Místo / Location: Skalná, 1623. km / 1008. mi
Termín fungování / Working days: 13. – 26. 7. 2015

Po kontrole váhy v kanceláři jsme zjistili, že váží o 2,5 kg víc. V tabulce jsou již opravené údaje.

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / Arrival Poznámka / Note In Category In Discipline Čas / Time Změna váhy /
Change of weight (kg)
Date Time
 X  76  Jan Tyxa  M1  MTB  13.7.  16:05 penalizace 3 hodiny*  1.  1.  8d 3h 5m  -8,5
 X  60  Filip Degl  M1  MTB  13.7.  17:33 penalizace 5 hodin;*
odečet 2 hodin*
 2.  2.  8d 4h 33m  -1,6
 3.  6  Petr Tichý  M1  MTB  13.7.  22:51  3.  3.  8d 6h 51m  -1,3
 4.  23  Michal Veber  M1  MTB  14.7.  16:32  4.  4.  9d 32m  -3
 5.  99  Vladan Moravec  M1  MTB  15.7.  4:00  5.  5.  9d 12h  -7,8
 6.  92  Radim Bláha  M2  MTB  15.7.  12:02  1.  6.  9d 20h 2m  -2,7
 7.  111  Lukáš Dostálek  M1  MTB  15.7.  12:07  6.  7.  9d 20h 7m  -4,5
 8.  40  Ondřej Semerád  M2  MTB  15.7.  13:12 penalizace 1 hodina*  2.  8.  9d 21h 12m  -6,7
 9.  3  Uwe Mosig  M2  MTB  15.7.  14:53  3.  9.  9d 22h 53m  -1,1
 10.  21  Michal Laifert  M1  MTB  15.7.  15:21  7.  10.  9d 23h 21m  -6,7
 11.–12.  114  Petr Jiroušek  M2  MTB  15.7.  15:39  4.–5.  11.–12.  9d 23h 39m  -6,7
 11.–12.  84  Tomáš Ölveczký  M2  MTB  15.7.  15:39  4.–5.  11.–12.  9d 23h 39m  -3,9
 13.-14.  106  Martin Sovadina  M1  MTB  15.7.  18:47 penalizace 1 hodinu*  8.-9.  13.  10d 3h 47m  -3,6
 13.-14.  101  Tomáš Dočekal  M1  MTB  15.7.  18:47 penalizace 1 hodinu*  8.-9.  14.  10d 3h 47m  -5,6
 15.–18.  56  Michal Hons  M1  MTB  16.7.  0:47  10.–13.  15.–18.  10d 8h 47m  -2,8
 15.–18.  104  Matěj Karásek  M1  MTB  16.7.  0:47  10.–13.  15.–18.  10d 8h 47m  -2,7
 15.–18.  39  Michal Švejcar  M1  MTB  16.7.  0:47  10.–13.  15.–18.  10d 8h 47m  -2,7
 15.–18.  126  Adam Sluka  M1  MTB  16.7.  0:47  10.–13.  15.–18.  10d 8h 47m  -3,4
 19.  9  Jana Doležalová  F1  MTB  16.7.  8:28  1.  19.  10d 16h 28m  -4,5
 20.  117  Zdeněk Janeček  M2  MTB  16.7.  9:56  6.  20.  10d 17h 56m  -4,8
 21.  120  Tomáš Makal  M1  MTB  16.7.  12:22  14.  21.  10d 20h 22m  -4,5
 22.  2  Miroslav Franěk  M2  MTB  16.7.  13:32  7.  22.  10d 21h 32m  -6,1
 23.  77  Ondřej Novák  M2  MTB  16.7.  14:04  8.  23.  10d 22h 4m  -6,9
 24.  27  Roman Królikowski  M2  MTB  16.7.  15:35  9.  24.  10d 23h 35m  -6,9
25. 54 Milan Urban M2 MTB 16.7. 15:00 penalizace 1 hodinu* 10. 25. 11d -4,7
 26.  66  Marek Liška  M2  MTB  16.7.  17:15  11.  26.  11d 1h 15m  -7,1
 27.–28.  134  Falco Schaffrath  M1  MTB  16.7.  18:13  15.–16.  27.–28.  11d 2h 13m  -4,4
 27.–28.  142  Thomas Strobel  M1  MTB  16.7.  18:13  15.–16.  27.–28.  11d 2h 13m  -4,5
 29.  103  Martin Chmátal  M1  MTB  16.7.  18:21  17.  29.  11d 2h 21m  -5,7
 30.  4  Milan Jílek  M2  MTB  16.7.  18:31  12.  30.  11d 2h 31m  -5,6
 31.  42  Dalibor Bek  M2  MTB  16.7.  20:26  13.  31.  11d 4h 26m  -5,8
 32.  20  Lucie Otáhalová  F1  MTB  16.7.  21:51  2.  32.  11d 5h 51m  -5,5
 33.  37  Jiří Doksanský  M1  MTB  16.7.  21:55  18.  33.  11d 5h 55m  -7,6
 34.  89  Václav Kalina  M1  MTB  16.7.  22:33  19.  34.  11d 6h 33m  -7,7
 35.  86  Rober Koníř  M2  MTB  17.7.  0:52  14.  35.  11d 8h 52m  -0,1
 36.  69  Jakub Zajíc  M2  MTB  17.7.  6:50  15.  36.  11d 14h 50m  -5,7
 37.  59  Roman Kegl  M1  MTB  17.7.  8:25  20.  37.  11d 16h 25m  -4,7
 38.  65  Viktor Adamec  M1  MTB  17.7.  14:26  21.  38.  11d 22h 26m  -8,8
 39.–40.  30  Jan Švarcbach  M2  MTB  17.7.  16:34  16.  39.–40.  12d 34m  -5,9
 39.–40.  10  Lukáš Mikyska  M1  MTB  17.7.  16:34  22.  39.–40.  12d 34m  -5
 41.  63  Miroslav Gebauer  M1  MTB  17.7.  16:56  23.  41.  12d 56m  -6,7
 42.  25  David Voříšek  M2  MTB  17.7.  17:07  17.  42.  12d 1h 7m  -6,6
 43.  85  Petr Šifta  M1  MTB  17.7.  18:01  24.  43.  12d 2h 1m  -1,2
 44.  22  Jakub Dvořák  M1  MTB  17.7.  20:28  25.  44.  12d 4h 28m  -5,1
 45.  12  Aleš Melichařík  M2  MTB  18.7.  8:12  18.  45.  12d 16h 12m  -9,5
 46.  155  Milan Král  M1  MTB  18.7.  8:24  26.  46.  12d 16h 24m  -11,6
 47.  98  Vít Polehňák  M1  MTB  18.7.  8:35  27.  47.  12d 16h 35m  -3
 48.  154  Tomáš Vopálenský  M2  MTB  18.7.  8:50  19.  48.  12d 16h 50m  -6,9
 49.  67  Ján Litavský  M1  MTB  18.7.  9:20  28.  49.  12d 17h 20m  -7,2
 50.  75  Katarína Ludvíková  F1  MTB  18.7.  9:33  3.  50.  12d 17h 33m  -1,9
 51.  80  Vít Habáň  M1  MTB  18.7.  9:34  29.  51.  12d 17h 34m  -3,4
 52.  140  Carsten Hahn  M2  MTB  18.7.  12:46  20.  52.  12d 20h 46m  -4,7
 53.  49  Tomáš Saňa  M2  MTB  18.7.  17:37  21.  53.  13d 1h 37m  -3,1
 54.–56.  152  Jirka Kříž  M2  MTB  18.7.  18:36  22.–23.  54.–56.  13d 2h 36m  -6,1
 54.–56.  57  Jakub Gsela  M1  MTB  18.7.  18:36  30.  54.–56.  13d 2h 36m  -8,6
 54.–56.  107  Zdeněk Šťastný  M2  MTB  18.7.  18:36  22.–23.  54.–56.  13d 2h 36m  -3,7
 57.  81  Milan Čulák  M2  MTB  18.7.  17:04 penalizace 2 hodiny*  24.  57.  13d 3h 4m  -8,6
 58.  118  Marek Polách  M2  MTB  18.7.  19:29  25.  58.  13d 3h 29m  -4,7
 59.  70  Radislav Zemandl  M2  MTB  18.7.  19:32  26.  59.  13d 3h 32m  -8,3
 60.  8  Petr Křelina  M2  MTB  19.7.  1:02 penalizace 2 hodiny*  27.  60.  13d 11h 2m  -4,6
 61.–62.  50  Zdeněk Matoulek  M2  MTB  19.7.  8:48  28.  61.–62.  13d 16h 48m  -3,8
 61.–62.  11  Martin Kratochvíl  M1  MTB  19.7.  8:48  31.  61.–62.  13d 16h 48m  -6
 63.  108  Tomáš Trávníček  M1  MTB  19.7.  13:48  32.  63.  13d 21h 48m  -5,1
 64.  32  Štěpán Mareček  M1  MTB  19.7.  14:29  33.  64.  13d 22h 29m  -8,8
 65.  68  Václav Polívka  M2  MTB  19.7.  15:43  29.  65.  13d 23h 43m  -8,2
 66.  35  Štefan Vanický  M1  MTB  20.7.  13:55  34.  66.  14d 21h 55m  -9,2
 67.  122  Petr Teichman  M1  MTB  20.7.  13:58  35.  67.  14d 21h 58m  -6
 68.  24  Michal Jeníček  M1  MTB  20.7.  15:55  36.  68.  14d 23h 55m  -7,7
 69.–71.  58  Milan Hosák  M2  MTB  20.7.  17:27  30.–32.  69.–71.  15d 1h 27m  -4,1
 69.–71.  45  Jaroslav Veltruský  M2  MTB  20.7.  17:27  30.–32.  69.–71.  15d 1h 27m  -4,8
 69.–71.  105  Jindřich Prchlík  M2  MTB  20.7.  17:27  30.–32.  69.–71.  15d 1h 27m  -1,2
 72.–74.  36  Richard Dobner  M2  MTB  20.7.  17:35  33.  72.–73.  15d 1h 35m  -6,9
 72.–74.  139  Michal Ďurec  M1  MTB  20.7.  17:35  37.–38.  72.–73.  15d 1h 35m  -5,4
 72.–74.  147  Milan Panzer,  Lukáš Kopecký  M1  Tandem  20.7.  17:35  37.–38.  1.  15d 1h 35m  -6
-4,3
 75.  62  Karel Kašpar  M2  MTB  20.7.  19:16  34.  74.  15d 3h 16m  -5,1
 76.  146  Dominik Kavan  M2  MTB  20.7.  21:08  35.  75.  15d 5h 8m  -12,5
 77.  125  Tomáš Holzer  M2  MTB  21.7.  14:07  36.  76.  15d 22h 7m  -7
 78.  48  Milan Windisch  M2  MTB  21.7.  17:26  37.  77.  16d 1h 26m  -6,6
 79.–80.  46  Zbyněk Táborský  M1  MTB  21.7.  22:05  39.–40.  78.–79.  16d 6h 5m  -5,3
 79.–80.  73  Jan Pelnář  M1  MTB  21.7.  22:05  39.–40.  78.–79.  16d 6h 5m  -8,9
 81.  128  Peter Scheerer  M2  MTB  21.7.  23:15  38.  80.  16d 7h 15m  -4,3
 82.  135  Niklas Zorn  M1  MTB  21.7.  23:38  41.  81.  16d 7h 38m  -4,2
 83.  61  Jiřina Lípová  F2  MTB  22.7.  0:34  1.  82.  16d 8h 34m  -3
 84.  151  Vlastimil Dvořáček  M2  Chodec/Běžec  22.7.  12:08  39.  1.  16d 20h 8m  -6,4
 85.  149  Andreas Nützler  M2  MTB  22.7.  18:36  40.  83.  17d 2h 36m  -6,2
 86.–87.  91  Josef Kristl  M2  MTB  22.7.  21:13  41.–42.  84.–85.  17d 5h 13m  -4,2
 86.–87.  132  Miloš Mopils  M2  MTB  22.7.  21:13  41.–42.  84.–85.  17d 5h 13m  -7
 88.  96  Petr Klos  M2  Chodec/Běžec  23.7.  14:07  43.  2.  17d 22h 7m  -4
 89.  82  Jan Lorenc  M2  MTB  23.7.  19:03  44.  86.  18d 3h 3m  -8,3
 90.  71  Vladimír Kokaljuk  M1  MTB  24.7.  23:52 penalizace 5 hodin*  42.  87.  19d 12h 52m  -4,4
 91.  137  Zdeněk Martínek  M2  MTB  31.7.  22:12  45.  88.  26d 6h 12m  -1
 92.  1  Petr Ozogán  M2  Koloběžkář  1.8.  10:34  46.  1.  26d 18h 34m  -9
 Dojeli, ale neklasifikováni:
 DSQ (8.)  13  Jirka Beyk Míl  M1  MTB  15.7.  19:55 chybí část záznamu trasy;
odečet 6 hodin*
 7.  8.  9d 21h 55m  -9
 Nedojeli:
 DNF  47  Libor Pavlíček  M1  MTB  18.7.  17:47  1391 km
 DNF  102  Radek Machat  M1  MTB  15.7.  7:37  981 km

X = without a winner / bez vítěze (more info / více informací)
DSQ (xx) = Disqualification (a potential order) / diskvalifikace (potenciální pořadí)
DNF = Did Not Finish / nedokončil
M1 = male year 1975 and younger / muži ročník 1975 a mladší
M2 = male year 1974 and older / muži ročník 1974 a starší
F1 = female year 1975 and younger / ženy ročník 1975 a mladší
F2 = female year 1974 and older / ženy ročník 1974 a starší
Změna váhy / Change of weight (kg) = change of racer’s weight from the start to the Finish 1000 / změna tělesné hmotnosti závodníka od startu do Finish 1000

Trasy účastníků jsou na požádání veřejně k dispozici.

*odečet 2 hodin – za nucené čekání v CP 2 kvůli vytváření objížďky lesních polomů
*odečet 6 hodin – za nucený návrat do CP 2 kvůli lesním polomům

*Penalizace:
60 Filip Degl – 5 hodin – opakovaně záměrné chybné hlášení své polohy nebo nenahlášení žádné + doprovodná osoba poslední 2 dny (Nechceme spekulovat o přímé fyzické pomoci, nicméně doprovodná osoba v posledních dvou dnech závodu, kdy vyčerpaní jezdci vpředu bojují o minuty a nespí i více nocí, je doprovodná osoba výraznou psychickou podporou.)
76 Jan Tyxa – 1 hodina – nevrácení se k brodu po jeho objetí, 2 hodiny – nedodržení zákazu jízdy
40 Ondra Semerád – 1 hodina – nedodržení zákazu jízdy
13 Jirka Beyk Míl – DSQ chybí část záznamu
106 Martin Sovadina – 1 hodina – nedodržení zákazu jízdy
101 Tomáš Dočekal – 1 hodina – nedodržení zákazu jízdy
54 Milan Urban – 1 hodina – nedodržení zákazu jízdy
81 Milan Čulák – 2 hodiny – nedodržení trasy
8 Petr Křelina – 2 hodiny – nedodržení trasy
71 Vladimír Kokaljuk – 5 hodin – cílená podpora (návštěva domova)