Místo / Location: Jizerské hory, 472. km / 293. mi
Termín fungování / Working days: 3.–8. 7. 2018

Partner kontroly / Checkpoint Partner: Lannutti

Vzhledem k nedostatečnému pokrytí místa CP mobilním signálem a internetovým spojením, neprobíhá aktualizace online, ale pouze několikrát denně.

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Odjezd / Out Poznámka / Note
Date Time Date Time
1.  88  Radek Musil  M1  MTB  3.7.  06:35  3.7.  06:45
2.  161  Kai-Uwe Lehnung  M2  MTB  3.7.  08:47  3.7.  09:05
3.  99  Vladan Moravec  M1  MTB  3.7.  11:35  3.7.  12:21
4.-5.  159  Jan Kopka  M2  MTB  3.7.  15:29  3.7.  16:05
4.-5.  157  Libor Štěpánek  M2  MTB  3.7.  15:29  3.7.  16:05
6.  91  David Pacholík  M1  MTB  3.7.  15:37  3.7.  16:13
7.  19  Miroslav Franěk  M2  MTB  3.7.  16:36  3.7.  16:47
8.  117  Christian Dietrich  M1  MTB  3.7.  17:57  3.7.  18:13
9.  11  Dalibor Bek  M2  MTB  3.7.  18:15  3.7.  18:35
10.  7  Milan Král  M1  MTB  3.7.  19:04  3.7.  19:55
11.  155  Václav Waldmann  M1  MTB  3.7.  19:46  3.7.  20:55
12.-13.  34  Petr Jiroušek  M2  MTB  3.7.  20:53  3.7.  21:16
12.-13.  120  Jakub Ondruška  M1  MTB  3.7.  20:53  3.7.  21:16
14.  32  Karel Fišer  M1  MTB  3.7.  21:07  3.7.  22:24
15.  76  Radek Novotný  M1  MTB  3.7.  22:03  3.7.  22:41
16.  49  Petr Kohoutek  M2  MTB  3.7.  23:31  4.7.  07:38
17.  131  Kristián Fleischmann  M1  MTB  4.7.  00:54  4.7.  08:37
18.-19.  107  Marek Liška  M2  MTB  4.7.  02:15  4.7.  07:50
18.-19.  127  Vladislav Gatial  M2  MTB  4.7.  02:15  4.7.  07:50
20.  112  Tilo Arnhold  M2  MTB  4.7.  07:58  4.7.  00:00
21.  24  Pavel Nový  M1  MTB  4.7.  08:01  4.7.  09:14
22.  28  Martin Novak  M2  MTB  4.7.  08:10  4.7.  08:45
23.-24.  122  Vladimír Grusman  M2  MTB  4.7.  08:11  4.7.  09:00
23.-24.  106  Karel Smékal  M1  MTB  4.7.  08:11  4.7.  09:00
25.-26.  54  Petr Vocetka  M1  MTB  4.7.  09:16  4.7.  00:00
25.-26.  68  Tomáš Novotný  M1  MTB  4.7.  09:16  4.7.  00:00
27.  128  Tomáš Trávníček  M2  MTB  4.7.  09:24  4.7.  10:22
28.  23  Martin Bulíček  M2  MTB  4.7.  09:27  4.7.  11:00
29.  18  Zdeněk Šnejdar  M1  MTB  4.7.  10:20  4.7.  11:20
30.  50  Jens Bochmann  M2  MTB  4.7.  10:28  4.7.  11:16
31.  98  Robert Janisch  M1  MTB  4.7.  10:35  4.7.  11:22
32.  39  Lumír Soukup  M2  MTB  4.7.  11:36  4.7.  12:43
33.  38  Tomaš Svoboda  M1  MTB  4.7.  11:48  4.7.  14:28
34.  138  Ján Černička  M2  MTB  4.7.  11:50  4.7.  14:28
35.  140  Jakub Šváb  M1  MTB  4.7.  12:22  4.7.  14:25
36.-37.  55  Marcus Brennenstuhl  M1  MTB  4.7.  12:39  4.7.  13:47
36.-37.  153  Christian Spindler  M1  MTB  4.7.  12:39  4.7.  13:47
38.  81  Antonín Zlínský  M2  MTB  4.7.  12:50  4.7.  14:31
39.-40.  96  Jiří Baloušek  M1  MTB  4.7.  13:08  4.7.  14:55
39.-40.  63  Ján Litavský  M1  MTB  4.7.  13:08  4.7.  15:12
41.  78  Martin Grof  M1  MTB  4.7.  13:24  4.7.  14:55
42.  8  Robert Michal  M2  MTB  4.7.  13:25  4.7.  14:55
43.  52  Miloš Sobel  M2  MTB  4.7.  13:43  4.7.  15:14
44.  85  Jaroslav Peškar  M1  MTB  4.7.  13:55  4.7.  14:58
45.  87  Ondřej Řípa  M1  MTB  4.7.  14:06  4.7.  16:01
46.-47.  136  Robert Štefka  M2  MTB  4.7.  14:11  4.7.  15:11
46.-47.  27  Robert Knebel  M2  MTB  4.7.  14:11  4.7.  15:11
48.-49.  83  Gabriela Matějíčková  F1  MTB  4.7.  14:21  4.7.  14:48
48.-49.  71  Martin Motyčka  M2  MTB  4.7.  14:21  4.7.  14:48
50.  80  Juraj Jančuška  M1  MTB  4.7.  14:26  4.7.  16:26
51.  45  Antonín Valeš  M2  MTB  4.7.  15:00  4.7.  15:16
52.  86  Antonín Vandlíček  M2  MTB  4.7.  15:36  4.7.  16:48
53.  148  Pavel Bauer  M2  MTB  4.7.  15:43  4.7.  16:45
54.-55.  44  Tomáš Kukaň  M2  MTB  4.7.  15:46  4.7.  16:40
54.-55.  156  Lukáš Werner  M1  MTB  4.7.  15:46  4.7.  17:00
56.  3  Ondřej Klečka  M1  MTB  4.7.  15:49  4.7.  16:32
57.-58.  21  Jiřina Lípová  F2  MTB  4.7.  15:55  4.7.  17:08
57.-58.  147  Rosťa Gregor  M2  MTB  4.7.  15:55  4.7.  17:08
59.-60.  25  Ondřej Zobač  M1  MTB  4.7.  15:56  4.7.  18:08
59.-60.  119  Ondřej Ženka  M1  MTB  4.7.  15:56  4.7.  17:23
61.  160  Petr Kubela  M1  MTB  4.7.  16:02  4.7.  16:48
62.  53  Radek Jahoda  M2  MTB  4.7.  16:10  4.7.  18:02
63.  167  Jaroslav Šnajdr  M1  MTB  4.7.  16:19  4.7.  17:23
64.-65.  12  Ferdinand Leffler  M1  MTB  4.7.  16:26  4.7.  17:48
64.-65.  94  Jiří Zdrálek cyklonovak.cz  M1  MTB  4.7.  16:26  4.7.  17:48
66.  36  Jan Valeš  M1  MTB  4.7.  16:41  4.7.  17:55
67.  22  Ján Lukačko  M2  MTB  4.7.  17:38  4.7.  18:20
68.  132  Michal Honzárek  M2  MTB  4.7.  17:43  4.7.  18:37
69.  101  Vladimír Bielik  M2  MTB  4.7.  17:53  4.7.  19:53
70.  139  Miroslav Šváb  M2  MTB  4.7.  18:00  4.7.  19:35
71.  65  Přemysl Kosina  M2  MTB  4.7.  18:15  4.7.  19:35
72.  113  Filip Urmin  M1  MTB  4.7.  19:00  4.7.  20:45
73.  109  Martin Písačka  M2  MTB  4.7.  19:30  4.7.  21:10
74.-75.  16  Pavel Horák  M1  MTB  4.7.  19:52  4.7.  21:10
74.-75.  2  Jan Horák  M1  MTB  4.7.  19:52  4.7.  21:10
76.  141  Jan Kocman  M1  MTB  4.7.  19:54  5.7.  05:50
77.  6  Vladimír Jirásek  M2  MTB  4.7.  20:37  5.7.  06:00
78.  152  Tomáš Kadlec  M1  Chodec - Běžec / Walk - Run  4.7.  20:48  5.7.  02:30
79.  29  Jaroslav Šašek  M2  MTB  4.7.  21:15  5.7.  06:05
80.  82  Michal Urban  M1  MTB  4.7.  21:17  5.7.  05:00
81.  75  Petra Oubělická  F2  MTB  4.7.  21:27  5.7.  05:00
82.  142  Zdenek Matoulek  M2  MTB  4.7.  21:58  5.7.  06:30
83.  35  Rudolf Halbich  M2  MTB  4.7.  22:11  5.7.  10:00
84.-85.  62  Jaromír Černík  M1  MTB  4.7.  22:27  5.7.  06:05
84.-85.  137  Josef Mikulín  M2  MTB  4.7.  22:27  5.7.  06:05
86.-89.  46  Vladimír Kramárik  M2  MTB  4.7.  23:01  5.7.  06:50
86.-89.  20  Štefan Vanický  M1  MTB  4.7.  23:01  5.7.  07:56
86.-89.  100  Martin Dědek  M1  MTB  4.7.  23:01  5.7.  06:50
86.-89.  51  Martin Roško  M1  MTB  4.7.  23:01  5.7.  07:56
90.  134  Milan Windisch  M2  MTB  4.7.  23:03  5.7.  06:20
91.  111  Jitka Gartnerová  F1  MTB  4.7.  23:06  5.7.  06:50
92.  114  Roman Kozlovský  M2  MTB  5.7.  06:00  5.7.  07:48
93.-94.  14  Robert Ivan Škoda  M2  MTB  5.7.  06:20  5.7.  07:30
93.-94.  37  Silvie Štenclová  F1  MTB  5.7.  06:20  5.7.  07:30
95.  108  Tomáš Zuzaňák  M1  MTB  5.7.  10:00  5.7.  12:10
96.  1  Petr Ozogán  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  5.7.  10:43  5.7.  14:57
97.  115  Zdeněk Zezulka  M2  MTB  5.7.  11:21  5.7.  12:30
98.  30  Daša Magátová  F1  MTB  5.7.  12:00  5.7.  13:26
99.  173  Jakub Milata  M1  MTB  5.7.  12:15  5.7.  14:17
100.  170  Petr Klos  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  5.7.  12:23  5.7.  14:57
101.  48  Petr Boráň  M2  MTB  5.7.  12:30  5.7.  13:30
102.  74  Jiří Vaculík  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  5.7.  12:50  5.7.  14:55
103.  143  Michal Markvart  M2  MTB  5.7.  12:54  5.7.  13:45
104.  146  Jan Palaščák  M2  MTB  5.7.  13:06  5.7.  13:50
105.-106.  92  Dušan Krbek  M2  MTB  5.7.  13:16  5.7.  15:56
105.-106.  166  Tatiana Kaliská  F1  MTB  5.7.  13:16  5.7.  15:56
107.-109.  5  Štěpán Mareček  M2  MTB  5.7.  13:25  5.7.  15:56
107.-109.  61  Milan Hosák  M2  MTB  5.7.  13:25  5.7.  15:56
107.-109.  15  Jiří Sládek  M1  MTB  5.7.  13:25  5.7.  15:56
110.-111.  171  Lukáš Kopecký  M1  Tandem  5.7.  14:24  5.7.  15:56
110.-111.  171  Milan Panzer  M1  Tandem  5.7.  14:24  5.7.  15:56
112.  40  Petr Hornych  M1  MTB  5.7.  14:55  5.7.  15:56
113.  73  Jan Pelnář  M1  MTB  5.7.  16:08  5.7.  17:43
114.  158  Peter Paulovič  M1  MTB  5.7.  16:26  5.7.  17:17
115.-116.  60  Lubomír Andrš  M2  MTB  5.7.  16:41  5.7.  17:43
115.-116.  58  Jiří Rumler  M2  MTB  5.7.  16:41  5.7.  17:12
117.  90  Jaromír Jirka  M2  MTB  5.7.  17:17  6.7.  04:15
118.  10  Daniel Kříž  M1  MTB  5.7.  17:18  6.7.  04:15
119.  9  David Polášek  M1  MTB  5.7.  17:50  6.7.  04:15
120.-121.  13  Renata Kaničárová  F1  MTB  5.7.  17:55  6.7.  04:15
120.-121.  104  Gabriel Gašpar  M2  MTB  5.7.  17:55  6.7.  04:15
122.  93  Richard Štěpánek  M2  Koloběžkář / Scooter  5.7.  18:25  5.7.  18:39
123.  79  Petr Chvojka  M1  MTB  5.7.  18:28  5.7.  19:09
124.-125.  41  Franta Hasil  M2  MTB  5.7.  18:51  5.7.  20:16
124.-125.  133  Martin Zeman  M2  MTB  5.7.  18:51  5.7.  20:16
126.-127.  105  Jindřich Prchlík  M2  Tandem  5.7.  19:05  6.7.  06:37
126.-127.  105  Miroslava Haisová  F2  Tandem  5.7.  19:05  6.7.  06:37
128.  123  Patrik Pacourek  M2  MTB  5.7.  19:27  6.7.  08:00
129.  103  Peter Kozmer  M2  MTB  5.7.  19:39  5.7.  20:10
130.  154  Zdeněk Holý  M2  MTB  5.7.  19:40  6.7.  06:35
131.  149  Ján Maďar  M2  MTB  5.7.  19:46  5.7.  20:10
132.  4  Richard Dostál  M2  MTB  5.7.  20:13  5.7.  20:30
133.  67  Robert Peška  M2  Koloběžkář / Scooter  5.7.  20:29  6.7.  07:20
134.  129  Jiří Svoboda  M2  MTB  5.7.  20:50  6.7.  07:20
135.  17  Libor Štěpán  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  6.7.  01:13  6.7.  08:15
136.  66  Jakub Trnavský  M1  MTB  6.7.  10:28 428km
137.  130  Ivo Indra  M1  Koloběžkář / Scooter  6.7.  13:02  6.7.  14:25
138.  124  Petr Horsák  M1  Chodec - Běžec / Walk - Run  6.7.  14:39  6.7.  15:53
139.  59  Jiří Emmer  M2  Koloběžkář / Scooter  6.7.  15:27  6.7.  17:05
140.  43  Vladimír Düreš  M2  MTB  6.7.  16:07  6.7.  17:33
141.  56  Jiří Malát  M2  MTB  6.7.  16:35  6.7.  17:33
142.-143.  145  Veronika Gondžalová  F1  MTB  6.7.  17:04  6.7.  18:42
142.-143.  151  Zdeněk Zahrádka  M1  MTB  6.7.  17:04  6.7.  19:06
144.-146.  47  Peter Kirdaj  M2  MTB  6.7.  18:10  7.7.  06:44
144.-146.  42  Anna Kirdajová  F2  MTB  6.7.  18:10  7.7.  06:05
144.-146.  135  Jaroslav Spurný  M1  MTB  6.7.  18:10  7.7.  06:53
147.  84  Karel Uher  M1  MTB  6.7.  18:11  6.7.  20:00
148.  69  Stanislav Zárybnický  M2  MTB  6.7.  19:02  7.7.  06:00
149.  57  Ivo Pohořelský  M2  MTB  6.7.  20:32  7.7.  08:30
150.  150  Vladimír Synek  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  6.7.  22:50  7.7.  06:49
151.  89  Helena Hrstková  F1  Chodec - Běžec / Walk - Run  7.7.  00:15  7.7.  09:40
152.  144  Karel Hána  M2  Koloběžkář / Scooter  8.7.  13:01  8.7.  13:15
153.  77  Jiří Váňa  M1  Chodec - Běžec / Walk - Run  8.7.  18:35  8.7.  18:40
154.  70  Martina Josefa Veselá  F1  MTB  8.7.  21:19  8.7.  21:20

Podívejte se, kdo dosáhl Finish 500, Checkpoint 3, Finish 1000. / Look who reached Finish 500, Checkpoint 3, Finish 1000.

Nedojeli do CP 1 / Did not finish CP 1

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance
DNF 33 Michal Bláha M1 Chodec - Běžec / Walk - Run 9.7. 14:42 438km
DNF 125 Marek Eliáš M2 Chodec - Běžec / Walk - Run 406km
DNF 126 Júlia Kirdajová F1 MTB 5.7. 19:40 317km
DNF 102 Rostislav Havelka M2 MTB 3.7. 16:32 308km
DNF 64 Aleš Procházka M2 Tandem 5.7. 19:09 234km
DNF 64 Šárka Kolbová F2 Tandem 5.7. 19:09 234km
DNF 121 Libor Londa M1 Jiný vlastní pohyb / Other human power movement 5.7. 17:34 201km
DNF 26 Heluna Hnátová F1 MTB 3.7. 15:45 160km
DNF 169 Pavol Hlaváč M1 MTB 2.7. 16:40 80km
DNF 72 Pavel Pánek M2 MTB 2.7. 14:19 63km
DNF 95 Ivan Dado M1 MTB 1.7. 15:00 neodstartoval
DNF 116 Petr Berger M2 MTB 1.7. 15:00 pokračuje mimo soutěž
DNF 110 Alexandr Kotačka M2 MTB 1.7. 15:00 nenastoupil