Místo / Location: u Trenčína, cca 552. km / 342. mi
Termín fungování / Working days: 4.–9. 7. 2017

Partner kontroly / Checkpoint Partner: Craft

Vzhledem k nedostatečnému pokrytí místa CP mobilním signálem a internetovým spojením, neprobíhá aktualizace online, ale pouze několikrát denně.

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Odjezd / Out Poznámka / Note
Date Time Date Time
1.  57  Jiří Kašpar  M2  MTB  4.7.  22:49  4.7.  23:03
2.-3.  119  Michal Veber  M1  MTB  4.7.  23:10  5.7.  03:30
2.-3.  106  Luboš Seidl  M2  MTB  4.7.  23:10  5.7.  03:40
4.  90  Martin Olejník  M1  MTB  4.7.  23:59  5.7.  04:21
5.-6.  16  Antonín Liebel  M2  MTB  5.7.  08:57  5.7.  09:11
5.-6.  77  Martin Palásek  M1  MTB  5.7.  08:57  5.7.  09:25
7.-8.  43  Ladislav Bimon  M2  MTB  5.7.  09:03  5.7.  09:25
7.-8.  99  Vladan Moravec  M1  MTB  5.7.  09:03  5.7.  09:25
9.  94  Rostislav Kubný  M1  MTB  5.7.  10:23  5.7.  10:57
10.-11.  148  Ralph Sander  M2  MTB  5.7.  11:22  5.7.  12:18
10.-11.  151  Sven Drese  M2  MTB  5.7.  11:22  5.7.  12:18
12.  8  Robert Bičík  M1  MTB  5.7.  12:58  5.7.  13:07
13.  116  Robert Knebel  M2  MTB  5.7.  13:30  5.7.  13:30
14.  42  Pavel Chuchma  M1  MTB  5.7.  15:04  5.7.  15:41
15.  46  Michala Laifertová  F1  MTB  5.7.  17:27  5.7.  19:10
16.  91  David Pacholík  M1  MTB  5.7.  17:44  5.7.  19:10
17.  100  Ladislav Stach  M1  MTB  5.7.  18:32  5.7.  18:50
18.-19.  34  Štěpán Hejtmánek  M1  MTB  5.7.  18:35  5.7.  19:25
18.-19.  145  Petr Novák  M1  MTB  5.7.  18:35  5.7.  19:25
20.  48  Steffen Raum  M1  MTB  5.7.  19:31  5.7.  21:26
21.  19  Jarek Hubáček  M1  MTB  5.7.  20:02  6.7.  06:04
22.  117  Christian Dietrich  M1  MTB  5.7.  21:14  6.7.  04:22
23.  39  Michael Kazimiers  M2  MTB  5.7.  21:37  6.7.  04:22
24.  118  Josef Vebr  M2  MTB  5.7.  22:15  6.7.  06:10
25.  104  Libor Pavlík  M2  MTB  5.7.  22:23  6.7.  06:30
26.-28.  59  Petr Šíma  M2  MTB  5.7.  22:40  6.7.  06:27
26.-28.  133  Zdeněk Keken  M1  MTB  5.7.  22:40  6.7.  06:35
26.-28.  139  Pavel Müller  M2  MTB  5.7.  22:40  6.7.  06:35
29.  40  David Brožek  M2  MTB  5.7.  22:47  6.7.  06:25
30.  12  Tilo Arnhold  M2  MTB  5.7.  23:15  5.7.  23:35
31.  131  Bronislav Holz  M1  MTB  6.7.  02:02  6.7.  06:07
32.-34.  88  Katarína Ludvíková  F1  MTB  6.7.  05:20  6.7.  06:04
32.-34.  31  Miroslav Franěk  M2  MTB  6.7.  05:20  6.7.  06:04
32.-34.  27  Lukáš Badura  M1  MTB  6.7.  05:20  6.7.  06:04
35.-38.  122  Vladimír Grusman  M1  MTB  6.7.  09:00  6.7.  10:00
35.-38.  50  Jakub Jágl  M1  MTB  6.7.  09:00  6.7.  10:00
35.-38.  112  Petr Kohoutek  M2  MTB  6.7.  09:00  6.7.  10:00
35.-38.  135  Karel Smékal  M1  MTB  6.7.  09:00  6.7.  10:00
39.  20  Michal Balada  M1  MTB  6.7.  11:16  6.7.  11:45
40.  5  Pavol Anderko  M2  MTB  6.7.  11:53  6.7.  12:12
41.  92  Tomáš Doležal  M2  MTB  6.7.  11:54  6.7.  12:12
42.-43.  79  Robert Janisch  M1  MTB  6.7.  12:14  6.7.  12:34
42.-43.  28  Martin Novák  M2  MTB  6.7.  12:14  6.7.  12:34
44.  15  Pavel Wild  M2  MTB  6.7.  13:00  6.7.  13:22
45.  63  Pavel Sedláček  M2  MTB  6.7.  13:25  6.7.  13:29
46.  60  Jaroslav Zvonek  M1  MTB  6.7.  13:26  6.7.  13:29
47.  138  Michal Šimek  M1  MTB  6.7.  13:35  6.7.  13:45
48.  101  Jarda Jisl  M2  Koloběžkář / Scooter  6.7.  14:54  6.7.  16:12
49.-50.  71  Marek Liška  M2  MTB  6.7.  15:08  6.7.  16:12
49.-50.  127  Vladislav Gatial  M2  MTB  6.7.  15:08  6.7.  16:12
51.-52.  86  Pavel Matys  M2  MTB  6.7.  15:38  6.7.  16:30
51.-52.  146  Jens Bochmann  M2  MTB  6.7.  15:38  6.7.  16:10
53.  150  Leoš Křivánek  M2  MTB  6.7.  15:53  6.7.  16:30
54.  23  Martin Bulíček  M2  MTB  6.7.  15:58  6.7.  16:30
55.  44  Antonín Valeš  M2  MTB  6.7.  16:12  6.7.  16:20
56.  156  Jan Veselý  M1  MTB  6.7.  16:30  6.7.  18:22
57.  143  František Boudný  M1  MTB  6.7.  17:33  6.7.  17:39
58.-59.  41  Miloš Vydra  M2  MTB  6.7.  18:33  6.7.  18:47
58.-59.  134  Pavel Elster  M2  MTB  6.7.  18:33  6.7.  18:47
60.-61.  2  Ondřej Svoboda  M1  MTB  6.7.  19:00  6.7.  19:15
60.-61.  73  Jakub Milata  M1  MTB  6.7.  19:00  6.7.  19:15
62.-63.  13  Lukáš Konečný  M1  MTB  6.7.  20:09  7.7.  05:22
62.-63.  45  Vladimír Kramárik  M2  MTB  6.7.  20:09  7.7.  06:00
64.-65.  96  Peter Scheerer  M2  MTB  6.7.  20:35  7.7.  05:55
64.-65.  155  Svatoslav Dočkal  M2  MTB  6.7.  20:35  7.7.  06:30
66.  114  Lumír Soukup  M2  MTB  6.7.  20:40  7.7.  05:34
67.  70  Jiří Vostruha  M2  MTB  6.7.  21:08  7.7.  05:22
68.-70.  128  Rudolf Prokš  M2  MTB  6.7.  21:19  7.7.  06:20
68.-70.  126  Michal Ozogán  M1  MTB  6.7.  21:19  7.7.  06:30
68.-70.  64  Jan Ščepán  M2  MTB  6.7.  21:19  7.7.  06:20
71.  3  Ondřej Klečka  M1  MTB  6.7.  21:35  7.7.  07:07
72.-74.  95  Karel Vostracký  M2  MTB  6.7.  21:45  7.7.  10:25
72.-74.  9  Pavel Váša  M2  MTB  6.7.  21:45  7.7.  10:25
72.-74.  69  Jiří Baloušek  M1  MTB  6.7.  21:45  7.7.  10:25
75.  36  František Kasanič  M2  MTB  6.7.  21:47  7.7.  10:25
76.  37  Lukáš Frčka  M1  MTB  6.7.  22:07  7.7.  06:50
77.-79.  62  David Pelcl  M1  MTB  6.7.  23:24  7.7.  06:37
77.-79.  66  Jaroslav Peškar  M1  MTB  6.7.  23:24  7.7.  05:50
77.-79.  154  František Kejda  M1  MTB  6.7.  23:24  7.7.  06:25
80.-81.  125  Stanislav Hvizdoš  M1  MTB  7.7.  10:07  7.7.  12:34
80.-81.  18  Miroslav Přibyl  M1  MTB  7.7.  10:07  7.7.  12:34
82.  113  Martin Karásek  M2  MTB  7.7.  10:21  7.7.  10:38
83.  89  Miroslav Šollar  M1  MTB  7.7.  10:32  7.7.  10:50
84.  115  Zdeněk Zezulka  M2  MTB  7.7.  10:50  7.7.  11:25
85.  132  Kristián Fleischmann  M1  MTB  7.7.  12:05  7.7.  12:34
86.  49  František Valeš  M2  MTB  7.7.  14:09  7.7.  15:41
87.  85  Jaroslav Šašek  M2  MTB  7.7.  14:32  7.7.  15:51
88.  53  Petr Žemlička  M2  MTB  7.7.  16:01  7.7.  17:21
89.  22  Jan Švec  M1  MTB  7.7.  16:08  7.7.  16:21
90.  97  Josef Mikulín  M1  MTB  7.7.  16:22  7.7.  17:21
91.-92.  26  Robert Ivan Škoda  M2  MTB  7.7.  16:27  7.7.  17:21
91.-92.  52  Silvie Štenclová  F1  MTB  7.7.  16:27  7.7.  17:15
93.-94.  109  Martin Písačka  M1  MTB  7.7.  16:57  7.7.  17:15
93.-94.  83  Gabriela Matějíčková  F1  MTB  7.7.  16:57  7.7.  17:15
95.-97.  61  Jiří Vlach  M2  MTB  7.7.  17:02  7.7.  17:05
95.-97.  78  David Bárta  M1  MTB  7.7.  17:02  7.7.  17:05
95.-97.  33  Jan Holas  M1  MTB  7.7.  17:02  7.7.  17:05
98.-99.  108  Matthew Hughes  M1  MTB  7.7.  17:19  7.7.  19:00
98.-99.  107  Anna Carlsson  F1  MTB  7.7.  17:19  7.7.  19:00
100.  121  Jan Kalivoda  M2  MTB  7.7.  19:57  8.7.  08:20
101.  102  Michal Tomášek  M2  MTB  7.7.  20:30  8.7.  05:40
102.  38  Tomasz Sójka  M2  MTB  7.7.  21:42  8.7.  09:45
103.  84  Petr Duchoslav  M1  MTB  7.7.  22:02  8.7.  10:40
104.  65  Pavol Hlaváč  M1  MTB  7.7.  22:40  8.7.  12:23
105.  120  Jaroslav Drábik  M2  MTB  8.7.  08:55  8.7.  09:18
106.  55  Ota Rejthar  M2  MTB  8.7.  10:42  8.7.  16:00
107.-108.  105  Jindřich Prchlík  M2  Tandem  8.7.  14:55  8.7.  16:35
107.-108.  105  Miroslava Haisová  F2  Tandem  8.7.  14:55  8.7.  16:35
109.-110.  30  Renata Kaničárová  F1  MTB  8.7.  16:23  8.7.  18:30
109.-110.  159  Daša Magátová  F1  MTB  8.7.  16:23  8.7.  18:30
111.  157  Zdeněk Martínek  M2  MTB  8.7.  18:32  8.7.  19:20
112.  87  Jaromír Jirka  M2  MTB  8.7.  19:07  9.7.  07:08
113.-114.  111  Petr Hornych  M1  MTB  8.7.  19:25  9.7.  07:15
113.-114.  124  Gabriel Gašpar  M2  MTB  8.7.  19:25  9.7.  07:39
115.  10  Daniel Kříž  M1  MTB  8.7.  19:52  9.7.  07:15
116.  81  Jaroslav Šarda  M2  MTB  8.7.  21:00  9.7.  07:00
117.  74  Jiří Vaculík  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  9.7.  15:20  9.7.  15:50
118.  67  Robert Peška  M2  Koloběžkář / Scooter  9.7.  16:03  9.7.  16:40
119.  24  Richard Dostál  M2  MTB  9.7.  17:45  9.7.  19:16
120.  58  Jiří Emmer  M2  Koloběžkář / Scooter  9.7.  17:59  9.7.  19:16
121.-122.  98  Tomáš Wizovský  M2  MTB  9.7.  18:20  9.7.  19:16
121.-122.  11  Petr Martínek  M2  MTB  9.7.  18:20  9.7.  19:16
123.  1  Petr Ozogán  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  9.7.  19:43  10.7.  06:00
124.  6  Josef Schovánek  M1  Chodec - Běžec / Walk - Run  9.7.  20:20  10.7.  06:00
125.  123  Ryan Long  M1  MTB  9.7.  21:15  10.7.  08:22
126.  141  Karel Uher  M1  MTB  9.7.  21:35  10.7.  08:10
127.  149  Vladimír Synek  M2  Koloběžkář / Scooter  10.7.  08:02  10.7.  08:09
128.  93  Richard Štěpánek  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  10.7.  14:31  10.7.  14:31
129.  136  Stanislav Erben  M2  MTB  10.7.  21:29  11.7.  07:33
130.  68  Stanislav Zárybnický  M2  MTB  11.7.  11:07  11.7.  16:15
131.  144  Karel Hána  M2  Chodec - Běžec / Walk - Run  13.7.  19:39  13.7.  19:39
132.-133.  21  Václav Fišer  M1  Tandem  15.7.  16:50  16.7.  10:30
132.-133.  21  Aleš Procházka  M2  Tandem  15.7.  16:50  16.7.  10:30

Podívejte se, kdo dosáhl Finish 500, Checkpoint 3, Finish 1000. / Look who reached Finish 500, Checkpoint 3, Finish 1000.

Nedojeli do CP 1 / Did not finish CP 1

Nedokončili Start No. Jméno / Name Category Discipline Čas odstoupení / Time of resignation Ujetá vzdálenost / Travelled distance
DNF 17 Libor Štěpán M2 Chodec - Běžec / Walk - Run 9.7. 12:10 423 km
DNF 54 Kuba Šoustek M1 MTB 7.7. 10:16 398 km
DNF 82 Michal Urban M1 MTB 6.7. 06:07 396 km
DNF 56 Pavel Přibyl M1 MTB 6.7. 09:30 389 km
DNF 32 Ivo Pohořelský M2 MTB 8.7. 10:02 389 km
DNF 80 Jirka Beyk Míl M1 MTB 4.7. 15:42 349 km
DNF 72 Pavel Pánek M2 MTB 8.7. 09:03 342 km
DNF 137 Anka Kirdajová F2 MTB 7.7. 08:09 329 km
DNF 153 Peter Kirdaj M2 MTB 6.7. 20:34 329 km
DNF 103 Štěpán Mareček M1 MTB 5.7. 11:01 302 km
DNF 4 Zdeněk Zahrádka M1 MTB 6.7. 18:11 289 km
DNF 25 Milan Krokker M1 MTB 5.7. 13:59 264 km
DNF 29 Pavel Šístek M2 MTB 4.7. 12:54 164 km
DNF 110 Zdeněk Hušák M2 Chodec - Běžec / Walk - Run 5.7. 09:44 142 km
DNF 158 Pavel Johanides M1 Koloběžkář / Scooter 3.7. 19:24 140 km
DNF 51 Martin Roško M1 MTB 3.7. 08:14 122 km
DNF 142 Lubomír Střelec M2 MTB 3.7. 06:52 92 km
DNF 152 Kai-Uwe Lehnung M2 MTB 3.7. 19:46 69 km
DNF 35 Patrik Mach M2 MTB 2.7. 15:13 0 km