Místo / Location: Skalná, 1619. km / 1006. mi
Termín fungování / Working days: 10.–22. 7. 2017

Partner kontroly / Checkpoint Partner: Generali

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Poznámka / Note In category overall In discipl. overall Čas / Time Změna váhy (kg) / Change of weight (kg) Změna tuku / Change of fat (%)
Date Time
  1.  57  Jiří Kašpar  M2  MTB  10.7.  11:51 1 1 7d, 20h, 51m 0,70 0,40
  2.  106  Luboš Seidl  M2  MTB  10.7.  22:21 2 2 8d, 7h, 21m -2,90 -1,60
  3.  90  Martin Olejník  M1  MTB  11.7.  00:22 1 3 8d, 9h, 22m -2,00 -2,20
  4.  116  Robert Knebel  M2  MTB  12.7.  00:42 3 4 9d, 9h, 42m -4,40 -2,40
  5.  77  Martin Palásek  M1  MTB  11.7.  23:47 5+3 hod* 2 5 9d, 16h, 47m -4,00 -2,60
  6.-7.  148  Ralph Sander  M2  MTB  12.7.  11:54 4.-5. 6.-7. 9d, 20h, 54m -0,10 0,00
  6.-7.  151  Sven Drese  M2  MTB  12.7.  11:54 4.-5. 6.-7. 9d, 20h, 54m +3,00 0,90
  8.  145  Petr Novák  M1  MTB  12.7.  18:14 3 8 10d, 3h, 14m -1,10 -0,90
  9.  48  Steffen Raum  M1  MTB  12.7.  20:57 1 hodina* 4 9 10d, 6h, 57m -3,00 -1,50
  10.  42  Pavel Chuchma  M1  MTB  12.7.  19:44 5+5 hod* 5 10 10d, 14h, 44m 0,00 0,00
  11.-12.  50  Jakub Jágl  M1  MTB  13.7.  11:41 6 11.-12. 10d, 20h, 41m -0,60 -1,50
  11.-12.  112  Petr Kohoutek  M2  MTB  13.7.  11:41 4 11.-12. 10d, 20h, 41m -2,20 -1,20
  13.  34  Štěpán Hejtmánek  M1  MTB  13.7.  14:07 1 hodina* 7 13 11d, 0h, 7m -5,60 -4,00
  14.-15.  2  Ondřej Svoboda  M1  MTB  13.7.  22:53 8.-9. 14.-15. 11d, 7h, 53m 0,70 0,30
  14.-15.  19  Jarek Hubáček  M1  MTB  13.7.  22:53 8.-9. 14.-15. 11d, 7h, 53m -4,80 -2,70
  16.  118  Josef Vebr  M2  MTB  13.7.  22:53 1 hodina* 7 16 11d, 8h, 53m 0,70 -0,60
  17.  60  Jaroslav Zvonek  M1  MTB  14.7.  03:30 1 hodina* 10 17 11d, 13h, 30m -3,10 -1,10
  18.  12  Tilo Arnhold  M2  MTB  14.7.  10:47 8 18 11d, 19h, 47m -3,70 -2,20
  19.  59  Petr Šíma  M2  MTB  14.7.  11:05 9 19 11d, 20h, 5m -2,70 -1,70
  20.-21.  122  Vladimír Grusman  M1  MTB  14.7.  11:10 11.-12. 20.-21. 11d, 20h, 10m -5,80 -3,90
  20.-21.  135  Karel Smékal  M1  MTB  14.7.  11:10 11.-12. 20.-21. 11d, 20h, 10m -4,30 -1,90
  22.  114  Lumír Soukup  M2  MTB  14.7.  11:49 1 hodina* 10 22 11d, 21h, 49m -4,80 -2,80
  23.  15  Pavel Wild  M2  MTB  14.7.  12:30 1+1 hod* 11 23 11d, 23h, 30m -3,00 -2,50
  24.  31  Miroslav Franěk  M2  MTB  14.7.  17:17 12 24 12d, 2h, 17m -1,40 -1,20
  25.-26.  23  Martin Bulíček  M2  MTB  14.7.  17:40 13 25.-26. 12d, 2h, 40m -5,40 -2,80
  25.-26.  133  Zdeněk Keken  M1  MTB  14.7.  17:40 11 25.-26. 12d, 2h, 40m -4,80 -3,00
  27.  20  Michal Balada  M1  MTB  14.7.  18:50 3+1 hod* 14 27 12d, 7h, 50m -4,20 -1,40
  28.  79  Robert Janisch  M1  MTB  14.7.  20:15 2+1 hod* 15 28 12d, 8h, 15m -4,00 -2,40
  29.  5  Pavol Anderko  M2  MTB  15.7.  01:16 3+1 hod* 14 29 12d, 14h, 16m +1,50 0,80
  30.  28  Martin Novák  M2  MTB  15.7.  01:16 3+1+1 hod* 15 30 12d, 15h, 16m -2,80 -1,60
  31.  27  Lukáš Badura  M1  MTB  15.7.  13:37 16 31 12d, 22h, 37m -4,20 -1,60
  32.  156  Jan Veselý  M1  MTB  15.7.  14:05 17 32 12d, 23h, 5m -3,90 +3,60
  33.  134  Pavel Elster  M2  MTB  15.7.  16:48 16 33 13d, 1h, 48m +2,00 0,60
  34.  46  Michala Laifertová  F1  MTB  15.7.  17:56 1 34 13d, 2h, 56m -0,70 -5,50
  35.  41  Miloš Vydra  M2  MTB  15.7.  16:48 2 hodiny* 17 35 13d, 3h, 48m -3,00 -0,70
  36.  143  František Boudný  M1  MTB  15.7.  22:22 18 36 13d, 7h, 22m 0,50 -0,80
  37.  138  Michal Šimek  M1  MTB  15.7.  22:46 1 hodina* 19 37 13d, 8h, 46m -4,00 -3,90
  38.  86  Pavel Matys  M2  MTB  16.7.  08:20 18 38 13d, 17h, 20m +1,50
  39.  3  Ondřej Klečka  M1  MTB  16.7.  14:06 20 39 13d, 23h, 6m -5,60 -2,30
  40.-41.  36  František Kasanič  M2  MTB  16.7.  14:20 19 40.-41. 13d, 23h, 20m -5,00 -3,00
  40.-41.  69  Jiří Baloušek  M1  MTB  16.7.  14:20 21 40.-41. 13d, 23h, 20m -3,70 -2,20
  42.  13  Lukáš Konečný  M1  MTB  16.7.  15:34 22 42 14d, 0h, 34m -8,00 -5,10
  43.  128  Rudolf Prokš  M2  MTB  16.7.  12:57 3 hodiny* 20 43 14d, 0h, 57m -2,00 -1,50
  44.  64  Jan Ščepán  M2  MTB  16.7.  12:01 3+1 hod* 21 44 14d, 1h, 1m -2,40 -1,20
  45.  154  František Kejda  M1  MTB  16.7.  18:15 23 45 14d, 3h, 15m -7,50 -3,60
  46.  126  Michal Ozogán  M1  MTB  16.7.  20:55 24 46 14d, 5h, 55m -2,50 -1,60
  47.  115  Zdeněk Zezulka  M2  MTB  16.7.  22:57 22 47 14d, 7h, 57m -2,00 -1,80
  48.  113  Martin Karásek  M2  MTB  16.7.  19:22 6 hodin* 23 48 14d, 10h, 22m 0,30 -0,10
  49.  37  Lukáš Frčka  M1  MTB  17.7.  13:04 25 49 14d, 22h, 4m -5,40 -3,90
  50.  121  Jan Kalivoda  M2  MTB  17.7.  14:57 24 50 14d, 23h, 57m -3,30 -2,00
  51.  49  František Valeš  M2  MTB  17.7.  11:05 10 hodin* 25 51 15d, 6h, 5m -5,30 -3,90
  52.  85  Jaroslav Šašek  M2  MTB  17.7.  21:38 26 52 15d, 6h, 38m -6,00 -3,50
  53.  18  Miroslav Přibyl  M1  MTB  17.7.  20:09 1+1 hod* 26 53 15d, 7h, 9m -5,60 -3,60
  54.  109  Martin Písačka  M1  MTB  17.7.  20:09 2+1+1 hod* 27 54 15d, 9h, 9m -2,50 -1,80
  55.  96  Peter Scheerer  M2  MTB  18.7.  00:11 27 55 15d, 9h, 11m -2,50 -2,60
  56.  97  Josef Mikulín  M1  MTB  17.7.  14:57 10 hodin* 28 56 15d, 9h, 57m -4,20 -3,70
  57.  73  Jakub Milata  M1  MTB  18.7.  01:05 29 57 15d, 10h, 5m -4,90 -3,00
  58.  83  Gabriela Matějíčková  F1  MTB  17.7.  20:09 3+2 hod* 2 58 15d, 10h, 9m -1,40 -6,60
  59.  52  Silvie Štenclová  F1  MTB  17.7.  21:38 10 hodin* 3 59 15d, 16h, 38m -1,90 -6,30
  60.  95  Karel Vostracký  M2  MTB  18.7.  14:55 1 hodina* 28 60 16d, 0h, 55m -5,10 -2,60
  61.  61  Jiří Vlach  M2  MTB  18.7.  18:05 10+6 hod* 29 61 16d, 19h, 5m -7,00 -4,70
  62.  84  Petr Duchoslav  M1  MTB  19.7.  13:47 1 hodina* 30 62 16d, 23h, 47m -5,30 -6,80
  63.  38  Tomasz Sójka  M2  MTB  19.7.  19:59 1 hodina* 30 63 17d, 5h, 59m -6,90 -5,40
  64.  120  Jaroslav Drábik  M2  MTB  19.7.  19:59 10+1+1 hod* 31 64 17d, 16h, 59m -3,00 -2,80
  65.-66.  105  Jindřich Prchlík  M2  Tandem  20.7.  14:05 1 hodina* 32 1.-2. 18d, 0h, 5m -5,70 +1,80
  65.-66.  105  Miroslava Haisová  F2  Tandem  20.7.  14:05 1 hodina* 1 1.-2. 18d, 0h, 5m -5,50 -3,40
  67.-68.  87  Jaromír Jirka  M2  MTB  20.7.  18:05 33.-34. 65.-66. 18d, 3h, 5m -4,70 -3,10
  67.-68.  124  Gabriel Gašpar  M2  MTB  20.7.  18:05 33.-34. 65.-66. 18d, 3h, 5m -4,70 -2,80
  69.  30  Renata Kaničárová  F1  MTB  20.7.  19:14 4 67 18d, 4h, 14m -5,70 -4,00
  70.  98  Tomáš Wizovský  M2  MTB  21.7.  12:01 35 68 18d, 21h, 1m -3,00 +4,70
  71.  93  Richard Štěpánek  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  22.7.  20:41 24 hodin* 36 1 21d, 5h, 41m -7,00
  72.  157  Zdeněk Martínek  M2  MTB  24.7.  13:34 1 hodina* 37 69 21d, 23h, 34m
  73.  123  Ryan Long  M1  MTB  24.7.  14:20 5+1+1 hod* 31 70 22d, 6h, 20m +1,40 -1,40
  74.  144  Karel Hána  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  2.8.  14:35 38 2 30d, 23h, 35m -5,90 -15,80
 DSQ  104  Libor Pavlík  M2  MTB  14.7.  14:57 DSQ* -4,2
 DSQ  127  Vladislav Gatial  M2  MTB  15.7.  13:00 DSQ* -5,9 -1,5
 DSQ  9  Pavel Váša  M2  MTB  16.7.  13:51 DSQ* -5,0 -1,4
 DSQ  125  Stanislav Hvizdoš  M1  MTB  16.7.  22:26 DSQ* -1,1 -0,3
 DSQ  101  Jarda Jisl  M2  Koloběžkář / Scooter  17.7.  19:36 DSQ* -3,8 -2,4

Podívejte se, kdo dosáhl Finish 500Checkpoint 3Checkpoint 1. / Look who reached Finish 500, Checkpoint 3, Checkpoint 1.

Ukončili mezi CP 3 a Finish 1000 / Did not reach Finish 1000

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance
DNF 100 Ladislav Stach M1 MTB 11.7. 13:05 1454 km
DNF 99 Vladan Moravec M1 MTB 10.7. 08:00 1298 km
DNF 39 Michael Kazimiers M2 MTB 10.7. 22:45 1297 km
DNF 150 Leoš Křivánek M2 MTB 12.7. 22:09 1263 km
DNF 62 David Pelcl M1 MTB 14.7. 11:08 1228 km
DNF 139 Pavel Müller M2 MTB 11.7. 10:31 1190 km

Ukončili mezi Finish 500 a CP 3 / Did not finish CP 3

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance

Penalizace:

1 hodina – drobné nedodržení trasy: 15 Pavel Wild, 18 Miroslav Přibyl, 28 Martin Novák, 34 Štěpán Hejtmánek, 60 Jaroslav Zvonek, 138 Michal Šimek

1 hodina – nevrácení se k brodu po jeho objetí (Váh): 123 Ryan Long

1 hodina – částečné nedodržení zákazu jízdy v Krkonoších: 5 Pavol Anderko, 15 Pavel Wild, 18 Miroslav Přibyl, 20 Michal Balada, 28 Martin Novák, 38 Tomasz Sójka, 48 Steffen Raum, 64 Jan Ščepán, 79 Robert Janisch, 84 Petr Duchoslav, 95 Karel Vostracký, 105 Jindřich Prchlík a Miroslava Haisová, 2 × 109 Martin Písačka, 114 Lumír Soukup, 118 Josef Vebr, 2 × 120 Jaroslav Drábik, 123 Ryan Long, 157 Zdeněk Martínek

2 hodiny – výraznější nedodržení trasy: 41 Miloš Vydra, 79 Robert Janisch, 83 Gabriela Matějíčková, 109 Martin Písačka

3 hodiny – nedodržení zákazu jízdy v Krkonoších: 5 Pavol Anderko, 20 Michal Balada, 28 Martin Novák, 77 Martin Palásek, 83 Gabriela Matějíčková

3 hodiny – vynechání trasy kolem brodu při jeho objetí: 64 Jan Ščepán, 128 Rudolf Prokš

5 hodin – výrazné nedodržení trasy: 123 Ryan Long

5 hodin – nedovolená pomoc (příprava věcí na trasu předem): 42 Pavel Chuchma

5 hodin – nedodržení nočního zákazu v ostatních oblastech: 42 Pavel Chuchma, 77 Martin Palásek

6 hodin – chybějící malá část trasy: 61 Jiří Vlach, 113 Martin Karásek

10 hodin – nedodržení nočního zákazu ve slovenských národních parcích: 49 František Valeš, 52 Silvie Štenclová, 61 Jiří Vlach, 97 Josef Mikulín, 120 Jaroslav Drábik

24 hodin – minutí povinného bodu č. 15 Polana Izerska: chodec 93 Richard Štěpánek

*DSQ:
9 Pavel Váša – chybí část záznamu trasy
101 Jarda Jisl – chybí část záznamu trasy
104 Libor Pavlík – chybí část záznamu trasy
125 Stanislav Hvizdoš – chybí část záznamu trasy
127 Vladislav Gatial – chybí část záznamu trasy