Místo / Location: u Trenčína, 1125. km / 699. mi
Termín fungování / Working days: 5. – 13. 7. 2014

Partner kontroly / Checkpoint Partner: Milk-Agro

Vzhledem k nedostatečnému pokrytí místa CP mobilním signálem a internetovým spojením, neprobíhá aktualizace online, ale pouze několikrát denně.

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Odjezd / Out Poznámka / Note
Date Time Date Time
 1.  40  Š. Stránský  M1  MTB  4.7.  17:47  4.7.  19:20
 2.  14  M. Vít  M1  MTB  4.7.  22:04  4.7.  22:24
 3.  109  P. Bartík  M1  MTB  5.7.  2:27  5.7.  6:55
 4.  17  R. Musil  M1  MTB  5.7.  5:30  5.7.  6:55
 5.  74  J. Kašpar  M1  MTB  5.7.  10:30  5.7.  10:44
 6.  43  J. Vyštejn  M1  MTB  5.7.  19:43  5.7.  20:05  ztratil telefon
 7. – 8.  26  P. Macháček  M2  MTB  6.7.  0:37  6.7.  7:50
 7. – 8.  63  S. Majer  M1  MTB  6.7.  0:37  6.7.  7:50
 9.  83  P. Chuchma  M1  MTB  6.7.  5:48  6.7.  5:55
 10.  33  V. Brychta  M1  MTB  6.7.  14:58  6.7.  15:33
 11. – 12.  46  A. Záviška  M1  MTB  6.7.  15:25  6.7.  16:00
 11. – 12.  36  M. Marvanová  F1  MTB  6.7.  15:25  6.7.  16:00
 13. – 14.  30  V. Vozáková  F2  MTB  6.7.  17:25  6.7.  18:25
 13. – 14.  2  M. Franěk  M2  MTB  6.7.  17:25  6.7.  18:25
 15. – 16.  96  M. Palásek  M1  MTB  6.7.  18:05  6.7.  18:25
 15. – 16.  29  R. Bláha  M2  MTB  6.7.  18:05  6.7.  18:25
 17.  21  M. Važík  M1  MTB  6.7.  20:52  7.7.  6:06
 18.  95  O. Kubát  M1  MTB  6.7.  21:10  7.7.  6:23
 19. – 20.  23  M. Veber  M1  MTB  6.7.  21:15  7.7.  5:50
 19. – 20.  3  M. Jílek  M2  MTB  6.7.  21:15  7.7.  5:50
 21.  86  M. Hasík  M1  MTB  6.7.  21:50  7.7.  5:45
 22.  15  D. Charypar  M2  MTB  7.7.  5:20  7.7.  5:52
 23. – 24.  78  J. Doležalová  F1  MTB  7.7.  11:38  7.7.  12:10
 23. – 24.  47  P. Tichý  M1  MTB  7.7.  11:38  7.7.  12:10
 25.  64  P. Šumbera  M2  MTB  7.7.  18:40  7.7.  19:32
 26.  103  Z. Šimčík  M1  MTB  7.7.  20:11  8.7.  6:25
 27.  122  D. Voříšek  M2  MTB  7.7.  20:12  8.7.  6:25
 28. – 31.  11  M. Kratochvíl  M1  MTB  7.7.  20:38  8.7.  6:25
 28. – 31.  44  T. Malý  M1  MTB  7.7.  20:38  8.7.  6:25
 28. – 31.  53  J. Sukup  M1  MTB  7.7.  20:38  8.7.  6:25
 28. – 31.  56  R. Adámek  M2  MTB  7.7.  20:38  8.7.  6:25
 32. – 33.  45  J. Štola  M1  MTB  8.7.  4:15  8.7.  11:08
 32. – 33.  22  J. Dvořák  M1  MTB  8.7.  4:15  8.7.  11:08
 34.  71  M. Laifert  M1  MTB  8.7.  8:50  8.7.  10:45
 35.  90  M. Chára  M1  MTB  8.7.  9:38  8.7.  10:30
 36. – 37.  52  Š. Pinčák  M2  MTB  8.7.  11:57  8.7.  12:34
 36. – 37.  107  D. Ralaus  M1  MTB  8.7.  11:57  8.7.  12:34
 38.  93  R. Štěpánek  M2  MTB  8.7.  13:20  8.7.  14:44
 39. – 40.  54  L. Otáhalová  F1  MTB  8.7.  16:07  8.7.  18:25
 39. – 40.  16  J. Zajíc  M2  MTB  8.7.  16:07  8.7.  18:25
 41.  49  P. Šíma  M1  MTB  8.7.  16:15  8.7.  18:40
 42.  81  J. Jisl  M2  Koloběžkář  8.7.  18:25  9.7.  9:10
 43.  97  A. Melichařík  M2  MTB  8.7.  19:01  9.7.  7:30
 44.  12  R. Klepl  M2  MTB  8.7.  19:35  9.7.
 45. – 46.  116  J. Gsela  M1  MTB  9.7.  18:10  9.7.  18:55
 45. – 46.  98  V. Polehňák  M1  MTB  9.7.  18:10  9.7.  18:55
 47.  62  M. Hůlka  M2  MTB  9.7.  18:45  9.7.  18:55
 48. – 50.  108  R. Bojda  M1  MTB  9.7.  19:55  10.7.  cca 9:00
 48. – 50.  51  F. Kasanič  M1  MTB  9.7.  19:55  10.7.  cca 9:00
 48. – 50.  69  J. Šťastná  F1  MTB  9.7.  19:55  10.7.  cca 9:00
 51.  42  P. Žerníček  M2  MTB  10.7.  12:00  10.7.  15:37
 52.  38  O. Pražák  M1  MTB  10.7.  15:45  10.7.  17:35
 53.  58  J. Vlach  M2  MTB  10.7.  15:55  10.7.  19:00
 54.  7  L. Barnet  M2  MTB  10.7.  15:57  10.7.  17:35
 55.  104  R. Królikowski  M2  MTB  10.7.  17:52  10.7.  18:20
 56. – 57.  13  F. Valeš  M2  MTB  11.7.  9:10  11.7.  12:50
 56. – 57.  118  P. Přibyl  M1  MTB  11.7.  9:10  11.7.  12:50
 58.  73  J. Pelnář  M1  MTB  11.7.  13:10  11.7.  13:45
 59.  1  P. Ozogán  M2  Chodec / Běžec  12.7.  6:50  12.7.  11:30
 DNF  87  Z. Dráňa  M2  MTB  7.7.  23:14  1039 km
 DNF  75  D. Granát  M2  MTB  5.7.  15:55  999 km
 DNF  85  J. Hamal  M1  MTB  5.7.  19:51  864 km
 DNF  60  J. Peškar  M1  MTB  5.7.  19:51  864 km
 DNF  65  I. Pelikán  M2  MTB  9.7.  8:03  692 km
 DNF  117  Z. Zahrádka  M1  MTB  5.7.  19:28  632 km
 DNF  82  J. Březina  M1  MTB  4.7.  21:18  561 km
 DNF  67  J. Březina  M2  MTB  4.7.  21:21  561 km
 DNF  37  Z. Táborský  M1  MTB  5.7.  09:20  520 km
 DNF  113  J. Frolík  M1  Chodec / Běžec  3.7.  15:07  494 km
 DNF  76  J. Horák  M1  MTB  3.7.  11:14  448 km
 DNF  20  S. Petana  M1  MTB  2.7.  11:43  429 km
 DNF  111  J. Sommer  M1  Chodec / Běžec  5.7.  11:55  362 km
 DNF  9  S. Štenclová  F1  MTB  2.7.  19:41  352 km
 DNF  72  P. Pánek  M2  MTB  4.7.  14:43  318 km
 DNF  110  P. Sedlák  M1  Chodec / Běžec  3.7.  8:34  232 km
 DNF  27  P. Johanides  M1  Chodec / Běžec  4.7.  10:46  219 km
 DNF  127  P. Čopjan  M1  Chodec / Běžec  30.6.  19:31  169 km
 DNF  32  L. Bimon  M2  MTB  30.6.  16:13  148 km
 DNF  99  J. Klíma  M1  MTB  1.7.  7:28  124 km

DNF = Did Not Finish / nedokončil
M1 = male year 1974 and younger / muži ročník 1974 a mladší
M2 = male year 1973 and older / muži ročník 1973 a starší
F1 = female year 1974 and younger / ženy ročník 1974 a mladší
F2 = female year 1973 and older / ženy ročník 1973 a starší