Místo / Location: X-Park Františkov, Branná (okres Šumperk), Jeseníky, cca 839. km / 521. mi
Termín fungování / Working days: 9. – 16. 7. 2015

Přímý přenos z CP2 – WEB kamery

Partner kontroly / Checkpoint Partner: PS Assistance

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Odjezd / Out Poznámka / Note FINISH 500 In Category In Discipl. Čas / Time Váha (kg)
Date Time Date Time
1. 60 Filip Degl M1 MTB 9.7. 15:39 10.7. 03:30  1.  1.  3d 23h 39m  +2,6
2. 76 Jan Tyxa M1 MTB 9.7. 18:23 10.7. 08:03  2.  2.  4d 2h 23m  -0,6
3. 13 Jirka Beyk Míl M1 MTB 9.7. 18:48 10.7. 06:00  3.  3.  4d 2h 48m  -2,3
4. 6 Petr Tichý M1 MTB 9.7. 18:54 10.7. 02:29  4.  4.  4d 2h 54m  +0,4
5. 40 Ondřej Semerád M2 MTB 9.7. 23.03 11.7. 06:09  1.  5.  4d 7h 3m  -1,9
6. 23 Michal Veber M1 MTB 10.7. 09:53 10.7. 12:17  5.  6.  4d 17h 53m  +0,5
7. 92 Radim Bláha M2 MTB 10.7. 12:23 10.7. 14:38  2.  7.  4d 20h 23m  +0,6
8. 42 Dalibor Bek M2 MTB 10.7. 13:18 10.7. 15:45  3.  8.  4d 21h 18m  +0,6
9. 99 Vladan Moravec M1 MTB 10.7. 13:38 10.7. 17:21  6.  9.  4d 21h 38m  -2,9
10.-11. 84 Tomáš Ölveczký M2 MTB 10.7. 16:38 10.7. 17:45  4.-5.  10.-11.  5d 38m  -0,1
10.-11. 114 Petr Jiroušek M2 MTB 10.7. 16:38 10.7. 17:45  4.-5.  10.-11.  5d 38m  -4,1
12. 111 Lukáš Dostálek M1 MTB 10.7. 17:13 10.7. 17:50  7.  12.  5d 1h 13m  +1,3
13. 3 Uwe Mosig M2 MTB 10.7. 17:55 10.7. 19:35  6.  13.  5d 1h 55m  -2,3
14. 21 Michal Laifert M1 MTB 10.7. 19:17 11.7. 05:56  8.  14.  5d 3h 17m  -1,5
15. 120 Tomáš Makal M1 MTB 10.7. 20:15 11.7. 06:05  9.  15.  5d 4h 15m  -0,8
16. 26 David Granát M2 MTB 10.7. 21:07  FINISHER 500  7.  16.  5d 5h 7m  -2,5
17. 104 Matěj Karásek M1 MTB 10.7. 21:54 11.7. 08:40  10.  17.  5d 5h 54m  +0,7
18.-19. 39 Michal Švejcar M1 MTB 10.7. 22:42 11.7. 09:54  11.-12.  18.-19.  5d 6h 42m  +2,4
18.-19. 126 Adam Sluka M1 MTB 10.7. 22:42 11.7. 09:54  11.-12.  18.-19.  5d 6h 42m  -0,7
20. 27 Roman Królikowski M2 MTB 10.7. 23:02 11.7. 07:40  8.  20.  5d 7h 2m  -1,1
21. 54 Milan Urban M2 MTB 11.7. 00:45 11.7. 06:09  9.  21.  5d 8h 45m  -1,1
22. 143 Josep Tarrés Toneu M1 MTB 10.7. 20:06 penalizace 5 hodin*  FINISHER 500  13.  22.  5d 9h 6m  -0,2
23. 56 Michal Hons M1 MTB 11.7. 07:50 11.7. 09:58  14.  23.  5d 15h 50m  +1,4
24.-25 106 Martin Sovadina M1 MTB 11.7. 08:00 11.7. 08:59  15.-16  24.-25.  5d 16h  +1
24.-25. 101 Tomáš Dočekal M1 MTB 11.7. 08:00 11.7. 08:59  15.-16.  24.-25.  5d 16h  +1
26. 9 Jana Doležalová F1 MTB 11.7. 09:11 11.7. 11:30  1.  26.  5d 17h 11m  -2,3
27. 117 Zdenek Janeček M2 MTB 11.7. 11:47 11.7. 13:59  10.  27.  5d 19h 47m  -0,5
28. 77 Ondřej Novák M2 MTB 11.7. 11:49 11.7. 12:55  11.  28.  5d 19h 48m  -4
29. 37 Jiří Doksanský M1 MTB 11.7. 13:20 11.7. 18:43  17.  29.  5d 21h 20m  -0,4
30. 103 Martin Chmátal M1 MTB 11.7. 13:43 11.7. 16:21  18.  30.  5d 21h 43m  -0,3
31. 4 Milan Jílek M2 MTB 11.7. 13:58 11.7. 16:21  12.  31.  5d 21h 58m  -0,7
32. 94 Robert Čížek M1 MTB 11.7. 14:05  FINISHER 500  19.  32.  5d 22h 5m  -3,1
33. 89 Václav Kalina M1 MTB 11.7. 14:31 11.7. 17:23  20.  33.  5d 22h 31m  +0,5
34. 66 Marek Liška M2 MTB 11.7. 14:37 11.7. 17:23  13.  34.  5d 22h 37m  -3,5
35. 59 Roman Kegl M1 MTB 11.7. 14:49 11.7. 17:23  21.  35.  5d 22h 48m  -1,5
36. 65 Viktor Adamec M1 MTB 11.7. 15:09 11.7. 17:23  22.  36.  5d 23h 9m  -1,7
37. 2 Miroslav Franěk M2 MTB 11.7. 15:22 11.7. 16:57  14.  37.  5d 23h 22m  -0,3
38.-39. 20 Lucie Otáhalová F1 MTB 11.7. 15:27 11.7. 17:05  2.  38.  5d 23h 27m  -0,1
38.-39. 69 Jakub Zajíc M2 MTB 11.7. 15:27 11.7. 17:05  15.  39.  5d 23h 27m  -0,1
40. 142 Thomas Stobel M1 MTB 11.7. 15:37 11.7. 16:20  23.  40.  5d 23h 36m  -0,2
41. 18 Jakub Štola M1 MTB 11.7. 16:09  FINISHER 500  24.  41.  6d 9m  -1,2
42. 87 Peter Krajčovic M1 MTB 11.7. 16:22  FINISHER 500  25.  42.  6d 22m  +0,4
43. 25 David Voříšek M2 MTB 11.7. 17:21 11.7. 18:20  16.  43.  5d 1h 21m  -0,8
44. 134  Falco Schaffrath M1 MTB 11.7. 17:49 11.7. 19:09  26.  44.  6d 1h 49m  +2,1
45.-46. 10 Lukáš Mikyska M1 MTB 11.7. 18:17 11.7. 20:39  27.  45.-46.  6d 2h 17m  +0,6
45.-46. 30 Jan Svarcbach M2 MTB 11.7. 18:17 11.7. 20:39  17.  45.-46.  6d 2h 17m  +1,6
47. 22 Jakub Dvořák M1 MTB 11.7. 18:53 12.7. 06:02  28.  47.  6d 2h 53m  -0,5
48. 63 Miroslav Gebauer M1 MTB 11.7. 18:55 12.7. 06:25  29.  48.  5d 2h 55m  -0,7
49. 86 Robert Koníř M2 MTB 11.7. 18:56 12.7. 05:30  18.  49.  6d 2h 56m  -3,5
50. 75 Katarína Ludvíková F1 MTB 11.7. 19:37 12.7. 08:00  3.  50.  6d 3h 37m  +2,8
51. 140 Carsetn Hahn M2 MTB 11.7. 20:00 12.7. 05:45  19.  51.  6d 4h  +0,9
52. 70 Radislav Zemandl M2 MTB 11.7. 20:39 12.7. 10:38  20.  52.  6d 4h 39m  -1,6
53. 98 Vít Polehňák M1 MTB 11.7. 21:13 12.7. 08:16  30.  53.  6d 4h 39m  +2,2
54.-55. 154 Tomáš Vopálenský M2 MTB 11.7. 22:28 12.7. 06:35  21.  54.-55.  6d 6h 28m  -0,1
54.-55. 155 Milan Král M1 MTB 11.7. 22:28 12.7. 06:35  31.  54.-55.  6d 6h 28m  -1,8
56. 12 Aleš Melichařík M2 MTB 11.7. 22:34 12.7. 10:30  22.  56.  6d 6h 34m  -1,2
57. 80 Vít Habáň M1 MTB 12.7. 00:01 12.7. 09:07  32.  57.  6d 5h 1m  +0,5
58. 85 Petr Šifta M1 MTB 12.7. 00:15 12.7. 09:27  33.  58.  6d 8h 15m  +2
59. 131 Jan Sklenský M1 MTB 11.7. 22:49 penalizace 2 hodiny*  FINISHER 500  34.  59.  6d 8h 49m  +1,2
60.-61. 8 Petr Křelina M2 MTB 12.7. 01:05 12.7. 12:55 23.-24. 60.-61. 6d 9h 5m +1,9
60.-61. 81 Milan Čulák M2 MTB 12.7. 01:05 12.7. 09:02 23.-24. 60.-61. 6d 9h 5m -0,7
62. 95 Michal Boudný M1 MTB 12.7. 02:30  FINISHER 500  35.  62.  6d 10h 30m  -2
63. 67 Ján Litavský M1 MTB 12.7. 07:50 12.7. 10:55  36.  63.  6d 15h 50m  -0,6
64. 11 Martin Kratochvíl M1 MTB 12.7. 11:37 12.7. 16:45  37.  64.  6d 19h 37m  +2,2
65.-67. 152 Jirka Kříž M2 MTB 12.7. 12:00 12.7. 13:40  25.-26.  65.-67.  6d 20h  -0,8
65.-67. 57 Jakub Gsela M1 MTB 12.7. 12:00 12.7. 13:40  38.  65.-67.  6d 20h  -1,9
65.-67. 107 Zdeněk Šťastný M2 MTB 12.7. 12:00 12.7. 13:40  25.-26.  65.-67.  6d 20h  +1,6
68. 49 Tomáš Saňa M2 MTB 12.7. 14:05 12.7. 15:32  27.  68.  6d 22h 5m  -1
69.-70. 50 Zdeněk Matoulek M2 MTB 12.7. 14:23 12.7. 16:55  28.-29.  69.-70.  6d 22h 23m  +2,2
69.-70. 118 Marek Polách M2 MTB 12.7. 14:23 12.7. 16:10  28.-29.  69.-70.  6d 22h 23m  +1,3
71. 97 Walter Lauter M2 MTB 12.7. 15:25  FINISHER 500  30.  71.  6d 23h 25m  -0,8
72. 141 Miloš Krása M1 MTB 12.7. 15:49  FINISHER 500  39.  72.  6d 23h 49m  -0,1
73. 35 Štefan Vanický M1 MTB 12.7. 18:48 13.7. 09:15  40.  73.  7d 2h 48m  +0,1
74. 68 Václav Polívka M2 MTB 12.7. 20:09 13.7. 8:08  31.  74.  7d 4h 9m  -0,8
75.-76. 24 Michal Jeníček M1 MTB 12.7. 20:12 13.7. 11:50  41.-42.  75.-76.  7d 4h 12m  -1,2
75.-76. 32 Štěpán Mareček M1 MTB 12.7. 20:12 13.7. 06:00  41.-42.  75.-76.  7d 4h 12m  -1,6
77. 108 Tomáš Trávníček M1 MTB 12.7. 20:23 13.7. 08:09  43.  77.  7d 4h 23m  +2,4
78.-79. 17 David Bárta M1 MTB 13.7. 00:24  FINISHER 500  44.-45.  78.-79.  7d 8h 24m  -5,3
78.-79. 119 Jan Holas M1 MTB 13.7. 00:24  FINISHER 500  44.-45.  78.-79.  7d 8h 24m  +5
80. 123 Jan Chalupa M1 MTB 13.7. 01:25  FINISHER 500  46.  80.  7d 9h 25m  -1,3
81.-82. 58 Milan Hosák M2 MTB 13.7. 02:45 13.7. 13:05  32.-33.  81.-82.  7d 10h 45m  -2,2
81.-82. 105 Jindřich Prchlík M2 MTB 13.7. 02:45 13.7. 13:05  32.-33.  81.-82.  7d 10h 45m  +2,5
83.-84. 45 Jaroslav Veltruský M2 MTB 13.7. 07:46 13.7. 13:06  34.-35.  83.-84.  7d 15h 46m  +2
83.-84. 136 Alexandr Kotačka M2 MTB 13.7. 07:46  FINISHER 500  34.-35.  83.-84.  7d 15h 46m  -3,6
85. 122 Petr Teichman M1 MTB 13.7. 14:44 13.7. 15:49  47.  85.  7d 22h 44m  -1,3
86. 102 Radek Machat M1 MTB 13.7. 15:18 14.7. 07:15  48.  86.  7d 23h 17m  +2,2
87.-88. 62 Karel Kašpar M2 MTB 13.7 16:37 13.7. 20:45  36.-37.  87.-88.  8d 37m  -0,3
87.-88. 146 Dominik Kavan M2 MTB 13.7. 16:37 13.7. 20:45  36.-37.  87.-88.  8d 37m  -3
89. 36 Richard Dobner M2 MTB 13.7. 16:50 13.7. 19:29  38.  89.  8d 50m  -0,7
90. 147 Milan Panzer, Lukáš Kopecký M1 Tandem 13.7. 17:07 13.7. 19:42  49.  1.  8d 1h 6m  -1,3; -2,7
91. 47 Libor Pavlíček M1 MTB 13.7. 17:30 13.7. 19:00  50.  90.  8d 1h 30m  -0,3
92. 38 Michal Ozogán M1 MTB 13.7. 17:33  FINISHER 500  51.  91.  8d 1h 32m  +0,4
93. 116 Vojtěch Jaroš M2 MTB 13.7. 17:46  FINISHER 500  39.  92.  8d 1h 45m  -1,6
94. 61 Jiřina Lipová F2 MTB 13.7. 18:51 14.7. 06:20  1.  93.  8d 2h 51m  +4,4
95. 139 Michal Ďurec M1 MTB 13.7. 18:52 13.7. 20:36  52.  94.  8d 5h 52m  -0,3
96.-97. 48 Milan Windisch M2 MTB 13.7. 19:05 14.7. 07:27  40.-41.  95.-96.  8d 3h 5m  0
96.-97. 90 Milan Job M2 MTB 13.7. 19:05  FINISHER 500  40.-41.  95.-96.  8d 3h 5m  +0,1
98. 43 Petr Žerníček M2 MTB 13.7. 19:30  FINISHER 500  42.  97.  8d 3h 30m  -4,6
99. 16 Tilo Arnhold M2 MTB 13.7. 19:56  FINISHER 500  43.  98.  8d 3h 56m  -1,6
100. 130 Adrian Baskerville M2 MTB 13.7. 21:12  FINISHER 500  44.  99.  8d 5h 12m  -5,1
101.-102. 128 Peter Scheerer M2 MTB 13.7. 23:08 14.7. 13:19  45.  100.-101.  8d 7h 8m  +1,5
101.-102. 135 Niklas Zorn M1 MTB 13.7. 23:08 14.7. 13:19  53.  100.-101.  8d 7h 8m  +1,8
103.-104. 46 Zbyněk Táborský M1 MTB 14.7. 01:22 14.7. 10:46  54.-55.  102.-103.  8d 9h 22m  -0,6
103.-104. 73 Jan Pelnář M1 MTB 14.7. 01:22 14.7. 13:06  54.-55.  102.-103.  8d 9h 22m  -3,3
105.-106. 91 Josef Kristl M2 MTB 14.7. 14:45 14.7. 17:27  46.-47.  104.-105.  8d 22h 45m  -1
105.-106. 125 Tomáš Holzer M2 MTB 14.7. 14:45 14.7. 16:43  46.-47.  104.-105.  8d 22h 45m  -1,1
107. 71 Vladimír Kokaljuk M1 MTB 14.7. 14:59 14.7. 17:19  56.  106.  8d 22h 59m  -2,9
108. 159 Ľubomír Výbošťok M2 MTB 14.7. 14:45 penalizace 1 hodinu*  FINISHER 500  48.  107.  8d 23h 45m  +0,6
109. 110 Lukáš Konečný M1 MTB 14.7. 15:56  FINISHER 500  57.  108.  8d 23h 56m  -2,2
110. 151 Vlastimil Dvořáček M2 Chodec / Běžec 14.7. 16:47 14.7. 17:35  49.  1.  9d 47m  -1,6
111. 33 Petr Jedlička M2 MTB 14.7. 15:56 penalizace 2 hodiny*  FINISHER 500  50.  109.  9d 1h 56m  +2,5
112.-113. 100 Jaroslav Šašek M1 MTB 14.7. 20:00  FINISHER 500  58.  110.-111.  9d 4h  +2,2
112.-113. 158 Denis Lauko M2 MTB 14.7. 20:00  FINISHER 500  51.  110.-111.  9d 4h  +0,6
114. 112 Tomáš Zuzaňák M1 MTB 14.7. 23:31 penalizace 4 hodiny*  FINISHER 500  59.  112.  9d 11h 31m  -2,8
115. 96 Petr Klos M2 Chodec / Běžec 15.7. 07:00 15.7. 10:47  52.  2.  9d 15h  +0,4
116.-117. 82 Jan Lorenc M2 MTB 15.7. 10:30 15.7. 11:17  53.-54.  113.-114.  9d 18h 30m  -1,9
116.-117. 132 Miloš Mopils M2 MTB 15.7. 10:30 15.7. 12:21  53.-54.  113.-114  9d 18h 30m  0
118. 149 Andreas Nützler M2 MTB 15.7. 14:26 15.7. 17:11  55.  115.  9d 22h 26m  0
119. 28 Pavel Šístek M2 MTB 15.7. 18:02  FINISHER 500  56.  116.  10d 2h 2m  +2,2
120. 138 Grzegorz Leśniak M2 MTB 15.7. 18:48  FINISHER 500  57.  117.  10d 2h 48m  -3,2
121.-122. 41 Jiří Velebný M1 MTB 16.7. 14:08  FINISHER 500  60.–61.  118.-119.  10d 22h 8m  -3,3
121.-122 51 Daniel Pokorný M1 MTB 16.7. 14:08  FINISHER 500  60.–61.  118.-119.  10d 22h 8m  -3,6
123. 7 Ladislav Barnet M2 Koloběžkář 16.7. 20:43  FINISHER 500  58.  1.  11d 4h 43m  -1,3
124. 153 Radek Musil M1 Chodec / Běžec 17.7. 10:18  FINISHER 500  62.  3.  11d 18h 18m  -1,3
125. 74 Tomasz Sójka M2 MTB 17.7. 14:25  FINISHER 500  59.  120.  11d 22h 25m  -5
126. 93 Richard Štěpánek M2 Chodec/Běžec 18.7. 4:30  FINISHER 500  60.  4.  12d 12h 30m
127. 157 Martin Lauko M1 MTB 18.7. 17:39 penalizace 1 hodinu*  FINISHER 500  63.  121.  13d 2h 39m  0
128. 137 Zdeněk Martínek M2 MTB 20.7. 15:11 21.7. 9:30  61.  122.  14d 23h 11m
129. 1 Petr Ozogán M2 Koloběžkář 20.7. 19:30 21.7. 6:54  62.  2.  15d 3h 30m
 Nedojeli:
 DNF  148  Michaela Pajkrtová  F1  MTB  10.7.  16:23  617 km
 DNF  109  Josef Horák  M1  MTB  10.7.  10:53  610 km
 DNF  78  Václav Petřík  M1  MTB  9.7.  20:04  594 km
 DNF  53  Martin Olejník  M1  MTB  10.7.  11:02  557 km
 DNF  127  Petr Nesvadba  M2  MTB  10.7.  16:30  557 km
 DNF  145  Michael Kazimiers  M2  MTB  9.7.  9:45  522 km
 DNF  34  Ivan Gondor  M2  MTB  9.7.  10:25  395 km
 DNF  121  Jiří Novotný  M1  MTB  9.7.  10:47  389 km
 DNF  44  Robert Bičík  M1  MTB  7.7.  11:59  358 km
 DNF  83  Lukáš Piterka  M1  MTB  9.7.  6:28  348 km
 DNF  88  Peter Kirdaj  M2  MTB  9.7.  19:35  329 km
 DNF  124  Jan Misík  M1  MTB  8.7.  14:09  282 km
 DNF  72  Pavel Pánek  M2  MTB  11.7.  10:41  276 km
 DNF  55  Petr Duchoslav  M1  MTB  9.7.  18:35  250 km
 DNF  115  Tomáš Hájek  M2  MTB  7.7.  19:23  249 km
 DNF  52  František Kasanič  M1  MTB  6.7.  21:15  213 km
 DNF  160  Josef Droblenka  M2  MTB  7.7.  20:36  201 km
 DNF  150  Stanisl. Zárybnický  M2  MTB  7.7.  19:45  168 km
 DNF  79  Josef Hubený  M1  Chodec/Běžec  7.7.  18:34  164 km
 DNF  133  Zuzana Išuninová  F2  MTB  8.7.  20:33  105 km
 DNF  144  Miroslav Uličný  M1  Chodec/Běžec  6.7.  17:13  72 km
 DNF  5  Tomáš Krejča  M1  MTB  6.7.  19:54  41 km

DSQ (xx) = Disqualification (a potential order) / diskvalifikace (potenciální pořadí)
DNF = Did Not Finish / nedokončil
M1 = male year 1975 and younger / muži ročník 1975 a mladší
M2 = male year 1974 and older / muži ročník 1974 a starší
F1 = female year 1975 and younger / ženy ročník 1975 a mladší
F2 = female year 1974 and older / ženy ročník 1974 a starší
Váha (kg) = change of racer’s weight from the start to the Finish 500 / změna tělesné hmotnosti závodníka od startu do Finish 500

Trasy účastníků jsou na požádání veřejně k dispozici.

*Penalizace:
143 Josep Tarrés Toneu – 5 hodin – nedodržení trasy
131 Jan Sklenský – 2 hodiny – nekompletní záznam trasy
159 Ľubomír Výbošťok – 1 hodina – nedodržení trasy
33 Petr Jedlička – 2 hodiny – nedodržení trasy
112 Tomáš Zuzaňák – 1 hodina – nedodržení zákazu jízdy, 3 hodiny – nedodržení trasy
157 Martin Lauko – 1 hodina – nekompletní záznam a nedodržení trasy