Místo / Location: Skalná, 1619. km / 1006. mi
Termín fungování / Working days: 10.–22. 7. 2017

Partner kontroly / Checkpoint Partner: Generali

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Poznámka / Note In category overall In discipl. overall Čas / Time Změna váhy (kg) / Change of weight (kg) Změna tuku / Change of fat (%)
Date Time
  1.  57  Jiří Kašpar  M2  MTB  10.7.  11:51 1 1 7d, 20h, 51m 0,7 0,4
  2.  106  Luboš Seidl  M2  MTB  10.7.  22:21 2 2 8d, 7h, 21m -2,9 -1,6
  3.  90  Martin Olejník  M1  MTB  11.7.  00:22 1 3 8d, 9h, 22m -2,0 -2,2
  4.  77  Martin Palásek  M1  MTB  11.7.  23:47 2 4 9d, 8h, 47m -4,0 -2,6
  5.  116  Robert Knebel  M2  MTB  12.7.  00:42 3 5 9d, 9h, 42m -4,4 -2,4
  6.-7.  148  Ralph Sander  M2  MTB  12.7.  11:54 4.-5. 6.-7. 9d, 20h, 54m -0,1 0,0
  6.-7.  151  Sven Drese  M2  MTB  12.7.  11:54 4.-5. 6.-7. 9d, 20h, 54m +3,0 0,9
  8.  145  Petr Novák  M1  MTB  12.7.  18:14 3 8 10d, 3h, 14m -1,1 -0,9
  9.  42  Pavel Chuchma  M1  MTB  12.7.  19:44 4 9 10d, 4h, 44m 0,0 0,0
  10.  48  Steffen Raum  M1  MTB  12.7.  20:57 5 10 10d, 5h, 57m -3,0 -1,5
  11.-12.  50  Jakub Jágl  M1  MTB  13.7.  11:41 6 11.-12. 10d, 20h, 41m -0,6 -1,5
  11.-12.  112  Petr Kohoutek  M2  MTB  13.7.  11:41 4 11.-12. 10d, 20h, 41m -2,2 -1,2
  13.  34  Štěpán Hejtmánek  M1  MTB  13.7.  14:07 7 13 10d, 23h, 7m -5,6 -4,0
  14.-16.  2  Ondřej Svoboda  M1  MTB  13.7.  22:53 8.-9. 14.-16. 11d, 7h, 53m 0,7 0,3
  14.-16.  19  Jarek Hubáček  M1  MTB  13.7.  22:53 8.-9. 14.-16. 11d, 7h, 53m -4,8 -2,7
  14.-16.  118  Josef Vebr  M2  MTB  13.7.  22:53 5 14.-16. 11d, 7h, 53m 0,7 -0,6
  17.  60  Jaroslav Zvonek  M1  MTB  14.7.  03:30 10 17 11d, 12h, 30m -3,1 -1,1
  18.  12  Tilo Arnhold  M2  MTB  14.7.  10:47 8 18 11d, 19h, 47m -3,7 -2,2
  19.  59  Petr Šíma  M2  MTB  14.7.  11:05 9 19 11d, 20h, 5m -2,7 -1,7
  20.-21.  122  Vladimír Grusman  M1  MTB  14.7.  11:10 11.-12. 20.-21. 11d, 20h, 10m -5,8 -3,9
  20.-21.  135  Karel Smékal  M1  MTB  14.7.  11:10 11.-12. 20.-21. 11d, 20h, 10m -4,3 -1,9
  22.  114  Lumír Soukup  M2  MTB  14.7.  11:49 10 22 11d, 20h, 49m -4,8 -2,8
  23.  15  Pavel Wild  M2  MTB  14.7.  12:30 11 23 11d, 21h, 30m -3,0 -2,5
  24.  104  Libor Pavlík  M2  MTB  14.7.  14:57 12 24 11d, 23h, 57m -4,2
  25.  31  Miroslav Franěk  M2  MTB  14.7.  17:17 13 25 12d, 2h, 17m -1,4 -1,2
  26.-27.  23  Martin Bulíček  M2  MTB  14.7.  17:40 14 26.-27. 12d, 2h, 40m -5,4 -2,8
  26.-27.  133  Zdeněk Keken  M1  MTB  14.7.  17:40 11 26.-27. 12d, 2h, 40m -4,8 -3,0
  28.  20  Michal Balada  M1  MTB  14.7.  18:50 14 28 12d, 3h, 50m -4,2 -1,4
  29.  79  Robert Janisch  M1  MTB  14.7.  20:15 15 29 12d, 5h, 15m -4,0 -2,4
  30.-31.  5  Pavol Anderko  M2  MTB  15.7.  01:16 15.-16. 30.-31. 12d, 10h, 16m +1,5 0,8
  30.-31.  28  Martin Novák  M2  MTB  15.7.  01:16 15.-16. 30.-31. 12d, 10h, 16m -2,8 -1,6
  32.  127  Vladislav Gatial  M2  MTB  15.7.  13:00 17 32 12d, 22h, 0m -5,9 -1,5
  33.  27  Lukáš Badura  M1  MTB  15.7.  13:37 16 33 12d, 22h, 37m -4,2 -1,6
  34.  156  Jan Veselý  M1  MTB  15.7.  14:05 17 34 12d, 23h, 5m -3,9 +3,6
  35.-36.  41  Miloš Vydra  M2  MTB  15.7.  16:48 18.-19. 35.-36. 13d, 1h, 48m -3,0 -0,7
  35.-36.  134  Pavel Elster  M2  MTB  15.7.  16:48 18.-19. 35.-36. 13d, 1h, 48m +2,0 0,6
  37.  46  Michala Laifertová  F1  MTB  15.7.  17:56 1 37 13d, 2h, 56m -0,7 -5,5
  38.  143  František Boudný  M1  MTB  15.7.  22:22 18 38 13d, 7h, 22m 0,5 -0,8
  39.  138  Michal Šimek  M1  MTB  15.7.  22:46 19 39 13d, 7h, 46m -4,0 -3,9
  40.  86  Pavel Matys  M2  MTB  16.7.  08:20 20 40 13d, 17h, 20m +1,5
  41.  64  Jan Ščepán  M2  MTB  16.7.  12:01 21 41 13d, 21h, 1m -2,4 -1,2
  42.  128  Rudolf Prokš  M2  MTB  16.7.  12:57 22 42 13d, 21h, 57m -2,0 -1,5
  43.  9  Pavel Váša  M2  MTB  16.7.  13:51 23 43 13d, 22h, 51m -5,0 -1,4
  44.  3  Ondřej Klečka  M1  MTB  16.7.  14:06 20 44 13d, 23h, 6m -5,6 -2,3
  45.-46.  36  František Kasanič  M2  MTB  16.7.  14:20 24 45.-46. 13d, 23h, 20m -5,0 -3,0
  45.-46.  69  Jiří Baloušek  M1  MTB  16.7.  14:20 21 45.-46. 13d, 23h, 20m -3,7 -2,2
  47.  13  Lukáš Konečný  M1  MTB  16.7.  15:34 22 47 14d, 0h, 34m -8,0 -5,1
  48.  154  František Kejda  M1  MTB  16.7.  18:15 23 48 14d, 3h, 15m -7,5 -3,6
  49.  113  Martin Karásek  M2  MTB  16.7.  19:22 25 49 14d, 4h, 22m 0,3 -0,1
  50.  126  Michal Ozogán  M1  MTB  16.7.  20:55 24 50 14d, 5h, 55m -2,5 -1,6
  51.  125  Stanislav Hvizdoš  M1  MTB  16.7.  22:26 25 51 14d, 7h, 26m -1,1 -0,3
  52.  115  Zdeněk Zezulka  M2  MTB  16.7.  22:57 26 52 14d, 7h, 57m -2,0 -1,8
  53.  49  František Valeš  M2  MTB  17.7.  11:05 27 53 14d, 20h, 5m -5,3 -3,9
  54.  37  Lukáš Frčka  M1  MTB  17.7.  13:04 26 54 14d, 22h, 4m -5,4 -3,9
  55.-56.  97  Josef Mikulín  M1  MTB  17.7.  14:57 27 55.-56. 14d, 23h, 57m -4,2 -3,7
  55.-56.  121  Jan Kalivoda  M2  MTB  17.7.  14:57 28 55.-56. 14d, 23h, 57m -3,3 -2,0
  57.  101  Jarda Jisl  M2  Koloběžkář / Scooter  17.7.  19:36 29 1 15d, 4h, 36m -3,8 -2,4
  58.-60.  109  Martin Písačka  M1  MTB  17.7.  20:09 28.-29. 57.-59. 15d, 5h, 9m -2,5 -1,8
  58.-60.  83  Gabriela Matějíčková  F1  MTB  17.7.  20:09 2 57.-59. 15d, 5h, 9m -1,4 -6,6
  58.-60.  18  Miroslav Přibyl  M1  MTB  17.7.  20:09 28.-29. 57.-59. 15d, 5h, 9m -5,6 -3,6
  61.-62.  85  Jaroslav Šašek  M2  MTB  17.7.  21:38 30 60.-61. 15d, 6h, 38m -6,0 -3,5
  61.-62.  52  Silvie Štenclová  F1  MTB  17.7.  21:38 3 60.-61. 15d, 6h, 38m -1,9 -6,3
  63.  96  Peter Scheerer  M2  MTB  18.7.  00:11 31 62 15d, 9h, 11m -2,5 -2,6
  64.  73  Jakub Milata  M1  MTB  18.7.  01:05 30 63 15d, 10h, 5m -4,9 -3,0
  65.  95  Karel Vostracký  M2  MTB  18.7.  14:55 32 64 15d, 23h, 55m -5,1 -2,6
  66.  61  Jiří Vlach  M2  MTB  18.7.  18:05 33 65 16d, 3h, 5m -7,0 -4,7
  67.  84  Petr Duchoslav  M1  MTB  19.7.  13:47 31 66 16d, 22h, 47m -5,3 -6,8
  68.-69.  38  Tomasz Sójka  M2  MTB  19.7.  19:59 34.-35. 67.-68. 17d, 4h, 59m -6,9 -5,4
  68.-69.  120  Jaroslav Drábik  M2  MTB  19.7.  19:59 34.-35. 67.-68. 17d, 4h, 59m -3,0 -2,8
  70.-71.  105  Jindřich Prchlík  M2  Tandem  20.7.  14:05 36 1.-2. 17d, 23h, 5m -5,7 +1,8
  70.-71.  105  Miroslava Haisová  F2  Tandem  20.7.  14:05 1 1.-2. 17d, 23h, 5m -5,5 -3,4
  72.-73.  87  Jaromír Jirka  M2  MTB  20.7.  18:05 37.-38. 69.-70. 18d, 3h, 5m -4,7 -3,1
  72.-73.  124  Gabriel Gašpar  M2  MTB  20.7.  18:05 37.-38. 69.-70. 18d, 3h, 5m -4,7 -2,8
  74.  30  Renata Kaničárová  F1  MTB  20.7.  19:14 4 71 18d, 4h, 14m -5,7 -4,0
  75.  98  Tomáš Wizovský  M2  MTB  21.7.  12:01 39 72 18d, 21h, 1m -3,0 +4,7
  76.  93  Richard Štěpánek  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  22.7.  20:41 40 1 20d, 5h, 41m -7,0
  77.  157  Zdeněk Martínek  M2  MTB  24.7.  13:34 41 73 21d, 22h, 34m 0,0 0,0
  78.  123  Ryan Long  M1  MTB  24.7.  14:20 32 74 21d, 23h, 20m +1,4 -1,4
  79.  144  Karel Hána  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  2.8.  14:35 42 2 30d, 23h, 35m -5,9 -15,8

Podívejte se, kdo dosáhl Finish 500Checkpoint 3Checkpoint 1. / Look who reached Finish 500, Checkpoint 3, Checkpoint 1.

Ukončili mezi CP 3 a Finish 1000 / Did not reach Finish 1000

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance
DNF 100 Ladislav Stach M1 MTB 11.7. 13:05 1454 km
DNF 99 Vladan Moravec M1 MTB 10.7. 08:00 1298 km
DNF 39 Michael Kazimiers M2 MTB 10.7. 22:45 1297 km
DNF 150 Leoš Křivánek M2 MTB 12.7. 22:09 1263 km
DNF 62 David Pelcl M1 MTB 14.7. 11:08 1228 km
DNF 139 Pavel Müller M2 MTB 11.7. 10:31 1190 km

Ukončili mezi Finish 500 a CP 3 / Did not finish CP 3

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance