Místo / Location: X-Park Františkov – Branná (okres Šumperk), cca 842. km / 523. mi

Partner kontroly / Checkpoint Partner: PS Assistance

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Odjezd / Out Poznámka / Note FINISH 500 In Category In Discipl. Čas / Time
Date Time Date Time
 1.  57  J. Tyxa  M1  MTB  4. 7.  18:40  5. 7.  06:00
 2.  96  L. Bimon  M1  MTB  4. 7.  19:35  5. 7.  05:00
 3.  24  P. Morávek  M1  MTB  4. 7.  20:14  5. 7.  05:30
 4.  9  F. Degl  M1  MTB  4. 7.  20:20  4. 7.  22:10
 5.  32  M. Vít  M1  MTB  5. 7.  08:25  5. 7.  10:14
 6.  123  L. Moulis  M1  MTB  5. 7.  10:35  5. 7.  12:47
 7. – 8.  69  R. Musil  M1  MTB  5. 7.  11:42  5. 7.  12:47
 7. – 8.  21  M. Beran  M1  MTB  5. 7.  11:42  5. 7.  14:02
 9.  126  J. Boubín  M1  MTB  5. 7.  12:34  5. 7.  15:52
 10. – 11.  13  J. Beyk Míl  M1  MTB  5. 7.  13:02  5. 7.  16:08
 10. – 11.  11  R. Bičík  M1  MTB  5. 7.  13:02  5. 7.  15:56
 12.  35  D. Bek  M2  MTB  5. 7.  13:07  5. 7.  13:47
 13.  78  M. Silný  M2  MTB  5. 7.  15:35  5. 7.  17:31
 14.  49  M. Doležal  M1  MTB  5. 7.  16:43  5. 7.  19:05
 15.  4  Z. Suchan  M1  MTB  5. 7.  17:19  5. 7.  18:47
 16.  127  V. Silovský  M2  MTB  5. 7.  19:28  6. 7.  04:30
 17.  65  M. Rušar  M1  MTB  5. 7.  19:29  –  –  FINISHER 500  14.  17.  5d 2h 29m
 18.  97  R. Gregor  M2  MTB  5. 7.  20:11  6. 7.  03:30
 19.  03  J. Marx  M1  MTB  5. 7.  21:26  6. 7.  05:15
 20.  58  J. Fryc  M1  MTB  5. 7.  23:18  6. 7.  06:20
 21.  71  A. Zlínský  M2  MTB  5. 7.  23:48  6. 7.  06:55
 22.  75  L. Soukup  M2  MTB  6. 7.  08:33  6. 7.  10:20
 23.  84  V. Vozáková  F2  MTB  6. 7.  08:56  6. 7.  10:55
 24.  8  R. Čížek  M1  MTB  6. 7.  09:37  6. 7.  12:44
 25.  48  D. Charypar  M2  MTB  6. 7.  09:53  6. 7.  12:54
 26.  101  U. Mosig  M2  MTB  6. 7.  11:28  –  –  FINISHER 500  8.  26.  5d 18h 28m
 27.  45  J. Matas  M1  MTB  6. 7.  12:33  6. 7.  15:51
 28.  73  P. Mach  M1  MTB  6. 7.  12:49  6. 7.  15:35
 29. – 30.  59  A. Koutský  M2  MTB  6. 7.  13:22  6. 7.  17:04
 29. – 30.  107  P. G. Delorenzi  M2  MTB  6. 7.  13:22  –  –  FINISHER 500  9. – 10.  29. – 30.  5d 20h 22m
 31.  40  M. Jansta  M1  MTB  6. 7.  13:29  6. 7.  17:00
 32.  89  P. Jiroušek  M2  MTB  6. 7.  13:32  6. 7.  15:35
 33.  64  M. Jílek  M2  MTB  6. 7.  13:34  6. 7.  17:00
 34.  82  M. Važík  M1  MTB  6. 7.  14:05  –  –  FINISHER 500  21.  34.  5d 21h 5m
 35.  120  J. Duriš  M2  MTB  6. 7.  14:36  7. 7.  04:00
 36.  23  K. Babka  M2  MTB  6. 7.  14:44  6. 7.  17:17
 37.  60  Z. Resl  M1  MTB  6. 7.  15:25  6. 7.  18:13
 38.  108  P. Brudlo  M1  MTB  6. 7.  16:39  –  –  FINISHER 500  23.  38.  5d 23h 39m
 39.  55  S. Valdman  M2  MTB  6. 7.  16:48  6. 7.  19:27
 40.  92  Z. Zahrádka  M1  MTB  6. 7.  16:54  7. 7.  05:30
 41.  7  V. Forman  M1  MTB  6. 7.  16:57  7. 7.  05:30
 42.  41  V. Batěk  M1  MTB  6. 7.  17:07  7. 7.  05:30
 43. – 44.  113  M. Marvanová  F1  MTB  6. 7.  17:15  6. 7.  18:43
 43. – 44.  1  P. Kubín  M2  MTB  6. 7.  17:15  6. 7.  18:43
 45.  37  M. Malár  M1  MTB  6. 7.  18:02  –  –  FINISHER 500  27.  45.  6d 1h 2m
 46. – 47.  53  J. Kolín  M2  MTB  6. 7.  18:13  7. 7.  04:30
 46. – 47.  87  P. Johanides  M1  MTB  6. 7.  18:13  7. 7.  07:03
 48.  46  T. Volf  M2  MTB  6. 7.  19:18  7. 7.  07:18
 49. – 50.  12  M. Franěk  M2  MTB  6. 7.  19:19  7. 7.  06:30
 49. – 50.  67  M. Bolek  M2  MTB  6. 7.  19:19  6. 7.  20:48
 51. – 52.  6  M. Novák  M1  MTB  6. 7.  21:18  7. 7.  07:10
 51. – 52.  61  S. Petana  M1  MTB  6. 7.  21:18  7. 7.  06:20
 53.  15  T. Mrkvica  M1  MTB  6. 7.  22:34  –  –  FINISHER 500  31.  53.  6d 5h 34m
 54. – 55.  112  J. Cenek  M1  MTB  7. 7.  01:48  7. 7.  13:11
 54. – 55.  62  R. Bláha  M1  MTB  7. 7.  01:48  –  –  FINISHER 500  32. – 33.  54. – 55.  6d 8h 48m
 56.  22  P. Křelina  M2  MTB  7. 7.  10:31  –  –  FINISHER 500  21.  56.  6d 17h 41m
 57.  98  M. Novotný  M2  MTB  7. 7.  10:44  7. 7.  14:27
 58.  16  D. Bučo  M1  MTB  7. 7.  13:31  –  –  FINISHER 500  34.  58.  6d 20h 31m
 59.  10  V. Lacina  M2  MTB  7. 7.  14:38  7. 7.  17:22
 60.  51  M. Vik  M1  MTB  7. 7.  16:30  8. 7.  7:58
 61. – 64.  81  M. Hasík  M1  MTB  7. 7.  16:56  7. 7.  19:44
 61. – 64.  106  D. Casalprim  M1  MTB  7. 7.  16:56  –  –  FINISHER 500  36. – 38.  61. – 64.  6d 23h 56m
 61. – 64.  2  Š. Pachta  M1  MTB  7. 7.  16:56  –  –  FINISHER 500  36. – 38.  61. – 64.  6d 23h 56m
 61. – 64.  79  J. Pachta  M2  MTB  7. 7.  16:56  8. 7.  04:45
 65.  109  W. Paszkowski  M1  MTB  7. 7.  17:26  8. 7.  05:57
 66.  104  T. Arnhold  M2  MTB  7. 7.  17:54  8. 7.  09:25
 67.  14  J. Hovorka  M1  MTB  7. 7.  17:57  8. 7.  06:30
 68.  31  J. Jisl  M1  Koloběžkář  7. 7.  18:01  8. 7.  05:10
 69.  36  J. Valeš  M1  MTB  7. 7.  18:53  8. 7.  04:40
 70.  44  J. Kristlová  F1  MTB  7. 7.  19:03  8. 7.  07:00
 71.  34  J. Černička  M2  MTB  7. 7.  23:47  8. 7.  08:20
 72.  17  P. Hendrych  M2  MTB  8. 7.  14:22  9. 7.  6:05
 73.  26  Š. Mareček  M1  MTB  8. 7.  14:33  –  –  FINISHER 500  43.  72.  7d 21h 33m
 74.  19  J. Spurný  M1  MTB  8. 7.  14:35  9. 7.  8:00
 75.  103  J. M. González  M1  MTB  8. 7.  14:50  –  –  FINISHER 500  45.  74.  7d 21h 50m
 76.  39  J. Vostruha  M1  MTB  8. 7.  15:20  8. 7.  18:18
 77.  33  P. Smutný  M2  MTB  8. 7.  17:07  –  –  FINISHER 500  28.  76.  8d 0h 7m
 78. – 81.  20  V. Dokoupilová  F1  MTB  8. 7.  17:09  –  –  FINISHER 500  3.  77. – 80.  8d 0h 9m
 78. – 81.  66  M. Matějů  M2  MTB  8. 7.  17:09  9. 7.  6:08
 78. – 81.  50  L. Střelec  M2  MTB  8. 7.  17:09  –  –  FINISHER 500  29. – 31.  77. – 80.  8d 0h 9m
 78. – 81.  54  Z. Dráňa  M2  MTB  8. 7.  17:09  –  –  FINISHER 500  29. – 31.  77. – 80.  8d 0h 9m
 82.  27  L. Barnet  M2  MTB  8. 7.  17:20  8. 7.  18:18
 83.  91  J. Kristl  M2  MTB  8. 7.  18:28  9. 7.  7:00
 84.  90  T. Vávra  M1  MTB  8. 7.  18:47  9. 7.  16:49
 85.  38  J. Vlasák  M2  MTB  8. 7.  18:52  9. 7.  8:08
 86.  85  M. Hosák  M2  MTB  8. 7.  20:50  –  –  FINISHER 500  35.  85.  8d 3h 50m
 87.  110  I. Rudolf  M2  Chodec/Běžec  9. 7.  7:19  9. 7.  16:16
 88. – 89.  93  R. Štěpánek  M2  MTB  9. 7.  9:34  9. 7.  13:20
 88. – 89.  47  J. Vlach  M2  MTB  9. 7.  9:34  –  –  FINISHER 500  37. – 38.  86. – 87.  8d 16h 34m
 90.  94  M. Jurka  M2  MTB  9. 7.  12:36  –  –  FINISHER 500  39.  88.  8d 19h 36m
 91. – 92.  43  A. Plháček  M1  MTB  9. 7.  13:24  9. 7.  16:49
 91. – 92.  56  M. Šedivý  M1  MTB  9. 7.  13:24  9. 7.  16:49
 93.  42  P. Fusek  M1  MTB  9. 7.  14:42  –  –  FINISHER 500  50.  91.  8d 21h 42m
 94.  95  T. Holzer  M2  MTB  9. 7.  14:46  9. 7.  17:30
 95.  70  Z. Kulovaný  M2  MTB  9. 7.  15:18  10. 7.  6:40
 96.  5  T. Krejča  M1  MTB  9. 7.  16:08  –  –  FINISHER 500  51.  94.  8d 23h 8m
 97.  77  M. Dobíhal  M1  MTB  9. 7.  17:49  –  –  FINISHER 500  52.  95.  9d 0h 49m
 98.  18  L. Vaňková  F2  MTB  9. 7.  19:30  –  –  FINISHER 500  2.  96.  9d 2h 30m
 99. – 101.  30  S. Štenclová  F1  MTB  9. 7.  23:59  –  –  FINISHER 500  4.  97. – 99.  9d 6h 59m
 99. – 101.  88  Z. Michálek  M2  MTB  9. 7.  23:59  –  –  FINISHER 500  42.  97. – 99.  9d 6h 59m
 99. – 101.  74  L. Sluka  M1  MTB  9. 7.  23:59  –  –  FINISHER 500  53.  97. – 99.  9d 6h 59m
 102.  125  B. Hanzalová  F1  Chodec/Běžec  14. 7.  22:16  –  –  FINISHER 500  5.  2.  14d 5h 16m
 103.  52  P. Ozogán  M2  Chodec/Běžec  15. 7.  16:46  –  –  FINISHER 500  43.  3.  14d 23h 46m
 Dojeli, ale neklasifikováni:
DSQ (21.)  83  P. Macháček  M2  MTB  5. 7.  23:35  6. 7.  11:09 chybí část záznamu trasy
DSQ (57.)  68  P. Šifta  M1  MTB  7. 7.  09:28  7. 7.  11:10 odstoupil, pak pokračoval
DSQ (74.)  111  D. Hrančík  M1  MTB  8. 7.  12:43  –  – chybí část záznamu trasy  FINISHER 500  44.  73.  7d 19h 43m
 Nedojeli:
 DNF  115  J. Sommer  M1  Chodec/Běžec  728 km  15d 15h 35m
 DNF  72  K. Králíček  M1  MTB  591 km  4d 20h 36m
 DNF  76  M. Kusy  M1  MTB  566 km  5d 23h 52m
 DNF  86  J. Šimek  M2  MTB  539 km  4d 21h 39m
 DNF  119  D. Lauko  M1  MTB  419 km  4d 1h 48m
 DNF  102  J. Lekki  M2  MTB  392 km  2d 15h 8m
 DNF  105  D. Gorka  M1  MTB  373 km  2d 2h 23m
 DNF  63  P. Kučera  M1  MTB  367 km  3d 14h 43m
 DNF  129  M. Čechvala  M2  MTB  351 km  4d 0h 46m
 DNF  116  Ľ. Výbošťok  M2  MTB  302 km  3d 11h 15m
 DNF  29  Jan Vaculík  M2  MTB  300 km  1d 20h 15m
 DNF  99  I. Kubíček  M1  MTB  188 km  1d 23h 11m
 DNF  25  L. Malý  M1  MTB  168 km  0d 18h 52m
 DNF  68  P. Šifta  M1  MTB  85 km  0d 15h 49m
 DNF  100  S. Šuba  M1  MTB  79 km  1d 3h 50m
 DNS  121  F. Prachař  M1  MTB
 DNS  117  J. Droblenka  M2  MTB

DSQ (xx) = Disqualification (a potential order) / diskvalifikace (potenciální pořadí)
DNF = Did Not Finish / nedokončil
DNS = Did Not Start / nenastoupil
M1 = male year 1973 and younger / muži ročník 1973 a mladší
M2 = male year 1972 and older / muži ročník 1972 a starší
F1 = female year 1973 and younger / ženy ročník 1973 a mladší
F2 = female year 1972 and older / ženy ročník 1972 a starší