.  08:46  9.7.  08:59
  41.  18  Patrik Mach    MTB  9.7.  11:43  9.7.  12:12
  42.-43.  177  Tomas Franc    MTB  9.7.  14:08  9.7.  15:26
  42.-43.  65  David Pelcl    MTB  9.7.  14:08  9.7.  15:37
  44.  76  Martin Malár    MTB  9.7.  15:01  9.7.  16:49
  45.  24  Petr Jireček    MTB  9.7.  15:27  9.7.  18:05
  46.  49  Jan Ferster    MTB  9.7.  18:20  9.7.  18:52
  47.  41  Zdeněk Šnejdar    MTB  9.7.  18:52  9.7.  19:14
  48.-49.  105  Jindřich Prchlík    Koloběžkář / Scooter  9.7.  19:30  9.7.  20:26
  48.-49.  17  Libor Štěpán    Koloběžkář / Scooter  9.7.  19:30  9.7.  20:26
  50.  151  Zdeněk Devátý    MTB  9.7.  21:34  10.7.  06:47
  51.-52.  66  David Rezek    MTB  9.7.  21:56  10.7.  06:47
  51.-52.  3  David Vomáčka    MTB  9.7.  21:56  10.7.  06:47
  53.  11  Petr Michel    MTB  9.7.  23:31  10.7.  06:05
  54.-56.  170  Josef Macek    MTB  10.7.  00:10  10.7.  06:18
  54.-56.  85  Jaroslav Peškar    MTB  10.7.  00:10  10.7.  06:18
  54.-56.  46  Antonín Valeš    MTB  10.7.  00:10  10.7.  06:18
  57.-58.  146  Michael Dedinský    MTB  10.7.  00:58  10.7.  07:11
  57.-58.  74  Lubomír Sluka    MTB  10.7.  00:58  10.7.  07:11
  59.  38  Ondřej Řípa    MTB  10.7.  10:42  10.7.  12:44
  60.  9  Staszek Nowak    MTB  10.7.  12:09  10.7.  12:42
  61.-62.  147  Radim Píštěk    MTB  10.7.  16:25  10.7.  17:45
  61.-62.  57  Lukáš Ptáček    MTB  10.7.  16:25  10.7.  17:45
  63.-64.  10  Martin Hvězda    MTB  10.7.  17:15  10.7.  19:30
  63.-64.  92  Dušan Krbek    MTB  10.7.  17:15  10.7.  19:30
  65.  158  Peter Paulovič    MTB  10.7.  17:25  10.7.  19:30
  66.  52  Miloš Sobel    MTB  10.7.  19:28  10.7.  20:12
  67.  36  Jan Valeš    MTB  10.7.  19:38  10.7.  21:07
  68.  143  Pavel Pfauser    MTB  10.7.  20:19  11.7.  06:00
  69.  112  Kamil Němec    MTB  10.7.  20:30  11.7.  06:00
  70.  70  Petr Kropáček    MTB  10.7.  23:43  11.7.  06:00
  71.-72.  128  Vít Kurka    MTB  11.7.  09:04  11.7.  10:38
  71.-72.  119  Lukáš Vysoudil    MTB  11.7.  09:04  11.7.  10:38
  73.  111  Alexandr Kotačka    MTB  11.7.  16:03  11.7.  17:28
  74.  35  Vojtěch Slovák    MTB  11.7.  16:06  11.7.  17:31
  75.  16  Pavel Horák    MTB  11.7.  16:07  11.7.  17:28
  76.-77.  23  Martin Bulíček    Tandem  11.7.  17:42  11.7.  18:25
  76.-77.  23  Tomáš Votruba    Tandem  11.7.  17:42  11.7.  18:25
  78.  67  Miroslav Hulka    MTB  11.7.  22:19  12.7.  07:57
  79.  132  Tomáš Gothard    MTB  12.7.  10:30  12.7.  13:28
  80.-81.  99  Petr Havlíček    MTB  12.7.  13:46  12.7.  16:42
  80.-81.  174  Matej Ženiš    MTB  12.7.  13:46  12.7.  16:42
  82.  79  Petr Chvojka    MTB  12.7.  19:03  12.7.  19:40
  83.  149  Ján Maďar    MTB  13.7.  06:51  13.7.  07:41
  84.-85.  117  Jaroslav Křížka    MTB  13.7.  07:12  13.7.  07:43
  84.-85.  114  Marek Kurty    MTB  13.7.  07:12  13.7.  07:43
  86.  168  Vlastimil Klůz    MTB  13.7.  08:15  13.7.  09:50
  87.  108  Tomáš Zuzaňák    MTB  13.7.  11:49  13.7.  15:30
  88.  58  Jiří Rumler    MTB  13.7.  16:10  13.7.  16:50
  89.  4  Richard Dostál    MTB  13.7.  19:08  14.7.  06:30
  90.  93  Richard Štěpánek    Koloběžkář / Scooter  13.7.  19:39  13.7.  19:58
  91.  145  Veronika Gondžalová    MTB  16.7.  15:47  16.7.  15:48
  92.  107  Zdeněk Martínek    MTB  16.7.  20:04  17.7.  06:00

Ukončili mezi Finish 500 a CP 3 / Did not finish CP 3

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance
DNF 148 Pavel Bauer MTB 10.7. 07:24 1192 km
DNF 175 Petr Žemlička MTB 12.7. 08:00 1102 km
DNF 176 John White MTB 6.7. 19:00 1080 km
DNF 98 Enrico Azzoliny MTB 7.7. 08:00 1000 km
DNF 39 Lumír Soukup MTB 8.7. 18:14 984 km
DNF 20 Ladislav Žilík MTB 7.7. 09:32 984 km
DNF 42 Pavel Chuchma MTB 5.7. 22:28 937 km
DNF 87 Ľubomír Móri MTB 7.7. 18:56 925 km
DNF 109 Martin Písačka MTB 6.7. 11:26 892 km
DNF 45 Robert Škoda MTB 6.7. 17:34 885 km