Místo / Location: Nová Sedlica, 1668. km / 1036. mi
Termín fungování / Working days: 8.–22. 7. 2018

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Poznámka / Note In category overall In discipl. overall Čas / Time Změna váhy (kg) / Change of weight (kg) Změna tuku / Change of fat (%)
Date Time
  1.  88  Radek Musil  M1  MTB  9.7.  20:05 1 1 8d, 5h, 5m -3,00 -1,00
  2.  161  Kai-Uwe Lehnung  M2  MTB  10.7.  07:45 1 2 8d, 16h, 45m -4,00 -2,00
  3.  159  Jan Kopka  M2  MTB  10.7.  11:25 2 3 8d, 20h, 25m -4,00 -1,00
  4.  76  Radek Novotný  M1  MTB  11.7.  07:35 2 4 9d, 16h, 35m -3,00 -2,00
  5.  157  Libor Štěpánek  M2  MTB  11.7.  08:30 3 5 9d, 17h, 30m -2,00 -3,00
  6.  19  Miroslav Franěk  M2  MTB  11.7.  09:55 4 6 9d, 18h, 55m -2,00 -7,00
  7.-8.  155  Václav Waldmann  M1  MTB  11.7.  10:35 3.-4. 7.-8. 9d, 19h, 35m -4,00 +1,00
  7.-8.  117  Christian Dietrich  M1  MTB  11.7.  10:35 3.-4. 7.-8. 9d, 19h, 35m -1,00 -2,00
  9.  34  Petr Jiroušek  M2  MTB  11.7.  18:48 5 9 10d, 3h, 48m -7,00 -3,00
  10.  49  Petr Kohoutek  M2  MTB  11.7.  19:15 6 10 10d, 4h, 15m -6,00 -4,00
  11.  120  Jakub Ondruška  M1  MTB  11.7.  21:30 5 11 10d, 6h, 30m 0,00 +1,00
  12.  32  Karel Fišer  M1  MTB  12.7.  07:45 6 12 10d, 16h, 45m -3,00 -3,00
  13.-14.  122  Vladimír Grusman  M2  MTB  12.7.  10:24 7 13.-14. 10d, 19h, 24m -8,00 -14,00
  13.-14.  106  Karel Smékal  M1  MTB  12.7.  10:24 7 13.-14. 10d, 19h, 24m -6,00 -5,00
  15.  131  Kristián Fleischmann  M1  MTB  12.7.  11:35 8 15 10d, 20h, 35m -4,00 -2,00
  16.  28  Martin Novak  M2  MTB  12.7.  13:40 8 16 10d, 22h, 40m -3,00 -2,00
  17.  24  Pavel Nový  M1  MTB  12.7.  16:20 9 17 11d, 1h, 20m -2,00 -1,00
  18.-20.  50  Jens Bochmann  M2  MTB  13.7.  07:50 9.-11. 18.-20. 11d, 16h, 50m -7,00 -4,00
  18.-20.  107  Marek Liška  M2  MTB  13.7.  07:50 9.-11. 18.-20. 11d, 16h, 50m -7,00 -4,00
  18.-20.  127  Vladislav Gatial  M2  MTB  13.7.  07:50 9.-11. 18.-20. 11d, 16h, 50m -4,00 -2,00
  21.  54  Petr Vocetka  M1  MTB  13.7.  09:15 10 21 11d, 18h, 15m -5,00 -3,00
  22.-23.  55  Marcus Brennenstuhl  M1  MTB  13.7.  10:48 11.-12. 22.-23. 11d, 19h, 48m -5,00 -3,00
  22.-23.  153  Christian Spindler  M1  MTB  13.7.  10:48 11.-12. 22.-23. 11d, 19h, 48m -3,00 -2,00
  24.  119  Ondřej Ženka  M1  MTB  13.7.  15:48 13 24 12d, 0h, 48m -6,00 +4,00
  25.  128  Tomáš Trávníček  M2  MTB  13.7.  16:55 12 25 12d, 1h, 55m -7,00 -4,00
  26.  39  Lumír Soukup  M2  MTB  13.7.  19:50 13 26 12d, 4h, 50m -3,00 +3,00
  27.  18  Zdeněk Šnejdar  M1  MTB  14.7.  08:35 14 27 12d, 17h, 35m -4,00 +3,00
  28.  140  Jakub Šváb  M1  MTB  14.7.  08:40 15 28 12d, 17h, 40m -3,00 -1,00
  29.  3  Ondřej Klečka  M1  MTB  14.7.  08:50 16 29 12d, 17h, 50m -4,00 -2,00
  30.  29  Jaroslav Šašek  M2  MTB  14.7.  08:57 14 30 12d, 17h, 57m -1,00 -1,00
  31.  112  Tilo Arnhold  M2  MTB  14.7.  09:20 15 31 12d, 18h, 20m
  32.  139  Miroslav Šváb  M2  MTB  14.7.  13:35 16 32 12d, 22h, 35m -4,00 -4,00
  33.  96  Jiří Baloušek  M1  MTB  14.7.  13:50 17 33 12d, 22h, 50m -2,00 -1,00
  34.  8  Robert Michal  M2  MTB  14.7.  13:57 17 34 12d, 22h, 57m 0,00 0,00
  35.  83  Gabriela Matějíčková  F1  MTB  14.7.  14:00 1 35 12d, 23h, 0m 0,00 -7,00
  36.  78  Martin Grof  M1  MTB  14.7.  14:48 18 36 12d, 23h, 48m -1,00 0,00
  37.-38.  136  Robert Štefka  M2  MTB  14.7.  16:15 18.-19. 37.-38. 13d, 1h, 15m -7,00 -5,00
  37.-38.  27  Robert Knebel  M2  MTB  14.7.  16:15 18.-19. 37.-38. 13d, 1h, 15m -7,00 -3,00
  39.-40.  22  Ján Lukačko  M2  MTB  14.7.  16:45 20.-21. 39.-40. 13d, 1h, 45m -8,00 +1,00
  39.-40.  148  Pavel Bauer  M2  MTB  14.7.  16:45 20.-21. 39.-40. 13d, 1h, 45m -3,00 +4,00
  41.-42.  45  Antonín Valeš  M2  MTB  14.7.  17:20 22 41.-42. 13d, 2h, 20m -5,00 -3,00
  41.-42.  85  Jaroslav Peškar  M1  MTB  14.7.  17:20 19 41.-42. 13d, 2h, 20m -4,00 -4,00
  43.  65  Přemysl Kosina  M2  MTB  14.7.  18:15 23 43 13d, 3h, 15m -2,00 -3,00
  44.  160  Petr Kubela  M1  MTB  15.7.  09:12 20 44 13d, 18h, 12m -4,00 -1,00
  45.-46.  53  Radek Jahoda  M2  MTB  15.7.  09:28 24.-25. 45.-46. 13d, 18h, 28m -4,00 -2,00
  45.-46.  132  Michal Honzárek  M2  MTB  15.7.  09:28 24.-25. 45.-46. 13d, 18h, 28m -4,00 -3,00
  47.  2  Jan Horák  M1  MTB  15.7.  09:35 21 47 13d, 18h, 35m -7,00 +2,00
  48.  152  Tomáš Kadlec  M1  Chodec - Běžec / Walk - Run  15.7.  15:00 22 1 14d, 0h, 0m -7,00 -4,00
  49.  113  Filip Urmin  M1  MTB  15.7.  17:20 23 48 14d, 2h, 20m -1,00 +1,00
  50.-53.  109  Martin Písačka  M2  MTB  15.7.  19:53 26 49.-52. 14d, 4h, 53m -1,00 0,00
  50.-53.  100  Martin Dědek  M1  MTB  15.7.  19:53 24.-26. 49.-52. 14d, 4h, 53m -2,00 -2,00
  50.-53.  141  Jan Kocman  M1  MTB  15.7.  19:53 24.-26. 49.-52. 14d, 4h, 53m -3,00 -1,00
  50.-53.  12  Ferdinand Leffler  M1  MTB  15.7.  19:53 24.-26. 49.-52. 14d, 4h, 53m -1,00 +5,00
  54.-55.  21  Jiřina Lípová  F2  MTB  15.7.  20:30 1 53.-54. 14d, 5h, 30m -1,00 -8,00
  54.-55.  147  Rosťa Gregor  M2  MTB  15.7.  20:30 27 53.-54. 14d, 5h, 30m +1,00 +1,00

Podívejte se, kdo dosáhl Finish 500Checkpoint 3Checkpoint 1. / Look who reached Finish 500, Checkpoint 3, Checkpoint 1.

Ukončili mezi CP 3 a Finish 1000 / Did not reach Finish 1000

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance
DNF 137 Josef Mikulín M2 MTB 11.7. 15:06 1138km
DNF 133 Martin Zeman M2 MTB 14.7. 15:38 1130km

Ukončili mezi Finish 500 a CP 3 / Did not finish CP 3

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance
DNF 79 Petr Chvojka M1 MTB 12.7. 18:14 1068km
DNF 151 Zdeněk Zahrádka M1 MTB 14.7. 14:42 1009km