Místo / Location: Jizerské hory – Raspenava, 1199. km / 745. mi

Partner kontroly / Checkpoint Partner: Intersport

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Odjezd / Out Poznámka / Note
Date Time Date Time
 1.  57  J. Tyxa  M1  MTB  6. 7.  21:15  7. 7.  5:05
 2.  96  L. Bimon  M1  MTB  7. 7.  6:00  7. 7.  6:20
 3.  9  F. Degl  M1  MTB  7. 7.  6:15  7. 7.  7:15
 4. – 5.  32  M. Vít  M1  MTB  7. 7.  11:45  7. 7.  12:00
 4. – 5.  123  L. Moulis  M1  MTB  7. 7.  11:45  7. 7.  12:25
 6.  24  P. Morávek  M1  MTB  7. 7.  12:55  7. 7.  13:35
 7.  69  R. Musil  M1  MTB  7. 7.  16:35  7. 7.  17:10
 8.  13  J. Míl  M1  MTB  7. 7.  18:15  7. 7.  19:15
 9.  11  R. Bičík  M1  MTB  7. 7.  21:00  8. 7.  5:30
 10.  126  J. Boubín  M1  MTB  8. 7.  5:53  8. 7.  6:00
 11.  21  M. Beran  M1  MTB  8. 7.  7:40  8. 7.  8:05
 12. – 13.  4  Z. Suchan  M1  MTB  8. 7.  10:30  8. 7.  10:50
 12. – 13.  78  M. Silný  M2  MTB  8. 7.  10:30  8. 7.  10:50
 14.  49  M. Doležal  M1  MTB  8. 7.  11:05  8. 7.  11:25
 15.  3  J. Marx  M1  MTB  8. 7.  15:40  8. 7.  16:55
 16.  71  A. Zlínský  M2  MTB  8. 7.  17:15  8. 7.  17:40
 17.  97  R. Gregor  M2  MTB  8. 7.  17:55  8. 7.  18:45
 18. – 19.  58  J. Fryc  M1  MTB  8. 7.  19:25  8. 7.  20:00
 18. – 19.  83  P. Macháček  M2  MTB  8. 7.  19:25  8. 7.  20:00
 20.  45  J. Matas  M1  MTB  8. 7.  20:10  8. 7.  21:15
 21.  75  L. Soukup  M2  MTB  8. 7.  20:40  9. 7.  4:35
 22.  127  V. Silovský  M2  MTB  8. 7.  21:35  9. 7.  4:30
 23.  48  D. Charypar  M2  MTB  8. 7.  22:25  9. 7.  5:15
 24.  8  R. Čížek  M1  MTB  8. 7.  23:35  9. 7.  6:00
 25. – 27.  55  S. Valdman  M2  MTB  9. 7.  8:35  9. 7.  9:05
 25. – 27.  59  A. Koutský  M2  MTB  9. 7.  8:35  9. 7.  9:05
 25. – 27.  23  K. Babka  M2  MTB  9. 7.  8:35  9. 7.  9:05
 28.  40  M. Jansta  M1  MTB  9. 7.  9:25  9. 7.  9:35
 29.  60  Z. Resl  M1  MTB  9. 7.  10:00  9. 7.  10:45
 30. – 31.  89  P. Jiroušek  M2  MTB  9. 7.  10:10  9. 7.  11:00
 30. – 31.  73  P. Mach  M1  MTB  9. 7.  10:10  9. 7.  11:00
 32.  92  Z. Zahrádka  M1  MTB  9. 7.  13:00  9. 7.  14:05
 33.  64  M. Jílek  M2  MTB  9. 7.  13:15  9. 7.  14:05
 34. – 35.  41  V. Batěk  M1  MTB  9. 7.  13:20  9. 7.  14:05
 34. – 35.  7  V. Forman  M1  MTB  9. 7.  13:20  9. 7.  14:05
 36.  53  J. Kolín  M2  MTB  9. 7.  14:05  9. 7.  14:55
 37. – 38.  1  P. Kubín  M2  MTB  9. 7.  14:15  9. 7.  14:55
 37. – 38.  113  M. Marvanová  F1  MTB  9. 7.  14:15  9. 7.  14:55
 39.  87  P. Johanides  M1  MTB  9. 7.  18:15  9. 7.  19:35
 40.  61  S. Petana  M1  MTB  9. 7.  20:00  10. 7.  6:00
 41.  12  M. Franěk  M2  MTB  9. 7.  20:35  10. 7.  4:00
 42.  6  M. Novák  M1  MTB  9. 7.  21:20  10. 7.  6:15
 43.  68  P. Šifta  M1  MTB  9. 7.  22:00  10. 7.  6:45
 44.  120  J. Duriš  M2  MTB  9. 7.  22:35  10. 7.  6:30
 45.  46  T. Volf  M2  MTB  10. 7.  6:40  10. 7.  7:05
 46.  67  M. Bolek  M2  MTB  10. 7.  9:40  10. 7.  10:40
 47.  98  M. Novotný  M2  MTB  10. 7.  15:35  10. 7.  15:50
 48.  14  J. Hovorka  M1  MTB  10. 7.  19:00  10. 7.  19:05
 49.  10  V. Lacina  M2  MTB  10. 7.  19:20  10. 7.  20:20
 50.  81  M. Hasík  M1  MTB  10. 7.  19:30  10. 7.  20:20
 51.  109  W. Paszkowski  M1  MTB  10. 7.  21:35  11. 7.  7:00
 52.  34  J. Černička  M2  MTB  10. 7.  22:35  11. 7.  6:00
 53. – 54.  51  M. Vik  M1  MTB  11. 7.  1:10  11. 7.  7:10
 53. – 54.  79  J. Pachta  M2  MTB  11. 7.  1:10  11. 7.  7:10
 55.  31  J. Jisl  M1  Koloběžkář  11. 7.  13:30  11. 7.  14:20
 56.  44  J. Kristlová  F1  MTB  11. 7.  15:00  11. 7.  16:05
 57.  104  T. Arnhold  M2  MTB  11. 7.  17:00  11. 7.  17:35
 58.  112  J. Cenek  M1  MTB  11. 7.  17:30  –  –  DNF
 59.  36  J. Valeš  M1  MTB  11. 7.  18:50  –  –  DNF
 60.  39  J. Vostruha  M1  MTB  12. 7.  13:45  12. 7.  16:40
 61.  27  L. Barnet  M2  MTB  12. 7.  14:05  12. 7.  16:40
 62.  66  M. Matějů  M2  MTB  12. 7.  14:25  12. 7.  16:40
 63.  17  P. Hendrych  M2  MTB  12. 7.  18:00  12. 7.  19:15
 64.  19  J. Spurný  M1  MTB  12. 7.  18:10  12. 7.  19:15
 65.  110  I. Rudolf  M2  Chodec/Běžec  13. 7.  5:45  13. 7.  10:05
 66.  38  J. Vlasák  M2  MTB  13. 7.  13:42  13. 7.  14:25
 67. – 68.  56  M. Šedivý  M1  MTB  13. 7.  14:59  13. 7.  15:20
 67. – 68.  43  A. Plháček  M1  MTB  13. 7.  14:59  13. 7.  15:20
 69.  90  T. Vávra  M1  MTB  13. 7.  15:23  13. 7.  16:08
 70.  95  T. Holzer  M2  MTB  13. 7.  18:42  13. 7.  20:30
 71.  70  Z. Kulovaný  M2  MTB  13. 7.  21:00  14. 7.  8:32
 72.  91  J. Kristl  M2  MTB  14. 7.  7:05  14. 7.  8:18
 73.  93  R. Štěpánek  M2  MTB  14. 7.  20:20  15. 7.  5:45

DNF = Did Not Finish / nedokončil
M1 = male year 1973 and younger / muži ročník 1973 a mladší
M2 = male year 1972 and older / muži ročník 1972 a starší
F1 = female year 1973 and younger / ženy ročník 1973 a mladší
F2 = female year 1972 and older / ženy ročník 1972 a starší