Místo / Location: X-Park Františkov, Branná (okres Šumperk), Jeseníky, cca 832. km / 517. mi
Termín fungování / Working days: 5.–12. 7. 2018

Kamery CP2 – Cíl 500

Partner kontroly / Checkpoint Partner: PS Assistance

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Odjezd / Out Poznámka / Note FINISH 500 In category overall In discipl. overall Čas / Time Změna váhy (kg) / Change of weight (kg) Změna tuku / Change of fat (%)
Date Time Date Time
1.  88  Radek Musil  M1  MTB  4.7.  21:28  5.7.  04:00 3d, 6h, 28m -0,60 +1,70
2.  161  Kai-Uwe Lehnung  M2  MTB  5.7.  10:20  5.7.  11:40 3d, 19h, 20m -2,90 +0,50
3.  91  David Pacholík  M1  MTB  5.7.  13:18 Finisher 500 2 3 3d, 22h, 18m -2,90 -1,20
4.-5.  159  Jan Kopka  M2  MTB  5.7.  14:24  5.7.  17:37 3d, 23h, 24m -1,90 +3,00
4.-5.  157  Libor Štěpánek  M2  MTB  5.7.  14:24  5.7.  19:12 3d, 23h, 24m -0,40 -5,50
6.  19  Miroslav Franěk  M2  MTB  5.7.  20:01  5.7.  21:06 4d, 5h, 1m -3,00 -0,20
7.  7  Milan Král  M1  MTB  5.7.  22:40 Finisher 500 3 7 4d, 7h, 40m -2,20 +2,10
8.  117  Christian Dietrich  M1  MTB  6.7.  00:35  6.7.  07:45 4d, 9h, 35m -0,40 -0,40
9.  155  Václav Waldmann  M1  MTB  6.7.  01:20  6.7.  09:00 4d, 10h, 20m -1,00 +0,70
10.  32  Karel Fišer  M1  MTB  6.7.  06:59  6.7.  15:46 4d, 15h, 59m -2,00 -2,20
11.  11  Dalibor Bek  M2  MTB  6.7.  07:20 Finisher 500 5 11 4d, 16h, 20m -1,70 +2,80
12.  76  Radek Novotný  M1  MTB  6.7.  07:39  6.7.  09:30 4d, 16h, 39m -2,30 +0,80
13.-14.  34  Petr Jiroušek  M2  MTB  6.7.  08:56  6.7.  11:30 4d, 17h, 56m -3,40 -1,40
13.-14.  120  Jakub Ondruška  M1  MTB  6.7.  08:56  6.7.  11:30 4d, 17h, 56m +0,50 +1,40
15.  49  Petr Kohoutek  M2  MTB  6.7.  12:52  6.7.  15:39 4d, 21h, 52m -3,00 -5,90
16.  131  Kristián Fleischmann  M1  MTB  6.7.  14:23  6.7.  17:15 4d, 23h, 23m -4,10 -0,70
17.-18.  122  Vladimír Grusman  M2  MTB  6.7.  14:45  6.7.  17:15 4d, 23h, 45m -3,30 -1,10
17.-18.  106  Karel Smékal  M1  MTB  6.7.  14:45  6.7.  17:15 4d, 23h, 45m -3,20 -1,30
19.  28  Martin Novak  M2  MTB  6.7.  18:24  6.7.  20:50 5d, 3h, 24m +1,00 +1,60
20.  54  Petr Vocetka  M1  MTB  6.7.  18:32  7.12.  05:10 5d, 3h, 32m -2,90 -1,60
21.  50  Jens Bochmann  M2  MTB  6.7.  19:29  7.7.  05:00 5d, 4h, 29m -0,30 +2,10
22.  24  Pavel Nový  M1  MTB  6.7.  20:23  7.7.  05:15 5d, 5h, 23m -1,00 +0,10
23.-24.  107  Marek Liška  M2  MTB  6.7.  20:25  7.7.  05:10 5d, 5h, 25m -4,20 +0,30
23.-24.  127  Vladislav Gatial  M2  MTB  6.7.  20:25  7.7.  05:10 5d, 5h, 25m +3,90 +3,60
25.  128  Tomáš Trávníček  M2  MTB  6.7.  22:45  7.7.  08:58 5d, 7h, 45m -3,60 -0,80
26.-27.  112  Tilo Arnhold  M2  MTB  6.7.  23:08  7.7.  10:58 5d, 8h, 8m
26.-27.  18  Zdeněk Šnejdar  M1  MTB  6.7.  23:08  7.7.  08:58 5d, 8h, 8m -3,30 -3,20
28.-29.  38  Tomaš Svoboda  M1  MTB  7.7.  04:40 Finisher 500 14 28.-29. 5d, 13h, 40m -1,10 0,00
28.-29.  138  Ján Černička  M2  MTB  7.7.  04:40 Finisher 500 15 28.-29. 5d, 13h, 40m +0,50 +2,80
30.  23  Martin Bulíček  M2  MTB  7.7.  05:30 Finisher 500 16 30 5d, 14h, 30m -1,70 +1,00
31.  98  Robert Janisch  M1  MTB  7.7.  08:58 Finisher 500 15 31 5d, 17h, 58m -2,00 -1,80
32.  39  Lumír Soukup  M2  MTB  7.7.  09:26  7.7.  11:49 5d, 18h, 26m +1,00 +4,60
33.-34.  55  Marcus Brennenstuhl  M1  MTB  7.7.  10:04  7.7.  11:57 5d, 19h, 4m -2,60 -0,70
33.-34.  153  Christian Spindler  M1  MTB  7.7.  10:04  7.7.  11:57 5d, 19h, 4m -0,20 +2,10
35.  119  Ondřej Ženka  M1  MTB  7.7.  10:06  7.7.  13:24 5d, 19h, 6m -0,20 +0,60
36.  140  Jakub Šváb  M1  MTB  7.7.  10:15  7.7.  12:13 5d, 19h, 15m 0,00 -1,00
37.  78  Martin Grof  M1  MTB  7.7.  12:18  7.7.  16:55 5d, 21h, 18m +1,00 +2,00
38.-39.  96  Jiří Baloušek  M1  MTB  7.7.  12:35  7.7.  16:55 5d, 21h, 35m +0,90 +2,10
38.-39.  8  Robert Michal  M2  MTB  7.7.  12:35  7.7.  16:55 5d, 21h, 35m +1,50 +4,40
40.  85  Jaroslav Peškar  M1  MTB  7.7.  13:05  7.7.  15:24 5d, 22h, 5m -2,60 -1,50
41.-42.  45  Antonín Valeš  M2  MTB  7.7.  13:25  7.7.  15:17 5d, 22h, 25m -2,50 +0,20
41.-42.  156  Lukáš Werner  M1  MTB  7.7.  13:25 Finisher 500 23 41.-42. 5d, 22h, 25m -0,10 -0,30
43.  52  Miloš Sobel  M2  MTB  7.7.  13:28 Finisher 500 20 43 5d, 22h, 28m -1,30 -2,10
44.  25  Ondřej Zobač  M1  MTB  7.7.  14:01 Finisher 500 24 44 5d, 23h, 1m -3,00 +1,40
45.-46.  83  Gabriela Matějíčková  F1  MTB  7.7.  14:02  7.7.  15:08 5d, 23h, 2m +0,70 +0,10
45.-46.  71  Martin Motyčka  M2  MTB  7.7.  14:02 Finisher 500 21 45.-46. 5d, 23h, 2m -0,80 -1,00
47.  63  Ján Litavský  M1  MTB  7.7.  14:24 Finisher 500 25 47 5d, 23h, 24m -1,50 -2,60
48.  82  Michal Urban  M1  MTB  7.7.  14:32 Finisher 500 26 48 5d, 23h, 32m -1,70 0,00
49.  81  Antonín Zlínský  M2  MTB  7.7.  15:01 Finisher 500 22 49 6d, 0h, 1m +2,40 +4,00
50.-51.  53  Radek Jahoda  M2  MTB  7.7.  15:26  7.7.  18:15 6d, 0h, 26m -3,10 -0,90
50.-51.  132  Michal Honzárek  M2  MTB  7.7.  15:26  7.7.  18:15 6d, 0h, 26m -2,20 -0,80
52.  139  Miroslav Šváb  M2  MTB  7.7.  15:32  7.7.  19:13 6d, 0h, 32m -2,80 -1,30
53.-54.  136  Robert Štefka  M2  MTB  7.7.  15:47  7.7.  19:35 6d, 0h, 47m -1,50 +1,80
53.-54.  27  Robert Knebel  M2  MTB  7.7.  15:47  7.7.  19:35 6d, 0h, 47m -2,60 -0,90
55.-56.  21  Jiřina Lípová  F2  MTB  7.7.  15:49  7.7.  17:58 6d, 0h, 49m +0,60 +1,10
55.-56.  147  Rosťa Gregor  M2  MTB  7.7.  15:49  7.7.  17:58 6d, 0h, 49m 0,00 +2,10
57.  65  Přemysl Kosina  M2  MTB  7.7.  16:24  7.7.  19:16 6d, 1h, 24m +0,40 -1,10
58.  44  Tomáš Kukaň  M2  MTB  7.7.  16:31 Finisher 500 30 58 6d, 1h, 31m -0,10 +3,70
59.  3  Ondřej Klečka  M1  MTB  7.7.  16:44  7.7.  19:54 6d, 1h, 44m -2,50 +2,60
60.  160  Petr Kubela  M1  MTB  7.7.  16:49  7.7.  20:12 6d, 1h, 49m -2,00 -0,20
61.  152  Tomáš Kadlec  M1  Chodec - Běžec / Walk - Run  7.7.  17:24  7.7.  18:08 6d, 2h, 24m -5,80 -0,90
62.-64.  86  Antonín Vandlíček  M2  MTB  7.7.  17:50 Finisher 500 31.-32. 61.-63. 6d, 2h, 50m +0,50 -1,50
62.-64.  80  Juraj Jančuška  M1  MTB  7.7.  17:50 Finisher 500 30 61.-63. 6d, 2h, 50m -0,30 -0,80
62.-64.  148  Pavel Bauer  M2  MTB  7.7.  17:50  8.7.  05:40 6d, 2h, 50m -0,10 +3,30
65.  22  Ján Lukačko  M2  MTB  7.7.  18:20  8.7.  06:45 6d, 3h, 20m -3,10 +0,70
66.  29  Jaroslav Šašek  M2  MTB  7.7.  18:37  8.7.  05:58 6d, 3h, 37m +2,00 +2,40
67.  2  Jan Horák  M1  MTB  7.7.  20:01  8.7.  05:13 6d, 5h, 1m -5,00 +1,10
68.-69.  12  Ferdinand Leffler  M1  MTB  7.7.  21:14  8.7.  09:00 6d, 6h, 14m +1,10 +1,80
68.-69.  94  Jiří Zdrálek cyklonovak.cz  M1  MTB  7.7.  21:14 Finisher 500 32.-33. 67.-68. 6d, 6h, 14m -1,00 -0,30
70.  167  Jaroslav Šnajdr  M1  MTB  7.7.  21:35 Finisher 500 34 69 6d, 6h, 35m -2,70 -0,80
71.  16  Pavel Horák  M1  MTB  7.7.  23:07  8.7.  09:00 6d, 8h, 7m -0,60 +0,40
72.  113  Filip Urmin  M1  MTB  7.7.  23:40  8.7.  10:56 6d, 8h, 40m -2,60 -0,40
73.  36  Jan Valeš  M1  MTB  7.7.  23:53  8.7.  06:50 6d, 8h, 53m -1,00 +1,30
74.  109  Martin Písačka  M2  MTB  8.7.  00:47  8.7.  09:00 6d, 9h, 47m +2,40 +4,60
75.  101  Vladimír Bielik  M2  MTB  8.7.  01:05 Finisher 500 36 74 6d, 10h, 5m -4,20 -2,50
76.  137  Josef Mikulín  M2  MTB  8.7.  07:06  8.7.  13:22 6d, 16h, 6m -1,50 0,00
77.  75  Petra Oubělická  F2  MTB  8.7.  10:25  8.7.  13:22 6d, 19h, 25m -1,90 -0,40
78.-80.  46  Vladimír Kramárik  M2  MTB  8.7.  10:57  8.7.  14:07 6d, 19h, 57m -1,90 +1,80
78.-80.  100  Martin Dědek  M1  MTB  8.7.  10:57  8.7.  14:07 6d, 19h, 57m -0,30 +2,20
78.-80.  111  Jitka Gartnerová  F1  MTB  8.7.  10:57  8.7.  14:07 6d, 19h, 57m +0,80 +2,80
81.  74  Jiří Vaculík  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  8.7.  11:37  8.7.  14:44 6d, 20h, 37m -1,80 -1,10
82.  141  Jan Kocman  M1  MTB  8.7.  13:08  8.7.  17:31 6d, 22h, 8m -1,00 -0,70
83.  6  Vladimír Jirásek  M2  MTB  8.7.  13:50  8.7.  16:45 6d, 22h, 50m -3,30 +0,80
84.  1  Petr Ozogán  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  8.7.  15:14 Finisher 500 41 3 7d, 0h, 14m -2,90 +0,90
85.  142  Zdenek Matoulek  M2  MTB  8.7.  15:32  8.7.  19:57 7d, 0h, 32m +4,80 +5,00
86.  143  Michal Markvart  M2  MTB  8.7.  15:34 Finisher 500 43 83 7d, 0h, 34m -2,90 0,00
87.  115  Zdeněk Zezulka  M2  MTB  8.7.  15:38  8.7.  19:08 7d, 0h, 38m -3,50 +0,70
88.  20  Štefan Vanický  M1  MTB  8.7.  17:16  9.7.  06:38 7d, 2h, 16m -1,10 +0,70
89.-90.  14  Robert Ivan Škoda  M2  MTB  8.7.  17:32  9.7.  03:30 7d, 2h, 32m -2,60 +1,70
89.-90.  37  Silvie Štenclová  F1  MTB  8.7.  17:32  9.7.  03:30 7d, 2h, 32m +0,50 +3,10
91.  35  Rudolf Halbich  M2  MTB  8.7.  18:13  9.7.  09:35 7d, 3h, 13m -0,20 +2,20
92.  30  Daša Magátová  F1  MTB  8.7.  18:52  9.7.  06:48 7d, 3h, 52m -2,60 -0,70
93.  51  Martin Roško  M1  MTB  8.7.  19:13 Finisher 500 41 90 7d, 4h, 13m -0,80 +1,10
94.  134  Milan Windisch  M2  MTB  8.7.  19:29 Finisher 500 47 91 7d, 4h, 29m -1,20 +3,70
95.  166  Tatiana Kaliská  F1  MTB  8.7.  21:35 Finisher 500 5 92 7d, 6h, 35m -1,80 -1,60
96.  48  Petr Boráň  M2  MTB  8.7.  22:32  9.7.  09:30 7d, 7h, 32m +1,30 +0,80
97.-98.  5  Štěpán Mareček  M2  MTB  9.7.  00:57  9.7.  11:29 7d, 9h, 57m -4,10 -0,80
97.-98.  61  Milan Hosák  M2  MTB  9.7.  00:57  9.7.  11:29 7d, 9h, 57m -3,20 -2,10
99.  158  Peter Paulovič  M1  MTB  9.7.  02:07  9.7.  11:20 7d, 11h, 7m +1,10 0,00
100.  92  Dušan Krbek  M2  MTB  9.7.  08:46  9.7.  12:05 7d, 17h, 46m -0,90 +2,50
101.  173  Jakub Milata  M1  MTB  9.7.  12:23 Finisher 500 43 98 7d, 21h, 23m -4,50 +0,30
102.-103.  171  Lukáš Kopecký  M1  Tandem  9.7.  12:55 Finisher 500 44.-45. 1.-2. 7d, 21h, 55m +2,20 +5,90
102.-103.  171  Milan Panzer  M1  Tandem  9.7.  12:55 Finisher 500 44.-45. 1.-2. 7d, 21h, 55m -8,70 -6,60
104.-105.  10  Daniel Kříž  M1  MTB  9.7.  13:30  9.7.  15:37 7d, 22h, 30m -4,80 -2,80
104.-105.  90  Jaromír Jirka  M2  MTB  9.7.  13:30  9.7.  15:37 7d, 22h, 30m -2,30 +1,40
106.  79  Petr Chvojka  M1  MTB  9.7.  14:44  9.7.  19:30 7d, 23h, 44m -2,10 +0,40
107.  146  Jan Palaščák  M2  MTB  9.7.  15:55 Finisher 500 53 102 8d, 0h, 55m +0,20 +0,60
108.  73  Jan Pelnář  M1  MTB  9.7.  16:30  9.7.  20:05 8d, 1h, 30m -3,50 -0,60
109.  17  Libor Štěpán  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  9.7.  17:20  9.7.  19:05 8d, 2h, 20m -1,20 +1,60
110.  103  Peter Kozmer  M2  MTB  9.7.  17:55  10.7.  08:10 8d, 2h, 55m -2,50 +0,10
111.  154  Zdeněk Holý  M2  MTB  9.7.  18:24  10.7.  08:45 8d, 3h, 24m +2,80 +5,10
112.  149  Ján Maďar  M2  MTB  9.7.  19:49 Finisher 500 57 106 8d, 4h, 49m 0,00 +2,20
113.  4  Richard Dostál  M2  MTB  9.7.  19:52  10.7.  10:00 8d, 4h, 52m -4,30 -1,30
114.  40  Petr Hornych  M1  MTB  9.7.  20:00 Finisher 500 49 108 8d, 5h, 0m -0,60 +1,00
115.  60  Lubomír Andrš  M2  MTB  9.7.  20:12 Finisher 500 59 109 8d, 5h, 12m -2,10 -0,90
116.-117.  105  Jindřich Prchlík  M2  Tandem  9.7.  20:20  10.7.  11:40 8d, 5h, 20m -1,50 -0,50
116.-117.  105  Miroslava Haisová  F2  Tandem  9.7.  20:20  10.7.  11:40 8d, 5h, 20m -0,30 +1,20
118.  108  Tomáš Zuzaňák  M1  MTB  9.7.  20:48 Finisher 500 50 110 8d, 5h, 48m -1,40 -1,70
119.  93  Richard Štěpánek  M2  Koloběžkář / Scooter  9.7.  20:55  10.7.  06:00 8d, 5h, 55m -1,00
120.  104  Gabriel Gašpar  M2  MTB  9.7.  21:48 Finisher 500 62 111 8d, 6h, 48m +1,20 +1,60
121.  9  David Polášek  M1  MTB  9.7.  23:28  10.7.  12:30 8d, 8h, 28m -1,20 -2,40
122.  13  Renata Kaničárová  F1  MTB  10.7.  00:42  10.7.  12:30 8d, 9h, 42m +0,90 +2,90
123.  130  Ivo Indra  M1  Koloběžkář / Scooter  10.7.  00:54 Finisher 500 52 2 8d, 9h, 54m +1,10 +0,20
124.-125.  129  Jiří Svoboda  M2  MTB  10.7.  11:16 Finisher 500 63.-64. 114.-115. 8d, 20h, 16m 0,00 +0,50
124.-125.  133  Martin Zeman  M2  MTB  10.7.  11:16  11.7.  07:32 8d, 20h, 16m 0,00 +2,80
126.  124  Petr Horsák  M1  Chodec - Běžec / Walk - Run  10.7.  14:38 Finisher 500 53 5 8d, 23h, 38m -0,70 +1,80
127.  59  Jiří Emmer  M2  Koloběžkář / Scooter  10.7.  18:48 Finisher 500 65 3 9d, 3h, 48m -0,70 +3,40
128.  58  Jiří Rumler  M2  MTB  10.7.  19:18 Finisher 500 66 116 9d, 4h, 18m +3,00 +1,90
129.  56  Jiří Malát  M2  MTB  10.7.  19:59 Finisher 500 67 117 9d, 4h, 59m -0,50 +1,20
130.-132.  135  Jaroslav Spurný  M1  MTB  10.7.  23:06 Finisher 500 54.-55. 118.-120. 9d, 8h, 6m -1,80 -1,30
130.-132.  145  Veronika Gondžalová  F1  MTB  10.7.  23:06 Finisher 500 7 118.-120. 9d, 8h, 6m +0,30 -0,30
130.-132.  151  Zdeněk Zahrádka  M1  MTB  10.7.  23:06  11.7.  12:20 9d, 8h, 6m +0,50 +1,60
133.  150  Vladimír Synek  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  10.7.  23:44 Finisher 500 68 6 9d, 8h, 44m -4,70 +1,30
134.  89  Helena Hrstková  F1  Chodec - Běžec / Walk - Run  11.7.  05:58 Finisher 500 8 7 9d, 14h, 58m -0,70 +2,10
135.  67  Robert Peška  M2  Koloběžkář / Scooter  11.7.  13:11 Finisher 500 69 4 9d, 22h, 11m -2,80 +2,60
136.-138.  84  Karel Uher  M1  MTB  11.7.  19:10 Finisher 500 56 121.-123. 10d, 4h, 10m -1,10 +1,10
136.-138.  47  Peter Kirdaj  M2  MTB  11.7.  19:10 Finisher 500 70 121.-123. 10d, 4h, 10m -3,60 -1,40
136.-138.  42  Anna Kirdajová  F2  MTB  11.7.  19:10 Finisher 500 4 121.-123. 10d, 4h, 10m +3,30 +1,90
139.  69  Stanislav Zárybnický  M2  MTB  12.7.  13:06 Finisher 500 71 124 10d, 22h, 6m +1,00 -0,10
140.  77  Jiří Váňa  M1  Chodec - Běžec / Walk - Run  13.7.  13:11 Finisher 500 57 8 11d, 22h, 11m
141.  70  Martina Josefa Veselá  F1  MTB  13.7.  19:00  14.7.  17:45 12d, 4h, 0m
142.  144  Karel Hána  M2  Koloběžkář / Scooter  14.7.  22:22 Finisher 500 72 5 13d, 7h, 22m
143.  97  Ildar Raupov  M1  Chodec - Běžec / Walk - Run  15.7.  19:05 Finisher 500 58 9 14d, 4h, 5m

Podívejte se, kdo dosáhl Checkpoint 1, Checkpoint 3, Finish 1000. / Look who reached Checkpoint 1, Checkpoint 3, Finish 1000.

Ukončili mezi CP 1 a Finish 500 / Did not reach Finish 500

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance
DNF 43 Vladimír Düreš M2 MTB 8.7. 13:56 727km
DNF 15 Jiří Sládek M1 MTB 8.7. 13:55 727km
DNF 99 Vladan Moravec M1 MTB 5.7. 08:27 673km
DNF 57 Ivo Pohořelský M2 MTB 9.7. 17:32 638km
DNF 68 Tomáš Novotný M1 MTB 6.7. 11:36 636km
DNF 41 Franta Hasil M2 MTB 7.7. 17:03 614km
DNF 62 Jaromír Černík M1 MTB 6.7. 12:29 598km
DNF 87 Ondřej Řípa M1 MTB 5.7. 13:54 538km
DNF 114 Roman Kozlovský M2 MTB 5.7. 13:56 515km
DNF 170 Petr Klos M2 Chodec - Běžec / Walk - Run 6.7. 09:09 514km
DNF 123 Patrik Pacourek M2 MTB 6.7. 10:03 478km
DNF 66 Jakub Trnavský M1 MTB 6.7. 10:38 428km

Nedojeli do CP 1 / Did not finish CP 1

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance
DNF 33 Michal Bláha M1 Chodec - Běžec / Walk - Run 9.7. 14:42 438km
DNF 125 Marek Eliáš M2 Chodec - Běžec / Walk - Run 406km
DNF 126 Júlia Kirdajová F1 MTB 5.7. 19:40 317km
DNF 102 Rostislav Havelka M2 MTB 3.7. 16:32 308km
DNF 64 Aleš Procházka M2 Tandem 5.7. 19:09 234km
DNF 64 Šárka Kolbová F2 Tandem 5.7. 19:09 234km
DNF 121 Libor Londa M1 Jiný vlastní pohyb / Other human power movement 5.7. 17:34 201km
DNF 26 Heluna Hnátová F1 MTB 3.7. 15:45 160km
DNF 169 Pavol Hlaváč M1 MTB 2.7. 16:40 80km
DNF 72 Pavel Pánek M2 MTB 2.7. 14:19 63km
DNF 95 Ivan Dado M1 MTB 1.7. 15:00 neodstartoval
DNF 116 Petr Berger M2 MTB 1.7. 15:00 pokračuje mimo soutěž
DNF 110 Alexandr Kotačka M2 MTB 1.7. 15:00 nenastoupil