Místo / Location: Jizerské hory, cca 472. km / 293. mi
Termín fungování / Working days: 1. – 6. 7. 2014

Partner kontroly / Checkpoint Partner:

Jelikož už v CP 1 neočekáváme žádného závodníka, ukončila tato kontrola činnost 5. 7. ráno.

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Odjezd / Out Poznámka / Note
Date Time Date Time
 1.  14  M. Vít  M1  MTB  1.7.  11:06  1.7.  11:10
 2.  40  Š. Stránský  M1  MTB  1.7.  13:20  1.7.  13:50
 3.  17  R. Musil  M1  MTB  1.7.  13:48  1.7.  14:50
 4.  109  P. Bartík  M1  MTB  1.7.  14:56  1.7.  15:12
 5.  74  J. Kašpar  M1  MTB  1.7.  18:07  1.7.  18:40
 6.  43  J. Vyštejn  M1  MTB  1.7.  19:05  1.7.  19:18
 7.  75  D. Granát  M2  MTB  1.7.  19:19  1.7.  20:08
 8.  96  M. Palásek  M1  MTB  1.7.  19:20  2.7.  7:09
 9.  19  J. Tyxa  M1  MTB  1.7.  20:06  1.7.  20:44
 10.  34  U. Mosig  M2  MTB  1.7.  20:10  1.7.  20:44
 11.  26  P. Macháček  M2  MTB  1.7.  21:05  1.7.  21:39
 12.  41  O. Semerád  M1  MTB  1.7.  21:16  1.7.  21:39
 13.  63  S. Majer  M1  MTB  1.7.  21:28  2.7.  7:10
 14.  83  P. Chuchma  M1  MTB  1.7.  21:49  1.7.  22:10
 15.  33  V. Brychta  M1  MTB  1.7.  23:24  2.7.  7:05
 16. – 18.  78  J. Doležalová  F1  MTB  2.7.  1:20  2.7.  8:19
 16. – 18.  47  P. Tichý  M1  MTB  2.7.  1:20  2.7.  8:19
 16. – 18.  2  M. Franěk  M2  MTB  2.7.  1:20  2.7.  8:19
 19.  4  Z. Suchan  M1  MTB  2.7.  9:12  2.7.  9:15
 20. – 22.  30  V. Vozáková  F2  MTB  2.7.  9:30  2.7.  10:10
 20. – 22.  86  M. Hasík  M1  MTB  2.7.  9:30  2.7.  10:10
 20. – 22.  3  M. Jílek  M2  MTB  2.7.  9:30  2.7.  10:10
 23.  23  M. Veber  M1  MTB  2.7.  9:59  2.7.  10:39
 24.  21  M. Važík  M1  MTB  2.7.  10:01  2.7.  10:39
 25.  61  V. Gorog  M1  MTB  2.7.  10:02  2.7.  10:39
 26.  29  R. Bláha  M2  MTB  2.7.  10:09  2.7.  10:37
 27.  25  L. Soukup  M2  MTB  2.7.  10:57  2.7.  11:12
 28.  122  D. Voříšek  M2  MTB  2.7.  11:00  2.7.  11:57
 29.  103  Z. Šimčík  M1  MTB  2.7.  11:07  2.7.  12:08
 30.  11  M. Kratochvíl  M1  MTB  2.7.  11:21  2.7.  12:26
 31.  46  A. Záviška  M1  MTB  2.7.  11:24  2.7.  12:11
 32.  56  R. Adámek  M2  MTB  2.7.  11:32  2.7.  12:15
 33. – 34.  36  M. Marvanová  F1  MTB  2.7.  12:13  2.7.  12:26
 33. – 34.  95  O. Kubát  M1  MTB  2.7.  12:13  2.7.  12:26
 35.  44  T. Malý  M1  MTB  2.7.  12:53  2.7.  13:40
 36.  53  J. Sukup  M1  MTB  2.7.  13:33  2.7.  14:07
 37. – 38.  60  J. Peškar  M1  MTB  2.7.  14:20  2.7.  14:45
 37. – 38.  85  J. Hamal  M1  MTB  2.7.  14:20  2.7.  14:45
 39. – 40.  39  J. Koptík  M1  MTB  2.7.  14:36  2.7.  15:00
 39. – 40.  15  D. Charypar  M2  MTB  2.7.  14:36  2.7.  15:00
 41.  35  M. Novotný  M2  MTB  2.7.  15:27  2.7.  15:50
 42.  81  J. Jisl  M2  Koloběžkář  2.7.  15:42  2.7.  18:00
 43. – 44.  54  L. Otáhalová  F1  MTB  2.7.  15:43  2.7.  18:00
 43. – 44.  16  J. Zajíc  M2  MTB  2.7.  15:43  2.7.  18:00
 45.  64  P. Šumbera  M2  MTB  2.7.  16:15  2.7.  16:33
 46.  22  J. Dvořák  M1  MTB  2.7.  18:20  2.7.  20:12
 47.  93  R. Štěpánek  M2  MTB  2.7.  18:23  2.7.  19:00
 48. – 49.  52  Š. Pinčák  M2  MTB  2.7.  19:10  2.7.  20:14
 48. – 49.  107  D. Ralaus  M1  MTB  2.7.  19:10  2.7.  20:14
 50. – 52.  12  R. Klepl  M2  MTB  2.7.  19:33  2.7.  20:45
 50. – 52.  48  K. Biringer  M1  MTB  2.7.  19:33  2.7.  20:45
 50. – 52.  68  V. Polívka  M2  MTB  2.7.  19:33  2.7.  20:45
 53.  97  A. Melichařík  M2  MTB  2.7.  20:03  2.7.  20:35
 54.  49  P. Šíma  M1  MTB  2.7.  20:05  2.7.  21:45
 55. – 56.  71  M. Laifert  M1  MTB  2.7.  20:30  3.7.  5:45
 55. – 56.  88  K. Králíček  M1  MTB  2.7.  20:30  3.7.  4:45
 57.  62  M. Hůlka  M2  MTB  2.7.  21:43  3.7.  7:29
 58. – 60.  108  R. Bojda  M1  MTB  2.7.  21:44  3.7.  7:00
 58. – 60.  45  J. Štola  M1  MTB  2.7.  21:44  3.7.  6:10
 58. – 60.  69  J. Šťastná  F1  MTB  2.7.  21:44  3.7.  7:00
 61.  90  M. Chára  M1  MTB  2.7.  21:45  3.7.  5:00
 62. – 63.  8  P. Křelina  M2  MTB  3.7.  0:16  3.7.  9:00
 62. – 63.  116  J. Gsela  M1  MTB  3.7.  0:16  3.7.  8:15
 64.  104  R. Królikowski  M2  MTB  3.7.  1:30  3.7.  7:55
 65. – 66.  87  Z. Dráňa  M2  MTB  3.7.  7:45  3.7.  8:55
 65. – 66.  70  J. Vostruha  M1  MTB  3.7.  7:45  3.7.  8:55
 67.  117  Z. Zahrádka  M1  MTB  3.7.  9:25  3.7.  10:05
 68. – 69.  113  J. Frolík  M1  Chodec / Běžec  3.7.  12:10  3.7.  12:55
 68. – 69.  51  F. Kasanič  M1  MTB  3.7.  12:10  3.7.  12:50
 70.  98  V. Polehňák  M1  MTB  3.7.  13:00  3.7.  13:55
 71.  10  L. Mikyska  M1  MTB  3.7.  13:53  3.7.  14:10
 72.  57  M. Hosák  M2  MTB  3.7.  14:46  3.7.  16:45
 73.  115  Jan Marx  M1  Koloběžkář  3.7.  14:50  3.7.  16:00
 74.  66  L. Staněk  M2  MTB  3.7.  15:27  3.7.  15:33
 75. – 77.  79  P. Hrbáček  M2  MTB  3.7.  15:32  3.7.  16:45
 75. – 77.  7  L. Barnet  M2  MTB  3.7.  15:32  3.7.  16:45
 75. – 77.  18  Z. Michálek  M2  MTB  3.7.  15:32  3.7.  16:45
 78.  42  P. Žerníček  M2  MTB  3.7.  15:39  3.7.  16:42
 79.  38  O. Pražák  M1  MTB  3.7.  16:15  3.7.  17:00
 80.  58  J. Vlach  M2  MTB  3.7.  16:58  3.7.  17:13
 81.  120  Z. Matoulek  M2  MTB  3.7.  17:03  3.7.  17:35
 82. – 83.  67  J. Březina  M2  MTB  3.7.  17:20  3.7.  17:35
 82. – 83.  82  J. Březina  M1  MTB  3.7.  17:20  3.7.  17:35
 84.  6  Š. Mareček  M1  MTB  3.7.  17:22  3.7.  17:46
 85.  31  M. Jurka  M2  MTB  3.7.  17:29  3.7.  17:55
 86.  89  D. Bárta  M1  MTB  3.7.  17:35  3.7.  17:55
 87.  94  D. Hrančík  M1  MTB  3.7.  17:52  3.7.  19:19
 88. – 89.  13  F. Valeš  M2  MTB  3.7.  18:35  3.7.  20:00
 88. – 89.  118  P. Přibyl  M1  MTB  3.7.  18:35  3.7.  20:00
 90.  59  O. Tafat  M1  MTB  3.7.  18:56  3.7.  19:19
 91.  24  L. Sluka  M1  MTB  3.7.  20:50  4.7.  5:50
 92.  114  Jakub Marx  M1  Koloběžkář  4.7.  4:05  4.7.  12:34
 93.  50  J. Šašek  M1  MTB  4.7.  9:54  4.7.  10:59
 94.  106  D. Lauko  M1  MTB  4.7.  10:03  4.7.  10:45
 95.  1  P. Ozogán  M2  Chodec / Běžec  4.7.  10:59  4.7.  12:32
 96.  100  P. Pernický  M2  MTB  4.7.  11:48  4.7.  13:19
 97.  73  J. Pelnář  M1  MTB  4.7.  12:08  4.7.  13:19
 98. – 100.  101  J. Novák  M2  MTB  4.7.  12:15  4.7.  12:50
 98. – 100.  37  Z. Táborský  M1  MTB  4.7.  12:15  4.7.  13:19
 98. – 100.  28  P. Šístek  M2  MTB  4.7.  12:15  4.7.  12:50
 101.  119  Z. Holý  M2  MTB  4.7.  14:18  4.7.  14:37
 102.  112  P. Klos  M2  Chodec / Běžec  4.7.  15:55  4.7.  16:54
 103  5  T. Krejča  M1  MTB  4.7.  19:15  4.7.  20:10
 104. – 106.  80  P. Kirdaj  M1  MTB  4.7.  19:59  5.7.  6:15
 104. – 106.  65  I. Pelikán  M2  MTB  4.7.  19:59  5.7.  6:05
 104. – 106.  55  P. Duchoslav  M1  MTB  4.7.  19:59  5.7.  6:05
 DNF  76  J. Horák  M1  MTB  3.7.  11:14  448 km
 DNF  20  S. Petana  M1  MTB  2.7.  11:43  429 km
 DNF  111  J. Sommer  M1  Chodec / Běžec  5.7.  11:55  362 km
 DNF  9  S. Štenclová  F1  MTB  2.7.  19:41  352 km
 DNF  72  P. Pánek  M2  MTB  4.7.  14:43  318 km
 DNF  110  P. Sedlák  M1  Chodec / Běžec  3.7.  8:34  232 km
 DNF  27  P. Johanides  M1  Chodec / Běžec  4.7.  10:46  219 km
 DNF  127  P. Čopjan  M1  Chodec / Běžec  30.6.  19:31  169 km
 DNF  32  L. Bimon  M2  MTB  30.6.  16:13  148 km
 DNF  99  J. Klíma  M1  MTB  1.7.  7:28  124 km

DNF = Did Not Finish / nedokončil
M1 = male year 1974 and younger / muži ročník 1974 a mladší
M2 = male year 1973 and older / muži ročník 1973 a starší
F1 = female year 1974 and younger / ženy ročník 1974 a mladší
F2 = female year 1973 and older / ženy ročník 1973 a starší