Místo / Location: Nová Sedlica, Slovensko, 1682. km / 1045. mi
Termín fungování / Working days: 11. – 24. 7. 2016

Partner kontroly / Checkpoint Partner: JKBOZ

PořadíStart. No.Jméno / NameCategoryDisciplinePříjezd / InPenaltyIn categoryIn disciplineČas / TimeVáha
[kg]
Tuky
[%]
1.37Radek MusilM1MTB11. 7. 17:23
1.1.08d 02h 23m– 4,6– 4,1
2. 161Štěpán StránskýM1MTB11. 7. 19:472. 2.08d 04h 47m– 8,1– 4,4
3. 119Michal VeberM1MTB12. 7. 09:183. 3.08d 18h 18m– 6,2– 3,8
4.3Petr TichýM1MTB12. 7. 12:204. 4.08d 21h 20m– 4– 2,3
5.131Kai-Uwe LehnungM2MTB12. 7. 21:345+2 hod.*1. 5. 09d 13h 34m– 2,6– 0,6
6.20Miroslav FraněkM2MTB13. 7. 08:122 hodiny*2. 6.09d 19h 12m– 3,1
-1,5
7.15Michal LaifertM1MTB13. 7. 10:185.7.09d 19h 18m– 6,2
– 2,7
8.82Martin OlejníkM1MTB13. 7. 10:181 hodina*6.8.09d 20h 18m– 5,5– 2,7
9.126Adam SlukaM1MTB13. 7. 07:185 hodin*7.9.09d 21h 18m– 6,4
– 4,1
10.
11Dalibor BekM2MTB13. 7. 14:382 hodiny*3.10.10d 01h 38m– 2,2-1,4
11.16Jakub ZajícM2MTB13. 7. 10:1810 hodin*4.11.10d 05h 18m– 4– 1,6
12.109Uwe MosigM2MTB13. 7. 20:595.12.10d 05h 59m– 10– 5,8
13.153Tomáš MinaříkM1MTB15. 7. 10:128.13.11d 19h 12m– 2,7– 2,4
14.–15.2Ladislav ŽilíkM1MTB15. 7. 10:139.–10.14.–15.11d 19h 13m– 2– 1,3
14.–15.30Peter KukučkaM1MTB15. 7. 10:139.–10.14.–15.11d 19h 13m– 4,4– 3,6
16.–18.32Jan HábaM1MTB15. 7. 11:05 11. 16.–18.11d 20h 05m– 3,4
– 3
16.–18.57Štefan PinčákM2MTB15. 7. 11:05 6.–7.16.–18.11d 20h 05m– 0,5– 0,5
16.–18.65Dano RalausM2MTB15. 7. 11:05 6.–7.16.–18.11d 20h 05m– 1,6– 0,8
19.55Milan JílekM2MTB15. 7. 12:058. 19.11d 21h 05m– 4,8– 2,3
20.29Blanka NedvědickáF2MTB15. 7. 10:122 hodiny*1.20.11d 21h 12m– 0,9
21.22Jakub DvořákM1MTB15. 7. 12:3412.21.11d 21h 34m– 7,2– 3,8
22.108Tomáš TrávníčekM1MTB15. 7. 13:2313.22.11d 22h 23m– 7,7-4,3
23.8Katarína LudvíkováF1MTB15. 7. 12:342 hodiny*1.23.11d 23h 34m– 4– 2,2
24.–25.81David JanouchM1MTB15. 7. 19:0114.–15.24.–25.12d 04h 01m– 4,1– 2,6
24.–25.94Rostislav KubnýM1MTB15. 7. 19:0114.–15.24.–25.12d 04h 01m– 0,9+ 0,5
26. 19Petr DragounM1MTB15. 7. 19:011 hodina*16.26.12d 05h 01m– 1,5– 6,6
27. 79Jan HovorkaM1MTB16. 7. 10:2017.27.12d 19h 20m– 5,3– 3,7
28.113Marek BillerM1MTB16. 7. 09:401 hodina*18.28.12d 19h 40m– 2,9– 1,9
29. 97Milan CháraM1MTB16. 7. 11:54 19.29.12d 20h 54m– 4,6– 2,4
30.114Libor MatoušekM1MTB16. 7. 12:3420.30.12d 21h 34m– 1,4
31.139Radek ZittaM1MTB16. 7. 12:5921.31.12d 21h 59m– 3,3– 2,2
32. 33Radim KotlabaM2MTB16. 7. 11:08 2 hodiny*9.32.12d 22h 08m– 2,9
33.156Milan SunkovskýM2MTB16. 7. 13:3810.33.12d 22h 38m– 7,5– 2,8
34.99Aleš PlíhalM1MTB16. 7. 19:0222.34.13d 04h 02m– 0,2– 0,2
35.105Jindřich PrchlíkM2MTB16. 7. 13:384+2 hod.*11.35.13d 04h 38m– 0,6– 0,1
36.73Milan ČulákM2MTB16. 7. 17:542 hodiny*12.36.13d 04h 54m– 1,8– 1,2
37.47Tomáš KlapkaM1MTB17. 7. 10:0223.37.13d 19h 02m– 4,4– 2,7
38.88Matěj VrbkaM1MTB17. 7. 09:331 hodina*24.38.13d 19h 33m– 8,6– 4,5
39.58Zbyněk DráňaM2MTB17. 7. 11:36 13.39.13d 20h 36m– 4– 4,2
40.145Petr NovákM1MTB17. 7. 12:0925.40.13d 21h 09m– 5,7– 1,9
41.34Štěpán HejtmánekM1MTB17. 7. 13:5526.41.13d 22h 55m– 5,6– 4
42.–43.36Miroslav GebauerM1MTB17. 7. 14:1827.–28.42.–43.13d 23h 18m– 4,2– 2,5
42.–43.46Miloš KrásaM1MTB17. 7. 14:1827.–28.42.–43.13d 23h 18m– 3,7– 1,7
44.28Tilo ArnholdM2MTB17. 7. 03:5310+1 hod.*14.44.13d 23h 53m– 2,7– 1,2
45.27Libor PavlíčekM2MTB18. 7. 13:5615.45.14d 22h 56m– 9,4– 5,8
46.122Vladimír GrusmanM1MTB19. 7. 12:1229.46.15d 21h 12m– 7,9– 5,4
47.43Antonín ValešM2MTB19. 7. 12:122 hodiny*16.47.15d 23h 12m– 4,4– 2,6
48.100Petr JedličkaM2MTB19. 7. 16:4717.48.16d 01h 47m– 3,5– 2,9
49.4Adam BobrikM1MTB20. 7. 09:0330.49.16d 18h 03m– 1,5– 2,1
50.–51.9Michael DedinskýM1MTB20. 7. 15:1031.50.–51. 17d 00h 10m– 7,1– 3,6
50.–51.74Martin ČubaM2MTB20. 7. 15:1018.50.–51. 17d 00h 10m– 4,2– 1,6
52.148Zdeněk MichálekM2MTB20. 7. 18:4219.52.17d 03h 42m– 6,1– 3,5
53.–54.67Ondřej SopůšekM1MTB20. 7. 20:5732.53.–54.17d 05h 57m– 5– 1,9
53.–54.93Lubomír SlukaM2MTB20. 7. 20:5720.53.–54.17d 05h 57m– 8,1 – 6,8
55.142Radim ČervinkaM2MTB20. 7. 21:3221.55.17d 06h 32m– 7,7– 2,3
56.151Zdeněk SedláčekM2MTB21. 7. 12:035 hodin*22.56.18d 02h 03m– 6,8– 4,5
57.133Martin KolářM1MTB22. 7. 18:252 hodiny*33.57.19d 05h 25m– 5,8– 4,1
58.41Pawel KraczmarM2MTB23. 7. 09:1723.58.19d 18h 17m– 1,9– 1,4
59.136Karel KratochvílM2MTB23. 7. 16:4424.59.20d 01h 44m– 9,6– 7,2
60.115Anna ÖrsiF1Walker23. 7. 21:572.1.20d 06h 57m– 5,5 – 5,3
61.5Grzegorz LeśniakM2MTB24. 7. 11:27 2 hodiny*25.60.20d 22h 27m– 8,6– 4,8
62.124Jan VlasákM2MTB24. 7. 20:192+1 hod.*26.61.21d 08h 19m– 3,8– 2,1
63.1Petr OzogánM2MTB25. 7. 09:3327.62.21d 18h 33m– 8,4
64.53Pavol HlaváčM1MTB26. 7. 17:2534.63.23d 02h 25m
65.117Marie JehličkováF1MTB27. 7. 11:21 3.64.23d 20h 21m
66.144Zdeněk MartínekM2MTB28. 7. 16:545+1 hod.*28.65.25d 07h 54m
67.–68.140Vít SemenecM2Walker29. 7. 16:3529.–30.2.–3.26d 01h 35m
67.–68.147Petr LavickýM2Walker29. 7. 16:3529.–30.2.–3.26d 01h 35m
98Robert KleplM2MTB16. 7. 18:25mimo pořadí*13d 03h 25m– 5– 2,7
DSQ123Sláva MorávekM2MTB24.07. 12:08DSQ*– 5– 3
NedokončiliStart No.Jméno / NameCategoryDisciplineČas odstoupení / Time of resignationUjetá vzdálenost / Travelled distance
DNF76Jan TyxaM1MTB11.07. 18:381294 km
DNF120Jan BekaM1MTB16.07. 12:561259 km
DNF40Rostislav KneislM1MTB13.07. 13:451168 km
DNF68Ondřej SvobodaM1MTB13.07. 19:351168 km
DNF66Stanislav ZárybnickýM2MTB21.07. 16:551096 km
DNF35Štefan VanickýM1MTB14.07. 11:431091 km
DNF51František KasaničM1MTB13.07. 20:241085 km
DNF111Josef KrátkýM1MTB10.07. 09:221023 km
DNF78Václav PetříkM1MTB13.07. 06:16997 km

DSQ = Disqualification / diskvalifikace
DNF = Did Not Finish / nedokončil
M1 = male year 1976 and younger / muži ročník 1976 a mladší
M2 = male year 1975 and older / muži ročník 1975 a starší
F1 = female year 1976 and younger / ženy ročník 1976 a mladší
F2 = female year 1975 and older / ženy ročník 1975 a starší
Váha (kg) = change of racer’s weight from the start to the Finish 1000 / změna tělesné hmotnosti závodníka od startu do Finish 1000
Tuk (%) = change of racer’s body fat from the start to the Finish 1000 / změna tělesného tuku závodníka od startu do Finish 1000

*Penalizace:

1 hodina – za drobné nedodržení trasy: 19 Petr Dragoun, 28 Tilo Arnhold, 82 Martin Olejník, 88 Matěj Vrbka, 113 Marek Biller, 124 Jan Vlasák, 144 Zdeněk Martínek

2 hodiny – za nedodržení zákazu jízdy v Krkonoších: 5 Grzegorz Leśniak, 8 Katarína Ludvíková, 11 Dalibor Bek, 20 Miroslav Franěk, 29 Blanka Nedvědická, 33 Radim Kotlaba, 43 Antonín Valeš, 105 Jindřich Prchlík, 124 Jan Vlasák, 131 Kai-Uwe Lehnung

2 hodiny – za výraznější nedodržení trasy: 73 Milan Čulák, 133 Martin Kolář

4 hodiny – za výrazné nedodržení a urychlení trasy: 105 Jindřich Prchlík

10 hodin – za nedodržení nočního zákazu ve slovenských národních parcích: 16 Jakub Zajíc, 28 Tilo Arnhold

5 hodin – za nedodržení nočního zákazu v ostatních oblastech: 126 Adam Sluka, 131 Kai-Uwe Lehnung, 144 Zdeněk Martínek, 151 Zdeněk Sedláček

*Mimo pořadí:

98 Robert Klepl – na vlastní žádost

*DSQ:

123 Sláva Morávek – chybí kompletní záznam trasy