Místo / Location: X-Park Františkov, Branná (okres Šumperk), Jeseníky, cca 839. km / 521. mi
Termín fungování / Working days: 6.–13. 7. 2017   –   Kamery

Partner kontroly / Checkpoint Partner: PS Assistance

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Odjezd / Out Poznámka / Note FINISH 500 In category overall In discipl. overall Čas / Time Změna váhy (kg) / Change of weight (kg) Změna tuku / Change of fat (%)
Date Time Date Time
1.  57  Jiří Kašpar  M2  MTB  6.7.  08:28  6.7.  10:32 3d, 17h, 28m +1,5 -0,4
2.  106  Luboš Seidl  M2  MTB  6.7.  12:47  6.7.  14:39 3d, 21h, 47m -1,6 0,2
3.  16  Antonín Liebel  M2  MTB  6.7.  13:29 Finisher 500 3 3 3d, 22h, 29m -2,2 -0,1
4.  90  Martin Olejník  M1  MTB  6.7.  16:41  6.7.  17:09 4d, 1h, 41m -1,1 0,4
5.  94  Rostislav Kubný  M1  MTB  6.7.  20:11 Finisher 500 2 5 4d, 5h, 11m -2,4 -0,6
6.-7.  99  Vladan Moravec  M1  MTB  6.7.  20:20  6.7.  22:03 4d, 5h, 20m -1,8 -1,2
6.-7.  77  Martin Palásek  M1  MTB  6.7.  20:20  6.7.  22:03 4d, 5h, 20m -3,1 -1,6
8.  43  Ladislav Bimon  M2  MTB  6.7.  20:54 Finisher 500 4 8 4d, 5h, 54m 0,0 +1,7
9.-10.  148  Ralph Sander  M2  MTB  6.7.  22:22  7.7.  10:35 4d, 7h, 22m +2,4 +1,5
9.-10.  151  Sven Drese  M2  MTB  6.7.  22:22  7.7.  10:35 4d, 7h, 22m +1,5 +2,7
11.  116  Robert Knebel  M2  MTB  7.7.  07:38  7.7.  11:15 4d, 16h, 38m -2,3 -1,5
12.  8  Robert Bičík  M1  MTB  7.7.  12:39 Finisher 500 5 12 4d, 21h, 39m -3,9 -0,3
13.  42  Pavel Chuchma  M1  MTB  7.7.  16:06  7.7.  18:17 5d, 1h, 6m 0,6 0,5
14.  39  Michael Kazimiers  M2  MTB  7.7.  16:19  7.7.  18:20 5d, 1h, 19m 0,2 +2,3
15.  100  Ladislav Stach  M1  MTB  7.7.  16:50  7.7.  19:16 5d, 1h, 50m -4,8 -1,8
16.  48  Steffen Raum  M1  MTB  7.7.  17:51  8.7.  00:36 5d, 2h, 51m -1,2 +2,3
17.  145  Petr Novák  M1  MTB  7.7.  20:09  8.7.  06:14 5d, 5h, 9m -0,2 +6,0
18.  34  Štěpán Hejtmánek  M1  MTB  7.7.  20:36  8.7.  06:14 5d, 5h, 36m -0,6 +3,0
19.  46  Michala Laifertová  F1  MTB  7.7.  21:23  8.7.  08:30 5d, 6h, 23m +1,0 -4,1
20.  19  Jarek Hubáček  M1  MTB  7.7.  21:54  8.7.  07:05 5d, 6h, 54m -1,4 +2,4
21.  118  Josef Vebr  M2  MTB  7.7.  23:03  8.7.  06:53 5d, 8h, 3m -3,1 -1,4
22.  50  Jakub Jágl  M1  MTB  7.7.  23:22  8.7.  08:14 5d, 8h, 22m +4,9 +4,8
23.  112  Petr Kohoutek  M2  MTB  7.7.  23:53  8.7.  07:11 5d, 8h, 53m -0,3 0,9
24.  27  Lukáš Badura  M1  MTB  7.7.  23:54  8.7.  09:30 5d, 8h, 54m -3,3 -1,0
25.  12  Tilo Arnhold  M2  MTB  8.7.  02:22  8.7.  10:28 5d, 11h, 22m -1,9 0,8
26.-27.  88  Katarína Ludvíková  F1  MTB  8.7.  07:47 Finisher 500 2 26.-27. 5d, 16h, 47m 0,2 -4,2
26.-27.  31  Miroslav Franěk  M2  MTB  8.7.  07:47  8.7.  14:53 5d, 16h, 47m 0,3 +1,2
28.-29.  122  Vladimír Grusman  M1  MTB  8.7.  09:07  8.7.  11:03 5d, 18h, 7m -2,7 -0,7
28.-29.  135  Karel Smékal  M1  MTB  8.7.  09:07  8.7.  11:03 5d, 18h, 7m -2,3 0,4
30.  20  Michal Balada  M1  MTB  8.7.  11:01  8.7.  12:22 5d, 20h, 1m -0,9 +1,0
31.  131  Bronislav Holz  M1  MTB  8.7.  11:03 Finisher 500 17 31 5d, 20h, 3m -3,1 -1,5
32.  104  Libor Pavlík  M2  MTB  8.7.  11:09  8.7.  13:45 5d, 20h, 9m +1,2
33.-34.  133  Zdeněk Keken  M1  MTB  8.7.  11:10  8.7.  13:30 5d, 20h, 10m -0,5 +1,1
33.-34.  139  Pavel Müller  M2  MTB  8.7.  11:10  8.7.  13:30 5d, 20h, 10m 0,1 +1,6
35.  59  Petr Šíma  M2  MTB  8.7.  12:06  8.7.  15:00 5d, 21h, 6m -0,2 -0,1
36.  2  Ondřej Svoboda  M1  MTB  8.7.  12:52  8.7.  13:40 5d, 21h, 52m +1,7 -0,1
37.  15  Pavel Wild  M2  MTB  8.7.  12:55  8.7.  14:00 5d, 21h, 55m -1,2 0,1
38.  92  Tomáš Doležal  M2  MTB  8.7.  13:12 Finisher 500 17 38 5d, 22h, 12m +1,6 +8,9
39.-40.  5  Pavol Anderko  M2  MTB  8.7.  13:32  8.7.  15:38 5d, 22h, 32m 0,4 +4,2
39.-40.  28  Martin Novák  M2  MTB  8.7.  13:32  8.7.  15:38 5d, 22h, 32m 0,2 0,1
41.  79  Robert Janisch  M1  MTB  8.7.  14:00  8.7.  15:38 5d, 23h, 0m -0,3 +1,3
42.  60  Jaroslav Zvonek  M1  MTB  8.7.  14:09  8.7.  14:48 5d, 23h, 9m -0,5 -0,2
43.  63  Pavel Sedláček  M2  MTB  8.7.  15:40 Finisher 500 20 43 6d, 0h, 40m -1,0 +3,4
44.  23  Martin Bulíček  M2  MTB  8.7.  18:09  9.7.  06:00 6d, 3h, 9m -2,4 +1,9
45.  114  Lumír Soukup  M2  MTB  8.7.  18:15  9.7.  05:22 6d, 3h, 15m -3,4 0,1
46.-47.  71  Marek Liška  M2  MTB  8.7.  18:49 Finisher 500 23.-24. 46.-47. 6d, 3h, 49m +1,1 -6,3
46.-47.  127  Vladislav Gatial  M2  MTB  8.7.  18:49  9.7.  06:00 6d, 3h, 49m -5,2 -0,7
48.  150  Leoš Křivánek  M2  MTB  8.7.  19:04  9.7.  06:00 6d, 4h, 4m -5,9 0,4
49.  146  Jens Bochmann  M2  MTB  8.7.  19:48 Finisher 500 26 49 6d, 4h, 48m +3,4 +4,8
50.  138  Michal Šimek  M1  MTB  8.7.  19:52  9.7.  06:00 6d, 4h, 52m -0,6 0,1
51.  86  Pavel Matys  M2  MTB  9.7.  01:01  9.7.  09:10 6d, 10h, 1m +3,9
52.  156  Jan Veselý  M1  MTB  9.7.  02:00  9.7.  08:22 6d, 11h, 0m -2,3 +6,9
53.-55.  41  Miloš Vydra  M2  MTB  9.7.  06:54  9.7.  09:00 6d, 15h, 54m -1,2 -0,5
53.-55.  134  Pavel Elster  M2  MTB  9.7.  06:54  9.7.  09:00 6d, 15h, 54m +2,0 -0,9
53.-55.  143  František Boudný  M1  MTB  9.7.  06:54  9.7.  08:22 6d, 15h, 54m -0,3 -0,1
56.  155  Svatoslav Dočkal  M2  MTB  9.7.  09:32 Finisher 500 30 56 6d, 18h, 32m -1,1 0,7
57.  62  David Pelcl  M1  MTB  9.7.  12:11  9.7.  16:40 6d, 21h, 11m +1,6 +1,8
58.  70  Jiří Vostruha  M2  MTB  9.7.  12:13 Finisher 500 31 58 6d, 21h, 13m -2,4 -2,7
59.-60.  128  Rudolf Prokš  M2  MTB  9.7.  13:01  9.7.  17:34 6d, 22h, 1m 0,2 +1,0
59.-60.  64  Jan Ščepán  M2  MTB  9.7.  13:01  9.7.  17:34 6d, 22h, 1m -0,6 +2,4
61.  13  Lukáš Konečný  M1  MTB  9.7.  13:31  9.7.  17:07 6d, 22h, 31m -4,8 -1,3
62.  101  Jarda Jisl  M2  Koloběžkář / Scooter  9.7.  13:50  10.7.  14:50 6d, 22h, 50m -0,5 0,9
63.  3  Ondřej Klečka  M1  MTB  9.7.  13:56  9.7.  18:05 6d, 22h, 56m -1,7 -0,6
64.  115  Zdeněk Zezulka  M2  MTB  9.7.  16:01  9.7.  19:20 7d, 1h, 1m 0,2 +2,2
65.-66.  44  Antonín Valeš  M2  MTB  9.7.  17:26 Finisher 500 36.-37. 64.-65. 7d, 2h, 26m -0,5 0,8
65.-66.  45  Vladimír Kramárik  M2  MTB  9.7.  17:26 Finisher 500 36.-37. 64.-65. 7d, 2h, 26m -2,1 0,0
67.  113  Martin Karásek  M2  MTB  9.7.  17:39  10.7.  04:45 7d, 2h, 39m +1,8 +2,4
68.-69.  73  Jakub Milata  M1  MTB  9.7.  17:44  10.7.  08:21 7d, 2h, 44m -2,9 -0,7
68.-69.  154  František Kejda  M1  MTB  9.7.  17:44  10.7.  05:20 7d, 2h, 44m -4,7 -0,7
70.  126  Michal Ozogán  M1  MTB  9.7.  18:01  10.7.  05:56 7d, 3h, 1m -0,4 0,9
71.  49  František Valeš  M2  MTB  9.7.  18:49  10.7.  05:30 7d, 3h, 49m -3,3 -1,5
72.  37  Lukáš Frčka  M1  MTB  9.7.  19:14  10.7.  06:15 7d, 4h, 14m -1,6 0,4
73.-75.  95  Karel Vostracký  M2  MTB  9.7.  19:31  10.7.  09:15 7d, 4h, 31m -1,3 +2,7
73.-75.  36  František Kasanič  M2  MTB  9.7.  19:31  10.7.  09:15 7d, 4h, 31m 0,8 +2,2
73.-75.  69  Jiří Baloušek  M1  MTB  9.7.  19:31  10.7.  09:15 7d, 4h, 31m -1,9 -0,1
76.  9  Pavel Váša  M2  MTB  9.7.  19:56  10.7.  09:15 7d, 4h, 56m -2,3 +2,5
77.  96  Peter Scheerer  M2  MTB  9.7.  21:55  10.7.  11:00 7d, 6h, 55m +1,4 +2,3
78.  132  Kristián Fleischmann  M1  MTB  9.7.  23:05 Finisher 500 33 77 7d, 8h, 5m -0,1 -0,1
79.-82.  109  Martin Písačka  M1  MTB  9.7.  23:15  10.7.  06:30 7d, 8h, 15m -0,4 0,1
79.-82.  83  Gabriela Matějíčková  F1  MTB  9.7.  23:15  10.7.  06:30 7d, 8h, 15m -0,2 -4,5
79.-82.  125  Stanislav Hvizdoš  M1  MTB  9.7.  23:15  10.7.  06:30 7d, 8h, 15m -0,6 +1,0
79.-82.  18  Miroslav Přibyl  M1  MTB  9.7.  23:15  10.7.  06:30 7d, 8h, 15m -2,7 -2,6
83.-85.  78  David Bárta  M1  MTB  10.7.  09:51 Finisher 500 37.-39. 82.-84. 7d, 18h, 51m -4,4 -1,7
83.-85.  22  Jan Švec  M1  MTB  10.7.  09:51 Finisher 500 37.-39. 82.-84. 7d, 18h, 51m -0,8 0,9
83.-85.  33  Jan Holas  M1  MTB  10.7.  09:51 Finisher 500 37.-39. 82.-84. 7d, 18h, 51m 0,0 0,4
86.-87.  97  Josef Mikulín  M1  MTB  10.7.  10:59  10.7.  14:58 7d, 19h, 59m -1,5 -2,3
86.-87.  121  Jan Kalivoda  M2  MTB  10.7.  10:59  10.7.  14:58 7d, 19h, 59m -2,2 0,4
88.-90.  61  Jiří Vlach  M2  MTB  10.7.  11:29  10.7.  15:37 7d, 20h, 29m -1,5 +1,4
88.-90.  85  Jaroslav Šašek  M2  MTB  10.7.  11:29  10.7.  12:55 7d, 20h, 29m -2,4 -0,3
88.-90.  52  Silvie Štenclová  F1  MTB  10.7.  11:29  10.7.  15:35 7d, 20h, 29m -0,4 -4,4
91.  26  Robert Ivan Škoda  M2  MTB  10.7.  12:17 Finisher 500 47 90 7d, 21h, 17m -2,5 -1,7
92.  102  Michal Tomášek  M2  MTB  10.7.  16:28 Finisher 500 48 91 8d, 1h, 28m -0,5 +1,0
93.-94.  108  Matthew Hughes  M1  MTB  10.7.  19:12 Finisher 500 41 92.-93. 8d, 4h, 12m 0,1 +1,3
93.-94.  107  Anna Carlsson  F1  MTB  10.7.  19:12 Finisher 500 5 92.-93. 8d, 4h, 12m +1,8 -3,6
95.  53  Petr Žemlička  M2  MTB  10.7.  19:40 Finisher 500 49 94 8d, 4h, 40m +3,3 +3,8
96.  84  Petr Duchoslav  M1  MTB  10.7.  21:35  11.7.  10:35 8d, 6h, 35m -2,7 -8,8
97.  120  Jaroslav Drábik  M2  MTB  11.7.  09:38  11.7.  14:01 8d, 18h, 38m -0,5 -8,5
98.  38  Tomasz Sójka  M2  MTB  11.7.  10:07  11.7.  16:36 8d, 19h, 7m -2,5 0,3
99.  55  Ota Rejthar  M2  MTB  11.7.  20:14 Finisher 500 52 98 9d, 5h, 14m -5,5 -2,0
100.-101.  105  Jindřich Prchlík  M2  Tandem  11.7.  21:26  12.7.  11:11 9d, 6h, 26m -0,5 0,0
100.-101.  105  Miroslava Haisová  F2  Tandem  11.7.  21:26  12.7.  11:11 9d, 6h, 26m -3,0 -6,0
102.-103.  30  Renata Kaničárová  F1  MTB  11.7.  22:00  12.7.  11:11 9d, 7h, 0m -0,3 -3,4
102.-103.  159  Daša Magátová  F1  MTB  11.7.  22:00 Finisher 500 6.-7. 99.-100. 9d, 7h, 0m -0,7 +4,5
104.  157  Zdeněk Martínek  M2  MTB  11.7.  22:54  12.7.  11:11 9d, 7h, 54m -1,1 0,5
105.  10  Daniel Kříž  M1  MTB  12.7.  14:10 Finisher 500 43 102 9d, 23h, 10m -3,6 -1,9
106.  111  Petr Hornych  M1  MTB  12.7.  16:02 Finisher 500 44 103 10d, 1h, 2m -0,4 +7,1
107.  124  Gabriel Gašpar  M2  MTB  12.7.  16:07  13.7.  08:58 10d, 1h, 7m -1,9 0,4
108.-109.  81  Jaroslav Šarda  M2  MTB  12.7.  16:56 Finisher 500 56.-57. 105.-106. 10d, 1h, 56m -0,8 0,6
108.-109.  87  Jaromír Jirka  M2  MTB  12.7.  16:56  13.7.  08:58 10d, 1h, 56m -2,9 +1,4
110.  24  Richard Dostál  M2  MTB  12.7.  20:30 Finisher 500 58 107 10d, 5h, 30m -2,3 -0,2
111.  74  Jiří Vaculík  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  12.7.  21:05 Finisher 500 59 1 10d, 6h, 5m -3,4 -1,6
112.  67  Robert Peška  M2  Koloběžkář / Scooter  13.7.  14:07 Finisher 500 60 2 10d, 23h, 7m 0,0 +3,9
113.-114.  98  Tomáš Wizovský  M2  MTB  13.7.  14:35  13.7.  17:03 10d, 23h, 35m 0,9 +2,8
113.-114.  11  Petr Martínek  M2  MTB  13.7.  14:35 Finisher 500 61.-62. 108.-109. 10d, 23h, 35m -3,3 +1,4
115.  58  Jiří Emmer  M2  Koloběžkář / Scooter  13.7.  15:54 Finisher 500 63 3 11d, 0h, 54m -1,4 +4,3
116.  149  Vladimír Synek  M2  Koloběžkář / Scooter  13.7.  16:46 Finisher 500 64 4 11d, 1h, 46m -3,6 -0,1
117.-118.  6  Josef Schovánek  M1  Chodec - Běžec / Walk - Run  13.7.  19:00 Finisher 500 45 2.-3. 11d, 4h, 0m 0,0 0,0
117.-118.  1  Petr Ozogán  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  13.7.  19:00 Finisher 500 65 2.-3. 11d, 4h, 0m 0,0 0,0
119.  93  Richard Štěpánek  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  13.7.  23:50 11d, 8h, 50m 0,0
120.  136  Stanislav Erben  M2  MTB  14.7.  13:20 Finisher 500 67 110 11d, 22h, 20m 0,0 0,0
121.  123  Ryan Long  M1  MTB  14.7.  14:45  14.7.  16:00 11d, 23h, 45m 0,0 0,0
122.  144  Karel Hána  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  19.7.  10:20  19.7.  10:20 16d, 19h, 20m 0,0 0,0
123.-124.  21  Václav Fišer  M1  Tandem  22.7.  18:00 Finisher 500 47 3.-4. 20d, 3h, 0m 0,0 0,0
123.-124.  21  Aleš Procházka  M2  Tandem  22.7.  18:00 Finisher 500 69 3.-4. 20d, 3h, 0m 0,0 0,0

Podívejte se, kdo dosáhl Checkpoint 1, Checkpoint 3, Finish 1000. / Look who reached Checkpoint 1, Checkpoint 3, Finish 1000.

Ukončili mezi CP 1 a Finish 500 / Did not reach Finish 500

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance
DNF 119 Michal Veber M1 MTB 6.7. 06:09 754 km
DNF 66 Jaroslav Peškar M1 MTB 8.7. 08:14 693 km
DNF 89 Miroslav Šollar M1 MTB 8.7. 10:23 611 km
DNF 141 Karel Uher M1 MTB 11.7. 14:10 611 km
DNF 91 David Pacholík M1 MTB 6.7. 10:53 594 km
DNF 40 David Brožek M2 MTB 6.7. 11:34 579 km
DNF 117 Christian Dietrich M1 MTB 6.7. 09:43 579 km
DNF 65 Pavol Hlaváč M1 MTB 9.7. 17:03 565 km
DNF 68 Stanislav Zárybnický M2 MTB 12.7. 08:16 553 km

Nedojeli do CP 1 / Did not finish CP 1

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance
DNF 17 Libor Štěpán M2 Chodec - Běžec / Walk - Run 9.7. 12:10 423 km
DNF 54 Kuba Šoustek M1 MTB 7.7. 10:16 398 km
DNF 82 Michal Urban M1 MTB 6.7. 06:07 396 km
DNF 56 Pavel Přibyl M1 MTB 6.7. 09:30 389 km
DNF 32 Ivo Pohořelský M2 MTB 8.7. 10:02 389 km
DNF 80 Jirka Beyk Míl M1 MTB 4.7. 15:42 349 km
DNF 72 Pavel Pánek M2 MTB 8.7. 09:03 342 km
DNF 137 Anka Kirdajová F2 MTB 7.7. 08:09 329 km
DNF 153 Peter Kirdaj M2 MTB 6.7. 20:34 329 km
DNF 103 Štěpán Mareček M1 MTB 5.7. 11:01 302 km
DNF 4 Zdeněk Zahrádka M1 MTB 6.7. 18:11 289 km
DNF 25 Milan Krokker M1 MTB 5.7. 13:59 264 km
DNF 29 Pavel Šístek M2 MTB 4.7. 12:54 164 km
DNF 110 Zdeněk Hušák M2 Chodec - Běžec / Walk - Run 5.7. 09:44 142 km
DNF 158 Pavel Johanides M1 Koloběžkář / Scooter 3.7. 19:24 140 km
DNF 51 Martin Roško M1 MTB 3.7. 08:14 122 km
DNF 142 Lubomír Střelec M2 MTB 3.7. 06:52 92 km
DNF 152 Kai-Uwe Lehnung M2 MTB 3.7. 19:46 69 km
DNF 35 Patrik Mach M2 MTB 2.7. 15:13 0 km