Místo / Location: X-Park Františkov, Branná (okres Šumperk), Jeseníky, cca 841. km / 522. mi
Termín fungování / Working days: 4.–12. 7. 2019

Partner kontroly / Checkpoint Partner: PS Assistance

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Odjezd / Out Poznámka / Note FINISH 500 In category overall In discipl. overall Čas / Time Změna váhy (kg) / Change of weight (kg) Změna tuku / Change of fat (%)
Date Time Date Time
1.  130  Milan Hanyk    MTB  4.7.  00:27  4.7.  07:15 3d, 9h, 27m -3,30 -1,70
2.  106  Luboš Seidl    MTB  4.7.  08:31  4.7.  10:05 3d, 17h, 31m -1,10 -7,60
3.  121  Petr Novák    MTB  4.7.  09:12  4.7.  10:09 3d, 18h, 12m -0,70 -2,80
4.  59  Martin Palásek    MTB  4.7.  10:59  4.7.  12:33 3d, 19h, 59m -4,10 -3,40
5.-6.  164  Jan Kopka    MTB  4.7.  16:50  4.7.  18:22 4d, 1h, 50m -1,00 -3,30
5.-6.  47  Ondřej Svoboda    MTB  4.7.  16:50  4.7.  18:22 4d, 1h, 50m -1,50 -1,10
7.  155  Václav Waldmann    MTB  4.7.  20:46  4.7.  21:55 4d, 5h, 46m -0,50 -0,40
8.  104  Radek Novotný    MTB  4.7.  22:02  4.7.  23:01 4d, 7h, 2m -1,70 -4,80
9.-10.  91  Michal Ozogán    MTB  4.7.  23:09  5.7.  06:50 4d, 8h, 9m +0,80 -2,50
9.-10.  169  Jaromír Šolc    MTB  4.7.  23:09  5.7.  06:30 4d, 8h, 9m 0,00 +6,80
11.  21  David Šimoník    MTB  4.7.  23:43  5.7.  08:17 4d, 8h, 43m +1,50 -0,10
12.-13.  127  Lukáš Badura    MTB  4.7.  23:56  5.7.  05:05 4d, 8h, 56m -1,20 -0,80
12.-13.  42  Pavel Chuchma    MTB  4.7.  23:56  5.7.  05:30 4d, 8h, 56m +6,30 +2,00
14.  19  Miroslav Franěk    MTB  5.7.  01:04  5.7.  05:19 4d, 10h, 4m -1,80 -3,80
15.  176  John White    MTB  5.7.  06:27  5.7.  07:45 4d, 15h, 27m -7,60 -8,70
16.  118  David Pacholík    MTB  5.7.  07:35 Finisher 500 16 16 4d, 16h, 35m -1,40 -3,80
17.  120  Jakub Ondruška    MTB  5.7.  08:03  5.7.  10:27 4d, 17h, 3m +2,20 +1,40
18.  32  Karel Fišer    MTB  5.7.  08:15  5.7.  11:42 4d, 17h, 15m -1,50 -2,10
19.  131  David Granát    MTB  5.7.  12:41  5.7.  14:42 4d, 21h, 41m -4,80 -7,80
20.  44  Lukáš Werner    MTB  5.7.  12:59  5.7.  15:21 4d, 21h, 59m -1,20 -0,90
21.  53  Radek Jahoda    MTB  5.7.  13:20  5.7.  15:43 4d, 22h, 20m -0,70 -2,20
22.-23.  30  Peter Kukučka    MTB  5.7.  15:51  5.7.  18:49 5d, 0h, 51m +0,40 +0,10
22.-23.  20  Ladislav Žilík    MTB  5.7.  15:51  5.7.  18:49 5d, 0h, 51m -2,00 -2,30
24.  27  Václav Krutina    MTB  5.7.  15:58  5.7.  18:38 5d, 0h, 58m +0,20 +1,40
25.  153  Ivan Nový    MTB  5.7.  17:15  5.7.  21:00 5d, 2h, 15m -1,80 -2,20
26.-27.  68  Tomáš Novotný    MTB  5.7.  17:38  5.7.  19:26 5d, 2h, 38m -0,70 -2,80
26.-27.  89  Denisa Skrbková    MTB  5.7.  17:38  5.7.  19:45 5d, 2h, 38m +0,90 -1,10
28.  15  Leoš Křivánek    MTB  5.7.  18:53  6.7.  05:40 5d, 3h, 53m -3,00 -10,70
29.  126  Vít Jagoš    MTB  5.7.  18:58  6.7.  05:50 5d, 3h, 58m -0,40 -0,30
30.  50  Jens Bochmann    MTB  5.7.  19:08  6.7.  05:00 5d, 4h, 8m -3,10 -2,10
31.-33.  136  Svatoslav Dočkal    MTB  5.7.  19:24  6.7.  06:11 5d, 4h, 24m +0,50 +0,20
31.-33.  12  Ferdinand Leffler    MTB  5.7.  19:24 Finisher 500 31.-33. 31.-33. 5d, 4h, 24m +0,50 -2,30
31.-33.  109  Martin Písačka    MTB  5.7.  19:24  5.7.  21:29 5d, 4h, 24m -1,20 -8,80
34.  101  Lukáš Kubín    MTB  5.7.  20:59  6.7.  06:45 5d, 5h, 59m -3,30 -3,40
35.  56  Pavel Sedláček    MTB  5.7.  22:19  6.7.  08:10 5d, 7h, 19m -3,50 -4,40
36.  173  Pavel Jirásek    MTB  5.7.  22:45  6.7.  07:35 5d, 7h, 45m -6,20 -1,20
37.  133  Zdenek Keken    MTB  5.7.  22:50  6.7.  08:40 5d, 7h, 50m +0,90 -1,90
38.  103  Marek Biller    MTB  5.7.  22:54  6.7.  07:38 5d, 7h, 54m -2,50 +1,50
39.  83  Jiří Dolejš    MTB  5.7.  23:05  6.7.  09:45 5d, 8h, 5m +0,30 +0,90
40.  88  Ladislav Majzlik    MTB  5.7.  23:33  6.7.  08:50 5d, 8h, 33m 0,00 -4,80
41.-42.  48  Petr Boráň    MTB  6.7.  00:13  6.7.  09:00 5d, 9h, 13m -0,40 -0,30
41.-42.  75  Petra Oubělická    MTB  6.7.  00:13  6.7.  07:45 5d, 9h, 13m -0,40 -1,10
43.-44.  171  Standa Petana    MTB  6.7.  01:31 Chybějící záznam trasy 5d, 10h, 31m -1,70 -3,20
43.-44.  45  Robert Škoda    MTB  6.7.  01:31  6.7.  09:45 5d, 10h, 31m -1,50 -3,20
45.  7  Tilo Arnhold    MTB  6.7.  05:04  6.7.  08:01 5d, 14h, 4m -1,60 -2,50
46.  100  Martin Dědek    MTB  6.7.  10:15  6.7.  12:26 5d, 19h, 15m -1,50 -1,00
47.  80  Martin Brož    Koloběžkář / Scooter  6.7.  11:27  6.7.  14:14 5d, 20h, 27m -1,90 -1,10
48.  125  Radek Opalecký    MTB  6.7.  12:08  6.7.  14:39 5d, 21h, 8m +0,20 -1,90
49.  18  Patrik Mach    MTB  6.7.  12:54  6.7.  15:22 5d, 21h, 54m -4,10 -2,30
50.  49  Jan Ferster    MTB  6.7.  13:23  6.7.  16:07 5d, 22h, 23m +1,80 +0,40
51.  17  Libor Štěpán    Koloběžkář / Scooter  6.7.  14:17  6.7.  17:30 5d, 23h, 17m -3,60 -1,90
52.-53.  98  Enrico Azzoliny    MTB  6.7.  14:36  6.7.  15:50 5d, 23h, 36m +0,30
52.-53.  178  Frantisek Kasanic    MTB  6.7.  14:36 Finisher 500 52.-53. 50.-51. 5d, 23h, 36m -0,60 -0,20
54.  94  Jiří Zdrálek    MTB  6.7.  14:45 Finisher 500 54 52 5d, 23h, 45m -3,00
55.  102  Marek Dvořák    MTB  6.7.  15:32 Finisher 500 55 53 6d, 0h, 32m -5,40 -5,80
56.  24  Petr Jireček    MTB  6.7.  15:36  6.7.  18:18 6d, 0h, 36m -0,60 -1,40
57.  65  David Pelcl    MTB  6.7.  15:40  6.7.  21:50 6d, 0h, 40m -1,80 -3,90
58.  76  Martin Malár    MTB  6.7.  15:42  7.7.  05:17 6d, 0h, 42m -0,70 -2,40
59.  105  Jindřich Prchlík    Koloběžkář / Scooter  6.7.  15:56  6.7.  18:41 6d, 0h, 56m -3,00 -5,20
60.  2  Jan Horák    MTB  6.7.  16:01 Finisher 500 60 57 6d, 1h, 1m -4,00 -10,60
61.  87  Ľubomír Móri    MTB  6.7.  16:48  7.7.  04:55 6d, 1h, 48m -1,20 +0,40
62.  151  Zdeněk Devátý    MTB  6.7.  17:05  7.7.  05:39 6d, 2h, 5m -2,40 -13,70
63.  11  Petr Michel    MTB  6.7.  17:47  7.7.  06:05 6d, 2h, 47m -0,60 +4,50
64.  41  Zdeněk Šnejdar    MTB  6.7.  17:55  6.7.  21:50 6d, 2h, 55m -2,00 -3,20
65.  6  Miroslav Šollar    MTB  6.7.  18:42 Finisher 500 65 62 6d, 3h, 42m
66.  61  Martin Zbořil    MTB  6.7.  19:11 Finisher 500 66 63 6d, 4h, 11m -2,50 -4,90
67.-69.  170  Josef Macek    MTB  6.7.  19:24  6.7.  21:50 6d, 4h, 24m -0,70 -0,30
67.-69.  85  Jaroslav Peškar    MTB  6.7.  19:24  6.7.  21:50 6d, 4h, 24m +0,20 -9,90
67.-69.  46  Antonín Valeš    MTB  6.7.  19:24  6.7.  21:50 6d, 4h, 24m -3,40 -3,70
70.  62  Jaromír Černík    MTB  6.7.  19:27 Finisher 500 70 67 6d, 4h, 27m -0,30 -1,70
71.-72.  146  Michael Dedinský    MTB  6.7.  19:48  7.7.  08:20 6d, 4h, 48m -1,80 -0,10
71.-72.  74  Lubomír Sluka    MTB  6.7.  19:48  7.7.  08:20 6d, 4h, 48m -2,30 -3,70
73.  22  Antonín Unger    MTB  6.7.  20:38 Finisher 500 73 70 6d, 5h, 38m
74.  177  Tomas Franc    MTB  6.7.  21:22  7.7.  06:30 6d, 6h, 22m -0,30 -7,30
75.-77.  148  Pavel Bauer    MTB  6.7.  21:25  7.7.  07:00 6d, 6h, 25m -0,60 -3,00
75.-77.  66  David Rezek    MTB  6.7.  21:25  7.7.  07:00 6d, 6h, 25m -0,90 -0,50
75.-77.  3  David Vomáčka    MTB  6.7.  21:25  7.7.  07:03 6d, 6h, 25m +1,90 +1,20
78.  167  Jaroslav Šnajdr    MTB  7.7.  00:02 Finisher 500 78 75 6d, 9h, 2m -3,70 -6,20
79.-80.  147  Radim Píštěk    MTB  7.7.  00:40  7.7.  09:00 6d, 9h, 40m +0,40 -1,20
79.-80.  57  Lukáš Ptáček    MTB  7.7.  00:40  7.7.  09:00 6d, 9h, 40m -1,90 -2,10
81.-82.  38  Ondřej Řípa    MTB  7.7.  07:10  7.7.  13:20 6d, 16h, 10m -0,50 -0,30
81.-82.  119  Lukáš Vysoudil    MTB  7.7.  07:10  8.7.  09:25 6d, 16h, 10m +0,70 -0,40
83.-84.  92  Dušan Krbek    MTB  7.7.  07:18  7.7.  15:10 6d, 16h, 18m -3,10 -3,70
83.-84.  158  Peter Paulovič    MTB  7.7.  07:18  7.7.  15:10 6d, 16h, 18m +1,70 +1,20
85.  39  Lumír Soukup    MTB  7.7.  08:30  7.7.  10:25 6d, 17h, 30m -3,60 -3,80
86.  10  Martin Hvězda    MTB  7.7.  10:06  7.7.  15:15 6d, 19h, 6m -1,70 -1,10
87.  9  Staszek Nowak    MTB  7.7.  11:25  7.7.  13:08 6d, 20h, 25m +7,40 +1,30
88.  36  Jan Valeš    MTB  7.7.  11:55  7.7.  15:01 6d, 20h, 55m -2,30 -1,30
89.  154  Ondřej Pražák    MTB  7.7.  12:48 Finisher 500 89 86 6d, 21h, 48m -0,90 -1,10
90.  128  Vít Kurka    MTB  7.7.  13:44  7.7.  16:42 6d, 22h, 44m +0,90 -2,40
91.-92.  112  Kamil Němec    MTB  7.7.  15:05  7.7.  17:46 7d, 0h, 5m -2,00 -1,30
91.-92.  143  Pavel Pfauser    MTB  7.7.  15:05  7.7.  17:46 7d, 0h, 5m -3,10 -4,60
93.-94.  33  Otakar Havránek    MTB  7.7.  16:25 Finisher 500 93.-94. 90.-91. 7d, 1h, 25m -1,90 -1,70
93.-94.  113  Arnošt Pressburger    MTB  7.7.  16:25 Finisher 500 93.-94. 90.-91. 7d, 1h, 25m +5,90 +1,20
95.  175  Petr Žemlička    MTB  7.7.  17:04  8.7.  07:54 7d, 2h, 4m +0,90 -1,30
96.  111  Alexandr Kotačka    MTB  7.7.  17:30  8.7.  05:00 7d, 2h, 30m +0,30 +0,40
97.  35  Vojtěch Slovák    MTB  7.7.  18:22  8.7.  05:34 7d, 3h, 22m +1,10 +0,60
98.-100.  40  Edita Frydlova    MTB  7.7.  19:03 Finisher 500 98.-100. 95.-97. 7d, 4h, 3m -0,30 -0,20
98.-100.  16  Pavel Horák    MTB  7.7.  19:03  8.7.  06:30 7d, 4h, 3m -0,20 -2,90
98.-100.  51  Martin Roško    MTB  7.7.  19:03 Finisher 500 98.-100. 95.-97. 7d, 4h, 3m -0,40 -0,40
101.-102.  129  Jiří Svoboda    MTB  7.7.  19:25 Finisher 500 101.-102. 98.-99. 7d, 4h, 25m +0,40 +0,50
101.-102.  172  Daniel Vyskočil    MTB  7.7.  19:25 Finisher 500 101.-102. 98.-99. 7d, 4h, 25m -0,20 -2,20
103.  52  Miloš Sobel    MTB  7.7.  19:47  8.7.  05:40 7d, 4h, 47m -4,80 -4,70
104.  67  Miroslav Hulka    MTB  7.7.  20:17  8.7.  06:58 7d, 5h, 17m -4,50 -6,40
105.  37  René Šteffek    MTB  7.7.  20:20  8.7.  06:35 7d, 5h, 20m -2,10 -3,30
106.  70  Petr Kropáček    MTB  7.7.  20:43  8.7.  07:28 7d, 5h, 43m -0,60 -3,60
107.-108.  23  Martin Bulíček    Tandem  7.7.  21:05  8.7.  13:19 7d, 6h, 5m -96,40 -40,70
107.-108.  23  Tomáš Votruba    Tandem  7.7.  21:05  8.7.  13:19 7d, 6h, 5m -96,40 -40,70
109.  90  Jaroslav Křivský    MTB  7.7.  21:40 Finisher 500 109 104 7d, 6h, 40m -1,70
110.-111.  54  Rostislav Havelka    MTB  7.7.  23:04 Finisher 500 110.-111. 105.-106. 7d, 8h, 4m -2,00 -8,40
110.-111.  77  Rostislav Havelka    MTB  7.7.  23:04 Finisher 500 110.-111. 105.-106. 7d, 8h, 4m -2,00 -6,00
112.  8  Petr Kratochvíl    MTB  8.7.  02:30 Finisher 500 112 107 7d, 11h, 30m -2,60 -4,60
113.  149  Ján Maďar    MTB  8.7.  02:35  8.7.  12:25 7d, 11h, 35m +0,90 +1,70
114.  43  Franta Hasil    MTB  8.7.  09:45 Finisher 500 114 109 7d, 18h, 45m +1,50 -0,90
115.-116.  99  Petr Havlíček    MTB  8.7.  11:20  8.7.  16:05 7d, 20h, 20m -5,50 -1,60
115.-116.  174  Matej Ženiš    MTB  8.7.  11:20  8.7.  16:05 7d, 20h, 20m +8,50 -2,60
117.-118.  132  Tomáš Gothard    MTB  8.7.  12:30  8.7.  16:44 7d, 21h, 30m +0,70 -1,80
117.-118.  13  Tomáš Habel    MTB  8.7.  12:30 Finisher 500 117.-118. 112.-113. 7d, 21h, 30m -3,50 -1,20
119.  58  Jiří Rumler    MTB  8.7.  14:38  9.7.  04:40 7d, 23h, 38m +1,60 +2,90
120.  152  Pavel Přibyl    MTB  8.7.  15:44 Finisher 500 120 115 8d, 0h, 44m -1,80 -2,70
121.  165  Robert Vráblík    MTB  8.7.  17:30 Finisher 500 121 116 8d, 2h, 30m -1,10 +3,70
122.-123.  117  Jaroslav Křížka    MTB  8.7.  18:06  9.7.  05:32 8d, 3h, 6m -3,00 -4,30
122.-123.  114  Marek Kurty    MTB  8.7.  18:06  9.7.  08:43 8d, 3h, 6m -0,80 -1,90
124.  79  Petr Chvojka    MTB  8.7.  18:15  9.7.  06:33 8d, 3h, 15m -3,60 -2,20
125.  29  Alexandr Krško    MTB  8.7.  20:09 Finisher 500 125 120 8d, 5h, 9m
126.-128.  168  Vlastimil Klůz    MTB  8.7.  23:45  9.7.  08:43 8d, 8h, 45m +2,70 -1,90
126.-128.  73  Milan Štajnc    MTB  8.7.  23:45  9.7.  08:43 8d, 8h, 45m -2,80 -2,50
126.-128.  108  Tomáš Zuzaňák    MTB  8.7.  23:45  9.7.  11:58 8d, 8h, 45m -2,10 -4,60
129.  28  Jan Myška    MTB  9.7.  11:47 kompenzace -12hod Finisher 500 129 124 8d, 20h, 47m -1,60 -1,20
130.-131.  142  Josef Bartoš    MTB  9.7.  14:45 Finisher 500 130.-131. 125.-126. 8d, 23h, 45m +0,80 +0,20
130.-131.  123  Patrik Pacourek    MTB  9.7.  14:45 Finisher 500 130.-131. 125.-126. 8d, 23h, 45m -2,40 -1,00
132.  93  Richard Štěpánek    Koloběžkář / Scooter  9.7.  14:48  9.7.  16:29 8d, 23h, 48m -1,60
133.  4  Richard Dostál    MTB  9.7.  16:19  10.7.  06:44 9d, 1h, 19m -3,20 -1,80
134.  84  Karel Uher    MTB  10.7.  11:30 Finisher 500 134 128 9d, 20h, 30m -3,90 -2,20
135.-136.  95  Jan Gotz    MTB  10.7.  18:00 Finisher 500 135.-136. 129.-130. 10d, 3h, 0m -2,40 -5,30
135.-136.  96  Adam Götz    MTB  10.7.  18:00 Finisher 500 135.-136. 129.-130. 10d, 3h, 0m -1,00 -0,60
137.-139.  26  Jiří Sládek    MTB  10.7.  18:05 Finisher 500 137.-139. 131.-133. 10d, 3h, 5m -0,10 -0,50
137.-139.  179  Zdeněk Šilingr    MTB  10.7.  18:05 Finisher 500 137.-139. 131.-133. 10d, 3h, 5m -2,10 -0,70
137.-139.  166  Roman Vaněk    MTB  10.7.  18:05 Finisher 500 137.-139. 131.-133. 10d, 3h, 5m -0,20 -2,00
140.  31  Jiří Mašek    MTB  10.7.  19:52 Finisher 500 140 134 10d, 4h, 52m +1,40 -2,30
141.  107  Zdeněk Martínek    MTB  10.7.  20:30  11.7.  09:35 10d, 5h, 30m -4,90 -5,30
142.-143.  145  Veronika Gondžalová    MTB  10.7.  21:26  11.7.  09:08 10d, 6h, 26m +1,20 +1,40
142.-143.  71  Pavel Kropáček    MTB  10.7.  21:26 Finisher 500 142.-143. 136.-137. 10d, 6h, 26m -2,20 -1,70
144.  1  Petr Ozogán    Chodec - Běžec / Walk - Run  11.7.  08:10 Finisher 500 144 1 10d, 17h, 10m -0,60 -1,50
145.  25  Ivan Pelikán    MTB  11.7.  08:15 Finisher 500 145 138 10d, 17h, 15m -0,90 -0,80
146.  150  Vladimír Synek    Chodec - Běžec / Walk - Run  12.7.  04:20 Finisher 500 146 2 11d, 13h, 20m
147.  55  Aleš Procházka    MTB  16.7.  18:32 Finisher 500 147 139 16d, 3h, 32m

 

Ukončili mezi CP 1 a Finish 500 / Did not reach Finish 500

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance
DNF 180 Przemek Mitrega MTB 7.7. 09:16 780 km
DNF 156 Radek Maťha MTB 5.7. 10:02 715 km
DNF 137 Lukáš Cirkva MTB 8.7. 10:58 714 km
DNF 135 Petr Duchoslav MTB 7.7. 19:47 560 km

Nedojeli do CP 1 / Did not finish CP 1

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance
DNF 63 Jiří Vlach MTB 6.7. 06:55 553 km
DNF 82 Martin Huttner MTB 4.7. 14:10 551 km
DNF 86 Antonín Vandlíček MTB 4.7. 10:29 481 km
DNF 60 Pavel Port Koloběžkář / Scooter 5.7. 13:55 424 km
DNF 134 Jakub Frajkovský MTB 5.7. 08:45 420 km
DNF 110 Petr Dudek MTB 4.7. 09:10 415 km
DNF 159 Miloš Luňáček MTB 3.7. 16:59 387 km
DNF 64 Šárka Kolbová MTB 6.7. 11:33 353 km
DNF 138 Zdeněk Burda MTB 5.7. 08:10 303 km
DNF 5 Tomáš Krejča MTB 3.7. 18:04 228 km
DNF 124 Petr Horsák Chodec - Běžec / Walk - Run 3.7. 18:34 193 km
DNF 97 Robert Peška Koloběžkář / Scooter 3.7. 06:37 157 km
DNF 140 Vít Semenec Chodec - Běžec / Walk - Run 2.7. 07:07 97 Km
DNF 115 Zdeněk Zezulka Chodec - Běžec / Walk - Run 2.7. 06:12 32,95 km
DNF 144 Karel Hána Koloběžkář / Scooter neodstartoval
DNF 160 Pavol Hlaváč MTB neodstartoval
DNF 141 Jan Kocman MTB 4.7. 09:00
DNF 122 Tomáš Kremlík MTB neodstartoval