Místo / Location: X-Park Františkov, Branná (okres Šumperk), Jeseníky, cca 828. km / 514. mi
Termín fungování / Working days: 7. – 14. 7. 2016

Partner kontroly / Checkpoint Partner: PS Assistance

PořadíStart No.Jméno / NameCategoryDisciplinePříjezd / InOdjezd / OutPenaltyFINISH 500In CategoryIn DisciplineČas / TimeVáha (kg)
1.37Radek MusilM1MTB07.07. 09:5007.07. 11:1503d 18h 50m+ 0,3
2.161Štěpán StránskýM1MTB07.07. 10:5507.07. 16:0403d 19h 55m+ 0,1
3.83Ladislav BimonM2MTB07.07. 12:552 hodiny*Finisher 5001.3. 03d 23h 55m– 1
4.–5.119Michal VeberM1MTB07.07. 16:4107.07. 18:0504d 01h 41m
4.–5.3Petr TichýM1MTB07.07. 16:4107.07. 18:0804d 01h 41m
6.131Kai-Uwe LehnungM2MTB07.07. 19:3008.07. 03:0004d 04h 30m– 0,8
7.109Uwe MosigM2MTB08.07. 00:3508.07. 08:4004d 09h 35m– 3,4
8.15Michal LaifertM1MTB08.07. 00:4008.07. 09:1404d 09h 40m– 3
9.11Dalibor BekM2MTB08.07. 01:2808.07. 09:0804d 10h 28m– 0,3
10.76Jan TyxaM1MTB08.07. 02:1808.07. 09:5004d 11h 18m– 0,5
11.56Pavel NosálM1MTB08.07. 03:01Finisher 5007.11.04d 12h 18m– 0,9
12.106Ladislav StachM1MTB08.07. 06:51Finisher 5008.12.04d 15h 51m– 2,7
13.–14.20Miroslav FraněkM2MTB08.07. 09:4308.07. 10:5604d 18h 43m+ 1,9
13.–14.16Jakub ZajícM2MTB08.07. 09:4308.07. 11:4504d 18h 43m– 3,8
15.82Martin OlejníkM1MTB08.07. 10:1408.07. 11:1004d 19h 14m– 0,1
16.68Ondřej SvobodaM1MTB08.07. 12:3408.07. 14:1204d 21h 34m
17.55Milan JílekM2MTB08.07. 16:4708.07. 18:2005d 01h 47m+ 0,7
18.126Adam SlukaM1MTB08.07. 16:4908.07. 17:5505d 01h 49m– 1,2
19.29Blanka NedvědickáF2MTB08.07. 17:0708.07. 19:1005d 02h 07m– 0,4
20.7Roman KrólikowskiM2MTB08.07. 17:49Finisher 5008.20.05d 02h 49m– 3,6
21.111Josef KrátkýM1MTB08.07. 18:3009.07. 05:2005d 03h 30m+ 3,8
22.105Jindřich PrchlíkM2MTB08.07. 18:5609.07. 05:1505d 03h 56m– 0,8
23.2Ladislav ŽilíkM1MTB08.07. 19:2709.07. 06:3305d 04h 27m– 0,8
24.153Tomáš MinaříkM1MTB08.07. 19:2809.07. 06:0505d 04h 28m– 1,2
25.30Peter KukučkaM1MTB08.07. 19:3309.07. 06:2005d 04h 33m
26.–27.113Marek BillerM1MTB08.07. 19:3909.07. 06:4005d 04h 39m– 1,4
26.–27.78Václav PetříkM1MTB08.07. 19:3909.07. 15:0205d 04h 39m+ 0,7
28.134Radim SlovákM1MTB08.07. 20:17Finisher 50018.28.05d 05h 17m– 0,6
29.–30.81David JanouchM1MTB08.07. 20:2309.07. 09:2005d 05h 23m– 1,4
29.–30.94Rostislav KubnýM1MTB08.07. 20:2309.07. 09:3805d 05h 23m– 0,1
31.45Pavel RichterM2MTB08.07. 18:312 hodiny*Finisher 50010.31.05d 05h 31m– 2,4
32.–33.39Michal ŠvejcarM1MTB08.07. 20:55Finisher 50021.32.–33.05d 05h 55m+ 0,3
32.–33.44Michael KazimiersM2MTB08.07. 20:55Finisher 50011.32.–33.05d 05h 55m+ 1,4
34.32Jan HábaM1MTB08.07. 21:0309.07. 06:3005d 06h 03m– 1
35.–36.57Štefan PinčákM2MTB08.07. 21:3709.07. 07:4805d 06h 37m+ 0,2
35.–36.65Dano RalausM2MTB08.07. 21:3709.07. 07:4805d 06h 37m– 0,5
37.19Petr DragounM1MTB08.07. 22:2009.07. 09:2005d 07h 20m– 1,3
38.–39.8Katarína LudvíkováF1MTB08.07. 22:2809.07. 08:3705d 07h 28m– 1,8
38.–39.108Tomáš TrávníčekM1 MTB08.07. 22:2809.07. 09:4505d 07h 28m– 0,4
40.–41.22Jakub DvořákM1MTB09.07. 00:4009.07. 09:4505d 09h 40m– 4,2
40.–41.40Rostislav KneislM1MTB09.07. 00:4009.07. 10:3005d 09h 40m+ 4,2
42.73Milan ČulákM2MTB09.07. 08:3209.07. 11:0005d 17h 32m– 0,5
43.91Tomáš KaplM1MTB09.07. 09:18Finisher 50027.43.05d 18h 18m+ 3,5
44.61Stanislav PetanaM1MTB09.07. 11:11Finisher 50028.44.05d 20h 11m– 2,6
45.139Radek ZittaM1MTB09.07. 11:4909.07. 14:1105d 20h 49m– 1
46.156Milan SunkovskýM2MTB09.07. 11:5209.07. 14:1005d 20h 52m– 2,1
47.98Robert KleplM2MTB09.07. 11:5309.07. 14:1405d 20h 53m– 0,9
48.52Jaroslav KlápštěM2MTB09.07. 11:281 hodina*Finisher 50017.48.05d 21h 28m– 0,2
49.97Milan CháraM1MTB09.07. 12:4909.07. 14:4105d 21h 49m– 2,2
50.118Ján LitavskýM1MTB09.07. 12:55Finisher 50031.50.05d 21h 55m– 0,4
51.–52.99Aleš PlíhalM1MTB09.07. 13:0009.07. 15:3505d 22h 00m– 2,1
51.–52.13Petr KřelinaM2MTB09.07. 13:00Finisher 50018.51.–52.05d 22h 00m+ 2,4
53.33Radim KotlabaM2MTB09.07. 13:1809.07. 14:4505d 22h 18m
54.79Jan HovorkaM1MTB09.07. 13:2809.07. 14:3005d 22h 28m– 1,5
55.28Tilo ArnholdM2MTB09.07. 14:2209.07. 16:0005d 23h 22m– 0,2
56.27Libor PavlíčekM2MTB09.07. 14:2809.07. 16:2505d 23h 28m– 7,5
57.–59.36Miroslav GebauerM1MTB09.07. 14:4309.07. 19:0505d 23h 43m– 3,3
57.–59.46Miloš KrásaM1MTB09.07. 14:4309.07. 19:0505d 23h 43m– 1,1
57.–59.49Mojmír NovotnýM2MTB09.07. 14:43Finisher 50022.57.–59.05d 23h 43m– 1,9
60.114Libor MatoušekM1MTB09.07. 15:2909.07. 17:5406d 00h 29m– 1,4
61.–62.34Štěpán HejtmánekM1MTB09.07. 15:5810.07. 06:5006d 00h 58m– 2,4
61.–62.23Ondřej PlhákM1MTB09.07. 15:58Finisher 50037.–38.61.–62.06d 00h 58m– 1,6
63.88Matěj VrbkaM1MTB09.07. 16:1009.07. 19:4806d 01h 10m– 4
64.145Petr NovákM1MTB09.07. 17:0509.07. 19:4806d 02h 05m– 4,3
65.12Lukáš StaněkM2MTB09.07. 17:06Finisher 50023.65.06d 02h 06m– 2,5
66.58Zbyněk DráňaM2MTB09.07. 17:4709.07. 18:2006d 02h 47m– 2,7
67.31Marek PoláchM2MTB09.07. 17:50Finisher 50025.67.06d 02h 50m– 1,3
68.75Karel KočišM2MTB09.07. 19:19Finisher 50026.68.06d 04h 19m– 1,2
69.–70.47Tomáš KlapkaM1MTB09.07. 20:2210.07. 06:2406d 05h 22m– 1,2
69.–70.132Jan TomekM1MTB09.07. 20:22Finisher 50041.–42.69.–70.06d 05h 22m– 1,7
71.100Petr JedličkaM2MTB09.07. 21:0510.07. 12:0806d 06h 05m– 2,5
72.120Jan BekaM1MTB10.07. 00:4510.07. 10:2806d 09h 45m+ 2,5
73.95Karel VostrackýM2MTB10.07. 00:032 hodiny*Finisher 50028.73.06d 11h 30m– 1,2
74.86Pavel MatysM2MTB10.07. 04:40Finisher 50029.74.06d 13h 40m+ 1,4
75.–77.122Vladimír GrusmanM1MTB10.07. 13:0410.07. 15:0006d 22h 04m– 4,3
75.–77.63Jaromír JirkaM2MTB10.07. 13:04Finisher 50030.–31.75.–77.06d 22h 04m– 0,9
75.–77.121Václav TutschM2MTB10.07. 13:04Finisher 50030.–31.75.–77.06d 22h 04m– 1,8
78.43Antonín ValešM2MTB10.07. 13:2810.07. 15:0006d 22h 28m– 2,6
79.26Roman KeglM1MTB10.07. 13:29Finisher 50045.79.06d 22h 29m– 2,4
80.128Rudolf ProkšM2MTB10.07. 16:21Finisher 50033.80.07d 01h 21m– 1,9
81.–82.9Michael DedinskýM1MTB10.07. 18:0911.07. 09:1107d 03h 09m– 3,4
81.–82.21Josef HorákM1MTB10.07. 18:09Finisher 50046.–47.81.–82.07d 03h 09m– 3,3
83.151Zdeněk SedláčekM2MTB10.07. 19:0511.07. 09:1707d 04h 05m– 3,8
84.157Jan VeselýM1MTB10.07. 16:363 hodiny*Finisher 50048.84.07d 04h 36m– 2,2
85.–86.35Štefan VanickýM1MTB10.07. 20:1311.07. 09:3707d 05h 13m+ 2,9
85.–86.51František KasaničM1MTB10.07. 20:1311.07. 08:0507d 05h 13m+ 1
87.–92.148Zdenek MichálekM2MTB10.07. 20:4211.07. 09:1707d 05h 42m– 2,1
87.–92.93Lubomír SlukaM2MTB10.07. 20:4211.07. 09:1907d 05h 42m– 3,6
87.–92.67Ondřej SopůšekM1MTB10.07. 20:4211:07. 09:1907d 05h 42m– 2
87.–92.4Adam BobrikM1MTB10.07. 20:4211.07. 09:3707d 05h 42m– 2,5
87.–92.14Jan VáclavíčekM1MTB10.07. 20:42Finisher 50051.˜–54.87.–92.07d 05h 42m– 3
87.–92.112Kamil NěmecM1MTB10.07. 20:42Finisher 50051.˜–54.87.–92.07d 05h 42m– 2,1
93.74Martin ČubaM2MTB10.07. 20:5811.07. 09:1007d 05h 58m– 1,1
94.60Jiří VlachM2MTB10.07. 19:122+1 hod.*Finisher 50038.94.07d 07h 12m– 2,7
95.–96.87David RusM1MTB11.07. 11:11Finisher 50055.–56.95.–96.07d 20h 11m– 0,7
95.–96.90Tomáš KratochvílM1MTB11.07. 11:11Finisher 50055.–56.95.–96.07d 20h 11m– 2
97.142Radim ČervinkaM2MTB11.07. 11:1711.07. 15:0007d 20h 17m– 1,9
98.136Karel KratochvílM2MTB11.07. 11:3612.07. 08:3307d 20h 36m– 4,2
99.155Zbyněk LevM2MTB11.07. 12:23Finisher 50041.99.07d 21h 23m+ 2
100.152Adam HavrilukM1MTB11.07. 12:002 hodiny*Finisher 50057.100.07d 23h 00m– 4
101.62Adrian BaskervilleM2MTB11.07. 14:06Finisher 50042.101.07d 23h 06m– 6,6
102.116Vojtěch JarošM2MTB11.07. 14:21Finisher 50043.102.07d 23h 21m– 5,2
103.41Pawel KraczmarM2MTB11.07. 20:3313.07. 09:4508d 05h 33m– 0,5
104.38Tomasz SójkaM1MTB11.07. 19:102 hodiny*Finisher 50058.104.08d 06h 10m– 5,8
105.115Anna ÖrsiF1Walker11.07. 23:5512.07. 09:0008d 08h 55m
106.17Libor ŠtěpánM2Walker11.07. 23:59Finisher 50045.2.08d 08h 59m– 3,6
107.133Martin KolářM1MTB12.07. 01:2312.07. 10:5708d 10h 23m– 2,1
108.–109.69Lada VafkováF1Walker12.07. 10:50Finisher 5003.3.–4.08d 19h 50m+ 0,2
108.–109.96Jakub KonečnýM1Walker12.07. 10:50Finisher 50060.3.–4.08d 19h 50m– 7,1
110.85Jan KubíkM1MTB12.07. 18:36Finisher 50061.106.09d 03h 36m– 4,9
111.50Jaroslav GažoM2MTB12.07. 17:461 hodina*Finisher 50046.107.09d 03h 46m– 4,5
112.–113.25Marie KronkováF2MTB12.07. 19:08Finisher 5002.108.–109.09d 04h 08m+ 5,3
112.–113.137Lukáš KonečnýM1MTB12.07. 19:08Finisher 50062.108.–109.09d 04h 08m– 4,3
114.124Jan VlasákM1MTB12.07. 20:2113.07. 08:2409d 05h 21m– 2,5
115.5Grzegorz LeśniakM2MTB12.07. 22:2713.07. 09:4509d 07h 27m– 5,7
116.71Pavel KropáčekM2MTB12.07. 23:072 hodiny*Finisher 50048.112.09d 10h 07m– 1,5
117.144Zdeněk MartínekM2MTB13.07. 06:3213.07. 14:5009d 15h 32m
118.150Vladimír SynekM2MTB13.07. 06:46Finisher 50050.114.09d 15h 46m– 1,9
119.147Petr LavickýM2Walker13.07. 15:4015.07. 06:0010d 00h 40m
120.53Pavol HlaváčM1MTB13.07. 16:2713.07. 16:4410d 01h 27m
121.127Petr HornychM1MTB13.07. 17:00Finisher 50065.116.10d 02h 00m– 2,7
122.1Petr OzogánM2MTB13.07. 19:2214.07. 05:3010d 04h 22h
123.135Ivan PelikánM2MTB13.07. 19:222 hodiny*Finisher 50053.118.10d 06h 22h– 0,8
124.117Marie JehličkováF1MTB14.07. 17:5015.07. 14:2011d 02h 50m
125.146Solveig GoldbachF2MTB14.07. 17:502 hodiny*Finisher 5003.120.11d 04h 50m
126.140Vít SemenecM2Walker15.07. 11:2815.07. 13:3011d 20h 28m
127.–128.102Ireneusz MatusińskiM2MTB15.07. 13:38Finisher 50055.121.–122.11d 22h 38m
127.–128.103Aleksander MatusińskiM1MTB15.07. 13:38Finisher 50066.121.–122.11d 22h 38m
130.66Stanislav ZárybnickýM2MTB16.07. 14:4016.07. 15:2012d 23h 40m
131.154Aleš Procházka
Václav Fišer
M2
M1
Tandem22.07. 16:50Finisher 50067.
57.
1.19d 01h 50m
42Pavel ChuchmaM1MTB15.07. 18:07mimo pořadí*Finisher 50012d 03h 07m
DSQ149František BoudnýM1MTB10.07. 15:53DSQ*Finisher 500– 0,2
DSQ123Sláva MorávekM2MTB13.07. 11:4013.07. 15:45DSQ*– 1,6

 

NedokončiliStart No.Jméno / NameCategoryDisciplineČas odstoupení / Time of resignationUjetá vzdálenost / Travelled distance
DNF125Zdeněk MatoulekM2MTB09.07. 07:27656 km
DNF141Tomáš ZuzaňákM1MTB10.07. 09:08653 km
DNF89Miroslav ŠollarM1MTB08:07. 09:19632 km
DNF80Helena HnátováF1MTB10.07. 12:29608 km
DNF160Tomáš PoláčekM2MTB10.07. 14:13596 km
DNF129Vladislav StrakaM2MTB08.07. 19:57565 km
DNF24Petr NesvadbaM2MTB07.07. 13:23531 km
DNF130Pavel JohanidesM1Kickbike10.07. 20:01531 km
DNF64Jakub SvobodaM1MTB08.07. 07:55468 km
DNF59Milan HosákM2MTB06.07. 19:04396 km
DNF6Jan ChalupaM1MTB06.07. 13:39377 km
DNF107Peter KirdajM2MTB08.07. 09:45305 km
DNF54Jakub ŠoustekM1MTB06.07. 09:49299 km
DNF10Josef LojínM2MTB04.07. 23:56283 km
DNF72Pavel PánekM2MTB07.07. 17:01283 km
DNF92Lukáš ČernýM1Walker07.07. 06:51258 km
DNF104Vladimír BielikM1MTB05.07. 19:14249 km
DNF110Zdeněk HušákM2Walker05.07. 08:32128 km
DNF101Artur StempkovskiM2Walker04.07. 05:52108 km
DNF77Marek LiškaM2MTB04.07. 07:5287 km
DNF158Jaroslav ŠašekM2MTB04.07. 18:2978 km

DSQ = Disqualification / diskvalifikace
DNF = Did Not Finish / nedokončil
M1 = male year 1976 and younger / muži ročník 1976 a mladší
M2 = male year 1975 and older / muži ročník 1975 a starší
F1 = female year 1976 and younger / ženy ročník 1976 a mladší
F2 = female year 1975 and older / ženy ročník 1975 a starší
Váha (kg) = change of racer’s weight from the start to the Finish 500 / změna tělesné hmotnosti závodníka od startu do Finish 500

*Penalizace:

1 hodina – za drobné nedodržení trasy: 50 Jaroslav Gažo, 52 Jaroslav Klápště, 60 Jiří Vlach

2 hodiny – za nedodržení zákazu jízdy v Krkonoších: 38 Tomasz Sójka, 45 Pavel Richter, 60 Jiří Vlach, 71 Pavel Kropáček, 83 Ladislav Bimon, 95 Karel Vostracký, 146 Solveig Goldbach, 152 Adam Havriluk

2 hodiny – za výraznější nedodržení trasy: 135 Ivan Pelikán

3 hodiny – za výrazné nedodržení trasy: 157 Jan Veselý

*Mimo pořadí:

42 Pavel Chuchma – doprovodné osoby

*DSQ:

149 František Boudný – nekompletní záznam trasy