Místo / Location: u Trenčína, cca 539. km / 335. mi

Partner kontroly / Checkpoint Partner: Milk-Agro

Start No. Jméno / Name Cat. Discipline Příjezd / In Odjezd / Out Poznámka / Note
Date Time Date Time
 1.  96  L. Bimon  M1  MTB  3. 7.  3:10  3. 7.  7:15
 2.  57  J. Tyxa  M1  MTB  3. 7.  5:45  3. 7.  8:00
 3.  24  P. Morávek  M1  MTB  3. 7.  7:55  3. 7.  9:00
 4.  9  F. Degl  M1  MTB  3. 7.  8:05  3. 7.  8:50
 5. – 6.  35  D. Bek  M2  MTB  3. 7.  10:04  3. 7.  10:15
 5. – 6.  21  M. Beran  M1  MTB  3. 7.  10:04  3. 7.  10:15
 7.  69  R. Musil  M1  MTB  3. 7.  13:15  3. 7.  14:30
 8.  32  M. Vít  M1  MTB  3. 7.  13:55  3. 7.  14:13
 9.  123  L. Moulis  M1  MTB  3. 7.  13:55  3. 7.  14:13
 10. – 11.  11  R. Bičík  M1  MTB  3. 7.  14:45  3. 7.  15:15
 10. – 11.  13  J. Beyk Míl  M1  MTB  3. 7.  14:45  3. 7.  15:15
 12.  126  J. Boubín  M1  MTB  3. 7.  19:05  3. 7.  20:15
 13. – 14.  83  P. Macháček  M2  MTB  3. 7.  19:15  3. 7.  20:10
 13. – 14.  4  Z. Suchan  M1  MTB  3. 7.  19:15  3. 7.  19:50
 15.  78  M. Silný  M2  MTB  3. 7.  19:20  3. 7.  19:50
 16. – 17.  127  V. Silovský  M2  MTB  3. 7.  19:50  3. 7.  20:15
 16. – 17.  97  R. Gregor  M2  MTB  3. 7.  19:50  3. 7.  21:15
 18.  49  M. Doležal  M1  MTB  3. 7.  20:20  4. 7.  3:30
 19. – 21.  84  V. Vozáková  F2  MTB  3. 7.  22:45  4. 7.  4:15
 19. – 21.  3  J. Marx  M1  MTB  3. 7.  22:45  4. 7.  4:30
 19. – 21.  58  J. Fryc  M1  MTB  3. 7.  22:45  4. 7.  4:55
 22.  8  R. Čížek  M1  MTB  3. 7.  23:14  4. 7.  7:00
 23.  101  U. Mosig  M2  MTB  4. 7.  0:30  4. 7.  7:00
 24.  65  M. Rušar  M1  MTB  4. 7.  5:50  4. 7.  6:30
 25.  71  A. Zlínský  M2  MTB  4. 7.  7:55  4. 7.  8:10
 26.  23  K. Babka  M2  MTB  4. 7.  8:00  4. 7.  8:45
 27.  75  L. Soukup  M2  MTB  4. 7.  9:15  4. 7.  10:25
 28.  37  M. Malár  M1  MTB  4. 7.  9:25  4. 7.  11:20
 29.  59  A. Koutský  M2  MTB  4. 7.  9:35  4. 7.  11:20
 30. – 31.  73  P. Mach  M1  MTB  4. 7.  9:45  4. 7.  10:20
 30. – 31.  89  P. Jiroušek  M2  MTB  4. 7.  9:45  4. 7.  10:20
 32. – 33.  45  J. Matas  M1  MTB  4. 7.  9:50  4. 7.  10:05
 32. – 33.  48  D. Charypar  M2  MTB  4. 7.  9:50  4. 7.  10:05
 34.  64  M. Jílek  M2  MTB  4. 7.  10:30  4. 7.  11:30
 35.  40  M. Jansta  M1  MTB  4. 7.  10:45  4. 7.  11:30
 36.  120  J. Duriš  M2  MTB  4. 7.  11:02  4. 7.  11:18
 37.  107  P. G. Delorenzi  M2  MTB  4. 7.  11:03  4. 7.  11:20
 38. – 39.  108  P. Brudło  M1  MTB  4. 7.  11:10  4. 7.  11:35
 38. – 39.  82  M. Važík  M1  MTB  4. 7.  11:10  4. 7.  12:05
 40.  92  Z. Zahrádka  M1  MTB  4. 7.  11:15  4. 7.  12:30
 41.  41  V. Batěk  M1  MTB  4. 7.  11:17  4. 7.  12:30
 42.  7  V. Forman  M1  MTB  4. 7.  11:18  4. 7.  12:30
 43. – 45.  113  M. Marvanová  F1  MTB  4. 7.  11:38  4. 7.  12:20
 43. – 45.  1  P. Kubín  M2  MTB  4. 7.  11:38  4. 7.  12:15
 43. – 45.  60  Z. Resl  M1  MTB  4. 7.  11:38  4. 7.  12:38
 46.  14  J. Hovorka  M1  MTB  4. 7.  13:35  4. 7.  14:10
 47.  55  S. Valdman  M2  MTB  4. 7.  14:50  4. 7.  16:30
 48.  53  J. Kolín  M2  MTB  4. 7.  14:55  4. 7.  16:30
 49.  6  M. Novák  M1  MTB  4. 7.  15:30  4. 7.  16:30
 50.  61  S. Petana  M1  MTB  4. 7.  15:40  4. 7.  16:30
 51. – 52.  67  M. Bolek  M2  MTB  4. 7.  16:00  4. 7.  16:35
 51. – 52.  46  T. Volf  M2  MTB  4. 7.  16:00  4. 7.  16:45
 53.  87  P. Johanides  M1  MTB  4. 7.  16:20  4. 7.  16:45
 54.  12  M. Franěk  M2  MTB  4. 7.  16:43  4. 7.  17:15
 55.  15  T. Mrkvica  M1  MTB  4. 7.  17:20  4. 7.  18:15
 56.  112  J. Cenek  M1  MTB  4. 7.  17:50  5. 7.  3:30
 57.  72  K. Králíček  M1  MTB  4. 7.  19:10  5. 7.  4:55
 58.  22  P. Křelina  M2  MTB  4. 7.  20:10  5. 7.  6:45
 59.  16  D. Bučo  M1  MTB  4. 7.  20:15  4. 7.  20:38
 60.  68  P. Šifta  M1  MTB  4. 7.  20:17  5. 7.  6:30
 61. – 62.  62  R. Bláha  M1  MTB  4. 7.  20:45  5. 7.  4:55
 61. – 62.  106  D. Casalprim  M1  MTB  4. 7.  20:45  5. 7.  6:45
 63.  109  W. Paszowski  M1  MTB  4. 7.  21:25  5. 7.  7:10
 64.  98  M. Novotný  M2  MTB  4. 7.  21:30  4. 7.  22:10
 65.  86  J. Šimek  M2  MTB  4. 7.  21:32  4. 7.  21:35
 66.  31  J. Jisl  M1  Koloběžkář  4. 7.  21:45  5. 7.  7:31
 67. – 68.  44  J. Kristlová  F1  MTB  4. 7.  23:15  5. 7.  7:50
 67. – 68.  36  J. Valeš  M1  MTB  4. 7.  23:15  5. 7.  5:50
 69. – 70.  2  Š. Pachta  M1  MTB  4. 7.  23:30  5. 7.  6:45
 69. – 70.  79  J. Pachta  M2  MTB  4. 7.  23:30  5. 7.  6:45
 71.  104  T. Arnhold  M2  MTB  5. 7.  2:13  5. 7.  7:15
 72.  91  J. Kristl  M2  MTB  5. 7.  6:20  5. 7.  7:55
 73. – 74.  81  M. Hasík  M1  MTB  5. 7.  7:20  5. 7.  7:30
 73. – 74.  10  V. Lacina  M2  MTB  5. 7.  7:20  5. 7.  7:30
 75.  51  M. Vik  M1  MTB  5. 7.  10:30  5. 7.  11:15
 76.  103  J. M. Gonzáles  M1  MTB  5. 7.  12:45  5. 7.  13:50
 77.  17  P. Hendrych  M2  MTB  5. 7.  14:46  5. 7.  15:08
 78.  66  M. Matějů  M2  MTB  5. 7.  16:46  5. 7.  17:40
 79.  34  J. Černička  M2  MTB  5. 7.  16:15  5. 7.  16:50
 80.  26  Š. Mareček  M1  MTB  5. 7.  17:20  5. 7.  17:41
 81.  39  J. Vostruha  M1  MTB  5. 7.  17:32  5. 7.  17:56
 82.  27  L. Barnet  M2  MTB  5. 7.  17:37  5. 7.  17:56
 83.  50  L. Střelec  M2  MTB  5. 7.  17:55  5. 7.  20:23
 84. – 85.  54  Z. Dráňa  M2  MTB  5. 7.  18:15  5. 7.  20:23
 84. – 85.  20  V. Dokoupilová  F1  MTB  5. 7.  18:15  5. 7.  20:23
 86.  38  J. Vlasák  M2  MTB  5. 7.  18:17  6. 7.  4:45
 87.  33  P. Smutný  M2  MTB  5. 7.  18:23  5. 7.  19:55
 88.  19  J. Spurný  M1  MTB  5. 7.  18:48  6. 7.  4:40
 89.  93  R. Štěpánek  M2  MTB  5. 7.  19:38  5. 7.  19:55
 90.  18  L. Vaňková  F2  MTB  5. 7.  20:35  6. 7.  7:50
 91.  47  J. Vlach  M2  MTB  5. 7.  23:55  6. 7.  ráno
 92.  85  M. Hosák  M2  MTB  6. 7.  00:30  6. 7.  8:05
 93.  110  I. Rudolf  M2  Chodci – Běžci  6. 7.  00:50  6. 7.  7:15
 94. – 95.  70  Z. Kulovaný  M2  MTB  6. 7.  9:32  6. 7.  10:14
 94. – 95.  90  T. Vávra  M1  MTB  6. 7.  9:32  6. 7.  10:26
 96. – 97.  56  M. Šedivý  M1  MTB  6. 7.  11:38  6. 7.  12:24
 96. – 97.  43  A. Plháček  M1  MTB  6. 7.  11:38  6. 7.  12:24
 98.  95  T. Holzer  M2  MTB  6. 7.  12:11  6. 7.  13:47
 99.  5  T. Křejča  M1  MTB  6. 7.  12:17  6. 7.  13:47
 100-101.  76  M. Kusy  M1  MTB  6. 7.  12:21  6. 7.  13:48
 100-101.  42  P. Fusek  M1  MTB  6. 7.  12:21  6. 7.  13:47
 102.  77  M. Dobíhal  M1  MTB  6. 7.  12:57  6. 7.  14:14
 103.  111  D. Hrančík  M1  MTB  6. 7.  13:59  6. 7.  14:33
 104.  94  M. Jurka  M2  MTB  6. 7.  14:50  6. 7.  15:01
 105-107.  74  L. Sluka  M1  MTB  6. 7.  16:45  6. 7.  18:01
 105-107.  88  Z. Michálek  M2  MTB  6. 7.  16:45  6. 7.  18:01
 105-107.  30  S. Štenclová  F1  MTB  6. 7.  16:45  6. 7.  18:05
 108.  125  B. Hanzalová  F1  Chodci – Běžci  9. 7.  23:00  10. 7.  7:30
 109.  52  P. Ozogán  M2  Chodci – Běžci  10. 7.  14:55  10. 7.  15:10
 110.  115.  J. Sommer  M1  Chodci – Běžci  11. 7.  13:00  11. 7.  13.30

DNF = Did Not Finish / nedokončil
M1 = male year 1973 and younger / muži ročník 1973 a mladší
M2 = male year 1972 and older / muži ročník 1972 a starší
F1 = female year 1973 and younger / ženy ročník 1973 a mladší
F2 = female year 1972 and older / ženy ročník 1972 a starší