Místo / Location: u Trenčína, cca 536. km / 333. mi
Termín fungování / Working days: 7. – 12. 7. 2015

Partner kontroly / Checkpoint Partner: Craft

Vzhledem k nedostatečnému pokrytí místa CP mobilním signálem a internetovým spojením, neprobíhá aktualizace online, ale pouze několikrát denně.

CP 1 ukončilo činnost podle plánu v neděli 12. 7. 2015 v 15:30. Závodníci, kteří jsou ještě před tímto bodem, nahlásí jeho dosažení sms zprávou organizátorům.

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Odjezd / Out Poznámka / Note
Date Time Date Time
 1.  60  Filip Degl  M1  MTB  7.7.  21:42  8.7.  4:30
 2.  76  Jan Tyxa  M1  MTB  8.7.  0:00  8.7.  0:31
 3.  13  Jirka Beyk Míl  M1  MTB  8.7.  1:49  8.7.  4:30
 4.  6  Petr Tichý  M1  MTB  8.7.  7:25  8.7.  7:46
 5.  40  Ondřej Semerád  M1  MTB  8.7.  9:42  8.7.  10:15
 6.  42  Dalibor Bek  M2  MTB  8.7.  10:16  8.7.  10:28
 7.  92  Radim Bláha  M2  MTB  8.7.  11:01  8.7.  11:35
 8.  120  Tomáš Makal  M1  MTB  8.7.  11:30  8.7.  12:30
 9.  99  Vladan Moravec  M1  MTB  8.7.  13:41  8.7.  14:19
 10.  23  Michal Veber  M1  MTB  8.7.  13:58  8.7.  14:31
 11.  3  Uwe Mosig  M2  MTB  8.7.  14:46  8.7.  15:05
 12.  143  Josep T. Toneu  M1  MTB  8.7.  15:36  8.7.  15:45
 13.  84  Tomáš Ölveczký  M2  MTB  8.7.  15:39  8.7.  15:45
 14.  114  Petr Jiroušek  M2  MTB  8.7.  16:18  8.7.  16:41
 15.  111  Lukáš Dostálek  M1  MTB  8.7.  16:21  8.7.  16:45
 16.  9  Jana Doležalová  F1  MTB  8.7.  17:55  8.7.  18:26
 17.  21  Michal Laifert  M1  MTB  8.7.  17:58  8.7.  18:45
 18.  39  Michal Švejcar  M1  MTB  8.7.  19:45  8.7.  21:03
 19.–20.  56  Michal Hons  M1  MTB  8.7.  19:52  8.7.  21:03
 19.–20.  126  Adam Sluka  M1  MTB  8.7.  19:52  8.7.  21:03
 21.  78  Václav Petřík  M1  MTB  8.7.  20:04  8.7.  21:03
 22.  27  Roman Królikowski  M2  MTB  8.7.  20:23  8.7.  20:45
 23.  104  Matěj Karásek  M1  MTB  8.7.  20:38  8.7.  21:03
 24.  37  Jiří Doksanský  M1  MTB  8.7.  21:18  9.7.  5:00
 25.  26  David Granát  M2  MTB  8.7.  23:30  9.7.  6:55
 26.  87  Peter Krajčovič  M1  MTB  9.7.  0:20  9.7.  10:30
 27.–28.  66  Marek Liška  M2  MTB  9.7.  3:20  9.7.  8:18
 27.–28.  59  Roman Kegl  M1  MTB  9.7.  3:20  9.7.  8:18
 29.–30.  77  Ondřej Novák  M2  MTB  9.7.  3:40  9.7.  8:09
 29.–30.  65  Viktor Adamec  M1  MTB  9.7.  3:40  9.7.  8:09
 31.  54  Milan Urban  M2  MTB  9.7.  6:00  9.7.  7:10
 32.  53  Martin Olejník  M1  MTB  9.7.  6:10  9.7.  12:55
 33.–34.  101  Tomáš Dočekal  M1  MTB  9.7.  6:50  9.7.  7:10
 33.–34.  106  Martin Sovadina  M1  MTB  9.7.  6:50  9.7.  7:10
 35.  2  Miroslav Franěk  M2  MTB  9.7.  10:22  9.7.  11:07
 36.  140  Carsten Hahn  M2  MTB  9.7.  10:25  9.7.  11:03
 37.  89  Václav Kalina  M1  MTB  9.7.  11:05  9.7.  12:11
 38.–39.  69  Jakub Zajíc  M2  MTB  9.7.  11:15  9.7.  11:40
 38.–39.  20  Lucie Otáhalová  F1  MTB  9.7.  11:15  9.7.  11:40
 40.  25  David Voříšek  M2  MTB  9.7.  11:24  9.7.  12:02
 41.  67  Ján Litavský  M1  MTB  9.7.  11:35  9.7.  12:17
 42.  103  Martin Chmátal  M1  MTB  9.7.  12:02  9.7.  12:26
 43.–44.  18  Jakub Štola  M1  MTB  9.7.  12:03  9.7.  12:26
 43.–44.  4  Milan Jílek  M2  MTB  9.7.  12:03  9.7.  12:26
 45.–46.  22  Jakub Dvořák  M1  MTB  9.7.  12:26  9.7.  12:50
 45.–46.  75  Katarína Ludvíková  F1  MTB  9.7.  12:26  9.7.  12:50
 47.  117  Zdenek Janeček  M2  MTB  9.7.  12:45  9.7.  13:38
 48.  142  Thomas Strobel  M1  MTB  9.7.  13:10  9.7.  13:50
 49.  63  Miroslav Gebauer  M1  MTB  9.7.  13:35  9.7.  15:04
 50.  80  Vít Habáň  M1  MTB  9.7.  13:48  9.7.  15:04
 51.  94  Robert Čížek  M1  MTB  9.7.  13:49  9.7.  15:29
 52.–53.  154  Tomáš Vopálenský  M2  MTB  9.7.  14:00  9.7.  15:18
 52.–53.  155  Milan Král  M1  MTB  9.7.  14:00  9.7.  15:18
 54.  30  Jan Švarcbach  M2  MTB  9.7.  14:01  9.7.  14:59
 55.  81  Milan Čulák  M2  MTB  9.7.  14:12  9.7.  14:57
 56.  10  Lukáš Mikyska  M1  MTB  9.7.  14:27  9.7.  14:58
 57.  86  Robert Koníř  M2  MTB  9.7.  14:43  9.7.  15:28
 58.–59.  134  Falco Schaffrath  M1  MTB  9.7.  14:44  9.7.  14:53
 58.–59.  70  Radislav Zemandl  M2  MTB  9.7.  14:44  9.7.  15:14
 60.  98  Vít Polehňák  M1  MTB  9.7.  14:58  9.7.  15:27
 61.  148  Michaela Pajkrtová  F1  MTB  9.7.  15:08  9.7.  15:27
 62.–64.  152  Jirka Kříž  M2  MTB  9.7.  15:26  9.7.  16:14
 62.–64.  107  Zdeněk Šťastný  M2  MTB  9.7.  15:26  9.7.  16:14
 62.–64.  57  Jakub Gsela  M1  MTB  9.7.  15:26  9.7.  16:14
 65.  97  Walter Lauter  M2  MTB  9.7.  16:05 10.7. 6:55
 66.  12  Aleš Melichařík  M2  MTB  9.7.  16:07  9.7.  16:47
 67.  95  Michal Boudný  M1  MTB  9.7.  16:20  9.7.  17:45
 68.  11  Martin Kratochvíl  M1  MTB  9.7.  16:21  9.7.  17:45
 69.  50  Zdeněk Matoulek  M2  MTB  9.7.  17:30  9.7.  17:53
 70.  85  Petr Šifta  M1  MTB  9.7.  17:42  9.7.  17:50
 71.  131  Jan Sklenský  M1  MTB  9.7.  18:02  9.7.  18:30
 72.  118  Marek Polách  M2  MTB  9.7.  18:09  9.7.  18:20
 73.  49  Tomáš Saňa  M2  MTB  9.7.  18:10  9.7.  18:28
 74.  8  Petr Křelina  M2  MTB  9.7.  18:19  9.7.  18:40
 75.–76.  108  Tomáš Trávníček  M1  MTB  9.7.  19:06  9.7.  21:09
 75.–76.  68  Václav Polívka  M2  MTB  9.7.  19:06  9.7.  21:09
 77.  141  Miloš Krása  M1  MTB  9.7.  19:31 10.7. 5:00
 78.  109  Josef Horák  M1  MTB  9.7.  20:22 10.7. 5:05
 79.  35  Štefan Vanický  M1  MTB  9.7.  21:47 10.7. 8:55
80. 24 Michal Jeníček M1 MTB 10.7. 1:00 10.7. 9:25
81.–82. 58 Milan Hosák M2 MTB 10.7. 11:10 10.7. 12:25
81.–82. 105 Jindřich Prchlík M2 MTB 10.7. 11:10 10.7. 12:25
83. 32 Štěpán Mareček M1 MTB 10.7. 11:15 10.7. 12:25
84. 127 Petr Nesvadba M2 MTB 10.7. 11:20 10.7. 12:25
85. 136 Alexandr Kotačka M2 MTB 10.7. 11:28 10.7. 12:25
86. 61 Jiřina Lípová F2 MTB 10.7. 12:12 10.7. 12:32
87.–88. 119 Jan Holas M1 MTB 10.7. 12:32 10.7. 13:00
87.–88. 17 David Bárta M1 MTB 10.7. 12:32 10.7. 13:00
89. 45 Jaroslav Veltruský M2 MTB 10.7. 12:34 10.7. 13:00
90. 123 Jan Chalupa M1 MTB 10.7. 13:42 10.7. 14:27
91. 102 Radek Machat M1 MTB 10.7. 14:18 10.7. 14:20
92.–93. 62 Karel Kašpar M2 MTB 10.7. 14:50 10.7. 16:28
92.–93. 146 Dominik Kavan M2 MTB 10.7. 14:50 10.7. 16:28
94.–96. 48 Milan Windisch M2 MTB 10.7. 15:07 10.7. 16:19
94.–96. 90 Milan Job M2 MTB 10.7. 15:07 10.7. 16:19
94.–96. 122 Petr Teichman M1 MTB 10.7. 15:07 10.7. 16:19
97. 36 Richard Dobner M2 MTB 10.7. 16:13 10.7. 16:52
98. 47 Libor Pavlíček M1 MTB 10.7. 17:00 10.7. 18:38
99. 116 Vojtěch Jaroš M2 MTB 10.7. 17:42 10.7. 18:13
100. 147 Panzer, Kopecký M1 Tandem 10.7. 18:13 10.7. 19:13
101. 130 Adrian Baskerville M2 MTB 10.7. 18:44 10.7. 19:14
102. 38 Michal Ozogán M1 MTB 10.7. 18:25 10.7. 20:40
103. 96 Petr Klos M2 Chodec/Běžec 10.7. 18:25 11.7. 6:15
104. 139 Michal Ďurec M1 MTB 10.7. 21:06 11.7. 7:54
105.–106. 46 Zbyněk Táborský M1 MTB 10.7. 21:50 11.7. 6:55
105.–106. 73 Jan Pelnář M1 MTB 10.7. 21:50 11.7. 6:55
107.–108. 128 Peter Scheerer M2 MTB 10.7. 22:34 11.7. 6:15
107.–108. 135 Niklas Zorn M1 MTB 10.7. 22:34 11.7. 6:15
109. 16 Tilo Arnhold M2 MTB 11.7. 0:13 11.7. 5:45
110. 151 Vlastimil Dvořáček M2 Chodec/Běžec 11.7. 9:43 11.7. 10:20
111.–113. 33 Petr Jedlička M2 MTB 11.7. 11:36 11.7. 13:19
111.–113. 71 Vladimír Kokaljuk M1 MTB 11.7. 11:36 11.7. 13:19
111.–113. 110 Lukáš Konečný M1 MTB 11.7. 11:36 11.7. 13:19
114. 43 Petr Žerníček M2 MTB 11.7. 12:21 11.7. 13:10
115. 125 Tomáš Holzer M2 MTB 11.7. 12:24 11.7. 13:12
116. 159 Ľubomír Výbošťok M2 MTB 11.7. 12:25 11.7. 13:12
117.–118. 100 Jaroslav Šašek M1 MTB 11.7. 12:32 11.7. 13:13
117.–118. 158 Denis Lauko M2 MTB 11.7. 12:32 11.7. 13:13
119. 91 Josef Kristl M2 MTB 11.7. 13:09 11.7. 13:57
120. 138 Grzegorz Leśniak M2 MTB 11.7. 13:51 11.7. 14:22
121. 149 Andreas Nützler M2 MTB 11.7. 16:09 11.7. 16:50
122. 82 Jan Lorenc M2 MTB 11.7. 18:16 11.7. 18:55
123. 28 Pavel Šístek M2 MTB 11.7. 19:01 12.7. 7:02
124. 132 Miloš Mopils M2 MTB 11.7. 19:04 12.7. 4:00
125. 51 Daniel Pokorný M1 MTB 11.7. 21:42 12.7. 8:50
126. 112 Tomáš Zuzaňák M1 MTB 12.7. 1:55 12.7. 10:25
127. 153 Radek Musil M1 Chodec/Běžec 12.7. 17:00 12.7. 17:00
128.–129. 41 Jiří Velebný M1 MTB 12.7. 19:45 12.7. 19:45
128.–129. 7 Ladislav Barnet M2 Koloběžkář 12.7. 19:45 12.7. 19:45
130. 157 Martin Lauko M1 MTB 13.7. 10:25 13.7. 10:25
131. 74 Tomasz Sójka M2 MTB 13.7. 10:41 13.7. 10:41
132. 93 Richard Štěpánek M2 Chodec/Běžec 14.7. 8:00 14.7. 8:00
133. 137 Zdeněk Martínek M2 MTB 14.7. 22:00 14.7. 22:00
134. 1 Petr Ozogán M2 Koloběžkář 15.7. 10:34 15.7. 10:34

DNF = Did Not Finish / nedokončil
M1 = male year 1975 and younger / muži ročník 1975 a mladší
M2 = male year 1974 and older / muži ročník 1974 a starší
F1 = female year 1975 and younger / ženy ročník 1975 a mladší
F2 = female year 1974 and older / ženy ročník 1974 a starší