Místo / Location: Skalná (okres Cheb), cca 1625. km / 1010. mi

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / Arrival Poznámka / Note In Category In Discipline Čas / Time
Date Time
 1.  57  J. Tyxa  M1  MTB  8. 7.  19:17  1.  1.  8d 2h 17m
 2.  9  F. Degl  M1  MTB  9. 7.  3:02  2.  2.  8d 10h 2m
 3.  96  L. Bimon  M1  MTB  9. 7.  5:05  3.  3.  8d 12h 5m
 4. – 5.  32  M. Vít  M1  MTB  9. 7.  11:01  4. – 5.  4. – 5.  8d 18h 1m
 4. – 5.  123  L. Moulis  M1  MTB  9. 7.  11:01  4. – 5.  4. – 5.  8d 18h 1m
 6.  24  P. Morávek  M1  MTB  9. 7.  19:56  6.  6.  9d 2h 56m
 7.  13  J. Míl  M1  MTB  9. 7.  21:30  7.  7.  9d 4h 30m
 8.  69  R. Musil  M1  MTB  10. 7.  2:20  8.  8.  9d 9h 20m
 9.  11  R. Bičík  M1  MTB  10. 7.  8:50  9.  8.  9d 15h 50m
 10.  126  J. Boubín  M1  MTB  10. 7.  16:05  10.  10.  9d 23h 5m
 11.  49  M. Doležal  M1  MTB  10. 7.  19:38  11.  11.  10d 2h 38m
 12.  21  M. Beran  M1  MTB  10. 7.  21:41  12.  12.  10d 4h 41m
 13. – 14.  4  Z. Suchan  M1  MTB  10. 7.  23:57  13.  13. – 14.  10d 6h 57m
 13. – 14.  78  M. Silný  M2  MTB  10. 7.  23:57  1.  13. – 14.  10d 6h 57m
 15.  3  J. Marx  M1  MTB  11. 7.  5:30  14.  15.  10d 12h 30m
 16.  45  J. Matas  M1  MTB  11. 7.  10:48  15.  16.  10d 17h 48m
 17.  23  K. Babka  M2  MTB  11. 7.  12:33  2.  17.  10d 19h 33m
 18.  97  R. Gregor  M2  MTB  11. 7.  12:44  3.  18.  10d 19h 44m
 19.  58  J. Fryc  M1  MTB  11. 7.  13:03  16.  19.  10d 20h 03m
 20.  71  A. Zlínský  M2  MTB  11. 7.  13:58  4.  20.  10d 20h 58m
 21.  55  S. Valdman  M2  MTB  11. 7.  14:40  5.  21.  10d 21h 40m
 22.  8  R. Čížek  M1  MTB  11. 7.  15:50  17.  22.  10d 22h 50m
 23.  59  A. Koutský  M2  MTB  11. 7.  18:15  6.  23.  11d 1h 15m
 24.  75  L. Soukup  M2  MTB  11. 7.  21:05  7.  24.  11d 4h 5m
 25.  48  D. Charypar  M2  MTB  11. 7.  23:02  8.  25.  11d 6h 2m
 26. – 27.  40  M. Jansta  M1  MTB  11. 7.  23:18  18. – 19.  26. – 27.  11d 6h 18m
 26. – 27.  60  Z. Resl  M1  MTB  11. 7.  23:18  18. – 19.  26. – 27.  11d 6h 18m
 28. – 29.  89  P. Jiroušek  M2  MTB  12. 7.  0:20  9.  28. – 29.  11d 7h 20m
 28. – 29.  73  P. Mach  M1  MTB  12. 7.  0:20  20.  28. – 29.  11d 7h 20m
 30.  92  Z. Zahrádka  M1  MTB  12. 7.  2:50  21.  30.  11d 9h 50m
 31.  113  M. Marvanová  F1  MTB  12. 7.  10:10  1.  31.  11d 17h 10m
 32. – 33.  7  V. Forman  M1  MTB  12. 7.  13:42  22. – 23.  32. – 33.  11d 20h 42m
 32. – 33.  41  V. Batěk  M1  MTB  12. 7.  13:42  22. – 23.  32. – 33.  11d 20h 42m
 34. – 35.  1  P. Kubín  M2  MTB  12. 7.  14:42  10. – 11.  34. – 35.  11d 21h 42m
 34. – 35.  64  M. Jílek  M2  MTB  12. 7.  14:42  10. – 11.  34. – 35.  11d 21h 42m
 36.  53  J. Kolín  M2  MTB  12. 7.  16:49  12.  36.  11d 23h 49m
 37.  46  T. Volf  M2  MTB  13. 7.  8:46  13.  37.  12d 15h 46m
 38. – 39.  12  M. Franěk  M2  MTB  13. 7.  9:17  14.  38. – 39.  12d 16h 17m
 38. – 39.  87  P. Johanides  M1  MTB  13. 7.  9:17  24.  38. – 39.  12d 16h 17m
 40.  61  S Petana  M1  MTB  13. 7.  11:18  25.  40.  12d 18h 18m
 41.  67  M. Bolek  M2  MTB  13. 7.  12:41  15.  41.  12d 19h 41m
 42.  6  M. Novák  M1  MTB  13. 7.  12:42  26.  42.  12d 19h 42m
 43.  98  M. Novotný  M2  MTB  13. 7.  19:45  16.  43.  13d 2h 45m
 44.  120  J. Duriš  M2  MTB  13. 7.  20:07  17.  44.  13d 3h 7m
 45.  34  J. Černička  M2  MTB  13. 7.  20:56  18.  45.  13d 3h 56m
 46.  14  J. Hovorka  M1  MTB  13. 7.  21:42  27.  46.  13d 4h 42m
 47. – 48.  10  V. Lacina  M2  MTB  14. 7.  6:01  19.  47. – 48.  13d 13h 1m
 47. – 48.  109  W. Paszkowski  M1  MTB  14. 7.  6:01  28.  47. – 48.  13d 13h 1m
 49.  81  M. Hasík  M1  MTB  14. 7.  9:02  29.  49.  13d 16h 2m
 50. – 51.  79  J. Pachta  M2  MTB  14. 7.  15:11  20.  50. – 51.  13d 22h 11m
 50. – 51.  51  M. Vik  M1  MTB  14. 7.  15:11  30.  50. – 51.  13d 22h 11m
 52.  31  J. Jisl  M1  Koloběžkář  15. 7.  14:03  31.  1.  14d 21h 3m
 53.  44  J. Kristlová  F1  MTB  15. 7.  15:02  2.  52.  14d 22h 2m
 54.  104  T. Arnhold  M2  MTB  15. 7.  19:04  21.  53.  15d 2h 4m
 55. – 59.  17  P. Hendrych  M2  MTB  16. 7.  16:31  22. – 24.  54. – 58.  15d 23h 31m
 55. – 59.  19  J. Spurný  M1  MTB  16. 7.  16:31  32. – 33.  54. – 58.  15d 23h 31m
 55. – 59.  27  L. Barnet  M2  MTB  16. 7.  16:31  22. – 24.  54. – 58.  15d 23h 31m
 55. – 59.  39  J. Vostruha  M1  MTB  16. 7.  16:31  32. – 33.  54. – 58.  15d 23h 31m
 55. – 59.  66  M. Matějů  M2  MTB  16. 7.  16:31  22. – 24.  54. – 58.  15d 23h 31m
 60. – 61.  43  A. Plháček  M1  MTB  17. 7.  6:50  34. – 35.  59. – 60.  16d 13h 50m
 60. – 61.  56  M. Šedivý  M1  MTB  17. 7.  6:50  34. – 35.  59. – 60.  16d 13h 50m
 62.  95  T. Holzer  M2  MTB  17. 7.  12:39  25.  61.  16d 19h 39m
 63.  90  T. Vávra  M1  MTB  17. 7.  13:10  36.  62.  16d 20h 10m
 64.  70  Z. Kulovaný  M2  MTB  17. 7.  20:47  26.  63.  17d 3h 47m
 65.  38  J. Vlasák  M2  MTB  17. 7.  22:58  27.  64.  17d 5h 58m
 66.  110  I. Rudolf  M2  Chodec/Běžec  18. 7.  7:53  28.  1.  17d 14h 53m
 67.  91  J. Kristl  M2  MTB  19. 7.  12:53  29.  65.  18d 19h 53m
 68.  93  R. Štěpánek  M2  MTB  19. 7.  15:42  30.  66.  18d 22h 42m
 Dojeli, ale neklasifikováni:
 DSQ (15.)  83  P. Macháček  M2  MTB  11. 7.  4:25 chybí část záznamu trasy  2.  15.  10d 11h 25m
 DSQ (23.-24.)  127  V. Silovský  M2  MTB  11. 7.  15:50 odstoupil, pak pokračoval  7.  23. – 24.  10d 22h 50m
 DSQ (39.)  68  P. Šifta  M1  MTB  12. 7.  23:10 odstoupil, pak pokračoval  24.  39.  12d 6h 10m
 Nedojeli:
 DNF  112  J. Cenek  M1  MTB  1199 km  11d 0h 30m
 DNF  36  J. Valeš  M1  MTB  1199 km  11d 1h 50m
 DNF  84  V. Vozáková  F2  MTB  1156 km  8d 2h 32m
 DNF  35  D. Bek  M2  MTB  1115 km  7d 0h 36m
 DNF  127  V. Silovský  M2  MTB  998 km  6d 16h 19m

DSQ (xx) = Disqualification (a potential order) / diskvalifikace (potenciální pořadí)
DNF = Did Not Finish / nedokončil
DNS = Did Not Start / nenastoupil
M1 = male year 1973 and younger / muži ročník 1973 a mladší
M2 = male year 1972 and older / muži ročník 1972 a starší
F1 = female year 1973 and younger / ženy ročník 1973 a mladší
F2 = female year 1972 and older / ženy ročník 1972 a starší