Místo / Location: X-Park Františkov, Branná (okres Šumperk), Jeseníky, cca 834. km / 518. mi
Termín fungování / Working days: 3. – 10. 7. 2014

Partner kontroly / Checkpoint Partner: PS Assistance

Tato kontrola ukončila činnost ve středu 9. 7.

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Odjezd / Out Poznámka / Note FINISH 500 In Category In Discipl. Čas / Time Váha (kg)
Date Time Date Time
 1.  14  M. Vít  M1  MTB  3.7.  09:16  3.7.  10:23  −0,3
 2.  40  Š. Stránský  M1  MTB  3.7.  09:17  3.7.  10:35  −2,5
 3.  17  R. Musil  M1  MTB  3.7.  11:33  3.7.  12:38  −0,7
 4.  109  P. Bartík  M1  MTB  3.7.  15:31  3.7.  17:55  −2,7
 5.  74  J. Kašpar  M1  MTB  3.7.  20:14  4.7.  04:00  −1,6
 6.  43  J. Vyštejn  M1  MTB  3.7.  21:18  4.7.  05:10  −0,6
 7.  26  P. Macháček  M2  MTB  4.7.  02:45  4.7.  11:41  +0,2
 8.  75  D. Granát  M2  MTB  4.7.  03:53  4.7.  12:43  −3,4
 9.  41  O. Semerád  M1  MTB  3.7.  21:49  –  – penalizace 10 hodin*  FINISHER 500  7.  9.  4d 16h 49m  −0,9
 10.  19  J. Tyxa  M1  MTB  4.7.  09:18  –  –  FINISHER 500  8.  10.  4d 18h 18m  −0,3
 11.  83  P. Chuchma  M1  MTB  4.7.  09:26  4.7.  12:25  −1
 12.  96  M. Palásek  M1  MTB  4.7.  14:40  4.7.  17:04  −2,3
 13.  33  V. Brychta  M1  MTB  4.7.  15:10  4.7.  18:06  −2,1
 14.  36  M. Marvanová  F1  MTB  4.7.  16:08  4.7.  18:01  −2,1
 15.  46  A. Záviška  M1  MTB  4.7.  16:14  4.7.  18:03  −1,1
 16.  25  L. Soukup  M2  MTB  4.7.  16:41  –  –  FINISHER 500  3.  16.  5d 1h 41m  −3,5
 17.  29  R. Bláha  M2  MTB  4.7.  16:43  4.7.  19:16  −5
 18. – 20.  2  M. Franěk  M2  MTB  4.7.  16:53  4.7.  19:16  +1,3
 18. – 20.  23  M. Veber  M1  MTB  4.7.  16:53  5.7.  04:30  −0,3
 18. – 20.  61  V. Gorog  M1  MTB  4.7.  16:53  –  –  FINISHER 500  14.  18. – 20.  5d 1h 53m  −4
 21.  3  M. Jílek  M2  MTB  4.7.  17:07  5.7.  04:30  −1,3
 22.  30  V. Vozáková  F2  MTB  4.7.  17:22  4.7.  19:16  −1,6
 23.  86  M. Hasík  M1  MTB  4.7.  18:09  5.7.  04:30  −0,8
 24. – 25.  47  P. Tichý  M1  MTB  4.7.  18:18  5.7.  06:20  +1,8
 24. – 25.  78  J. Doležalová  F1  MTB  4.7.  18:18  5.7.  06:20  +0,3
 26.  95  O. Kubát  M1  MTB  4.7.  18:44  4.7.  20:31  −1,8
 27.  21  M. Važík  M1  MTB  4.7.  21:32  5.7.  06:20  −2,2
 28.  15  D. Charypar  M2  MTB  4.7.  23:23  5.7.  06:50  −2,8
 29.  122  D. Voříšek  M2  MTB  5.7.  09:40  5.7.  12:18  −3,3
 30. – 31.  60  J. Peškar  M1  MTB  5.7.  11:00  5.7.  15:17  −1,9
 30. – 31.  85  J. Hamal  M1  MTB  5.7.  11:00  5.7.  15:17  −2,9
 32. – 33.  44  T. Malý  M1  MTB  5.7.  11:12  5.7.  16:08  −2,5
 32. – 33.  11  M. Kratochvíl  M1  MTB  5.7.  11:12  5.7.  16:08  −3,9
 34.  56  R. Adámek  M2  MTB  5.7.  12:08  5.7.  15:20  −1,3
 35.  39  J. Koptík  M1  MTB  5.7.  12:14  –  –  FINISHER 500  23.  35.  5d 21h 14m  −1,2
 36.  103  Z. Šimčík  M1  MTB  5.7.  13:28  5.7.  16:08  −0,7
 37.  53  J. Sukup  M1  MTB  5.7.  13:29  5.7.  16:53  −2,3
 38.  64  P. Šumbera  M2  MTB  5.7.  14:48  5.7.  15:55  −1,5
 39.  22  J. Dvořák  M1  MTB  5.7.  17:12  6.7.  06:50  −3
 40.  45  J. Štola  M1  MTB  5.7.  17:19  6.7.  06:50  −4,7
 41.  88  K. Králíček  M1  MTB  5.7.  17:37  –  –  FINISHER 500  28.  41.  6d 2h 37m  −4,1
 42.  35  M. Novotný  M2  MTB  5.7.  18:00  –  –  FINISHER 500  11.  42.  6d 3h 0m  −3,9
 43.  71  M. Laifert  M1  MTB  5.7.  18:05  6.7.  07:25  −2
 44.  90  M. Chára  M1  MTB  5.7.  19:16  6.7.  06:00  −1,5
 45.  4  Z. Suchan  M1  MTB  5.7.  19:30  –  –  FINISHER 500  31.  45.  6d 4h 30m
 46.  16  J. Zajíc  M2  MTB  5.7.  21:40  6.7.  09:25  −1,8
 47.  97  A. Melichařík  M2  MTB  5.7.  21:47  6.7.  11:02  −0,5
 48.  54  L. Otáhalová  F1  MTB  5.7.  22:15  6.7.  09:25  +3,3
 49.  93  R. Štěpánek  M2  MTB  5.7.  22:50  6.7.  06:30
 50. – 51.  52  Š. Pinčák  M2  MTB  5.7.  23:45  6.7.  11:30  −0,5
 50. – 51.  107  D. Ralaus  M1  MTB  5.7.  23:45  6.7.  11:30  +1,9
 52.  81  J. Jisl  M2  Koloběžkář  6.7.  00:10  6.7.  12:43  +0,1
 53. – 54.  70  J. Vostruha  M1  MTB  6.7.  09:50  –  –  FINISHER 500  33.  52. – 53.  6d 18h 50m  +2,5
 53. – 54.  87  Z. Dráňa  M2  MTB  6.7.  09:50  6.7.  13:59  −1,6
 55. – 57.  68  V. Polívka  M2  MTB  6.7.  10:41  –  –  FINISHER 500  18. – 19.  54. – 56.  6d 19h 41m  −2,9
 55. – 57.  49  P. Šíma  M1  MTB  6.7.  10:41  6.7.  15:00  0
 55. – 57.  12  R. Klepl  M2  MTB  6.7.  10:41  6.7.  16:55  −4,4
 58.  8  P. Křelina  M2  MTB  6.7.  11:58  –  –  FINISHER 500  20.  57.  6d 20h 58m  −0,1
 59. – 60.  69  J. Šťastná  F1  MTB  6.7.  13:52  7.7.  06:30  −1
 59. – 60.  108  R. Bojda  M1  MTB  6.7.  13:52  7.7.  06:30  −3,4
 61.  98  V. Polehňák  M1  MTB  6.7.  16:08  7.7.  06:00  −1,7
 62.  116  J. Gsela  M1  MTB  6.7.  17:30  7.7.  05:30  −3,3
 63.  62  M. Hůlka  M2  MTB  6.7.  17:38  7.7.  06:45  −1,5
 64.  104  R. Królikowski  M2  MTB  6.7.  18:31  7.7.  05:15
 65.  66  L. Staněk  M2  MTB  6.7.  18:52  –  –  FINISHER 500  23.  64.  7d 3h 52m  −1,9
 66.  51  F. Kasanič  M1  MTB  6.7.  21:35  7.7.  10:00  +0,3
 67. – 69.  79  P. Hrbáček  M2  MTB  7.7.  00:12  –  –  FINISHER 500  24. – 26.  66. – 68.  7d 9h 12m  +2,5
 67. – 69.  57  M. Hosák  M2  MTB  7.7.  00:12  –  –  FINISHER 500  24. – 26.  66. – 68.  7d 9h 12m  −2,8
 67. – 69.  18  Z. Michálek  M2  MTB  7.7.  00:12  –  –  FINISHER 500  24. – 26.  66. – 68.  7d 9h 12m  −2
 70.  42  P. Žerníček  M2  MTB  7.7.  09:42  7.7.  13:45  −2,5
 71. – 72.  31  M. Jurka  M2  MTB  7.7.  09:43  –  –  FINISHER 500  28.  70. – 71.  7d 18h 43m  −2
 71. – 72.  89  D. Bárta  M1  MTB  7.7.  09:43  –  –  FINISHER 500  39.  70. – 71.  7d 18h 43m  −3,9
 73. – 77.  6  Š. Mareček  M1  MTB  7.7.  11:00  –  –  FINISHER 500  40. – 42.  72. – 76.  7d 20h 0m  −4
 73. – 77.  38  O. Pražák  M1  MTB  7.7.  11:00  7.7.  13:45  −2,8
 73. – 77.  7  L. Barnet  M2  MTB  7.7.  11:00  7.7.  13:45  −1,3
 73. – 77.  58  J. Vlach  M2  MTB  7.7.  11:00  7.7.  13:45  −1,1
 73. – 77.  10  L. Mikyska  M1  MTB  7.7.  11:00  –  –  FINISHER 500  40. – 42.  72. – 76.  7d 20h 0m  +1,5
 78.  24  L. Sluka  M1  MTB  7.7.  14:02  –  –  FINISHER 500  43.  77.  7d 23h 2m  −1,1
 79.  120  Z. Matoulek  M2  MTB  7.7.  14:05  –  –  FINISHER 500  31.  78.  7d 23h 5m  +0,7
 80.  115  J. Marx  M1  Koloběžkář  7.7.  19:58  –  –  FINISHER 500  44.  2.  8d 4h 58m  −4,5
 81. – 84.  94  D. Hrančík  M1  MTB  7.7.  21:06  –  –  FINISHER 500  45. – 47.  79. – 82.  8d 6h 6m  −3,1
 81. – 84.  118  P. Přibyl  M1  MTB  7.7.  21:06  8.7.  07:10  −2,7
 81. – 84.  59  O. Tafat  M1  MTB  7.7.  21:06  –  –  FINISHER 500  45. – 47.  79. – 82.  8d 6h 6m  −1,4
 81. – 84.  13  F. Valeš  M2  MTB  7.7.  21:06  8.7.  07:10  −1,1
 85.  1  P. Ozogán  M2  Chodec / Běžec  7.7.  23:35  8.7.  16:15  −4,6
 86.  73  J. Pelnář  M1  MTB  8.7.  07:45  8.7.  10:50  −2,9
 87. – 88.  114  J. Marx  M1  Koloběžkář  8.7.  12:06  –  –  FINISHER 500  49.  3.  8d 21h 6m  −4,3
 87. – 88.  100  P. Pernický  M2  MTB  8.7.  12:06  –  –  FINISHER 500  34.  84.  8d 21h 6m  −3,7
 89.  112  P. Klos  M2  Chodec / Běžec  8.7.  12:13  –  –  FINISHER 500  35.  2.  8d 21h 13m  −4
 90. – 91.  50  J. Šašek  M1  MTB  8.7.  17:38  –  –  FINISHER 500  50. – 51.  85. – 86.  9d 2h 38m  +1,1
 90. – 91.  106  D. Lauko  M1  MTB  8.7.  17:38  –  –  FINISHER 500  50. – 51.  85. – 86.  9d 2h 38m  +0,1
 92.  119  Z. Holý  M2  MTB  8.7.  17:57  –  –  FINISHER 500  36.  87.  9d 2h 57m  +1,7
 93. – 94.  28  P. Šístek  M2  MTB  9.7.  08:30  –  –  FINISHER 500  37. – 38.  88. – 89.  9d 17h 30m  −0,6
 93. – 94.  101  J. Novák  M2  MTB  9.7.  08:30  –  –  FINISHER 500  37. – 38.  88. – 89.  9d 17h 30m  +0,2
 95. – 97.  80  P. Kirdaj  M1  MTB  9.7.  13:05  –  –  FINISHER 500  52. – 54.  90. – 92.  9d 22h 5m  −1,4
 95. – 97.  55  P. Duchoslav  M1  MTB  9.7.  13:05  –  –  FINISHER 500  52. – 54.  90. – 92.  9d 22h 5m  −3,2
 95. – 97.  5  T. Krejča  M1  MTB  9.7.  13:05  –  –  FINISHER 500  52. – 54.  90. – 92.  9d 22h 5m  +0,5
 Dojeli, ale neklasifikováni:
DSQ
(8. – 9.)
 63  S. Majer  M1  MTB  4.7.  02:45  4.7.  12:53 chybí část záznamu trasy  −2,9
DSQ
(10. – 11.)
 34  U. Mosig  M2  MTB  4.7.  03:53  –  – chybí část záznamu trasy  FINISHER 500  2.  10. – 11.  4d 12h 53m  −3,3
DSQ
(46.)
 48  K. Biringer  M1  MTB  5.7.  19:05  –  – chybí záznam trasy  FINISHER 500  31.  46.  6d 4h 5m  −2,3
 Nedojeli:
 DNF  65  I. Pelikán  M2  MTB  9.7.  08:03  692 km
 DNF  117  Z. Zahrádka  M1  MTB  5.7.  19:28  632 km
 DNF  67  J. Březina  M2  MTB  4.7.  21:21  561 km
 DNF  82  J. Březina  M1  MTB  4.7.  21:18  561 km
 DNF  113  J. Frolík  M1  Chodec / Běžec  3.7.  15:07  494 km
 DNF  76  J. Horák  M1  MTB  3.7.  11:14  448 km
 DNF  37  Z. Táborský  M1  MTB  5.7.  09:20  432 km
 DNF  20  S. Petana  M1  MTB  2.7.  11:43  429 km
 DNF  111  J. Sommer  M1  Chodec / Běžec  5.7.  11:55  362 km
 DNF  9  S. Štenclová  F1  MTB  2.7.  19:41  352 km
 DNF  72  P. Pánek  M2  MTB  4.7.  14:43  318 km
 DNF  110  P. Sedlák  M1  Chodec / Běžec  3.7.  08:34  232 km
 DNF  27  P. Johanides  M1  Chodec / Běžec  4.7.  10:46  219 km
 DNF  127  P. Čopjan  M1  Chodec / Běžec  30.6.  19:31  169 km
 DNF  32  L. Bimon  M2  MTB  30.6.  16:13  148 km
 DNF  99  J. Klíma  M1  MTB  1.7.  07:28  124 km
 DNF  105  Ľ. Výbošťok  M2  MTB  29.6.  15:00  0 km

DSQ (xx) = Disqualification (a potential order) / diskvalifikace (potenciální pořadí)
DNF = Did Not Finish / nedokončil
M1 = male year 1974 and younger / muži ročník 1974 a mladší
M2 = male year 1973 and older / muži ročník 1973 a starší
F1 = female year 1974 and younger / ženy ročník 1974 a mladší
F2 = female year 1973 and older / ženy ročník 1973 a starší
Váha (kg) = change of racer’s weight from the start to the Finish 500 / změna tělesné hmotnosti závodníka od startu do Finish 500

* penalizace 10 hodin – za nedodržení pravidel závodu (zákaz cizí pomoci)